Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM :? JESTEM TU CAŁKIEM NOWA

o diecie protal dowiedziałam się całkiem przypadkowo grzebiąc w necie. mam dość duży problem z wagą bo mam 155 cm a ważę z 80 kg poczytałam i chcę spróbować. mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swego grona

Zatem-witamy serdecznie!!! :D :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane!

Polu nie opuszczaj nas! Odezwij się czasem.

Kobietki jak tam u Was z pogodą??? Bo u nas powoli odpuszcza i nie ma tyle już śniegu co wcześniej. Anuuuullllka jak dojeżdza Ci się do pracy?

Miłego wiezorku kobietki. Ja zrobiłam dziś romantyczną (Dukanową!) kolację przy świecach, bo z moim kochanym mamy dzisiaj maluśką rocznicę- 2,5roku.(echhhh jeszcze wtedy byłam szczupła :? )

Papapapaap

Już odtajało...odśnieżyli mnie i narazie jest spokój...ciekawe na jak długo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Witam was dziewczyny w sobotni ranek dzisiaj nie mam co jeść muszę iść do sklepu strasznie mi się nie chce .ale pójdę co tam raczej pojadę ha ha parę kroków i samochodem ludzkie lenistwo nie zna granic. Nic mi się nie chce po południu do pracy o jezu jaki leń.

Serdeczne życzenia dla wczorajszych solenizantek :?

Anulllla gdzie zaginęłaś???

Wczoraj długo pracowałam i dziś nadrabiam zaległosci!!!

SPÓŹNIONE ALE SZCZERE ŻYCZONKA DLA AGATEK!!!!!

Gogi!!!!-super wynik,co????ale ja się cieszę,że zaczęłaś tą dietę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marudko! śliczne te bucięta!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sobotnio.

Wzielam wczoraj tabletke na spanie i pospalam sobie dzisiaj do poludnia :)

Przyjaciolka wyciaga mnie so pubu, ale raczej nie pojde, w sumie to mi sie chyba nie chce hmmm starzeje sie chyba :? .

Waga dzisiaj 700g w gore :) Nie mam juz sily na siebie, ja chyba naprawde mam cos z ta tarczyca, a tak trudno mi sie wybrac do lekarza, jeszcze moze jakby to byl inny okres to bym poszla, ale jak mam isc i siedziec w przychodni i wysluchiwac o tych wszystkich chorobach, siedziec wsroc kaszlacych i smarkajacych kiedy to sama wychodze dopiero co z choroby, to mi sie nie chce, no i jeszcze to proszenie sie o skierowanie... masakra

Pije dzisiaj jak opetana, tak samo biegam do ubikacji, dobrze ze mam je dwie, bo by mnie dzisiaj chyba przeklneli.

Tort zrobiony, czołg siedzi w lodóweczce i czeka na czas imprezy i dołożenie lufy :twisted: Campari Jeszcze raz dzięki za przepis na ubicie śmietany :D

Magda, rozummiem ze ubila sie tym razem bez problemu.

Mam nadzieje, ze nam pokazesz to swoje cudo :)

Ja tez pieke swoim dzieciakom co roku jakies tematyczne torty... byly statki, pilki, boisko pilkarskie, zegar, lalka barbie, kaczuszka, biedronka... juz nawet nie pamietam co jeszcze. W tym roku dla cory zrobie gitare z elementami Hannah Montana, bo jest fanka, no i lubi grac na gitarze, w prawdzie po swojemu, ale zawsze to jakies zajecie, zamiast siedziec przed TV czy komputerem.

Marudko, buty naprawde ladne... przede mna zakup butow dla cory, komunia tuz, tuz, a stopa rozmiar 36 :)

Przepraszam, ze nie odpisuje tak jak Wy na wszystkie posty, ale hmmm za mala mam glowe, aby to wszystko ogarnac, nie mniej jednak czytam Was codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mało nas , chyba obiadki szykujecie.

