Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje bardzo za mile przywitanie

Zamowilam sobie wczoraj ksiazki Nie potrafie schuda i 350 przepisow niestety nie mam jeszcze dostepu do tej najnowszej (nie mieszkam w Polsce wiec raczej troche to potrwa az bedzie dostepna w ksiegarni internetowej) ale bede na wielkanoc w Polsce to mam nadzieje ze ja dostane w ksiegarni, tak wiec procz informacji przeczytanych a raczej przelatanych na forum za wiele nie wiem, nie sposob ogarnac cale forum tyle tych stron tu juz zapisalyscie:) powinny powstawac takie notesy z forum z najwazniejszymi informacjami:P (zart oczywiscie prosze mnie nie bic) wiec jestem dzisiaj na 7 dniu uderzeniowki panowalam 10 ale ze kolezanka zapowiedziala ze mnie odwiedzi w czwartek to tak mysle o zrezygnowaniu z ostatniego 10 dnia co o tym sadzicie?? ona tez jes na diecie tylko juz na etapie P+W i myslalam zebysmy zjadly razem cos smakowitego , ogolnie odradzano mi 10 dniowa faze P ale mam dosyc duzo do zgubienia wiec uznalam ze powinnam ja robic maximum dni.

A mam tez takie pytanie troszke nie w temacie mianowicie jak umiescic ten suwaczek w serwsie ?? jakos mam z tym problem pomocy !!!!!!!!

Witam bardzo serdecznie. Ja też miałam dużo do zrzucenia a faza 1 u mnie trwała 5 dni. Wrucisz jeszcze do białek w 2 fazie, a w ten sposób można je znienawidzieć. W Polsce w Empiku ta książka to pierwsze miesjce na TOP10 przynajmniej w Gdańsku (choć na forum tego nie widać). Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny u mnie waga taka malo stabilna, powiedzcie czy jem za duzo albo robię jakiś błąd jestem na P+W, moje menu na dzis:

śniadanie:

jajecznica z 2 jaj+troszkę szczypiorku i kawałek papryki

2 śniadanie: troszkę sałatki z makreli w warzywach z puszki

obiad: warzywa z torebki + 2 palki z kurczaka pieczone

kolacja: kawalek makreli+ 1 parowka + 3 plasterki szynki z indyka lisc salaty pekinskiej+ 1 plastereks serka light hohlanda

Moze to za duzo nie mam pojecia pomozcie bo nie chcialabym zeby okazalo sie ze jem nie wlasciwie i nie bede chudla :?

Kasiu jedzenia NIGDY nie jest ZA DUZO. Bo to takie paliwo dla spalania tłuszczu. Jak dla mnie to trochę za mało mięsa.

Jezeli chcesz odpoczac od miesa to ja to bym do każdego z posików dodała serek light wiejski Piątnicy lub jogurt naturalny (żeby w jedzeniu nie było zbyt dużo więcej warzyw niż biaka).

Pamiętaj że na fazei P+W odpoczywamy i zazwyczaj spadek wagi jest mały, jeżeli wogóle jest. Nie jest możliwością chudnąć bez przerwy.

Aha - serki hohland są za tłuste - wszystkie topione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Szanowne Czcicielki Białego Sera!

Nie miałam czasu aby tu zajrzeć przez 3 dni i miałam spore zaległości. Ale już na bieżąco jestem.

Spóźnione ale jak najszczersze życzenia imieninowe dla Śliweczki oraz Śnieżynki :D oby Wam się spełniło wszystko o czym zamarzycie.

Chorującym życzę powrotu do zdrowia - ekspresowego.

Spadkującym jak najmocniej gratuluję. :)

U mnie jakoś beznadziejnie. Z pracą lipa...z wagą to samo...wyjeżdżając rano z domu wpadłam w poślizg zaliczyłam zaspę i nie mogłam wyjechać...musiałam dzwonić po ojca...

Eh..na wagę obrażona jestem...

Zrobiłam sesję zdjęciową i się przeraziłam tym jak wyglądam...więc teraz kwestia tego czy osoba fotografująca nie potrafi robić zdjęć czy rzeczywiście jest taki dramat...wydawało mi się że jest lepiej...no i od wczoraj mam spadek nastroju totalny...

