Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie Protalki w ten krytyczny :grin: dzień.

Ja zjadłam sobie właśnie waniliowy serek homogenizowany i żadne p..... mnie nie ruszają.

Dziewczyny, mam pytanie o słodzik. Moja koleżanka zastanawia się nad przejściem na naszą dietę, ale już wcześniej się odchudzała i używała słodzika, który niezbyt dobrze wpływał na jej gardło - drapał ją aż do częściowego zaniku głosu. Czy jest możliwe, poza rezygnacją w ogóle (co z oczywistych przyczyn łakomstwa nie wchodzi w grę ;) ), zastąpienie go czymś innym? Mam na myśli Xylitol czyli cukier z kory brzozy, używany w Finlandii np. zamiast cukru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalki w ten krytyczny :grin: dzień.

Ja zjadłam sobie właśnie waniliowy serek homogenizowany i żadne p..... mnie nie ruszają.

Dziewczyny, mam pytanie o słodzik. Moja koleżanka zastanawia się nad przejściem na naszą dietę, ale już wcześniej się odchudzała i używała słodzika, który niezbyt dobrze wpływał na jej gardło - drapał ją aż do częściowego zaniku głosu. Czy jest możliwe, poza rezygnacją w ogóle (co z oczywistych przyczyn łakomstwa nie wchodzi w grę ;) ), zastąpienie go czymś innym? Mam na myśli Xylitol czyli cukier z kory brzozy, używany w Finlandii np. zamiast cukru.

witaj

ja tez mialam problem ze slodzikami i wlasnie stosuje ksylitol, jedyna wada to cena :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalki w ten krytyczny :grin: dzień.

Ja zjadłam sobie właśnie waniliowy serek homogenizowany i żadne p..... mnie nie ruszają.

Dziewczyny, mam pytanie o słodzik. Moja koleżanka zastanawia się nad przejściem na naszą dietę, ale już wcześniej się odchudzała i używała słodzika, który niezbyt dobrze wpływał na jej gardło - drapał ją aż do częściowego zaniku głosu. Czy jest możliwe, poza rezygnacją w ogóle (co z oczywistych przyczyn łakomstwa nie wchodzi w grę ;) ), zastąpienie go czymś innym? Mam na myśli Xylitol czyli cukier z kory brzozy, używany w Finlandii np. zamiast cukru.

Witam !

Mam podobny problem -nie toleruje slodzikow.

Przetestowalam rosline stevia (do kupienia u nas) ale nie ma oficjalnych atestow. Stosowana jest w USA, Japonii i Ameryce PLD - od lat. Ma dzialanie lecznicze (300x slodsza od cukru -uzywa sie odrobine) :grin: -mozna poczytac w necie...

Stosowalam do keczupu wlasnej produkcji, sledzi marynowanych i kawy. OK!!!

Dzisiaj upieke z nia protalowy serniczek -dam znac jak wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Prawda, cena jest powalająca, ale najważniejsze, ze nie powoduje on zmniejszenia efektów diety.

Tak xylitol jest dobry zamiast słodzika. Mozna spróbować kupic na allegro wtedy moze będzie taniej. Choć i tak cena jest dość wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam podobny problem -nie toleruje slodzikow.

Przetestowalam rosline stevia (do kupienia u nas) ale nie ma oficjalnych atestow. Stosowana jest w USA, Japonii i Ameryce PLD - od lat. Ma dzialanie lecznicze (300x slodsza od cukru -uzywa sie odrobine) :grin: -mozna poczytac w necie...

Stosowalam do keczupu wlasnej produkcji, sledzi marynowanych i kawy. OK!!!

Dzisiaj upieke z nia protalowy serniczek -dam znac jak wyjdzie.

