Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mi zaimponowałaś znajomością języka :grin:

Kasiu wlasnie tak zrób...poczekaj jeszcze te 2-3 tygodnie i zadecyduj.

Buziaczki, gdzie na śląsku mieszkasz? Może mamy do siebie nie tak daleko?

Bożena66 tobie równeiż dziękuję za rade...Grill to bedzie dla mnie ratunek!

Ah i jeszcze mam jedną wątpliwość dotyczącą herbatek na zaparcia. Stosuję taka kupioną w aptece, ma senes, malwę ...taka ziołowa. Zawsze bałam się żeby nie przyzwyczić jelit do takich wspomagaczy. Podpowiedzcie mi czy jeśli piję je tak najwyżej 2 razy w tygodniu, nie zrobię sobie szkody ??

Przed dietą piłam z rana wode przegotowaną ze zmielonym podwójnie lnem, teraz odpusciłam ze względu na oleistość ...

haha Olinko ja nie znam czeskiego , wpisalam w translatora i wkleilam ;)a mieszkam w okolicach Tarnowskich Gor wiec do Opola mam jakies 100 km. Co do wspomagaczy to nie stosuje, bo mam wrecz przeciwny problem ;) to nie pomoge, ale jestem przeciwna wszelakim takim, ale moze blonnik bedzie dobry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich protalowych przyjaciół. Jestem nowa i właśnie zaczynam dietę. Jestem 2 dzień i idzie mi dobrze mimo tłustego czwartku! Nawet lukru nie polizałam! Co tam się będę rozpisywać mam nadzieję że znajdę jakieś wsparcie i w końcu mi się uda zrzucić chociaż 10 kilo. Wtedy życie będzie jeszcze piękniejsze. ;))

Na początek mam prośbę czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak się robi taki suwaczek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietki kochane - pomóżcie jeszcze raz proszę! Oczywiście, że przepisałam sobie wiele przepisów ale obawiam się "klopsa" i wolę popytać. Znów w sobotę czekają mnie urodziny. Dotąd siedziałam i tylko herbatki spijałam ale ileż można!?! Tym bardziej, że dołączył do dietowania mój mąż a on nie jest stały w uczuciach do białka ;)

Proszę o sprawdzony przepis na smaczny sernik - plis plis plis! Będziemy mogli chociaż torta uniknąć zajadając się takowym.

Chylę czoła waszej wiedzy i praktyce :*

Gochna - proszę również nieśmiało o skany nowej książki, stara już się rozlatuje :grin: kasiabe@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w tłusty czwartek.

Nasmażyłam rodzince pączków sztuk.74 :grin: .Dla siebie upiekłam serniczek cytrynowy i żaden pączek nie jest w stanie mnie skusić :grin: Pamietam w zeszłym roku w tłusty czwartek poległam i teraz postanowiłam że się nie dam.I wytrwam w postanowieniu.

To nie jest to samo, to tak jak np. w budyniach masz skrobię ziemniaczaną a to nie znaczy,że to mąka ziemniaczana

Tak,mąka kukurydziana to nie to samo co skrobia kukurydziana.Dozwolona jest niewielka ilość skrobii,ale z braku skrobi w większości sklepów zastępowaliśmy ją mąką.

A maka ziemniaczana i skrobia ziemniaczana to niestety to samo... :grin:

Dziewczynki dajcie prosze jakies przepisy na te smakolyki rozne ;)

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...t=0&start=0 -tu znajdziesz różne pyszności.

Życzę miłego wieczoru ,bez pączków :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agabyd - witaj w klubie ;)

Dasz radę migusiem - ja też początkowo założyłam sobie 10 kg ale teraz mam chrapkę na więcej :grin:

To naprawdę działa - mój mąż, który absolutnie rugał mnie na każdym kroku przez miesiąc od tygodnia z powodzeniem chudnie zajadając białka. Przygotuj się tylko starannie i nie grzesz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha Olinko ja nie znam czeskiego , wpisalam w translatora i wkleilam ;) a mieszkam w okolicach Tarnowskich Gor wiec do Opola mam jakies 100 km. Co do wspomagaczy to nie stosuje, bo mam wrecz przeciwny problem :grin: to nie pomoge, ale jestem przeciwna wszelakim takim, ale moze blonnik bedzie dobry?

Może spróbuje z błonnikiem.

Kasieńko ja też mam do Opola jakieś 100 km, więc jednak daleko trochę do siebie mamy :grin: ja z dołu Opolszczyzny, jak ktoś kojarzy Głuchołazy ... to właśnie tu mieszkam!

