Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

hehe widze zamieszanie robie

balbina38 chyba od Ciebie dstalam skan drugiej ksiazki dzieki ogromne pierwszej jeszcze nie czytalam a juz siedze i te czytam i co sie dowiedzialam ze haaaaa juz na 12 stronie pisze wielka prawde

ze po 3 dniach protein uczucie glodu znika i to wlasnie stalo sie w moim przypadku tak jak pisalam wczoraj, a ja juz sie martwilam czyli dziala u mnie wszystko tak jak powinno!!!!!!!!!!!! jupi

malyna dzieki za informacje bo ktos mi powiedzial ze nie wolno wiecej jak dwa dziennie i 10 tygodniowo a ja lubie jajka dodawac do wszystkiego:P

Ode mnie. ;) Balbina mi dziś przysłała, więc pozwoliłam sobie Ci przesłać, bo akurat byłam na forum. Ostatniej szansie też, chociaż jest bez przepisów.

Balbinko - mam nadzieję, że nie będziesz mi miała tego za złe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie. :grin: Balbina mi dziś przysłała, więc pozwoliłam sobie Ci przesłać, bo akurat byłam na forum. Ostatniej szansie też, chociaż jest bez przepisów.

Balbinko - mam nadzieję, że nie będziesz mi miała tego za złe :grin:

A ja mogłabym też prosić;):) mam dziś wolny wieczór to bym poczytała pliss

asia_21_1984@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziekuje w takim razie Tobie Gochna siedze i czytam heheh wciagnela mnie pisze tam wszystko wiec nie wiem co moze byc w pierwszej ksiazce heh ok

troche sie zmartwilam bo on duzy naciska naklada na picie tej wody!!!!!!!!!!! ja mam taki maly problem z piciem wody wogole mi nie idzie moge pic herbate ale nie wode czy to zmienia cos wiecie moze?? czy to bez roznicy byle plyn??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziekuje w takim razie Tobie Gochna siedze i czytam heheh wciagnela mnie pisze tam wszystko wiec nie wiem co moze byc w pierwszej ksiazce heh ok

troche sie zmartwilam bo on duzy naciska naklada na picie tej wody!!!!!!!!!!! ja mam taki maly problem z piciem wody wogole mi nie idzie moge pic herbate ale nie wode czy to zmienia cos wiecie moze?? czy to bez roznicy byle plyn??

Ja też wody nie piję tylko zieloną i czerwoną herbatę i lifty pasjami, szczególnie gruszkowe ;) :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wody nie piję tylko zieloną i czerwoną herbatę i lifty pasjami, szczególnie gruszkowe ;) :grin: :grin:

Gochna a lift to czasem nie same węglowodany? ;> hmm...muszę się temu przyjrzeć bliżej :grin:

Miłej nocy dziewczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie kobietki i te starsze stazem na forum i wszystkie nowe:))) Przepraszam, ze nie wymienie ale juz nie pamietam nickow.

U mnie nastroj juz lepszy, dostalam @ i dolki sobie poszly.

Zastanawiam sie czy ta waga mi tak wolno nie spada przez to, ze biore pigulki antykoncepcyjne.Co prawda sa to podobno najlzejsze pigulki ale zawsze hormony...Sama juz nie wiem.Dziekuje Gochna za dodanie otuchy:)Tak jak pisalam u mnie polgrzeszki to np parowki drobiowe-wiec nie wiem,czy takie cos mozna w ogole grzechem nazwac i tak naprawde przygode parowkowa zaczelam tydzien temu bo wczesniej drobiowych nie moglam dostac.Nie wykraczam poza diete , lift gruszkowy o jakim piszesz bylby u mnie w kategorii grzechow ciezkich.Waze teraz kilogram wiecej niz na suwaczku wiec zastanawiam sie czy jest sens zebym miala nizsza zaznaczona, chyba go przesune, bo waga o kilogram mniejsza byla tylko 2 razy a wiekszosc czasu jest wyzsza.Zobacze teraz po zakonczonych bialkach jak bedzie.

Z drugiej strony mam teraz wage jaka wyliczyl mi test dukana na optymalna dla mnie.Chcialam zjechac do -10 kg i nie moge pewnej granicy przejsc.Na dzien dzisiejszy jest -7, piaty miesiac walki...bardzo slaby wynik, zwazywszy na to, ze pierwsze piec kilo poszlo w pierwszym miesiacu a dalsza walka az do dzis nie wiele daje tylko flustracje i skoki wagi raz w ta raz wewta i skoki nastroju wraz z nia.Poczekam jeszcze chwilke i chyba przejde do utrwalania bo samo utrwalanie bedzie krocej trwalo niz cala dieta w moim wykonaniu i moze wtedy znowu sprobuje powalczyc?Sama nie wiem co zrobic ale uwierzcie kobiety jak nie ma sie specjalnych talentow kucharskich to ciezko zyc jedzac w kolko to samo.No nic koniec marudzenia..

balbina38 czy te otręby najperw mielisz? bo ja robilam z otrebami to wyszedl mi jakis placek suchy, niski, nie do zjedzenia:( ja nie mam zadnych takich foremeki chcialam normalnie w podluznej foremce do ciasta upiec. a Ty robisz be drozdzy?no i czy to smakuje jak chleb i normalnie mozesz sobie robic z niego kanapki?

