Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM DROGIE KOLEŻANKI!!!

Dołącza do Was dziś prawdziwa "torpeda :? " mam nadzieje ze uda mi się pozbyć balastu który zebrałam przez moje 33 lata, chyba mogę liczyć, że będziecie mi pomagać swoim doświadczaniem i wspierać. Dziś mam 4 dzień zmasowanego ataku na mój tłuszczyk :D i 3 kg mniej:)))) <yupi> mam nadzieje, że mi się uda czego i Wam z całego serca życzę.

Pozdrawiam AsiaM

No i jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do Śliweczki - DZIĘKUJE za wiadomość i teraz to ja mam najwiecej cyfer na starcie suwaka;)

I mojej siostry Migoty - DZIĘKUJE, że mnie tu zaciągnęłaś i pokazałaś, że można;)

I obojgu Wam za namówienie na forum:)*

Hej Asiu!

Fajnie że się odezwałaś na forum.Nie przejmuj się tymi cyferkami,zaraz zobaczysz że śmigniesz do dwócyfrówki i potem juz z górki,czego Ci z całego serducha życze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do domciu niedlugo zmykam z pracy.Jeszcze z 40 min.Glodna jestem i spac mi sie chce.

Dziewczyny ogladajace ''Lost'' widzialyscie juz pierwszy odcinek z VI sezonu???Ja wczoraj z zapartym tchem ogladalam i to jest najlepszy serial na swiecie, kompletnie nieprzewidywalny:)

O rany a skąd go miałas prześij link. Tyle że ja po angielsku nie bardzo ale trudno. Prześlij proszę. Już tęsknię za doktorkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie Babeczki !!!!!

Wracam do Was , bo po prostu potrzebuje Waszego wsparcia .

Tak po swietach doszly mi 3 kiloski , ale za to jestem wiecej zmotywowana i wiem , ze jestem we wlasciwym miejscu , no i raz juz faze uderzeniowa robilam -to wiem czym to pachnie :? :D :)

Dzisiaj sie wazylam i bylo 66,40 , to tyle co przed 14.12.2009.

Mialam dzisiaj pierwszy dzien protalowy i oto co zjadlam- w razie czego prosze Was skorygujcie moje menu:

2 gotowane jajka

zamiast sernika -tak sie to tu nazywa-zjadlam caly i to byl moj obiad

sledzik wedzony ok.150 gr.

50 gr. chudej szyneczki drobiowej -ponizej 2 % tluszczu

do tego woda i herbatki ziolowe.

Zagladalam do Was juz wczesniej , ale mialam diabelskie problemy zeby sie zalogowac .

Powiedzcie mi jeszcze , czy ten ala serniczek mozna jesc codziennie ?

Sciskam Was mocno i pozdrawiam :) :) :) :twisted:

Witam serdecznie. Serniczek to produkt (wyrób) tolerowany więc nie bardzo możemy przesadzać z ilością, a już szczegónie na początku diety, menu super tylko ilości trochę małe. Organizm jak samochód - nie ma paliwa nie ma jazdy (w dół oczywiście). Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM DROGIE KOLEŻANKI!!!

Dołącza do Was dziś prawdziwa "torpeda :? " mam nadzieje ze uda mi się pozbyć balastu który zebrałam przez moje 33 lata, chyba mogę liczyć, że będziecie mi pomagać swoim doświadczaniem i wspierać. Dziś mam 4 dzień zmasowanego ataku na mój tłuszczyk :D i 3 kg mniej:)))) <yupi> mam nadzieje, że mi się uda czego i Wam z całego serca życzę.

Pozdrawiam AsiaM

No i jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do Śliweczki - DZIĘKUJE za wiadomość i teraz to ja mam najwiecej cyfer na starcie suwaka;)

I mojej siostry Migoty - DZIĘKUJE, że mnie tu zaciągnęłaś i pokazałaś, że można;)

I obojgu Wam za namówienie na forum:)*

Witam Cię Asiu bardzo serdecznie. Każda trzy cyfrowa ma obawy, ale to szybko zmienia się na dwu-cyfrową. Przestrzegaj zasad - w razie potrzeby pytaj - zresztą masz przy boku siostrę (znawczynię). Będzie dobrze trzeba tylko dać sobie trochę czasu. Na pocieszenie Ci powiem że im wyższa waga tym szybciej się z niej spada - przynajmniej na początku. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy AsiuM życzępowodzonka a będzie dobrze dostaniesz tu mega wsparcie!

Ponawiam pytanie Szpuleczki - co myślicie o jedzeniu na P+W kiełków???

Wiem tylko że mają malutko kalorii i dziśprzyznaję, żę zjadłam troszkę z twarożkiem mniammm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy AsiuM życzępowodzonka a będzie dobrze dostaniesz tu mega wsparcie!

Ponawiam pytanie Szpuleczki - co myślicie o jedzeniu na P+W kiełków???

Wiem tylko że mają malutko kalorii i dziśprzyznaję, żę zjadłam troszkę z twarożkiem mniammm...

Ja myślę że kiełki na P+W są ok.Sama ich nie jadłam (oprócz rzeżuchy),ale myślę że można.

Świetny suwaczek :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie serdecznie :) :) ,

Bedzie Ci tu dobrze dobrze jak niebie , mozesz na Protalki tutaj polegac , a w razie krazysu stukaj w klawiature i pytaj- :) :)

Witam również i dziękuje za otuchę, wiem, że jesteście super kupele,

z potwierdzonego źródła;)

i mam nadzieję że ja też będę :D

A tak z ciekawości, czasami siedzę u męża w Essen a ty jakie rejony NRW??

No właśnie mam pytanie czy można wcinać parówki drobiowe (15%tł) czy raczej lepiej o nich zapomnieć :? ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem ,wiem droga Sago :? , ale ten serniczek dal mi duzo energii , a tak go odchudzilam bo jajka dalam ale tylko z jednym zoltkiem .

Ijeszcze jedno -o ktorej godzinie jest ostatni posilek , bo mnie zazwyczaj ssie tak miedzy 20 a 21 godz. ,i co wtedy zjesc -czy mozna kubeczek serka -twarozku 0,4 % tl. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam pytanie czy można wcinać parówki drobiowe (15%tł) czy raczej lepiej o nich zapomnieć :? : ??

Hm...Parówki drobiowe racze nie...Ja czasem zjadam,ale w małych ilościach i nie za często,ale na forum są zdecydowane przeciwniczki parówek :)

no wiem ,wiem droga Sago :D , ale ten serniczek dal mi duzo energii , a tak go odchudzilam bo jajka dalam ale tylko z jednym zoltkiem .

Ijeszcze jedno -o ktorej godzinie jest ostatni posilek , bo mnie zazwyczaj ssie tak miedzy 20 a 21 godz. ,i co wtedy zjesc -czy mozna kubeczek serka -twarozku 0,4 % tl. ?

Ostatni posiłek możesz zjeść i o 23.00 jesli masz taka ochotę :) Może to być serek,choć niektóre z dziewczyn wolą zjadać kawał miecha wieczorem,twierdzą że wtedy waga lepiej spada.Ja nie zauważyłam różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.