Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nowe twarze!! Życzę powodzonka!

Pola piękna sunia... Chyba i ja swojego łowczarka będę musiała wstawić - też je uwielbiam!! 

Właśnie wróciłam z rodzinnej imprezki :D Prawie najmłodszy w rodzinie kończył 10 lat!!! Za to na sobote na Kinder Party mam zamowienie na zrobienie mu totra... Jako że to wielki miłośnik militariów padło na tort w kształcie czołgu :) Pierwotny zamysł był na zwykły tort z glazurką moro, ale ze niechcacy natknelam sie na przepis na czołg, to będzie czołg i pewnie masakrycznie większa radość z niego. Byleby się udał :)

Tak w ogóle to zostawić Was na moment i już 3 strony do czytania :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czułam, że te parówki to wystrzeliłam jak Filip z konopi...............trudno);

Dziekuje za odp i pozdrawiam all i pa :?

Szkoda że tak daleko od siebie mieszkamy Asiu,jak osiagniemy wagę 70 kg to fajnie byłoby sie spotkać...My takie hipcie kiedyś,spotkałybyśmy się już jako laseczki...Ale jazda... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowe twarze!! Życzę powodzonka!

Pola piękna sunia... Chyba i ja swojego łowczarka będę musiała wstawić - też je uwielbiam!!

Właśnie wróciłam z rodzinnej imprezki :) Prawie najmłodszy w rodzinie kończył 10 lat!!! Za to na sobote na Kinder Party mam zamowienie na zrobienie mu totra... Jako że to wielki miłośnik militariów padło na tort w kształcie czołgu :) Pierwotny zamysł był na zwykły tort z glazurką moro, ale ze niechcacy natknelam sie na przepis na czołg, to będzie czołg i pewnie masakrycznie większa radość z niego. Byleby się udał :)

Tak w ogóle to zostawić Was na moment i już 3 strony do czytania :?

Ooooo,ciekawa jestem tortu w kształcie czołgu :D

Z z tym pisaniem...To sory :) Ja się dzisiaj tak rozpisałam...Tak jakoś mnie naszło :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM DROGIE KOLEŻANKI!!!

Dołącza do Was dziś prawdziwa "torpeda :? " mam nadzieje ze uda mi się pozbyć balastu który zebrałam przez moje 33 lata, chyba mogę liczyć, że będziecie mi pomagać swoim doświadczaniem i wspierać. Dziś mam 4 dzień zmasowanego ataku na mój tłuszczyk :) i 3 kg mniej:)))) <yupi> mam nadzieje, że mi się uda czego i Wam z całego serca życzę.

Pozdrawiam AsiaM

No i jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do Śliweczki - DZIĘKUJE za wiadomość i teraz to ja mam najwiecej cyfer na starcie suwaka;)

I mojej siostry Migoty - DZIĘKUJE, że mnie tu zaciągnęłaś i pokazałaś, że można;)

I obojgu Wam za namówienie na forum:)*

Witamy Asiu! Na pewno pomożemy w każdej sytuacji. Pocieszyć, pałą przyłożyć jak trzeba. Do pionu ustawić :D wal do nas jak w dym.

Co do parówek...ja jem czasem nawet dosyć często :) drobiowe właśnie i nic się nie dzieje :) ale nie jem też na raz nie wiadomo jakich ilości. Myślę że od czasu do czasu możesz sobie pozwolić.

A co do celu...to skoro go założyłaś to teraz trzeba go zdobyć! I na pewno Ci się to uda Asiu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do MAGDY :

przepraszam ,byc moze Cie zle zrozumialam -ale powiedzialas kinderparty -czy to znaczy , ze tez obecnie przebywasz w Niemczech ?

Wiesz pytam ,bo ciagle szukam serka homogenizowanego , moze Ty wiesz jak on sie tu nazywa -PZDR: :) :) :)

Nie nie... Nie jestem w Niemczech, a nawet nigdy nie byłam... :? To tak sobie tylko zapożyczyłam nazwe z zagramanicy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy urodzi się dziewczynka, czy chłopiec zalezy ...

