Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was Kobitki!!

jestescie niesamowite:)jeden dzien nie zagladalam oi nie nadazam z czytaniem:);):):grin::)

Dziekuje Wam za mile powiatnie w Waszym proalowym gronie:)Ja na szczescie nie mam dzis problemu z paczkami:)tu nie maja czegos takiego jak czwartek tlusty...do pl sklepu tez sie nie wybieram,wiem luzik:)

trzymam kciuki za Was,nie wymiekajcie!!!

marta84- ja na tygodniu przebywam w Herefordzie(prawie juz Walia)ale czesto w weekeny bywam w Aldershot(jakas h od Londynu);patrzylam wczoraj wnikliwie na te jogurty muller(tez sie skusilam promocja)maja sporo cukrow...postaram sie w weekend zrobic rundke po sklepach to moze cos wynajde:)A Ty gdzie mieszkasz??

sandra33- tez kupuje w tresco grecki 0%,tyle ze ten tez ma troche cukrow;ale dobra jakos to przezyje:)i koniecznie wybiore sie do Lidla :grin:

pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rumiankowa

Witam wszystkich odchudzających się.

oboje z chłopakiem przeszliśmy na dietę Protal w zeszłym tygodniu. Problem w tym, że ja schudłam już 3 kilogramy, a jego wada nie spadła nawet o kilogram. Jemy to samo, zgodnie z wytycznymi doktora. Jak myślicie dlaczego tak się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich odchudzających się.

oboje z chłopakiem przeszliśmy na dietę Protal w zeszłym tygodniu. Problem w tym, że ja schudłam już 3 kilogramy, a jego wada nie spadła nawet o kilogram. Jemy to samo, zgodnie z wytycznymi doktora. Jak myślicie dlaczego tak się dzieje?

--------------

Z moich doswiadczen wynika, ze faceci chudna latwiej od nas .

Moze chlopak po cichutku cos podjada ;) ??? , a moze potrzebuje nieco wiecej czasu na rozruch.

Jedno jest pewne, wytrwalosc zaowocuje spadkiem wagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rumiankowa
--------------

Z moich doswiadczen wynika, ze faceci chudna latwiej od nas .

Moze chlopak po cichutku cos podjada ;) ??? , a moze potrzebuje nieco wiecej czasu na rozruch.

Jedno jest pewne, wytrwalosc zaowocuje spadkiem wagi.

Dzięki za szybką odpowiedź!

Sęk w tym, że on już traci motywację... a do tego ten tłusty czwartek!!!

Co do podjadania to nie sądzę, bo wiem, że mu zależy na zrzuceniu kilogramów. Ja w każdym razie będę wytrwała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny ;)

Dałam się namówić na zjedzenie 1/4 pączka, bo powiedziano mi w pracy, że jak się w tym dniu nie zje poączka co cały rok będzie do kitu, więc uleglam wole dłużej pomęczyć się z dietą niż mieć same niepowdzenia. :grin: pewnie to chwyt marketingowy :grin:

Gochna, mam prośbę możesz przesłąc mnie też skan tej nowej książki, będę Ci wdzięczna. mój mail : lucynak@op.pl

Dzięki i pozdrawiam wszystkich. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny ;)

Dałam się namówić na zjedzenie 1/4 pączka, bo powiedziano mi w pracy, że jak się w tym dniu nie zje poączka co cały rok będzie do kitu, więc uleglam wole dłużej pomęczyć się z dietą niż mieć same niepowdzenia. :grin: pewnie to chwyt marketingowy :grin:

to ni chwyt reklamowy tak mówi tradycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane dziewczynki pomóżcie!

Chce dzis upiec napoleonke dukanowa tylko ja nigdzie nie moge znales slodziku proszku i toi nie na bazie apartamu dzis kupilam w tabletkach ale na bazie kwasu cyklaminowego i sacharyny powiedzcie mi prosze czy moge go rozkrusyc i dodac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;)

Kobitki jesteście niesamowite z tym pisaniem;)

Dziękuję za skany książek, jak ma ktoś przepisy to poproszę na enigma_205@wp.pl.

Przeczytałam książki i jestem zdecydowana. OD poniedziałku przechodzę na Protal.

Buziaki dla wszystkich i od poniedziałku postaram się być regularnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane dziewczynki pomóżcie!

Chce dzis upiec napoleonke dukanowa tylko ja nigdzie nie moge znales slodziku proszku i toi nie na bazie apartamu dzis kupilam w tabletkach ale na bazie kwasu cyklaminowego i sacharyny powiedzcie mi prosze czy moge go rozkrusyc i dodac??

tak Kasiu9 - mozesz śmiało dodawać do pieczenia rozkruszone tabletki, te z Lidla....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam protalki kochane!!!

Nie odzywałam sie bo u mnie bez zmian, musze poprostu wziąsc sie za siebie i już! 

No własnie a gdzie te kobitki co leją za grzechy itd???!!!! Poprosze ale tak porzadnie zeby dotarło do mnie!!!!!!

Bardzo bym prosiła o skan tej najnowszej książki jak macie, bo chyba o nia chodzi prawda? Moje namiary:

www.juska_25@o2.pl 

Bardzo prosze!

Gratuluje wszystkim spadków !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane dziewczynki pomóżcie!

Chce dzis upiec napoleonke dukanowa tylko ja nigdzie nie moge znales slodziku proszku i toi nie na bazie apartamu dzis kupilam w tabletkach ale na bazie kwasu cyklaminowego i sacharyny powiedzcie mi prosze czy moge go rozkrusyc i dodac??

Ja też rozkruszałam tabletki, dopóki nie kupiłam w proszku. Szczerze mówiąc, nigdzie w książkach Ducana nie znalazłam w czym lepszy jest słodzik na bazie aspartamu od tego na bazie cyklaminianu czy sacharyny, wszystko to sztucznie wytworzone związki chemiczne. Może któraś z was zna odpowiedź? Tym bardziej,że pisze on, iż aspartam pod wpływem wysokiej temp. staje się gorzki (przetestowałam to na sobie dodając do gorącej herbaty), więc nie poleca do pieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam protalki kochane!!!

Nie odzywałam sie bo u mnie bez zmian, musze poprostu wziąsc sie za siebie i już!

No własnie a gdzie te kobitki co leją za grzechy itd???!!!! Poprosze ale tak porzadnie zeby dotarło do mnie!!!!!!

Bardzo bym prosiła o skan tej najnowszej książki jak macie, bo chyba o nia chodzi prawda? Moje namiary:

www.juska_25@o2.pl

Bardzo prosze!

Gratuluje wszystkim spadków !

Mam nadzieję,że się Gochna nie obrazi, bo zaraz ci wyślę ten plik co od niej dzisiaj dostałam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.