Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wieczorna pora muszę wam powiedzieć, ze dziś czuje sie naprawdę fajnie nie dopada mnie żaden kryzysik :D zjadłam dzis kawałeczek kurczaka z rozna bez skorki i czuje sie fajnie :) kurcze czlowiekowi naprawde nie wiele potrzeba :? troszke sie boje przejsc na warzywka poniewaz wiele dziewczyn pisze ze nie chudna na warzywkach a wrecz niektore tyja, czy to jest regula bo jesli tak to znajac sama siebie, motywacja moze minac i tego sie wlasnie najbardziej obawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w piątkowy wieczór.

Dziękuję Wam wszystkim za piękne życzenia.Bardzo się ciesze że pamiętacie o mnie...Buziaczki Wam za to:

post-7037-1265398101_thumb.jpg

Kropelko,zwierzątka śliczne :?

Balbinko,kwiatki piękne,a czekoladki zjedzone :D

Śnieżynko:

Radości i zdrowia we wszystkich dniach życia.

Spełnienia marzeń najskrytszych.

Gwiazdki z nieba i rumieńców na twarzy.

Niech Cię usypia światło księżyca

i szum wiatru za oknem.

Niech Cię budzi śpiew słowika i słońca strumienie.

Spokoju duszy i różowych nauszników na uszy :)

post-7037-1265398591_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od serdecznych życzeń dla Śnieżyki i Śliweczki-Śliweczce jak najszybciej 8 z przodu a Śnieżynce aby szybko dogoniła śliweczkę heheh

Witam serdecznie Marte34 oraz moją kochaną Zuczynkę, fajnie ze juz nie tylko nas czytacie ale i piszecie z nami. w kupie zawsze rażniej :D

Sandra33 życzę Ci jutro dobrej zabawy. Fajnie ze domownicy pomyśleli o Tobie i zrobili coś dla Ciebie do jedzonka

Jusiu witaj kochana!! zaczynasz od poniedz, to fajnie. ja tez sie mobilizuję bo do tej pory przez choróbsko cały czas ciągnę P+W. W niedz ide do pracy wiec może zacznę juz w niedz białeczka. Cieszę się ze znowu tu bedziesz. Trzymam kciukasy za spadki, bo mi niestety tez ciężko spadają kg :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was kochane!!!

Jestem jestem Saguś!!!  Czytam Was codziennie. I powiem szczerze że od poniedziałku WRACAM!!!

Dość już tego wstrętnego jedzenia. Jak widzie jak ładnie chudniecie to mi wstyd!

Dziewczynki WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

Ja na razie nie chudnę. Dopadł mnie przestój i już chyba ta łatwiejsza część 2 fazy za mną - szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od serdecznych życzeń dla Śnieżyki i Śliweczki-Śliweczce jak najszybciej 8 z przodu a Śnieżynce aby szybko dogoniła śliweczkę heheh

Witam serdecznie Marte34 oraz moją kochaną Zuczynkę, fajnie ze juz nie tylko nas czytacie ale i piszecie z nami. w kupie zawsze rażniej :D

Sandra33 życzę Ci jutro dobrej zabawy. Fajnie ze domownicy pomyśleli o Tobie i zrobili coś dla Ciebie do jedzonka

Jusiu witaj kochana!! zaczynasz od poniedz, to fajnie. ja tez sie mobilizuję bo do tej pory przez choróbsko cały czas ciągnę P+W. W niedz ide do pracy wiec może zacznę juz w niedz białeczka. Cieszę się ze znowu tu bedziesz. Trzymam kciukasy za spadki, bo mi niestety tez ciężko spadają kg :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od serdecznych życzeń dla Śnieżyki i Śliweczki-Śliweczce jak najszybciej 8 z przodu a Śnieżynce aby szybko dogoniła śliweczkę heheh

Jusiu ,dziękuję :)

Anulkas,również dziękuję.Świetne życzenia :) :? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno mnie nie było (:

ale tez nie bardzo jest się czym pochwalić..........

dukanuje od 1 stycznia i to bardzo solidnie i..........efekt bardzo marny...raptem 5 kg

co prawda nie rośnie ale i nie spada...kompletna stagnacja.............,

zwiększyłam ilość płynów, piję herbatki przeczyszczające, spaceruję........... i

i ......stoję.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rety dopiero doczytałam, że Śliweczka ze ŚnieżynkĄ dzisiaj świętują oczywiście i ja przyłączam się do życzeń, aby motywacja nigdy Wam nie siadała, a przestoje omijały szerokim łukiem.

Mój net niby naprawiony a i tak co chwilę sę zawiesza.

Witam nowe Dukanki Asię, Gogi, Żuczynkę i Martusię34 mam nadzieję że nikogo nie pominęłam.

Maragrete, Sago dzięki za gratulacje, bo bardzo chciałabym być już w 3 fazie, ale nie wiem czy te 3 kilo mi wystarczy - to jest uzależnienie jakieś, tak jak Tryolcia i Winkachce powalczę jeszcze trochę, chociaż walka o każde 10 dkg zacięta. Najpierw leciała ta waga że aż strach, a teraz bitwa, ale ja ją wygram, co będzie mi ten mój przemądrzały mózg się bronił i buntował. Co to to nie!

Kartofelko w końcu Cię dogonię.

Lolawao ja niebawem będę szła do kosmetyczki na jakies zabiegi, więc zdam relację, ale to Vacu Line to porażka - szkoda czasu dziewczyny - chodziłam przez miesiąc i szału nie było. Trochę cellulit się zmniejszył, ale wolę kupić sobie Ziaję 10 razy tańszą a efekt ten sam.

Wszystkie ciuchy mi spadają, więc jutro wyruszam na zakupy po jeansy.

Marudko ja na ślub robiłam buty u szewca na zamówienie - 33,5. A tak na co dzień to kupuję 34, albo 35 i już. Gorzej z butami na zimę - długimi kozaczkami, bo stpa jak u dziecka, a łyda szkoda gadać, więc mi się nie zapinają. W tym roku szewc mi poszerzał, ale już nie wyglądają tak pięknie. Fajnie, że najważniejsze zakupy z głowy.

POlu koleżanko moja po fachu odzywaj się czasem.

Dobrej nocki i do jutra - jak net się nie zbuntuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Marudko ja na ślub robiłam buty u szewca na zamówienie - 33,5. A tak na co dzień to kupuję 34, albo 35 i już. Gorzej z butami na zimę - długimi kozaczkami, bo stpa jak u dziecka, a łyda szkoda gadać, więc mi się nie zapinają. W tym roku szewc mi poszerzał, ale już nie wyglądają tak pięknie. 

Nie żartuj? Taka malutką nóżkę masz?? Szok!! Masz małą nóżkę, ale za to duuuuuży problem.... Dobrze, że w ogóle coś znajdujesz :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno mnie nie było (:

ale tez nie bardzo jest się czym pochwalić..........

dukanuje od 1 stycznia i to bardzo solidnie i..........efekt bardzo marny...raptem 5 kg

co prawda nie rośnie ale i nie spada...kompletna stagnacja.............,

zwiększyłam ilość płynów, piję herbatki przeczyszczające, spaceruję........... i

i ......stoję.............

5 kg w miesiąc - nie ma tragedii... Bądź dzielna i trwaj!!! Zastoje to norma, demotywują to fakt, ale trzeba się do nich przyzwyczaić...  A otręby jadasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.