Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wieczornie :grin:

W ramach jutrzejszego tłustego czwartku mam w piekarniku 2 serniki, bo mi się w jedną foremkę nie zmieściło. Prawdę mówiąc wole sernik od tych przebrzydłych, tłustych i słodkich pączków, no może oprócz pączków z cukierni Zagoździńskich przy ul. Górczewskiej w Warszawie, ale tam po pączki w tłusty czwartek stoi się kilka godzin i są reglamentowane. Przecież na diecie nie będę stała w kolejce, bo to by była perwersja :grin:

Witam Iriss i Mazepkę i życzę Wam dużo radości z naszą wspaniałą dietą :grin:

Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki za kuszonych jutro pączkami ;)

A ja myslalam ze Blikle ma najlepsze paczki w Warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pro po pączków to muszę sie przyznać, że wczoraj wszamałam jednego, bo moja córa ugryzła i nie chciała a mi szkoda było wyrzucić. I o dziwo waga pokazała pół kilo mniej:) Także ja sobie tłusty czwartek zrobiłam we wtorek. W sumie to ja sie dziwie że jeszcze chudnę, bo ja na za dużo sobie pozwalam ostatnimi czasy.

To podziwiam, ja nie grzeszę i tak ostatnio jakos kiepsko mi idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bozena 66 Mieszkam w zupełnie innej części Warszawy, ale pączki z Górczewskiej są chyba najlepsze na swiecie. Trochę szkoda, że mi przypomniałas, bo teraz będzie trochę trudniej się opanować. Dam radę, zjem tylko 10 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze interesuje mnie ile pączków zjada nasz kochany, forumowy kot w czapce? Bo moze trzeba dokupić? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!

Od 1 lutego stosuje diete protal....jak wiekszosc z Was probowalam wszystkiego;przed swietami Bozego narodzenia udalo mi sie schudnoiac 5 kg,po czym przybralam 7:( ;) :grin: ...standardowe jojo; bylam przez dlugi czas na kapusciance..

Waga wyjsciowa 71..chce schudnac do 60;pierwszy etap trwal 5 dni,nie wiem ile schudlam, nie mam wagi na codzien ale czuje troche po spodniach:)

Problemem dla mnie jest to,ze mieszkam w Anglii i tu naprawde jedzenie jest obrzydliwe i malo dostepne jesli chodzi o produkty w tej diecie.....po za drobiem nie jem tu innego miesa ani wedlin, nie moge tez nigdzie znalesc serkow czy twarozkow light(jedynie zamawiam w pl slepie chude twarogi).Udalo mi sie znalesc serie jogutrow light(muller)ale oprocz slodzikiem sa tez slodzone cukrem;jak Wam sie wydaje?nadaja sie??w fazie z warzywami moge je odstawic ale w samej bialkowej musze sie czyms dozywiac:)nie jestem w stanie jesc tylko drobiu ryb i jajek....tak samo jest tu problem z dostaniem jogurtow natualnych light...

Moze ktos tak ja odchudza sie za granica??moze wiecie gdzie tu dostac takie produkty??

Bardzo sie ciesze,ze znalazlam ten watek:)bede tu czesto zagladac:)

pozdrawiam serdecznie!!

ja tez mieszkam w UK wiem ze ciezko jest tu cos dostac mieso kupuje na markecie prosto od rzeznika wiec nie jest takie niedobre jak w sklepach i czasami nawet tansze , z serkami wlasnie mam problem bede probowala namowic kolesia w polskim sklepie zeby mi sprowadzil serki wiejskie i homogenizowane bez tluszczu i cukru, jak narazie to przywioza mi twarog odtluszczony te jegurty light mullera niby sa light nie maja tluszczu ale maja wlasnie ten cukier i jakos nie jestem przekonana co do nich mimo ze sama ich troche nakupilam w promocji zjem te co mam i wiecej nie kupuje , bede w sobote na zakupach to przyjze sie blizej produkto z seri weight watchers szczegolnie jogurtm i serka nie wiem nawet co dokladnie mozna kupic z ich seri ale napewno sa one dietetyczne wiec luknij sobie na nie

w sainsburym kupuje platki owsiane mozna dostac juz zmielone super sa do chlebka czy plackow duncana

w asdzie kupilam fajna rybke wedzona makrele na tace okolo 6 fileciow za 2 funt z kawalkiem bardzo dobra jadlam ja dwa dni pod rzad z sosem czosnkowym tak mi posmakowala

w jakiej czesci UK mieszkasz??

daj znac co ciekawego wynalazlas i gdzie??

Pozdrawiam goraco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

346 + 6 = 352

Trzymam sie dalej, od dzis warzywka,

na uderzeniówce 6,3 kg (9 dni) mniej ale to chyba nie wielkie coś liczyłam na 10, przy mojej wielkiej wadze hehehe :grin:

Pozdrawiam serdecznie wszystkie Protalki ;)

Zycze powodzenia jestem calym sercem z Toba ( ogolnie to z wami wszystkimi dziewczyny) nie daj sie pokusom ja dzisiaj mam ostatni dzien uderzeniowki , rano sie bede wazyc wiec mam ogromna nadzieje ze bede mogla zmienic suwaczek ale nie licze na wiele bo mam okres:( a ponoc wtedy waga wariuje!!!!!!!!

tak czy owak gratuluje tej 6 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

346 + 6 = 352

Trzymam sie dalej, od dzis warzywka,

na uderzeniówce 6,3 kg (9 dni) mniej ale to chyba nie wielkie coś liczyłam na 10, przy mojej wielkiej wadze hehehe :grin:

Pozdrawiam serdecznie wszystkie Protalki ;)

AsiaM nie przeginaj!!! To super wynik!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczątka!! Tak was czytam i przypomnialam sobie że rok temu też rozpaczalam nad pączkami nawet sama je pieklam- zjadłam pół, ale w tym roku bardzo sie boję bo czwarta faza tak jak pisala Mallina jest trudna do powstrzymania sie, aleee.....Muszę bo trochę mi przybylo i znowu jestem ściśle na bialeczkach. Pozdrawiam bardzo serdecznie nowe grono....

Gochna serdeczna prośba jeśli możesz to ja chcialabym poprosić o skan nowej książki- porównałabym sobie jakie są zmiany, więć jeśli mogę -to poproszę. b.swierczek@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.