Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja tez moge poprosic na maila o skany ksiazki?? k.malczewska@interia.pl

z gory dziekuje!!!!!!!

w ktoerj ksiazce znajde przepis na napoleonke dukana???chodzi za mna cos slodkiego:)ale musze najpierw poszukac máki kukurydzianej i slodzik jakis( w poslkich sklepach nie maja....o matko jak ja tesknie za zwylkym sklepem na rogu gdzie dostac mozna wszystko!!!!!;) )

pozdrowionka z pracy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie osóbki ;)

Od rana żadnego p...trzymam się dzielnie, zajadam serniczek, popijam kawe i herbatkę zieloną z odrobiną świeżego imbiru -polecam bardzo rozgrzewa i nadaje innego smaku.

Za oknem zawierucha śnieżna, do domu daleko ... brr... będę dziś padać na nos.

Jak dziś fajnie mówią w Radio że aby spalić jednego p... trzeba np 30 minut ćwiczyć albo 2h prasować ... i bardzo dobrze - dam do zjedzenia 2 ciasteczka Lubemu i jak znalazł poprasuje tą góre prania jaką mamy w szafie :grin:

Brakuje mi spacerów ...niech sobie ta zima idzie od nas ...

Ktoś dziś pisał z przerażeniem o imprezie ostatkowej ...chyba marzeniaw... ja od stycznia kiedy to jestem na diecie mam chyba co tydzien jakies imprezy rodzinne lub wogóle imprezy (łącznie z taką urodzinową która sama wyprawiałam i szykowałam, piekąc np tort) ... moja rada? Nastawić się pozytywnie, podjąć konsekwentną motywację, z uśmiechem odmawiać dań, czy alkoholu a jeśli to konieczne zabrac kilka gotowych dań ze sobą. Powiem ci ze u mamy na imieninach zeby nie siedzieć przy stole bezczynnie wypiłam chyba 2 butelki wody ... po porstu inni jedli a ja piłam!

Zyczę powodzenia i mocnej motywacji ... ja w sobote tez ide na kolejną impreze urodzinową (zrobię sobie sałatkę) a w niedziele jade do aquaparku i tez muszę cos zabrać zeby nie kusiło cywilnym jedzonkiem.

Aropos ... co byście zamówiły w restauracji (to bedzie akurat w Czechach) żeby było protalowe ewentualnie z warzywami???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie osóbki :grin:

Od rana żadnego p...trzymam się dzielnie, zajadam serniczek, popijam kawe i herbatkę zieloną z odrobiną świeżego imbiru -polecam bardzo rozgrzewa i nadaje innego smaku.

Za oknem zawierucha śnieżna, do domu daleko ... brr... będę dziś padać na nos.

Jak dziś fajnie mówią w Radio że aby spalić jednego p... trzeba np 30 minut ćwiczyć albo 2h prasować ... i bardzo dobrze - dam do zjedzenia 2 ciasteczka Lubemu i jak znalazł poprasuje tą góre prania jaką mamy w szafie :grin:

Brakuje mi spacerów ...niech sobie ta zima idzie od nas ...

Ktoś dziś pisał z przerażeniem o imprezie ostatkowej ...chyba marzeniaw... ja od stycznia kiedy to jestem na diecie mam chyba co tydzien jakies imprezy rodzinne lub wogóle imprezy (łącznie z taką urodzinową która sama wyprawiałam i szykowałam, piekąc np tort) ... moja rada? Nastawić się pozytywnie, podjąć konsekwentną motywację, z uśmiechem odmawiać dań, czy alkoholu a jeśli to konieczne zabrac kilka gotowych dań ze sobą. Powiem ci ze u mamy na imieninach zeby nie siedzieć przy stole bezczynnie wypiłam chyba 2 butelki wody ... po porstu inni jedli a ja piłam!

Zyczę powodzenia i mocnej motywacji ... ja w sobote tez ide na kolejną impreze urodzinową (zrobię sobie sałatkę) a w niedziele jade do aquaparku i tez muszę cos zabrać zeby nie kusiło cywilnym jedzonkiem.