Ostatnia Szanso

To mnie poinstruowałaś Dziekuję!!! :-***

Jeszcze 'chwilka' i zobaczę co z tego wyjdzie

WITAM SERDZECZNIE!!!

" PS - ja już mam pewien sposób na pisanie na formu.. jak się trochę za

dużo rozpiszę - to czasami kilka wiadomości dochodzi.. Dlatego kopiuję

swoje pisanie do worda.. potem sprawdzam czy jeszcze ktoś czegoś nie dopisał

na forum - i dopiero odpowiadam - przeklejając moje pisanie.. Jest to o tyle lepsze,

że już nie zaskakuje mnie samoistne wyłączenie netu.. lub cokolwiek innego - przez

co moje wypociny mogłyby pójść w las.."

Witaj Saguś, kochana - jak zawsze na posterunku. Dotarłam szczęśliwie!!

Ale właśnie kawa mi się w termosie skończyła.. Teraz trzeba się zieloną

wzmacniać. Dzisiaj co prawda kierowca autobusu mnie zdenerwował, ale

niech mu będzie.. (na ostatnim przystanku nie otwarł mi pierwszych drzwi

i musiałam lecieć do kolejnych) bo przynajmniej w miarę spokojnie już zdążam

na przesiadkę. Ale na wszelki wypadek (i dla urody) biegnę i tak na autobus.

Dziś się nie zważyłam - bo niestety wczoraj u teściowej normalny obiadek

zjadłam. Poszłam się pochwalić butkami KUPIŁAM!!! - i masz tu babo.. obiad

dostałam.. Ale i sukienkę też już KUPIŁAM HURRRRRA!!! jeden problem

z głowy. Może nie do końca taka wymarzona, ale w miarę ładna, skormna

i biała!!! Sprawnie to poszło. Gdyby mama i siostra od razu ze mną

poszły oglądać te kiecki - to pewno już dawno bym jakąś miałam. Zadecydowało

to, że ta sukienka IDEALNIE na mnie pasowała!! No, może trochę za długa..

Ale pani z salonu poradziła żebym jej raczej nie skracała (gdzieś się ją podepnie)

- bo potem jej mogę już nie sprzedać. Powiedziała też (może tylko tak mówiła),

że dużo dziewczyn mierzyło tą sukienkę - ale dla nich okazywała się za krótka..

HIHIHI cóz za szczęście, że ze mnie taki maluch.

W nocy miałam pobudkę o 1!!! Ale już byłam przygotowana i mała Nila wylądowała

w karnym pojemniczku.. Bidulka 4 godziny w nim musiała spędzić, aż do mojej

pobutki.. No cóż - przynajmniej dziś od 1 pospałam aż do budzika!! Ale to jest tak

rozrywkowa 'kobitka' ,że oczywiście chciała się bawić jak wstałam.. No cóż, dopiero

wieczorkiem im zrobię przebierzkę po domu .

MIŁEGO DNIA!!

P I Ą T E K - W E E K E N D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również porannie!

Jak na ironię, kiedy mogę się wyspać to nie mogę spać, bo choroba nie daje. Mam za to ten komfort, że będę się mogła przespać w dzień, jak mi się będzie chciało. Tak naprawdę, to jeszcze nie wstałam, dopiero mój synuś szykuje się do pracy, a w zasadzie idzie z Maxiem na spacer i chyba nawet nie wie że już nie śpię, to by się zdziwił :D

Witam Was serdecznie Babeczki !!!!!

Wracam do Was , bo po prostu potrzebuje Waszego wsparcia .

