Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączam się do życzeń dla Agatek!!! Życzę Wam przede wszystkim spełnienia marzeń, to chyba najlepsze czego można życzyć poza tym, że wszystkiego co dobre, a nawet najlepsze - tego też Wam życzę!!!

Margarete, to trzeba będzie nazwę zmienić z ON :? Tylko 30kg waży Twoja księżniczka? :) mój to ponad 50 :D A poważnie to zawsze wydawało mi się że dobermany są cięższe(kiedyś też mi się mocno podobały). Coś jeszcze miałam do Ciebie napisać, ale umkło mi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczęta wieczornie!

Rozpisałam się wcześniej i z życzeniami dla naszych Agatek i o naszych psiakach i o powitalniu dla nowych protalek ... i ... już nie pamiętam ... i włączyła się jakaś aktualizacja i zresetowała mi komputer :) :) :)

Magda, Gochna, Pola - a właścicielki dobermanów to co?... ja tez mam moje maleństwo w domu, czarne, chude, zwinne, 30 kg żywej wagi... wygląda groźnie jak to doberman ale natura kanapowego przytulaka, jest łagodna i budzi respekt samym swoim wyglądem.. bo to jest doberman tylko jak mówi mój szwagier, ona o tym nie wie bo nikt jej o tym nie powiedział, że ma sie zachowywać groźnie jak doberman..... :? wabi sie Luna... :D Mam ogród przy domu i za płotem las, pola więc idalna sytuacja dla niej i dla mnie na dłuuugie spacery... Chodziła do psiej szkoły ale sie nie nadawała bo miała ADHD , była rozkojarzona i wytrzymywała w skupieniu tylko 15 minut potem juz nie słuchała nikogo, ale wyrosła z tego i teraz jest bardzo ułożona i posłuszna

Dobermany też są śliczne! Mój Max ma 6 i pół roku i właściwie nie jest mój tylko mojego najstarszego syna i też miał chyba ADHD, teraz już trochę wyrósł ale są momenty, że nie można go ogarnąć, szczególnie przed wyjściem na spacer i w trakcie też!

No moje dziewczyny mnie już przegoniły, oddały bez żalu po 8 kg!!! Tak że razem mamy mniej aż 23!

I bardzo się z tego cieszymy :) :twisted: :evil: :lol: :-D :oops: :P :lol: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczornie.

Wszystkiego najlepszego dla obchodzacych dzisiaj urodzinki i imieninki.

Zimno mi dzis caly dzien, pije jak nawiedzona, glodna jakas jestem, i wgole chcialabym sie chyba zazpasc pod ziemie na jakis czas... przespac wszystko, ale nie da sie. Eh. Widzicie tylko marudze i marudze :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM :? JESTEM TU CAŁKIEM NOWA

o diecie protal dowiedziałam się całkiem przypadkowo grzebiąc w necie. mam dość duży problem z wagą bo mam 155 cm a ważę z 80 kg poczytałam i chcę spróbować. mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swego grona

Bardzo mi mio powitać w naszym gronie. Zachęcam do zaglądania i korzystania z przepisów. Dieta jest super, popatrz na mój suwaczek jakie efekty. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wieczorkiem !!

Padam na nos ze zmeczenia -same to znacie- od 4,30 na nogach do teraz , maz ma popoludniowa zmiane a moje 2 dziewczynki szaleja w pokoju-ale mi to poprostu zwisa -musze sie wyciszyc i zebrac w sobie -czuje sie jakos wypalona od srodka , bez energii-moze to przesilenie zimowe?

Kiedy bedzie wiecej slonca i przestanie padac ?

CAMPARI -z tym marudzeniem nie jestes sama :? :D :)

Maragrete-znalazlam-dziekuje za podpowiedz , ale mam jeszcze pytanie -

czy serki homogeniziwane mozna przez caly dzien jesc ?

Sliweczko i inne solenizantki wszystkiego najlepszego :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wieczorkiem !!

Padam na nos ze zmeczenia -same to znacie- od 4,30 na nogach do teraz , maz ma popoludniowa zmiane a moje 2 dziewczynki szaleja w pokoju-ale mi to poprostu zwisa -musze sie wyciszyc i zebrac w sobie -czuje sie jakos wypalona od srodka , bez energii-moze to przesilenie zimowe?

Kiedy bedzie wiecej slonca i przestanie padac ?

CAMPARI -z tym marudzeniem nie jestes sama :? :D :)

Maragrete-znalazlam-dziekuje za podpowiedz , ale mam jeszcze pytanie -

czy serki homogeniziwane mozna przez caly dzien jesc ?

Sliweczko i inne solenizantki wszystkiego najlepszego :) :) :)

Nie widzę Maragrete to odpowiem Ci za nią będziesz szybciej wiedziała. Możesz jeść serki cały dzień, ale zwróć uwagę aby nie było za dużo tłuszczu max 5%. Dodatkowo pamiętaj Białka> Tł+Węglowodany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w grudniu pytalyscie sie jakie sa skutki uboczne odchudzania -np. zwisajaca skora , wypadania wlosow -wszystko to przewalczylam , ale jedno co mam do tej pory to kruchosc rzes i ich wypadanie , mam takie swedzenia w oku , podrapie sie i na palcu zostaja rzesy-chyba mam lysienie plackowate ,ale na powiece :? :D :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Kochane za życzenia :) Śliweczko moja imienniczko DUŻEGO SPADKU WAGI ŻYCZĘ(chociaż i tak dla mnie Jesteś GURU :? ) I OBY JAK NAJMNIEJ ZASTOJÓW NA DIECIE !!! I Wszystkiego co wymarzysz sobie Kochana :*

Ja dzisiaj oficjalnie zaczynam FERIE :D Sesyja zakończona - wszystko zaliczone. Dziękuje za kciukasy. Miłego Weekendu życzę Wszystkim i oby waga spadała jak najszybciej :) Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja juz niedlugo spadam do domciu.Jutro wolne, wyspie sie, poogarniam co trzeba i ide na urodzinki.Poprosilam o dietetyczne dania i bedzie specjalnie dla mnie kurczaczek z warzywami robiony w parowarze:)

Dziewczyny co myslicie o takich slodyczach dla diabetykow? nie przygladalam sie im, ale wiem ze sa cale polki w sklepie z serii ''light''...i nie wiem czy one sa po prostu dla odchudzajacych sie czy dla diabetykow, ale jak bede w sklepie to przyjrze sie skladom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja juz niedlugo spadam do domciu.Jutro wolne, wyspie sie, poogarniam co trzeba i ide na urodzinki.Poprosilam o dietetyczne dania i bedzie specjalnie dla mnie kurczaczek z warzywami robiony w parowarze:)

Dziewczyny co myslicie o takich slodyczach dla diabetykow? nie przygladalam sie im, ale wiem ze sa cale polki w sklepie z serii ''light''...i nie wiem czy one sa po prostu dla odchudzajacych sie czy dla diabetykow, ale jak bede w sklepie to przyjrze sie skladom.

Pamiętaj o linku z Lostami dla mnie.Proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.