Mnie od rana od sąsiadki z dołu pachniały kotlety mielone, więc pędem do sklepu i też sobie "usmażyłam" na wodzie. Siedzę sobie i popijam drugą kawkę dumna i blada, bo wróciłam z zakupów i do tej pory nie wierzę, bo zakupiłam sobie narciarską kurtkę i dres w rozmiarze S!!!!!!! a naprzymierzałam się bardzo długo, bo tradycyjnie zaczynałam od L.

Super teraz wyprzedaże, moja kurtka Columbia przeceniona z 749 na 249 i od tego dostałam jeszcze 30% rabatu, bo kupiłam 3 rzeczy. Polecam lećcie i kupujcie. Niestety jeansy były "be", bo jak w udkach dobre to w pasie odstają 10 cm. Innym razem zaszaleję.

Kamylo, ja też wczoraj zjadłam kebaba, był taki tłusty, że wieczorem myślałam , że mi tyłek rozwali w toalecie - przepraszam za wyrażanie się. A waga pokazała dziś mniej.

Marudko - buty super, proponuję pochodzić w nich trochę wcześniej po domu, żebyś potem nie męczyła się na weselichu.

Przebiłam Sagę moim rozmiarem stopy.

Bożenko szkoda, że nie ma dziewczynki.

Maragrete, Magdo fajnie że i Wasza waga odpuściła.

Śliweczko zazdroszczę Ci tego wczorajszego ciasteczka. Ja miałam w planach 1 pączek w tłusty czwartek, ale nie wiem, czy nie będziecie krzyczeć?

Pozdrawiam Was gorąco.

Tak Ivonko przebiłaś mnie rozmiarem, wiesz ja stale chodzę w za dużych butach no z wyjątkiem klapek i sandałów, jakoś przyzwyczaiłam się chodzić na płaskich. Dzisiaj poszłam z córką kupić jej kurtkę, udało mi się bo trafić w gust nastolatki to prawie jak 6 w totka. Tobie jak widzę super się trafił ja tyle szczęścia nie miałm choć kurtka zimowa za 50 zł to i tak super no nie. Widziałam butki w ecco ostatnia para i to rozmiar 36 czyli ciut za duże ale takie kupuję, cena super jak na ecco bo 150zł tyle tylko ze czerwone właściciwie to takie malinowe, i moja cóka zaczęła mi odradzać zakup, nawet nie przymierzyłam, pewnie w innym kolorze byłby moje, fajny spotowy krój taki jak lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tort zrobiony, czołg siedzi w lodóweczce i czeka na czas imprezy i dołożenie lufy :D Campari Jeszcze raz dzięki za przepis na ubicie śmietany :? 

Ivonka, niezła promocja i szok rozmiarowy :) Dzięki za przypomnienie o kawce, jakies ponad pół godziny temu wstawiłam wodę, przygotowalam wszystko, ale zajęłam się dekoracją tortu i.... zapomniałam, hehe. 

Dzięki Bożenko!

My chcemy zdjęcie tortu ! My chcemy zdjęcie tortu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za życzenia imieninowe Buziaczki:*

Ja wpadam na chwilkę by pochwalić się, że za pomocą Waszych życzeń apropo wagi w dół... dzisiaj kolejne -600g :D Także już 8,6 kg :) Jeszcze tylko 1,5 kilo i 10 jak się patrzy :? Jupiiiiiiiiiiii dziękuje ..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za życzenia imieninowe Buziaczki:*

Ja wpadam na chwilkę by pochwalić się, że za pomocą Waszych życzeń apropo wagi w dół... dzisiaj kolejne -600g :D Także już 8,6 kg :) Jeszcze tylko 1,5 kilo i 10 jak się patrzy :? Jupiiiiiiiiiiii dziękuje ..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wielkie gratlacje !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie tu zaglądam , nastawiona na wieeeelkie czytanie a tu niewiele postów przybyło, niewiele....cos małomówne dzis koleżanki Protalki, albo zajete odrabianiem zaległosci domowych i rodzinnych, jak to weekend......... :D

Dziekuje Sago, Bożenko, Ivonko i pozostałe Protalik ( juz nie wymienie wszystkich... :? ... tez nie ogarniam.. ) za gratulacje, naprawde bardzo bardzo sie cieszę , a i Tobie Śniezynko gratuluje spadku.

