Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedzielnie.

Campari - a co to za minorowy nastrój, jakie starzenie sie, co ty gadasz dziewcyno, jesteś młodsza duzo ode mnie a juz taka znudzona życiem... usmiechnij mi sie tu zaraz, zamknij oczy, przypomnij sobie słonko, wiosne, wypbraź na tym tle siebie w zwiewnej sukience z nowa super figura i... od razu ci sie zrobi cieplej na duszy... głowa do góry.... :D

Maragrete, wiesz chyba rzeczywiscie brakuje juz mi tego slonca, ciepla, moze to ta pogoda tez wplywa na moj nastroj, ale do tego jeszcze mnoza sie inne problemy, ktore ciezko przeskoczyc...

Jesli chodzi o te sukienke, to hmmm w takim tempie to ja sobie moge tylko pomarzyc, ze moze za kilka lat w jakas wiosne ja zaloze...

Bardzo Ci dziekuje za slowa otuchy :?

Campari moim zdniem powinnaś iść do lekarza, bo tarczyca to taki wredny hormon, który może działać na wszystko w organiźmie i wyleczenie jej może pomóc we wszystkich Twoich dolegliwościach. W tym czasie gdy są jeszcze duże mrozy nie ma epidemii chorób, więc przychodnie nie są bardzo zawalone. Myślę, że powinnaś się zebrać i pójść do lekarza tym bardziej, że jesteś w nienajlepszym nastroju i warto byłoby to zmienić :)

Bozenko, z dnia na dzien dorastam do tej decyzji, wiem ze od rodzinnego sie tylko zacznie, tutaj bedzie musial wkroczyc specjalista, do ktorego chyba nie tak latwo sie dostac, przynajmniej tu u nas... no ale chociaz sie zapisze na jakis termin chociaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki!!

No dopadła mnie trwoga i lece do Was. Trzymajcie jutro za mnie kciuki bo mam ważny egzamin tak od 10 poprosze:)

Jutro sie odezwę i w końcu wskocze na wage bo nie mam czasu nawet na to.

Pozdrawiam i zycze spadeczków albo lepiej wielkich sadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wy kupowałyście ten słodzik hermesetas??

Tak ja go caly czas uzywam i nie jest gorzki, do tego najbardziej z wyprobowanych wydajny, tzn najslodszy.Ale ja mieszkam w Irl, nie wiem jak w Pl...

Tryolcia powodzenia:)

Saga daj znac czy udalo Ci sie sciagnac z tych linkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parówki kupuje w takim tutaj lokalnym mięsnym i podejrzewam, że to jakaś ubojnia koło torunia... ale może docierają do Was drosedki? albo może firma indykpol? jeśli nie to po prostu musisz poszukać jakiegoś sklepiku mięsnego i popytać pań pracujących, żeby wyszukały najchudsze :?

mam tu jeszcze w mięsnym takie parówki z fileta czyli normalnie przemielona pierś z kurczaka, niestety drogie ale super na serio...

nie wiem czy pomogłam, ale na pewno musisz się dobrze dozejrzeć i coś znajdziesz :D

Dzięki Kamylko za wyczerpującą odpowiedz innym dziewczynkom też dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć niedzielnie ...

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Już myślałam że uda mi się uniknąć choróbska, a od wczoraj katar i kichanie nie daje żyć :)

Kuruję się zatem czosnkiem i Aspirynką... będzie lepiej jutro, bo mam zamiar się wygrzać w nocy i zaraz dlatego zmykam spać :?

Ale chciałam się pochwalić, że tort który debiutancko robiłam został zjedzony i nawet teściowej smakował ...co jest dla mnie pochwałą pierwszorzędną :)

Miałam wczoraj w domu na imprezie dla Cywilnych Osób kilkoro znajomych, dla których trzeba było przygotować normalne jedzenie...ale dumna jestem z siebie bo dałam radę :)) Jadłam swoje P jedzonko i wypiłam chyba 3 dzbanki zielonej herbatki ..

