Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

:grin: To ja tez muszę sobie dużooo na jutro dobroci przygotować.

Hihihi.. ale będziemy ucztować - niech tym pączkarzom kapcie

pospadają!!

A tymczasem uciekam już prawie do domciu. PA!!!

Pa! Pa! Marudko do jutra ;) :grin: :grin:

Ivonko poszło na emaila :lol: :-D :-D

Śliczne zdjęcie!!!

Jeśli lift zawiera cukier to może z zagęszczonego soku, np. gruszkowy zawiera substancje słodzące: cyklaminian sodu, acesulfam k, aspartam i sok gruszkowy z zagęszczonego soku 0,1%, więc można. Zresztą nasza wyrocznia Śliweczka też pisała, że można :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszyskie Protalowiczki!! Postanowiłam do Was dołączyć. Walczę z waga już od czerwca ubiegłego roku, na diecie "odchudzanie na zawołanie" Do grudnia 2009 udało mi się zrzucić na niej 17 kg (rozpoczęłam od wagi 104 kg.....tak, tak niestety...), no i waga utknęła na 87 i NIC! Córka podesłała mi protala i od połowy stycznia rozpoczęłam ściśle stosowac protal. Faza uderzeniowa poszło 4 kg , a teraz 5/5 i obecnie 81,5...Takiej wagi nie pamietam kiedy miałam.Czytałam Wasze wypowiedzi i bardzo mnie wzmocniły i utwierdziły w przekonaniu ,że czynie dobrze. Bardzo się cieszę, że jesteście i mozna się zawsze "dopytać" co i jak... TŁUSTY CZWARTEK też mnie przeraża... ale dam rade i za Was też trzymam kciuki

Serdecznie pozdrawiam

Cześć Mazepko! A skąd taka ksywka? :-D

Ja też próbowałam diety odchudzanie na zawołanie, ale jak dla mnie za dużo trzeba było kombinować z tym mieszaniem węgli i niewęgli, chociaż przyznam, że niedawno spotkałam się z kuzynką, która tak się zmieniła na tej diecie, mimo, że nic nie było w stanie jej pomóc w walce z kilogramami, że przez kilka dni byłam w szoku i stwierdziłam, że ja też mogę. Tylko, że dla mnie lepszym okazał się Dukan.

Pytaj, zawsze otrzymasz odpowiedź, bo troszkę nas już jest ;) :grin: :grin:

257+ moje 30= 287

Super Tryolcia :grin: :lol: :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszyskie Protalowiczki!! Postanowiłam do Was dołączyć. Walczę z waga już od czerwca ubiegłego roku, na diecie "odchudzanie na zawołanie" Do grudnia 2009 udało mi się zrzucić na niej 17 kg (rozpoczęłam od wagi 104 kg.....tak, tak niestety...), no i waga utknęła na 87 i NIC! Córka podesłała mi protala i od połowy stycznia rozpoczęłam ściśle stosowac protal. Faza uderzeniowa poszło 4 kg , a teraz 5/5 i obecnie 81,5...Takiej wagi nie pamietam kiedy miałam.Czytałam Wasze wypowiedzi i bardzo mnie wzmocniły i utwierdziły w przekonaniu ,że czynie dobrze. Bardzo się cieszę, że jesteście i mozna się zawsze "dopytać" co i jak... TŁUSTY CZWARTEK też mnie przeraża... ale dam rade i za Was też trzymam kciuki

Serdecznie pozdrawiam

Cześć mazepko3, witamy w gronie twarogożerców

Życzę wszystkim miłej reszty dnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym to dziś miałam ostatni egzamin ;) no i teraz laba do 1 marca. A na weekend jadę w góry :grin: oczywiście bardziej w celach naukowych niż rekreacyjnych, ale za to z moim lubym :grin:

Opowiem Wam moją wczorajsza przygodę: Wczoraj zadzwonił do mnie telefon. Okazało się, że to mój lekarz rodzinny. W ogóle byłam w szoku. Okazało się, że moja przyjaciółka doniosła mu i takiej innej znajomej, że "szprycha się ze mnie zrobiła". Zostałam poproszona, żebym poprowadziła dietę dla jego pacjentki. Mam się zastanowić i dać znać. Powiem Wam, że taka wczoraj dumna chodziłam jak paw, aż w piórka obrosłam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum mi swirujeeee :/

Tryolciu brawa :grin: naleza sie!

Mazepka powodzonka, z nami zlecisz z wagi na 100% :grin:

Ivonka 35 ja twojego zdjęcia nie widzę, są tylko kotki :grin:

Buzka,,,niech sie tne dzien w pracy konczy ;) bleee

Jutro bez pączków ale za to ile lżejsze??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.