Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

To czy urodzi się dziewczynka, czy chłopiec zalezy od tego który plemnik męski czy żeński zapłodni komórkę jajową. Ale z tymi plemnikami jest jak z facetami :? są szybsi, silniejsi od pań i zawsze szybciej dolecą do jajeczka aby go zapłodnić. Jeżeli jednak komórka jeszcze nie jest gotowa, to faceci nie poczekają zbyt długo, bo szybciej padną - na dłuższą metę są słabsi od kobiet. Jesli jajeczko się spóźni troszkę, to zapłodni ją już plemnik babski - przyleci do mety później i jeszcze cierpliwie poczeka - plemniki babskie żyja dłużej.

Gdy współżyjesz w dniu gdy jajeczko jest gotowe na swoim miejscu, to prawie na pewno będzie chłopiec, gdy troszkę wcześniej, to bardziej będzie dziewczynka.

No właśnie Ostatnia Szanso, wiedziałam, że to nie było na podstawie wróżenia z fusów, tylko miało realne podstawy, bo bym się nie dała wrobić w ograniczanie :D , ale z dni dziewczęcych w ogóle mi dziecko nie wyszło, a nie chciałam mieć jedynaka więc przestaliśmy się ograniczać i brdzo szybko pojawił się Ignaś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje spodakowiczom bo jest Was tu trochę.

Zdrówka leczącym się. Campari to już chyba nie ma siły. Gochna zdrowiej nam kochana.

Poluniu nowy awiatorek bardzo ładny ale brak mi jakoś poprzedniego.

Pozdrawiam wszystkich i podaję rękę stojącym.Br to nie jest miłe, ale cóż czasem widać tak musi być, chyba trafiłam na swoją granicę i już nie będzie tak łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam Kasias????

pozdrawki znad talerza z kurakiem :?

Olinko ja tez dzis kurczak, bo pierwszy dzien po warzywkach, moze waga ruszy...oj te ostatnie 5 kilo nie chce ruszyc. Mysle juz o wiosnie i nowej fryzurze, bo wlosy przestaly wypadac wiec mam chec sie obciac i zrobic pasemka, ale pasemka chyba sobie odpuszcze bo nie chce wlosow oslabiac....ale mnie kusi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Protalaski -stare i nowe!!!

Szykuje sie pomalutku do podsumowania- ale napisze dluzej jak zlapie wolniejsza chwilke .

Krotkie pytanko:

-czy mozna w fazie P+W -zjesc kielki (rzodkiewka, soja , fasla mung i inne???). Bardzo je lubie i w czasie gdy nie ma prawdziwych pomidorkow, ogorkow a nawet smacznej salaty zawsze ratowaly mi zycie???

Zycze spadkow jak najwiekszych i krotkotrwalch przestoikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do domciu niedlugo zmykam z pracy.Jeszcze z 40 min.Glodna jestem i spac mi sie chce.

Dziewczyny ogladajace ''Lost'' widzialyscie juz pierwszy odcinek z VI sezonu???Ja wczoraj z zapartym tchem ogladalam i to jest najlepszy serial na swiecie, kompletnie nieprzewidywalny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu jaka śliczna mordka się pojawiła!!! Podobna do mojego Maxia!!! Słodziak!!!

To moja Luna. kocham owczarki! Inne stworzonka też. Dlatego bardzo bym wszystkich prosiła aby zajrzeć do tego wątku, który jest pod każdym moim postem i jeśli możecie pomóc pomóżcie. To moje osobiste dziecko zmaga się z tym problemem. Sama nie da rady :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile mam piec swój chlebek??

Oj,już chyba za późno...Ja swój robię z podwójnej normy otrębów i piekę w mikrofalówce na pełnej mocy ok.6 minut.W piekarniku nie piekłam więc nie wiem.Ale na pewno już sobie poradziłaś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie Babeczki !!!!!

Wracam do Was , bo po prostu potrzebuje Waszego wsparcia .

Tak po swietach doszly mi 3 kiloski , ale za to jestem wiecej zmotywowana i wiem , ze jestem we wlasciwym miejscu , no i raz juz faze uderzeniowa robilam -to wiem czym to pachnie :? :D :)

Dzisiaj sie wazylam i bylo 66,40 , to tyle co przed 14.12.2009.

Mialam dzisiaj pierwszy dzien protalowy i oto co zjadlam- w razie czego prosze Was skorygujcie moje menu:

2 gotowane jajka

zamiast sernika -tak sie to tu nazywa-zjadlam caly i to byl moj obiad

sledzik wedzony ok.150 gr.

50 gr. chudej szyneczki drobiowej -ponizej 2 % tluszczu

do tego woda i herbatki ziolowe.

Zagladalam do Was juz wczesniej , ale mialam diabelskie problemy zeby sie zalogowac .

Powiedzcie mi jeszcze , czy ten ala serniczek mozna jesc codziennie ?

Sciskam Was mocno i pozdrawiam :) :) :) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze pytanko czy ok było jak na obiadek zrobiłam sobie wątróbkę z cebulka bez grama tłuszczu?? troszkę soli i Vegety dodalam

Wszystko było ok,tylko z vegetą ostrożnie bo sporo ma soli.A sól należy ograniczać.Najlepiej kupic sobie sól dietetyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM DROGIE KOLEŻANKI!!!

Dołącza do Was dziś prawdziwa "torpeda :? " mam nadzieje ze uda mi się pozbyć balastu który zebrałam przez moje 33 lata, chyba mogę liczyć, że będziecie mi pomagać swoim doświadczaniem i wspierać. Dziś mam 4 dzień zmasowanego ataku na mój tłuszczyk :D i 3 kg mniej:)))) <yupi> mam nadzieje, że mi się uda czego i Wam z całego serca życzę.

Pozdrawiam AsiaM

No i jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do Śliweczki - DZIĘKUJE za wiadomość i teraz to ja mam najwiecej cyfer na starcie suwaka;)

I mojej siostry Migoty - DZIĘKUJE, że mnie tu zaciągnęłaś i pokazałaś, że można;)

I obojgu Wam za namówienie na forum:)*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.