Waga rano w nagrodę pokazała 61 kilogramów ...uff to już półmetek :)

Aha dziewczyny w jednym sklepie dostałam spódniczkę w rozmiarze 36 ... :D

oni chyba powariowali z tymi rozmiarówkami?? ja mierzę od 40 a tu...36 dobra!!

Ojej niech żyje Dukan!

Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam i życzę spokojnej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy porannej kawce. Waga odpuściła 0,5 kg mniej. Super

Sandruś linki dostałam bardzo Ci dziękuję narazie ściągnęłam 2 części, wczoraj przez 1,5 godziny ściągnęłam jedną bo ciężko się było przebić, dziś rano w 5 minut drugą, nie wiem czy uda mi się połączyć to z napisami bo nigdy tego nie robiłam, ale popróbuję.

Pozdrawiam. Miłego dnia.

Gratulacje dla spadkowiczów. Wytrwałości dla stojących.

Kcuiki będą trzymane Tyrolciu o 10.00

Zdrówka chorującym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem nowa na forum, czwarty dzień na diecie i mam do Was pytanie. Gdzie kupujecie olej parafinowy? Przeczytałam trochę informacji na temat tego oleju i zastanawiam się nad jego spożywaniem. Może jest jakiś inny sposób na majonez?

Pozdrawiam.

Można go kupić w aptece, ale nie nadużywać bo działa on przeczyszczająco.

Ja go wcale nie stosuję, choć brak mi troszkę majonezu, ale trudno jakoś sobie radzę bez niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem nowa na forum, czwarty dzień na diecie i mam do Was pytanie. Gdzie kupujecie olej parafinowy? Przeczytałam trochę informacji na temat tego oleju i zastanawiam się nad jego spożywaniem. Może jest jakiś inny sposób na majonez?

Pozdrawiam.

Wiedzę, że wczoraj koleżnaki poszły szybko spać.. i nikt nie zdążył Ci odpowiedzieć.

Witaj Elvastone43- olej kupisz tylko i wyłącznie w aptece - często jako ciekła parafina,

ale to to samo. Nie można na tym smażyć - bo wytwarzają się jakieś szkodliwe

związki. Tylko możesz go dodawać do protomajonezu, czy do sałatek. Działa

przeczyszająco - więc jeśli nie masz kłopotów z wc to nie przesadzaj z jego

spożywaniem. Powodzenia!!

Witajcie babeczki z rana!!!

Dzisiaj mam umiarkowany humor. Nie wiem co jest, ale nie umiem ostatnio

przespać całej nocy 'w całości, nie żebym była niewyspana jakoś mocno,

ale i tak mnie to denerwuje.

Pochwalę sie, że i ja zrobiłam tocicho w ten weekend :? Ale mam pytanko

do Was.. Olinko, Campari, Śliweczko i .. o kurcze.. nie pamiętam która robiła

czołg.. chyba Magda.. Powiedzcie mi jak robicie ostatnią wierzchnią warstwę,

np.galaretkę. Czy jest w ogóle jakaś możliwość, żeby ją równo wylać. Bo ja

tym razem zrobiłam większy tort, z dwóch warst biszkoptu (zazwyszaj daję

jeden). Macie na to jakiś sposób!!??!! Galaretka była już stężona trochę..

Dzisiaj w pracy mamy obawiam się, że podwójną imprezę.. bo imieniny kolegi

z niedzieli i urodziny koleżanki. Ech.. Trzeba będzie się z tym zmierzyć.

Miłego dzionka - no to zaczynamy nowy tydzień!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można go kupić w aptece, ale nie nadużywać bo działa on przeczyszczająco.

Ja go wcale nie stosuję, choć brak mi troszkę majonezu, ale trudno jakoś sobie radzę bez niego.

:? no to odpowiedziałyśmy razem. Ale co ja widzę - znowu suwaczek zmieniony!!!!!

WOW - Szacun Sago, szacun!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.