Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Kurka wodna, tak szybko produkujecie te kolejne strony, że nie da rady nadarzyć. Znów nie doczytałam do końca.

przedwczoraj udało mi się oddać pracę promotorowi, wczoraj dowiedziałam się od niego, że jest fajna i nie mam wiele poprawek ufffff super, kamień z serca :)

Śniezynko, super Tobie idzie ! Gratuluje.

Winkachce to ile Ty tych otrebow dziennie jadlas???/jesz? Z tego co widze rano otrebianka, wieczorem placuszki?

pozdrawiam i do napisania:)

Witam po pracy :lol:

Dzisiaj miałam trochę nerwowo w pracy, ale już jestem w domu więc szybko się odstresuję :-D

Poluniu, dziękuję za słońce, tylko ranek był pochmurny, a teraz pięknie świeci od kilku godzin :lol:

Maragrete gratuluję, to teraz z górki, bo bedzie można przesuwać suwaczek :evil:

Motylku Śliweczko gratuluję, Wy też się trochę naczekałyście na spadek.

Winkachce,to teraz się tłumacz z tych otrąb. Ile Ty ich jadłaś, kochana :? ??:

Życzę Wam wszystkim miłego wieczoru i miłych chwil z wagą :oops:

Dziewczynki, to było tak, że faktycznie jak już przegięłam danego dnia z tymi plackami, to potem waga stała, ale często mi się zdarzało zjeść otrębiankę, i potem po południu np do kotletów dodać łyzkę - dwie otrąb.

Ale fakt z tymi otrebami czasem przeginam. Dlatego już na prawdę kończe bialka i przechodzę na trójkę. Żeby w końcu sobie urozmaicić to odżywianie. I tak ta waga mi stoi i nie chce drgnąc, nawet ostatnio po imprezie zjechałam do 61 kg (pomimo butelki wina - chyba taniec ze mnie wszystko zrzucił ) natomiast już dziś znów mam 62 ... w tescie mi wyszło 64, więc w sumie i tak nie źle.

Dzien Dobry :) :) Chciałam sie tak skromnie przywitac. Pozdrawiam wszystkie ''stare'' i wytrwałe Protalówki. Jak i nowe tak ja Ja. Dieta zainteresowała mnie koleżanka Anulkas .. buzka Ania. Diete zaczeła 27. 01 i jakos trwam do dzis ,choc to mało czasu. No jak widac na suwaku zmiany są . Odrazu sie przyznam bez bicia :D ((( grzeszyłam strasznie.....niemoge pozbyc sie uczucia checi na słodkie.... to chyba najgorsze....

Pozdrawiam i życze wszystkim miłego weekendu:))))

Dzieńdoberek, powodzenia. Dyszka na pewno szybko zleci :)

Witam ponownie, gdzieś po drodze czytałam o teście Dukana, na jakiej stronce można go zrobić, czy jest w przyjaznym języku.

pozdrawiam i przy okazji witam nowe osóbki w naszym szanownym gronie

Witam pieknie, ponizej zamieszczam link na tlumaczene testu, pod tłumaczeniem bedzie link z przekierowaniem na jego strone

http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/protein...dziekujemy.html

WITAM :D JESTEM TU CAŁKIEM NOWA

o diecie protal dowiedziałam się całkiem przypadkowo grzebiąc w necie. mam dość duży problem z wagą bo mam 155 cm a ważę z 80 kg poczytałam i chcę spróbować. mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swego grona

Witam - powodzenia.

Hallo Hallo Protalki !

Ale nas sie tu narobiło ... jak zaraza tak sie ten Protal rozprzestrzenia - i dobrze ! :P

Masz racje Maragrete, my już zaraziliśmy jakieś 7-8 osób, ostatnio spotkalam dwie osoby, których za dobrze nie znam i kazdy z nich mi powiedział, że jest na takiej fajnej diecie Dr. Dukana.... :twisted:

Hehe, niebawem beda sklepy z produktami Dukanowymi!

Miłej Niedzieli !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratlacje !!!

a i Tobie Śniezynko gratuluje spadku.