I ja dorzuce swoj prosty przepis na pyszne buleczki-ciasteczka dukanowe

2 lyzki owsianych

1 pszennych

1 jajko

pol lyzeczki proszku do pieczenia

1,5 lyzki slodzika

szczypta przyprawy korzennej

cynamon (tyle ile lubisz, ja lubie duzo)

kropla aromatu smietankowego

duza lyzka twarozku wiejskiego piatnicy(niskotluszczowy)

wymieszac i ulozyc na papierze do pieczenia 2 buleczki lyzka, wstawic do piekarnika 180st na 20 min.

Jesli chcesz na slono to dodajesz inne przyprawy,

Ja dzis zrobilam na slona, posmarowalam serkiem light ,na to szyneczka drobiowa, ogoreczek konserwowy i pyszne kanapki.

Lepsze sa z serkiem wiejskim niz z jogurtem czy serkiem homog. bo wychodza pulchniejsze i wieksze.

Witam serdecznie kochane nowe i stare stażem koleżanki :grin: .Fakt ludżmi nie ma co się przejmować,kobiety (a ja pracuje prawie wyłącznie z nimi) sa zazwyczaj zazdrosne zwyczajnie,że same nie mogą się na to zdobyć.piszę z rzadka ,bo już nie mam do przekazania takich fajnych wiadomości jak Wy ,że chudnę,ja walczę od 7 miesięcy żeby tę wagę utrzymać i nie jest to łatwa sprawa.Czytam Was prawie coddziennie i żyję na bieżąco Waszymi sprawami.

Witam drugą Malynkę i pozostałe nowe koleżanki z forum i życzę powodzenia :lol: Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Mallina powiedz prosze jak to jest na tej IV fazie...czemu jest ciezko skoro juz jestes po utrwalaniu? czy nadal musisz uwazac na to co jesz?czy przytylas???

Olinka, moja miłość do Grechuty też trwa od liceum, a SDM mam do dzisiaj na kasetach ;) . Piosenki Grechuty są dobre na każdą porę roku, ale SDM to już mi się kojarzy wyłącznie z letnimi wypadami, ale jak pisała Gochna, stare czasy... ech.

I ja kiedys bylam fanka SDM i nawet bylam na koncercie w ogolniaku jeszcze:)

Ostatnia szanso mam skany drugiej ksiazki ale bez przepisow i jezeli chcialabys to napisz a chetnie wysle :-D :-D

I ja bardzo prosze balbine38 o skan drugiej ksiazki

feedback76@gmail.com

To ja dokładam 7 swoich i 4 męża :grin:

132,9+7+4= 143,9 kg :grin:

Mąż od tygodnia na diecie :grin:

143.9+7=150.9:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie. ;) Balbina mi dziś przysłała, więc pozwoliłam sobie Ci przesłać, bo akurat byłam na forum. Ostatniej szansie też, chociaż jest bez przepisów.

Balbinko - mam nadzieję, że nie będziesz mi miała tego za złe :grin:

Gochna jasne ze NIE !!! wymieniajcie i przesylajcie sobie :grin: jestesmy zeby sobie pomagac :grin: Dukan gora !!!!

Witam wszystkie protalki :lol:

Sandro33 tobie tez zaraz wysle skan :-D

dopijam kawke i sie szykuje bo na 10 ta mam rozmowe w banku i chce wygladac jak czlowiek :-D

a za poltorej tygodnia nareszcie bede w PL i mam nadzieje ze bede przyjezdzac czesciej :grin: :grin: kurcze tylko te mrozy mnie odstraszaja brrrr

Milego dnia proteinki :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam skan nowj wersji bez przepisów, ale niestety nie mogę zapisać u siebie. 

Jak nacisnę "pobierz" to nie pobiera, a jak nacisnę "wyświetl" to wyświetli, ale nie da sie potem zapisać.

Jakby ktoś inny spróbował mi wysłać to może by było OK. Z reguły nie mam problemów z odbiorem załączników, kiedyś mi się zdarzyło i wtedy wystarczyło, że osoba wysyłająca wyrzuciła z tytułu polskie znaki i już problem zniknął.

Zatam czekam dalej na skan  nowszej wersji książki i książki z przepisami

ostatnia.szansa1@gmail.com

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.