Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Zawiążmy na jutro silną koalicje A N T Y P Ą C Z K O W Ą... bo czuje że ......polegnę i dam się choc na jednego skusic... jak tu sobie je obrzydzic te... wstrętne.... tłuste....słodkie ......mdłe.....drogie.....niedopieczone..... pączusie.....???!!!!

RATUNKU ! POMOCY!

U mnie w firmie od lat jest taka tradycja,że szef na tłusty czwartek przynosi olbrzymia ilośc pączków z najlepszej u nas w mieście cukierni, one stoja cały dzien przed nami w biurze, wszyscy zajadają... i eh.... POMOCY!

Otwieram giełdę pomysłów : JAK SIĘ NIE DAĆ SKUSIĆ ?

;) :grin: :grin: :grin:

Moją radą niech będzie nasycenie się dukanowym serniczkiem, a jak będzie mało to jeszcze słodkim deserkiem jogurtowym :grin: Mój serniczek zaraz będzie się piekł :lol: :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moje kochane!

Myślałam, że noc mnie tu zastanie zanim przeczytam dwudniowe zaległości:) ale to dobrze że chociaż wy piszecie, bo ze mną to różnie.

Dzisiaj mija miesiąc mojej dietki i -10 czyli dobrze. Jakoś dzisiaj euforii nie czuję bo taki straszny nerwus ze mnie, ze z byle pierdoły nie śpie drugą noc z rzędu i wymiotuję. Od wczoraj nic nie jem bo zaraz zwracam. Dobrze że dzisiaj wodę chociaż mogę pić bo wczoraj to nic mój organizm nie przyjmował. Trochę w pracy się poruszałam to mi przeszło ale nie na długo. Dzisiaj wolne także trochę relaksu się przyda, zwłaszcza że wieczorem spotkanie z koleżankami. Jak tylko mi miną te nerwy to znów zacznę jeść bo tak nie można. Wiem o tym i dziękuję za rady. Chociaż dla mnie to i tak coś nowego bo zawsze stres zajadałam a teraz odwrotnie. Z dwojga złego już wolę nie jeść. dziś się tylko skusiłam na serek homo i to waniliowy bo nic więcej nie przełknę więc mam nadzieję, ze nie będziecie mnie bić ;) Nabawię się wrzodów jak nic!

Dość marudzenia. Bo Maruda na mnie też nakrzyczy, ze zabieram jej fuchę :grin:

Nie pamiętam ile było na liczniku ale chyba 236 + moje 10= 246

Witam nowe buźki dacie radę! Jak ja daję bez chleba, nawet dukanowego to wy też.

Stojącym spadków i miłego dnia :grin:

P.S Wybaczcie ale nawet nie pamiętam już co chciałam napisać....

Martusiu a skąd znowu te nerwy? Uchylisz rąbka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiążmy na jutro silną koalicje A N T Y P Ą C Z K O W Ą... bo czuje że ......polegnę i dam się choc na jednego skusic... jak tu sobie je obrzydzic te... wstrętne.... tłuste....słodkie ......mdłe.....drogie.....niedopieczone..... pączusie.....???!!!!

RATUNKU ! POMOCY!

U mnie w firmie od lat jest taka tradycja,że szef na tłusty czwartek przynosi olbrzymia ilośc pączków z najlepszej u nas w mieście cukierni, one stoja cały dzien przed nami w biurze, wszyscy zajadają... i eh.... POMOCY!

Otwieram giełdę pomysłów : JAK SIĘ NIE DAĆ SKUSIĆ ?

;) :grin: :grin: :grin:

U mnie w firmie było identycznie, ale ponieważ ja jestem dziwna :lol: i pączków nie lubię, to szef kupował pączki a ja faworki - bo te uwielbiam pasjami i nie wiem jak to przeżyję. Zapisuję się dlatego do koalicji :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... bo czuje że ......polegnę i dam się choc na jednego skusic... jak tu sobie je obrzydzic te... wstrętne.... tłuste....słodkie ......mdłe.....drogie.....niedopieczone..... pączusie.....???!!!!