Śnieżynko, bardzo Ci gratuluję spadku, zobczysz, że niedługo wszyscy zauważą zmianę w Twoim wyglądzie i będzie Ci bardzo miło :P

Witam!!

Co tutaj tak cicho?? Później albo jutro wrzucę fotki tortu;) Gratulacje dla Śnieżynki!

Moja waga wciąż 59, a więc super :)

K

Śniezynko, super Tobie idzie ! Gratuluje.

Dziekuję wszystkim! Wydaje mi się, że to jakieś oszustwo, żeby tak waga leciałą.. hihi ale bardzo się z tego cieszę :) ..Wczoraj mimo tego, że byłam u ciotki na obiedzie i zjadlam szaszłyka z szynki to waga poleciała w dół kolejne -400g :twisted: Już dzisiaj zauważyłam, że całkowicie zniknął mi brzuszek, mierzyłam bioderka i mam spadek -3 cm i po 2 cm w obydwu udach, niestety piersi też spadły o 3 cm :D to jest chyba największy minus. Muszę jechać sobie kupić kilka cyckonoszy bo wszystkie stere już za duże i za luźne w obwodzie .. Ehh no ale cóż uwielbiam kupować :evil: Dzisiaj cioteczka wymyśliła, że jak mam ferie to podrzuci mi Wii i MArio Galaxy, żebym mogła się odprężyć podczas snu dzieciątka, bo zaganiana jestem strasznie i stwierdziła, że przyda mi się chwila relaksu :lol: hihi Ale niestety odpowiadam GŁOWĄ za konsolkę ups!!! Trzeba uważać na Małą, bo straszny z niej rojber :) ... Wsyztskim dziewczynkom gratuluje spadku.. Anulkas widzisz waga wkońcu doceniła Twoje starania Kochana.. Magda:) 59 kilo Nigdy w życiu tyle nie ważyłam .. ojej to było by piękne... niestety dość nierealne :? Buziaki.. Saga trzymam kciuki, aby i u Ciebie waga przestała strajkować :-D .. Gochna zdrowiej Kobito bo musimy poplotkować :) Martusia89 odzywaj się czasem...

Wszystkim stojącym życzę jak najwięcej cierpliwości zobaczycie wkońcu wagi przestaną strajkowac :oops: Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Witam, lece do pracy. Dzis postanowaiłam sie zważyć i oto lekki ruch w dół. Dziś 100% białka to może co s tam jeszcze drgnie...ale sie cieszę

dziękuje za doping Maragrete oraz Bożenko :?

Gratulacje wreszcie doczekalaś, pewnie chumorek się od razu poprawił. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczęta!

Moja waga dalej strajkuje :D :) :) :) i samopoczucie mam nie najlepsze :) :twisted: :evil: i wogóle do d*py :lol: :-D :oops: :P za przeproszeniem. Nie będę pisać nic więcej, bo nic wesołego nie przychodzi mi do głowy :lol: :D :D :D .

Miłej niedzieli :? Pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM DZIEWCZYNKI

ja zaczęłam wczoraj to znaczy sobota 6 luty, trochę korciło ale wytrzymałam

zjadłam twarożek wiejski lekki

kefir

udko upieczone w piekarniku

jajecznica

ponad 2litry wody

napiszcie mi proszę czy to ok bo dopiero zaczynam na wagę wejdę jutro bo stara się zepsuła więc będę dokładnie wiedzieć ile cielska :? nosze hahaha

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM DZIEWCZYNKI

ja zaczęłam wczoraj to znaczy sobota 6 luty, trochę korciło ale wytrzymałam

zjadłam twarożek wiejski lekki

kefir

udko upieczone w piekarniku

jajecznica

ponad 2litry wody

napiszcie mi proszę czy to ok bo dopiero zaczynam na wagę wejdę jutro bo stara się zepsuła więc będę dokładnie wiedzieć ile cielska :? nosze hahaha

pozdrawiam

Przede wszystkim Martusiu powinnaś jeść tyle, aby nie odczuwać głodu. Moim zdaniem to jakby troszkę za mało. Trzeba rozbujać metabolizm żeby oduczyć organizm od oszczędzania i odkładania. Chyba, że w Twoim przypadku nie jest do tego przyzwyczajony i od zawsze takie ilości Ci wystarczały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM DZIEWCZYNKI