Anulkas - nie martw się, pij duzo, jedz dużo protalowo i... zobaczysz będzie nagroda od wagi... :)

Campari - a co to za minorowy nastrój, jakie starzenie sie, co ty gadasz dziewcyno, jesteś młodsza duzo ode mnie a juz taka znudzona życiem... usmiechnij mi sie tu zaraz, zamknij oczy, przypomnij sobie słonko, wiosne, wypbraź na tym tle siebie w zwiewnej sukience z nowa super figura i... od razu ci sie zrobi cieplej na duszy... głowa do góry.... :)

Anuuuullllka - tobie tez nieźle idzie z ta waga, zobacz ja sie tak cieszyłam dzis rano że mam21 kg za soba ale ty też, fajnie.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Halo, Dziewczyny, puk,puk, gdzie jesteście :)

Nie mogę uwierzyć, że od wczorajszego niezbyt późnego wieczoru nikt nic nie napisał.

Mam nadzieję, że dzisiaj forum znowu odżyje :oops:

U mnie waga bez zmian, no może trozke poniżej suwaczka i przez cały czas mam nadzieje, że w tym tygodniu trochę ruszy pod warunkiem, że będę grzeczna :?

Śnieżynko, bardzo Ci gratuluję spadku, zobczysz, że niedługo wszyscy zauważą zmianę w Twoim wyglądzie i będzie Ci bardzo miło :)

Anulkas mam nadzieję, że jak już staniesz na swoją waget to ją z kolei bardzo polubisz :)

Campari moim zdniem powinnaś iść do lekarza, bo tarczyca to taki wredny hormon, który może działać na wszystko w organiźmie i wyleczenie jej może pomóc we wszystkich Twoich dolegliwościach. W tym czasie gdy są jeszcze duże mrozy nie ma epidemii chorób, więc przychodnie nie są bardzo zawalone. Myślę, że powinnaś się zebrać i pójść do lekarza tym bardziej, że jesteś w nienajlepszym nastroju i warto byłoby to zmienić :twisted:

Pozdrawiam Wsystkich serecznie i mam cichutką nadzieję, że zaraz ktoś się pojawi na forum, bo nie chciałabym pisać jak przysłowiowy dziad do obrazu(wiem, że on gadał, ale to wszystko jedno :D )

Miłej niedzieli!!! :evil: :lol: :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Anulkas - nie martw się, pij duzo, jedz dużo protalowo i... zobaczysz będzie nagroda od wagi... :D

 

Anulkas mam nadzieję, że jak już staniesz na swoją waget to ją z kolei bardzo polubisz :)

 

 Witam, lece do pracy. Dzis postanowaiłam sie zważyć i oto lekki ruch w dół. Dziś 100% białka to może co s tam jeszcze drgnie...ale sie cieszę

dziękuje za doping Maragrete oraz Bożenko :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saga wiem popłynęłam ostro i teraz bardzo żałuję więc mam nadzieję, że następnym razem zrobię tak jak Ty i przemyślę taka decyzję :?

Ivonko szczęściaro jedna hehe zjeść kabap i zjechać z wagą to jakiś ewenement hehehe cieszę się ze nie miałaś takiej akcji jak ja :)

u mnie pokuta i nie wchodzę na wagę, żeby się dalej nie załamać, może jutro wejdę, bo dziś uderzam na basen i dam sobie tak w kość za te grzechy ze hohoooo :D

gratulacje dla wszystkich spadkowiczów!

pozdrawiam i życzę miłego dzionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.