Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Bożenko i po strachu.

Kamyla dałaś po bandzie z tym kebabem nie ma co. Ja czasem kupuję dzieciom, ale wtedy odsuwam się na 3 metry od nich żeby się nie rzucić na jedzonko, kebab bardzo lubię i chyba on będzie moim pierwszym królewskim posiłkiem.

Marudko butki super.

Ivonko a ja myślałam, że mam taką małą nogę (35).

Gratuluję spadkowiczom.

Wiary dla stojących (dla mnie też). Od jutra białeczka, może teraz coś ruszy, oby od 2 tygodni stoję w miejscu (cholera to nie podobne do mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry weekendowo!

Ja wpadłam tylko na chwilke, żeby pochwalić sie że nareszcie ruszyło o 1 kg w dól....HURRA HURRA HURRA... :?

Po raz pierwszy od przedświątecznego okresu mogę przesunąć suwaczek w dół.....to trwało ponad miesiąc żeby zgubić 2 kilogramy nadrobione w święta i teraz wreszcie ruszyc w dół............... ale warto było czekać..... :D

Bożenko, Sago i pozostałe "stojące" protalki - u was też na pewno ruszy waga w dół, wytrwałości zyczę... :)

Kasia9- nareszcie widzę suwaczek, a więc udało sie go wyedytować. Super !

Śnieżynko - spóżnione ale szczere życzenia imieninowe również dla ciebie. Pomyślności Tobie i rodzince!

Maliszko - pojawiłas się ostatnio jak meteor, wpadłas i wypadłaś, a obiecałaś że zajrzysz na dłużej i co ?

Witaj Jusiu - ciesze sie że wracasz do rygorów diety i mocno ci dopinguję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczęta!

Ja wciąż w łóżeczku. Bardzo dziękuję za życzenia zdrowia.

Marudko ładne te buciki, a jakie malutkie :)

Kasia9 nie panikuj, to nic wielkiego, to tylko 100 gram. Mi jak ostatnio przybyło 400 to trzyma się już z 10 dni chyba, ale zaczyna mnie to trochę denerwować :)

Bożenko fajnie, że wyszło tak jak chciałaś :)

Maragrete gratuluję spadku. Mnie zaczyna już nużyć ten przestój. Nie wiem czym jest spowodowany, bo nawet zaczęłam do kibelka chodzić :D

Miłego dnia życzę wszystkim i samozaparcia dla tych, którym waga strajkuje :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja weekendowo!!!

Marudka buciki są śliczne!! Dobrze zrobilaś, że kupiłaś :?

Kasia9 taj jak mowi Gochna, to tylko 100g Nie masz się czym martwić, co innego 2 kg :D

Moja waga dzisiaj łaskawa pokazała 59 :) Więc jestem bardzo szczęśliwa, zobaczymy tylko na jak długo :)

Od samego rana wzięłam się za robienie obiecanego torta, biszkopcik wczoraj, dzisiaj reszta - najtrudniejsze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie jeszcze przypomniałam. Rozmawiałam dziś ze znajomym, któremy 2 tygodnie temu w czwartek pożyczyłam "encyklopedię Dukana" i miał zacząć dietę. Stwierdził że diety trzyma się w około 80% ale jest zadowolony bo do dzisiaj schudł 7kg :?

Dzięki Saguś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mało nas , chyba obiadki szykujecie.

Mnie od rana od sąsiadki z dołu pachniały kotlety mielone, więc pędem do sklepu i też sobie "usmażyłam" na wodzie. Siedzę sobie i popijam drugą kawkę dumna i blada, bo wróciłam z zakupów i do tej pory nie wierzę, bo zakupiłam sobie narciarską kurtkę i dres w rozmiarze S!!!!!!! a naprzymierzałam się bardzo długo, bo tradycyjnie zaczynałam od L.