Tak po swietach doszly mi 3 kiloski , ale za to jestem wiecej zmotywowana i wiem , ze jestem we wlasciwym miejscu , no i raz juz faze uderzeniowa robilam -to wiem czym to pachnie :D :D :D

Cześć "córko marnotrawna"! Dobrze że wracasz na łono Dukana. On Cię doprowadzi do pionu :evil: za naszym pośrednictwem oczywiście :lol: :-D :oops:

WITAM DROGIE KOLEŻANKI!!!

Dołącza do Was dziś prawdziwa "torpeda :? " mam nadzieje ze uda mi się pozbyć balastu który zebrałam przez moje 33 lata, chyba mogę liczyć, że będziecie mi pomagać swoim doświadczaniem i wspierać. Dziś mam 4 dzień zmasowanego ataku na mój tłuszczyk :lol: i 3 kg mniej:)))) <yupi> mam nadzieje, że mi się uda czego i Wam z całego serca życzę.

Pozdrawiam AsiaM

No i jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do Śliweczki - DZIĘKUJE za wiadomość i teraz to ja mam najwiecej cyfer na starcie suwaka;)

I mojej siostry Migoty - DZIĘKUJE, że mnie tu zaciągnęłaś i pokazałaś, że można;)

I obojgu Wam za namówienie na forum:)*

Witamy Asiu, witamy bardzo serdecznie! :P :lol: :D My, co dużo zrzucamy mamy tę przewagę, że idzie nam szybciej. Twój ambitny plan powala na kolana. Super, że się zdecydowałaś na Dukana. Przekonasz się, że można, choć nie zawsze jest to łatwe, a w słabszych chwilach możesz liczyć na nas ... zawsze :D :D :grin:

Pola piękna sunia... Chyba i ja swojego łowczarka będę musiała wstawić - też je uwielbiam!!

Może założymy bractwo miłośników ON? :grin: :grin: :grin: Mój Max vel Ździchu ma 6 lat. Jest bardzo przyjazny dla ludzi, choć listonosz i paru innych domokrążców nazwało go "Zabójca". Za to w stosunku do innych psów, to prawdziwy zabójca, jego chęć pokazania swojej wyższości jest nie do opanowania :) . Na każdym kroku jak pokaże się w pobliżu jakieś psicho, to musi udowodnić, że to on jest tu panem i rządzi. Nie jest to zbyt wygodne, bo ciężko jest w mieście na spacerach i trudno nawet poza miastem znaleźć miejsce bez innych psów, gdzie mógłby sę wybiegać :)

Ooooo,ciekawa jestem tortu w kształcie czołgu :grin:

Z z tym pisaniem...To sory :D Ja się dzisiaj tak rozpisałam...Tak jakoś mnie naszło :D

Fajnie, że piszesz :) :) :twisted: Wiesz, że Twoje rady są zawsze pomocne, a poza tym wnosisz dużo ciepła. Zawsze jak czytam Twoje posty, to mam przed oczami kominek z trzaskającymi drwami ... :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko no w końcu masz sukienkę!!! I butki!!! Super! Cieszę się z tobą. Sama nie tak dawno (7 lat) uganiałam się za kiecką, a jeszcze nie dawniej, bo 3 latka za kiecuchną dla córci. Dla nie to jechałyśmy ze 300 km chyba w jedną stronę, ale się opłaciło. Nie mogłyśmy nic dostać za przystępne pieniążki w Szczecinie, ale upatrzyłyśmy w odpowiednim rozmiarze na Świstaku i pojechałyśmy. Sukienka nie była nowa, ale za to Śliczna i pasowała jak ulał. Później sprzedałyśmy ją jeszcze za te same pieniążki, dla dziewczyny z Niemiec. Też była bardzo zadowolona, bo dostała wszystko dopasowane oprócz butów oczywiście :? :D :)

Gochna moja imienniczko życzę szybkiego powrotu do zdrowia :twisted:

Dzięki bardzo :) :) :) Mam nadzieję, że w poniedziałek wrócę do pracy, chociaż poleniuchowałabym sobie pewnie dłużej, tylko żeby nic nie dokuczało i można było sobie pospać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.