ja zaczęłam wczoraj to znaczy sobota 6 luty, trochę korciło ale wytrzymałam

zjadłam twarożek wiejski lekki

kefir

udko upieczone w piekarniku

jajecznica

ponad 2litry wody

napiszcie mi proszę czy to ok bo dopiero zaczynam na wagę wejdę jutro bo stara się zepsuła więc będę dokładnie wiedzieć ile cielska :? nosze hahaha

pozdrawiam

Gochna ma rację to z decydowanie za mało jedzenia. Trzeba dać sobie "paliwo" to spalania tłuszczyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niedzielnie z zacisza poscielowo radiowo netowego;)

Gratulacje dla wszytskich ktorych jest znow mniej, a dla zastojow - wytrwalosci!!!

Powiem tak, wyprobowalam wszystkie cuda juz na sobie, byly diety, drogie suplementy i nic, a to co teraz widze ta istny cud ktory dziala, ale pomimo ze ta dieta to rewelacja to jest jeszcze cos lepszego - to ze jestesmy razem i jakos tak czlowiekowi lzej na duchu.

Dzis siodmy dzien ataku:) tylko suwaka nie przesuwam bo nie mam wagi w domu, to byl do tej pory sprzet zakazany w moim domu, ale trzeba to zmienic i sobie kupic, podjade wieczorkiem do migoty to jej wage pouciskam soba :?

Zycze milej niedzieli, choc jakos nie lubie jej;/ Pozdrawiam wszystkich :)

Gochna - nie byloby radosci bez smutku;) trzymaj sie i :D życze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was bardzo serdecznie.

Chciałam nadrobic zaległości ale niestetyd doszłam do 1150 strony i dalej juz nie dam rady. Mój komputer jest taki powolny jak moja waga od 2 tygodni. 1 kg w dół 1 kg w górę.

Widziałam nowe twarze ale zanim doszłam do tej strony to już są stare witam Was bardzo serdecznie.

Anulka przczytałam jak Ciebie potraktowano w pracy. Bardzo Ci współczuję, ale tak jak któraś z dziewczyn napisała, że trzeba mysleć pozytywnie - dziś pada deszcz jutro będzie słońce. Wiem, że to tylko pisanie które nie da Ci pracy. Ja wiem, że jutro zabłysnie dla Ciebie słońce i bedzie świecić mocniej niz dotychczas.

Ja chyba nie zmienię suwaczka aż dojdę do swojej wagi. Tak jest za każdym razem. Przesunę suwaczek a waga jak na złość - strajkuje.

Gratuluję wszystkim spadków.

Pisałyscie kilka stron wcześniej o jedzeniu jak Wasz organizm reaguje. Mój to musi jeść często - ilośc i godzina jest bez znaczenia. Jednym słowem jem więcje niż przed odchudzaniem.

Sliweczka dzieki za zaprodszenie na nk

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie. Lecę do szpitala moja mama (85 lat) czuje się coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny, ja tak szybko:)

Jusiu napislam Ci na priva, wszystko aktualne

Sago linki Ci wyslalam na priva, przepraszam, ze tak pozno

Maruda butki rewelacja, mi sie meeeega podobaja podobne do takich tanecznych z''Dirty Dancing'' jeden z filmow mojego zycia:)

Ja wczoraj pobalowalam, z zakazanych spraw byl tylko poncz i odrobina greckiego jogurtu z czosnkiem no i kolezanka przygotowala specjalnie dla mnie kurczaczka z warzywkami na parze ale dodala mleka kokosowego ale niegrzecznie byloby odmowic skoro bylo specjalnie dla mnie:)

Dzis sie zaczely bialka ale zaczelam je dosc tlusto, parowkami drobiowymi(z indykpola:) i kurczaczkami z lidla takimi do przygotowania w piekarniku ktore sa juz przyprawione z mrozonek do tego sosik sweet chili-wiem nie powinnam ale jest taki dobry do tych kurczaczkow...

Spadam dziewczynki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.