RATUNKU ! POMOCY!

U mnie w firmie od lat jest taka tradycja,że szef na tłusty czwartek przynosi olbrzymia ilośc pączków z najlepszej u nas w mieście cukierni, one stoja cały dzien przed nami w biurze, wszyscy zajadają... i eh.... POMOCY!

Otwieram giełdę pomysłów : JAK SIĘ NIE DAĆ SKUSIĆ ?

:grin: :grin: :grin: :lol:

U nas też ten dzień "jest obchodzony" ale trzeba było najpierw zdeklarować

ile się zje... Dlatego też - ja nie zamówiłam sobie ani jednego. Mam nadzieje,

że jutro zapach mnie nie dobije. Zrobię sobie dziś herbatnika - ooo, dawno

nie robiłam, a tak bardzo mi smakował. NIE DAMY SIĘ JUTRO MARAGRETE!! :-D

Dzisiaj mija miesiąc mojej dietki i -10 czyli dobrze. Jakoś dzisiaj euforii nie czuję bo taki straszny nerwus ze mnie, ze z byle pierdoły nie śpie drugą noc z rzędu i wymiotuję..

Dość marudzenia. Bo ...na mnie też nakrzyczy, ze zabieram jej fuchę :grin:

Chyba zarezerwowałam dla siebie najchętniej uzywany ostantio wyraz na nicka

:-D MARUDZIARY!!! Ale Cię rozumiem.. gdy się źle śpi - masz prawo troszkę

pomarudzić!! Może jak ja - stoperki do uczu i zobaczymy co się będzie działo.

Na szczęście ten wydatek to tylko 1,99 - więc da się przeżyć ;) - ot taki

prezencik na tłusty czwartek.

Tyle, że dopiero dziś w nocy wypróbuję - bo też już nie daję rady funkcjonować...

Trzymam i za Ciebie i za siebie kciuki - o jedną przespaną W CAŁOSCI noc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!

Od 1 lutego stosuje diete protal....jak wiekszosc z Was probowalam wszystkiego;przed swietami Bozego narodzenia udalo mi sie schudnoiac 5 kg,po czym przybralam 7:(;):(...standardowe jojo; bylam przez dlugi czas na kapusciance..

Waga wyjsciowa 71..chce schudnac do 60;pierwszy etap trwal 5 dni,nie wiem ile schudlam, nie mam wagi na codzien ale czuje troche po spodniach:)

Problemem dla mnie jest to,ze mieszkam w Anglii i tu naprawde jedzenie jest obrzydliwe i malo dostepne jesli chodzi o produkty w tej diecie.....po za drobiem nie jem tu innego miesa ani wedlin, nie moge tez nigdzie znalesc serkow czy twarozkow light(jedynie zamawiam w pl slepie chude twarogi).Udalo mi sie znalesc serie jogutrow light(muller)ale oprocz slodzikiem sa tez slodzone cukrem;jak Wam sie wydaje?nadaja sie??w fazie z warzywami moge je odstawic ale w samej bialkowej musze sie czyms dozywiac:)nie jestem w stanie jesc tylko drobiu ryb i jajek....tak samo jest tu problem z dostaniem jogurtow natualnych light...

Moze ktos tak ja odchudza sie za granica??moze wiecie gdzie tu dostac takie produkty??

Bardzo sie ciesze,ze znalazlam ten watek:)bede tu czesto zagladac:)

pozdrawiam serdecznie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też ten dzień "jest obchodzony" ale trzeba było najpierw zdeklarować

ile się zje... Dlatego też - ja nie zamówiłam sobie ani jednego. Mam nadzieje,

że jutro zapach mnie nie dobije. Zrobię sobie dziś herbatnika - ooo, dawno

nie robiłam, a tak bardzo mi smakował. NIE DAMY SIĘ JUTRO MARAGRETE!!