Szpuleczko, dobrze,że mi o tym napisałaś, bo w ogóle nie słyszałam o takim preparacie, muszę poczytać i zorientować się w cenach, no i daj koniecznie znać jak wyjdzie serniczek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny! W końcu się wyspałam po wczorajszym liczeniu :grin:

Witam przy porannej kawce. Szkoda że jeszcze ciemno za oknem, tak cieżko się wstaje.

Miłego dnia.

I pamiętajcie - nie poddawcać się tym paskudnym p...

Gochna, że Ci się chciało liczyć, podziwiam.

Sama się sobie dziwię :lol: , ale to z nudów, bo cały czas się kuruję i nie mogę za bardzo szaleć po domu, bo zaraz mam jakieś przykre dolegliwości ...

Witam wszystkie z samego ranka,

jest mi bardzo źle nic do tej pory nie pisałam, ale teraz mam już dość, waga od dwóch tygodni stoi.

Nie wiem co robić nie grzeszę, piję dużo i co czy to wszystko na marne, czy przyjdzie się poddać.

pozdrawiam

Nie fisiuj kochana :grin: . Musisz po prostu przetrzymać ten zastój. Mnie też dopadł ostatnio, jak większość z nas. Dukan radzi nie przejmować się i trwać, bo napewno się odetnie, jeśli się zacięło i znów zacznie spadać. :-D :-D :grin:

Gochna czy to chodzi o mnie?? :grin:

Buziaki !

Nie, nie Olinko to była Omka :grin:

POZDRAWIAM WSZYSTKICH PISZCIE JAK WY SOBIE DZIŚ RADZICIE

Upieczony serniczek, zrobiony deserek i chłopaki uprzedzone, że niech sobie sami kupują ...

I :grin: genialne pomysły życzliwej rodzinki :grin: . Zadzwoniła do mnie dziś z rana moja mamuśka i w tajemnicy mi powiedziała, że dziś popołudniu będę miała odwiedziny kuzynki z mężem. Chcą mi zrobić niespodziankę, gdyż będą w pobliżu :grin: akurat dzisiaj w ten dzień :grin: . Oczywiście przyjdą z pączkami :-D . Poza tym jestem chora, niewyjściowa, włosy nieświeże, w pidżamie, w domu niezbyt czysto, bo to wiadomo jakie chłopaki mają podejście do sprzątania, aby się nie przewrócić :-D :-D :evil: ...

No ale sorki miało być o pączkach ... szczerze, to nie wiem czy dam radę się oprzeć, a w dodatku jak przyniosą moje ulubione :evil: :evil: :evil:

Cześć!!!

Kostka nie łam się!!! Takie przestoje to normalka...ja taki miałam chyba nawet dłużej niż Ty...przy czym waga dodatkowo mi się wahała raz mniej a raz więcej, nawet miałam wrażenie, że wręcz mnie przybywa a nie ubywa.....ale nie stresuję się tym i Tobie też radzę...po prostu trwaj bez względu na "okoliczności przyrody" a na pewno sytuacja się zmieni!!!!

P.S. Ja też proszę o skan nowej książki: mloda77@gmail.com Dziękuję :D

Zaraz wyślę :grin:

Witam po awarii internetu!!!

Gogi!!!!!!-trwasz w diecie????

Zeżerłam pączka.... :oops:

wstyd........

Zaglądnę po pracy inapiszę Wam co mi się ostatnio przydarzyło odnośnie pracy....to jakiś szok....do potem!!!!

No, no - jaka tajemnicza :grin:

Jestem zachwycona zestawieniem, że juz prawie tonę schudłyśmy. Ja dodając bardzo skromnie 8 kg, to nie wiem, gdzie tu dodać do tej statystyki

To wcale nie jest tak mało :grin:

Klęska.

O 6 rano zjadłam pączka i popjałam go słodkim sokiem z czarnej porrzeczki. Teraz powiem dlaczego. Przyczyn jest kilka.

Z moim mężem poznałam sie w tłusty czwartek, a było to ponad 40 lat temu

Rano poleciał i kupił mi pączka

Nie zauważyłam, że do ugotowanej otrębianki dolał mi sok.