Nic mi się nie chce...w ogóle depresja.

Przepraszam że tak marudzę :?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Szanowne Czcicielki Białego Sera!

Nie miałam czasu aby tu zajrzeć przez 3 dni i miałam spore zaległości. Ale już na bieżąco jestem.

Spóźnione ale jak najszczersze życzenia imieninowe dla Śliweczki oraz Śnieżynki :D oby Wam się spełniło wszystko o czym zamarzycie.

Chorującym życzę powrotu do zdrowia - ekspresowego.

Spadkującym jak najmocniej gratuluję. :)

U mnie jakoś beznadziejnie. Z pracą lipa...z wagą to samo...wyjeżdżając rano z domu wpadłam w poślizg zaliczyłam zaspę i nie mogłam wyjechać...musiałam dzwonić po ojca...

Eh..na wagę obrażona jestem...

Zrobiłam sesję zdjęciową i się przeraziłam tym jak wyglądam...więc teraz kwestia tego czy osoba fotografująca nie potrafi robić zdjęć czy rzeczywiście jest taki dramat...wydawało mi się że jest lepiej...no i od wczoraj mam spadek nastroju totalny...

Nic mi się nie chce...w ogóle depresja.

Przepraszam że tak marudzę :?

Pozdrawiam!

oj dziewczyno nie przesadzaj ja to bym dusze diablu sprzedala zeby wygladac tak jak Ty!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Szanowne Czcicielki Białego Sera!

Nie miałam czasu aby tu zajrzeć przez 3 dni i miałam spore zaległości. Ale już na bieżąco jestem.

Spóźnione ale jak najszczersze życzenia imieninowe dla Śliweczki oraz Śnieżynki :D oby Wam się spełniło wszystko o czym zamarzycie.

Chorującym życzę powrotu do zdrowia - ekspresowego.

Spadkującym jak najmocniej gratuluję. :)

U mnie jakoś beznadziejnie. Z pracą lipa...z wagą to samo...wyjeżdżając rano z domu wpadłam w poślizg zaliczyłam zaspę i nie mogłam wyjechać...musiałam dzwonić po ojca...

Eh..na wagę obrażona jestem...

Zrobiłam sesję zdjęciową i się przeraziłam tym jak wyglądam...więc teraz kwestia tego czy osoba fotografująca nie potrafi robić zdjęć czy rzeczywiście jest taki dramat...wydawało mi się że jest lepiej...no i od wczoraj mam spadek nastroju totalny...

Nic mi się nie chce...w ogóle depresja.

Przepraszam że tak marudzę :?

Pozdrawiam!

U mnie z pracą też lipa, jutro idę do Urzędu zarejestrowć się jako bezrobotna.

To pewnie brak słoneczka tak działa. Zdjęciami się nie martw, czujesz się lepiej i to jest najważniejsze.

Jutro będzie nowy dzień - jeden dzień bliżej do wiosny, pachnącej i słonecznej.

Uszy do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, Saga ma absolutną rację, Dukan pisze,że powinno się zjadać dziennie 1 g białka na każdy 1 kg masy ciała, w taki sposób, żeby rozłożyć je w miarę równomiernie na posiłki.

O takich proporcjach przyznam nie słyszałam.

To ja na pewno zjadam za dużo mięsa bo potrafię w jeden dzień zjeść całego kurczaka z rożna i 1 pierś (o dodatkowych białkach nie wspomnę) albo 1kg ryby. To chyba coś nie tak z tymi proporcjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saga, Dukan podaje te proporcje w nowej książce jako minimum. Kasia, jak sama przyznałaś, za mało ma białek w swoim menu dziennym, dlatego to napisałam że powinna przynajmniej tyle zjadać(moja wina że nie zaznaczyłam, że to minimum :? ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakoś beznadziejnie. Z pracą lipa...z wagą to samo...wyjeżdżając rano z domu wpadłam w poślizg zaliczyłam zaspę i nie mogłam wyjechać...musiałam dzwonić po ojca...

Eh..na wagę obrażona jestem...