Chyba zarezerwowałam dla siebie najchętniej uzywany ostantio wyraz na nicka

:grin: MARUDZIARY!!! Ale Cię rozumiem.. gdy się źle śpi - masz prawo troszkę

pomarudzić!! Może jak ja - stoperki do uczu i zobaczymy co się będzie działo.

Na szczęście ten wydatek to tylko 1,99 - więc da się przeżyć ;) - ot taki

prezencik na tłusty czwartek.

Tyle, że dopiero dziś w nocy wypróbuję - bo też już nie daję rady funkcjonować...

Trzymam i za Ciebie i za siebie kciuki - o jedną przespaną W CAŁOSCI noc!!!

Oj własnie...

Jejku jaka radość ze moj kierownik na urlopie :grin: nie kusi nikt pączkiem ...

Dziewczyny najlepsze bedzie zjedzenie deserka czy serniczka gdy inni wcinają tłuste pączusie :grin: Ja tak zrobiłam jak na imprezie inni jedli tort. Mi tez było słodko i wszyscy byli zadowoleni.

Iris zaraz ktoś ci odpisze, chyba Sandra jest za granicą ale w Irlandii. Coś się wymyśli.

Buźka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!

Od 1 lutego stosuje diete protal....jak wiekszosc z Was probowalam wszystkiego;przed swietami Bozego narodzenia udalo mi sie schudnoiac 5 kg,po czym przybralam 7:( :grin: :grin: ...standardowe jojo; bylam przez dlugi czas na kapusciance..

Waga wyjsciowa 71..chce schudnac do 60;pierwszy etap trwal 5 dni,nie wiem ile schudlam, nie mam wagi na codzien ale czuje troche po spodniach:)

Problemem dla mnie jest to,ze mieszkam w Anglii i tu naprawde jedzenie jest obrzydliwe i malo dostepne jesli chodzi o produkty w tej diecie.....po za drobiem nie jem tu innego miesa ani wedlin, nie moge tez nigdzie znalesc serkow czy twarozkow light(jedynie zamawiam w pl slepie chude twarogi).Udalo mi sie znalesc serie jogutrow light(muller)ale oprocz slodzikiem sa tez slodzone cukrem;jak Wam sie wydaje?nadaja sie??w fazie z warzywami moge je odstawic ale w samej bialkowej musze sie czyms dozywiac:)nie jestem w stanie jesc tylko drobiu ryb i jajek....tak samo jest tu problem z dostaniem jogurtow natualnych light...

Moze ktos tak ja odchudza sie za granica??moze wiecie gdzie tu dostac takie produkty??

Bardzo sie ciesze,ze znalazlam ten watek:)bede tu czesto zagladac:)

pozdrawiam serdecznie!!

Witaj !!! i nic sie nie martw :grin: dietkuje z nami dosc sporo dziewczyn z twoich stron wiec napewno Ci pomoga :lol: :-D

zajrzyj rownierz na strone z przepisami sa bardzo pomocne :-D

link:http://www.smaczny.pl/forum/Przepisy-Na-Okres-Diety-Protal-Faza-Uderzeniowa-t7437.html

na tej stronce sa przepisy na faze samych bialek i bialek z warzywami :grin:

jezeli chodzi o jogurty czy serki musisz patrzyc na etykiety bo ilosc weglowadanow + tluszcze nie moga byc wieksze od bialka

mysle ze jak sa rowne lub troszke przewyzszaja to chyba nic wielkiego sie nie stanie ;)

Tluszcze jemy do 5% to tak pokrotce :grin:

trzymaj sie dzielnie a rezultaty napewno beda :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no Śliweczko - ale zasiliłaś nam nasze konto utraconymi kilogramami.... :grin:

Juz myślałam , że cię zawiało, zasypało i zamroziło na amen na tej dalekiej północy.... :grin: bo sie nie odzywałaś wczoraj wcale... :grin:

Ja zważyłam sie dziś i mam znów o +1 kg więcej, ale nie rozpaczam bo myślę że to sprawa warzyw, które jem od niedzieli. Tak pisał Dukan, więc obym tylko dotrwała do białek i... nie dała sie jutro skusic na pączka.... tłusty czwartek...