Aropos ... co byście zamówiły w restauracji (to bedzie akurat w Czechach) żeby było protalowe ewentualnie z warzywami???

jak to co? ma sie rozumiec ze piers kurczaka grilowana lub rybka grilowana , ewentualnie salatke poprosic bez oliwy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to co? ma sie rozumiec ze piers kurczaka grilowana lub rybka grilowana , ewentualnie salatke poprosic bez oliwy ;)

Dzięki Kasiu :grin: tylko jak po czesku będzie grilowana piers z kurczaka ?? grilovicka kurza cycka??? :grin: hihihihi

A swoją drogą co u Ciebie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kasiu :grin: tylko jak po czesku będzie grilowana piers z kurczaka ?? grilovicka kurza cycka??? ;) hihihihi

A swoją drogą co u Ciebie??

ano tak bedzie

grilovaná kuřecí prsíčka

a u mnie waga stoi i chyba zaczne utrwalac, bo ilez mozna czekac, moze te 4,5 kilo zrzuce latem cwiczac...poczekam do konca miesiaca i podejme decyzje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :grin:

Kupiłam 10 pączków moim chłopakom, a sama jstem niewinna jak łza :grin:

Witaj Rumiankowa, życzę Tobie i Twojemu mężowi powodzenia, zadziwiające, że waga mu się nie ruszyła, bo wszyscy znani mi faceci na tej diecie poczatkowo gubia ok. 1kg na dzień. Mam nadzieje, że to tylko złe dobrego początki.

Maragrete, świetny pomysł z tymi muffinkami a la pączki, gratuluję :lol:

Olinko, najlepiej zatrzymać się przy resturacji, która serwuje dania z grilla. Popularny jest filet z kurczak albo jakas rybka i najczęściej można coś tkiego zjeść. Miłej podróży :grin:

Jusiu, nie potraktuję Ciebie pałą, nie wytoczę przeciwko Tobie działa, spróbuję przemówić Ci do zdrowego rozsądku i nadepnąć trochę na ambicję. Nie wierzę, że Twoje kłopoty z dietą są wynikiem jakiegoś totalnego oporu Twojego organizmu, myślę po prostu, że za dużo grzeszysz ;) Popatrz na mój suwaczek, idę z prędkością ślimaka, ale kiedyś byłyśmy na tym samym etapie, a teraz w porównaniu z tobą jestem po prostu laską. I Ty też byś mogła, trzeba się tylko postarać. Uważam, że Tobie jest znacznie łatwiej schudnąć niż mnie, bo jesteś dużo młodsza. Pamiętaj, że im będziesz starsza tym będzie trudniej. I nie oszukuj siebie, a przede wszystkim swojego organizmu, bo dostanie kręćka od tego czy to dieta białkowa, czy może coś pomiędzy :-D I powiem Ci jeszcze jedno, warto było, nawet jeśli ważę więcej niż zakładałam o ponad 10kg to i tak mniej o 18 niz wcześnie, warto. Życzę Ci powodzenia i WYTRWAŁOŚCI :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano tak bedzie

grilovaná kuřecí prsíčka

a u mnie waga stoi i chyba zaczne utrwalac, bo ilez mozna czekac, moze te 4,5 kilo zrzuce latem cwiczac...poczekam do konca miesiaca i podejme decyzje...

Ale mi zaimponowałaś znajomością języka ;)

Kasiu wlasnie tak zrób...poczekaj jeszcze te 2-3 tygodnie i zadecyduj.

Buziaczki, gdzie na śląsku mieszkasz? Może mamy do siebie nie tak daleko?

Bożena66 tobie równeiż dziękuję za rade...Grill to bedzie dla mnie ratunek!

Ah i jeszcze mam jedną wątpliwość dotyczącą herbatek na zaparcia. Stosuję taka kupioną w aptece, ma senes, malwę ...taka ziołowa. Zawsze bałam się żeby nie przyzwyczić jelit do takich wspomagaczy. Podpowiedzcie mi czy jeśli piję je tak najwyżej 2 razy w tygodniu, nie zrobię sobie szkody ??

Przed dietą piłam z rana wode przegotowaną ze zmielonym podwójnie lnem, teraz odpusciłam ze względu na oleistość ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.