Zrobiłam sesję zdjęciową i się przeraziłam tym jak wyglądam...więc teraz kwestia tego czy osoba fotografująca nie potrafi robić zdjęć czy rzeczywiście jest taki dramat...wydawało mi się że jest lepiej...no i od wczoraj mam spadek nastroju totalny...

Nic mi się nie chce...w ogóle depresja.

Przepraszam że tak marudzę :?

Pozdrawiam!

Nie martw się motylku, widocznie dzisiaj masz taki dzień. Najlepiej zrobić sobie jakaś małą przyjemność i udać się spać, a jutro już o tym nie pamiętać ( o tej zaspie np. :D ).

Co do zdjęć to ja nigdy nie jestem z żadnego zadowolona - chyba po prostu nie lubi mnie obiektyw, a druga sprawa, że trzeba też zdjęcie umieć zrobić. Dobry fotograf tak cię ustawi do światła i obiektywu, żeby uzyskać jak najlepszy efekt.

Strasznie trzymam za was kciuki dziewczyny, żeby wam się udało znaleźć jakąś pracę, bo to wiadomo - pieniążki, ale i jacyś ludzie nowi i sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojejku....

to ja chyba nie jem nawet polowy tyle bialka co powinnam tak mi sie zdaje przynajmniej , ogolnie jakos mi sie zdaje ze malo jem tzn tak jak na diecie ale jakos wogle mnie nie ciagnie jem kiedy czuje sie glodna i az sie najem takwiec nie ograniczam nic sobie niedawno np naszla mnie ochota na cos i wpalaszowalam kilka pasterkow szynki z indyka (0.1g tluszczu w plasterku) no tyle ze posmarowany byl jeszcze philadelphia niby extra light ale ma 5% tluszczu , ale chlopak mi ja kupil mial dobre zamiary wiec musze zjesc ja teraz, ogolnie widze ze to nie byla wlasciwa decyzja zaczynac diete przed przeczytaniem ksiazki , szczegolnie ze ciagle ktos mowi cos innego np kolezanka mi wlasnie napisala bo jakis przepis jej podeslalam w ktorym byla maka kukurydziana i ona ze w ksiazce nie ma nic o mace kukurydzianej i ona jej nie moze jesc ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niech mi ta ksiazka juz przyjdzie bo sie zamartwie na smierc co moge a co nie !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z pracą też lipa, jutro idę do Urzędu zarejestrowć się jako bezrobotna.

To pewnie brak słoneczka tak działa. Zdjęciami się nie martw, czujesz się lepiej i to jest najważniejsze.

Jutro będzie nowy dzień - jeden dzień bliżej do wiosny, pachnącej i słonecznej.

Uszy do góry.

Dziękuje Ci Sago! Mam nadzieję że ta wiosna wkrótce przyjdzie...bo już dość mam tej zimy paskudnej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się motylku, widocznie dzisiaj masz taki dzień. Najlepiej zrobić sobie jakaś małą przyjemność i udać się spać, a jutro już o tym nie pamiętać ( o tej zaspie np. :? ).

Co do zdjęć to ja nigdy nie jestem z żadnego zadowolona - chyba po prostu nie lubi mnie obiektyw, a druga sprawa, że trzeba też zdjęcie umieć zrobić. Dobry fotograf tak cię ustawi do światła i obiektywu, żeby uzyskać jak najlepszy efekt.

Strasznie trzymam za was kciuki dziewczyny, żeby wam się udało znaleźć jakąś pracę, bo to wiadomo - pieniążki, ale i jacyś ludzie nowi i sytuacje.

Tobie również Malynko dziękuję za miłe słowa...no fotogeniczna to ja chyba też nie jestem szczególnie moje "nogi jak 2 dęby" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie również Malynko dziękuję za miłe słowa...no fotogeniczna to ja chyba też nie jestem szczególnie moje "nogi jak 2 dęby" :)

Ha, rozumiem o czym mówisz :?. Mój mąż żartobliwie do mnie mówi,że widać że "ćwiczyłam sport" bo mam uda jak pływaczki na olimpiadzie z byłego DDR-u :D. Ale jeszcze trochę i zobaczymy kto się będzie śmiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.