I jeszcze kupił faworki. Nie mogłam się powstrzymać.

Teraz najwazniejsze - Bozena przypomniała nam z jakiej cukierni sa wspaniałe pączki i gdzie się specjalnie po nie jeździło.

Przecież chyba mogę białkowy czwartek, przerzucić na piątek?

A cóż to za pytanie ;) Toż to oczywistość :grin:

Mam jeszcze prośbę o przesłanie na maila skanu najnowszej książki Dukana i tej z przepisami. Przesłałabym mojej koleżance dla dalszej zachęty:)

Podaj kochanie tylko adres :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałam telefon z zaproszeniem od mojej siostry na popołudnie: przyjedźcie, usmażyliśmy całą górę faworków i ktoś to musi zjeść ;) ! no ale w tym roku to ktoś ale nie my z mężem, chociaż on się złamał i zjadł jednego - wyznał szczerze, hi,hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalki w ten krytyczny :grin: dzień.

Ja zjadłam sobie właśnie waniliowy serek homogenizowany i żadne p..... mnie nie ruszają.

Dziewczyny, mam pytanie o słodzik. Moja koleżanka zastanawia się nad przejściem na naszą dietę, ale już wcześniej się odchudzała i używała słodzika, który niezbyt dobrze wpływał na jej gardło - drapał ją aż do częściowego zaniku głosu. Czy jest możliwe, poza rezygnacją w ogóle (co z oczywistych przyczyn łakomstwa nie wchodzi w grę :grin: ), zastąpienie go czymś innym? Mam na myśli Xylitol czyli cukier z kory brzozy, używany w Finlandii np. zamiast cukru.

Dzien dobry!

Zanim zdążyłam ci Malynko odpowiedziec to dziewczyny juz mnie uprzedziły. Zarówno Xylolit jak i stewie mozna stosowac zamiast słodzików. Moj znajomy chudnie od sierpnia własnie tylko na stewii, bez słodzików i jest ok, kupuje ja droga internetową. Zwróc uwage koleżance że sa rózne rodzaje słodzików : oparte na aspartamie i na cyklaminianie sodu ( ten jest e Lidlu w tabletkach - patrz stronka z produktami http://www.smaczny.pl/forum/Produkty-Dozwo...tal-t7917.html)

Koalicja A N T Y P Ą C Z K O W A - trwam dzielnie.....(póki co!)

Póki co nie daje sie, p.....ów w biurze jest pod dostatkiem ale podobnie jak u Marudki - nie pachna, tylko na nie patrze z daleka, zajadam sernik protalowy, który zrobiłam sobie wczoraj i to tym razem w formie do mufinek więc wyszły mi takie rumiane bułeczki-sernikowe, okrągłe, w kształcie wygladające jak małe p.....ki....... ha, ha ha..... chociaz tyle ze mam złudzenie optyczne ze jem to co wszyscy inni.... ;) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Zanim zdążyłam ci Malynko odpowiedziec to dziewczyny juz mnie uprzedziły. Zarówno Xylolit jak i stewie mozna stosowac zamiast słodzików. Moj znajomy chudnie od sierpnia własnie tylko na stewii, bez słodzików i jest ok, kupuje ja droga internetową. Zwróc uwage koleżance że sa rózne rodzaje słodzików : oparte na aspartamie i na cyklaminianie sodu ( ten jest e Lidlu w tabletkach - patrz stronka z produktami http://www.smaczny.pl/forum/Produkty-Dozwo...tal-t7917.html)

Dzięki za odpowiedź, ale myślę, że ona ma na wszystkie takie uczulenie, więc chyba najlepszym wyjściem będzie coś naturalnego, jak stewia właśnie lub ksylitol - musi już sama coś wybrac, a jak już wcześniej napisałam najważniejsze, że człowiek dalej chudnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.