Super teraz wyprzedaże, moja kurtka Columbia przeceniona z 749 na 249 i od tego dostałam jeszcze 30% rabatu, bo kupiłam 3 rzeczy. Polecam lećcie i kupujcie. Niestety jeansy były "be", bo jak w udkach dobre to w pasie odstają 10 cm. Innym razem zaszaleję.

Kamylo, ja też wczoraj zjadłam kebaba, był taki tłusty, że wieczorem myślałam , że mi tyłek rozwali w toalecie - przepraszam za wyrażanie się. A waga pokazała dziś mniej.

Marudko - buty super, proponuję pochodzić w nich trochę wcześniej po domu, żebyś potem nie męczyła się na weselichu.

Przebiłam Sagę moim rozmiarem stopy.

Bożenko szkoda, że nie ma dziewczynki.

Maragrete, Magdo fajnie że i Wasza waga odpuściła.

Śliweczko zazdroszczę Ci tego wczorajszego ciasteczka. Ja miałam w planach 1 pączek w tłusty czwartek, ale nie wiem, czy nie będziecie krzyczeć?

Pozdrawiam Was gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mało nas , chyba obiadki szykujecie.

Mnie od rana od sąsiadki z dołu pachniały kotlety mielone, więc pędem do sklepu i też sobie "usmażyłam" na wodzie. Siedzę sobie i popijam drugą kawkę dumna i blada, bo wróciłam z zakupów i do tej pory nie wierzę, bo zakupiłam sobie narciarską kurtkę i dres w rozmiarze S!!!!!!! a naprzymierzałam się bardzo długo, bo tradycyjnie zaczynałam od L.

Super teraz wyprzedaże, moja kurtka Columbia przeceniona z 749 na 249 i od tego dostałam jeszcze 30% rabatu, bo kupiłam 3 rzeczy. Polecam lećcie i kupujcie. Niestety jeansy były "be", bo jak w udkach dobre to w pasie odstają 10 cm. Innym razem zaszaleję.

Kamylo, ja też wczoraj zjadłam kebaba, był taki tłusty, że wieczorem myślałam , że mi tyłek rozwali w toalecie - przepraszam za wyrażanie się. A waga pokazała dziś mniej.

Marudko - buty super, proponuję pochodzić w nich trochę wcześniej po domu, żebyś potem nie męczyła się na weselichu.

Przebiłam Sagę moim rozmiarem stopy.

Bożenko szkoda, że nie ma dziewczynki.

Maragrete, Magdo fajnie że i Wasza waga odpuściła.

Śliweczko zazdroszczę Ci tego wczorajszego ciasteczka. Ja miałam w planach 1 pączek w tłusty czwartek, ale nie wiem, czy nie będziecie krzyczeć?

Pozdrawiam Was gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczęta :)

Gratuluję serdecznie Madziu i Maragrete, świetne spadki :? :D :)

Gochna, pogoń już to choróbsko i wracaj do zdrowia jak najszybciej!!!

Ivonko, co to za kebab się przewijał w Twoim poście, czy przeciwko Tobie też mam wytoczyc jakieś działo? Trochę mi się nie chce, bo mnie brzuch boli, ale następnym razem juz nie będzie przebacz :)

Miłego wieczoru, ja niedługo wybieram się do pracy, pozdrawiam i do napisania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tort zrobiony, czołg siedzi w lodóweczce i czeka na czas imprezy i dołożenie lufy :D Campari Jeszcze raz dzięki za przepis na ubicie śmietany :? 

Ivonka, niezła promocja i szok rozmiarowy :) Dzięki za przypomnienie o kawce, jakies ponad pół godziny temu wstawiłam wodę, przygotowalam wszystko, ale zajęłam się dekoracją tortu i.... zapomniałam, hehe. 

Dzięki Bożenko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , hej !

zrobilam sobie moj serniczek-protal-taki tylko z jednym zoltkiem a 3 inne to tylko bialko , bez m.kukurydzianej , dalam troche slodzika w plynie i malutka lyzeczke kakao odchudzonego -czekam na efekt.

Narazie waga stoi w miejscu , ale nie trace nadziei :? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.