Zawiążmy na jutro silną koalicje A N T Y P Ą C Z K O W Ą... bo czuje że ......polegnę i dam się choc na jednego skusic... jak tu sobie je obrzydzic te... wstrętne.... tłuste....słodkie ......mdłe.....drogie.....niedopieczone..... pączusie.....???!!!!

RATUNKU ! POMOCY!

U mnie w firmie od lat jest taka tradycja,że szef na tłusty czwartek przynosi olbrzymia ilośc pączków z najlepszej u nas w mieście cukierni, one stoja cały dzien przed nami w biurze, wszyscy zajadają... i eh.... POMOCY!

Otwieram giełdę pomysłów : JAK SIĘ NIE DAĆ SKUSIĆ ?

;) :grin: :grin: :grin:

JESTEM na TAK !!!!!

Nie dajmy sie skusic tym obrzydliwie slodkim i tlustym ciachom !!!!! :lol: :-D

Maragrete mysle ze tak jak wspomniala Gochna trzeba sie zapchac jakims protalowym super pysznym ciachem :-D :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem spowrotem dziewczyny ;)

Serniczek upieczony i deserek się ścina :grin: :grin: :grin:

Ale jutro będzie uczta, już nie mogę się doczekać ...mniam, mniam, mniam...

iriss1 musisz się troszkę uzbroić w cierpliwość, napewno któraś z dziewczyn mieszkających na wyspach się odezwie i doradzi :lol: :-D :-D

Liczenie trwa dalej:

246 +

kto da więcej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

szkoda, że ferie zbliżają się ku końcowi. Nadrabiam zaległości towarzyskie i dwie moje koleżanki jak mnie zobaczyły, też postanowiły schudnąć.

Gochno, Śliweczko czy te lifty to jakieś light?, bo oglądałam jednego ostatnio i miały w składzie i cukier i słodzik? Fajnie byłoby odmienić smak.

Maragrete przyłączam się do koalicji, przecież te pączusie są niepyszne!!!

Bożenko dobrze wychowujesz tych swoich chłopaków, bedą miały żony z nich pociechę.

Widzę, że nasza dukanowa rodzina znów się powiększyła, witam i powodzonka życzę.

Dokładam swoje stracone kilogramki:

246 + 11= 257

I poproszę o skan nowego wydania:

i-r@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem spowrotem dziewczyny ;)

Serniczek upieczony i deserek się ścina :grin: :grin: :grin:

Ale jutro będzie uczta, już nie mogę się doczekać ...mniam, mniam, mniam...

:lol: To ja tez muszę sobie dużooo na jutro dobroci przygotować.

Hihihi.. ale będziemy ucztować - niech tym pączkarzom kapcie

pospadają!!

A tymczasem uciekam już prawie do domciu. PA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszyskie Protalowiczki!! Postanowiłam do Was dołączyć. Walczę z waga już od czerwca ubiegłego roku, na diecie "odchudzanie na zawołanie" Do grudnia 2009 udało mi się zrzucić na niej 17 kg (rozpoczęłam od wagi 104 kg.....tak, tak niestety...), no i waga utknęła na 87 i NIC! Córka podesłała mi protala i od połowy stycznia rozpoczęłam ściśle stosowac protal. Faza uderzeniowa poszło 4 kg , a teraz 5/5 i obecnie 81,5...Takiej wagi nie pamietam kiedy miałam.Czytałam Wasze wypowiedzi i bardzo mnie wzmocniły i utwierdziły w przekonaniu ,że czynie dobrze. Bardzo się cieszę, że jesteście i mozna się zawsze "dopytać" co i jak... TŁUSTY CZWARTEK też mnie przeraża... ale dam rade i za Was też trzymam kciuki

Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.