Witam nową owieczkę do stadka Agabyd , dasz radę :grin:

Jak postanowienia z p...?

U mnie na plusik ....w domu były 2 i zjadło je grono męskie do kawy. Zwycięstwo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczęta i Kobitki wieczorowo !!!

Pączka niestety musiałam chociaż ugryźć, bo gdybym miała mieć cały rok pod górkę, to chyba bym nie dała rady ;) :grin:

Powysyłałam tyle tych skanów, że już nie ogarniam do kogo i co, jakby co, to mam i służę zawsze :-D

Mam nadzieję,że się Gochna nie obrazi, bo zaraz ci wyślę ten plik co od niej dzisiaj dostałam:)

Nigdy w życiu, ja też zdaje się wysłałam, bo czytałam po kolei posty i wysyłałam, ale od nadmiaru głowa nie boli, podobno...

Witam wszystkich protalowych przyjaciół. Jestem nowa i właśnie zaczynam dietę. Jestem 2 dzień i idzie mi dobrze mimo tłustego czwartku! Nawet lukru nie polizałam! Co tam się będę rozpisywać mam nadzieję że znajdę jakieś wsparcie i w końcu mi się uda zrzucić chociaż 10 kilo. Wtedy życie będzie jeszcze piękniejsze. :grin: )

Na początek mam prośbę czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak się robi taki suwaczek??

Cześć Agabyd - fajny nick :grin:

Suwaczek: kliknij na którykolwiek z naszych i stwórz swój, program Cię poprowadzi. Na koniec skopiuj bbcode (czy jakoś tak) i wejdź w swoim panelu kontrolnym, po lewej stronie w danych osobistych w edytuj sygnaturę oraz wklej tam ten code i gotowe. :grin: :grin: :grin:

A tak wogóle, to witamy wśród nas i powodzenia życzymy :grin: :grin: :grin:

Kobietki kochane - pomóżcie jeszcze raz proszę! Oczywiście, że przepisałam sobie wiele przepisów ale obawiam się "klopsa" i wolę popytać. Znów w sobotę czekają mnie urodziny. Dotąd siedziałam i tylko herbatki spijałam ale ileż można!?! Tym bardziej, że dołączył do dietowania mój mąż a on nie jest stały w uczuciach do białka :lol:

Proszę o sprawdzony przepis na smaczny sernik - plis plis plis! Będziemy mogli chociaż torta uniknąć zajadając się takowym.

Chylę czoła waszej wiedzy i praktyce :*

Gochna - proszę również nieśmiało o skany nowej książki, stara już się rozlatuje :-D kasiabe@wp.pl

Poszło kasiube, przepisy też Ci wysyłam, czy chcesz, czy nie chcesz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo Gochna coz za cierpliwosc. mozesz isc spac zasluzyłaś na duuzy spadek wagowy.

pozdrawiam nocnie białkowe dziewczyny.

Dzięki Monik za uznanie. Ćwiczę cierpliwość przez całe życie :grin: , wiesz ... trójka dzieciaków niemalże rok po roku potrafi zrobić swoje :grin: uwierz :grin:

W sprawie tego spadku, to mam nadzieję, że Twoje słowa są prawdziwe :grin: :grin: :grin:

Ponownie witam wszystkie protalowiczki i wszystkim dziękuję za słowa otuchy

Gochna jak masz skan książki z przepisami to ja tyż poproszę

buziaki dla wszystkich z naszej paki

Kostka - ja już się troszkę pogubiłam i jeśli Ci jej nie wysłałam to daj znać.

Buziaki :grin:

Kobietki kochane - pomóżcie jeszcze raz proszę! Oczywiście, że przepisałam sobie wiele przepisów ale obawiam się "klopsa" i wolę popytać. Znów w sobotę czekają mnie urodziny. Dotąd siedziałam i tylko herbatki spijałam ale ileż można!?! Tym bardziej, że dołączył do dietowania mój mąż a on nie jest stały w uczuciach do białka ;)

Proszę o sprawdzony przepis na smaczny sernik - plis plis plis! Będziemy mogli chociaż torta uniknąć zajadając się takowym.

Chylę czoła waszej wiedzy i praktyce :*

Gochna - proszę również nieśmiało o skany nowej książki, stara już się rozlatuje :grin: kasiabe@wp.pl

Mój sernik opiera się na Sernixie Dr Oetkera, tylko zamiast cukru daję słodzik i mogę polecić bo jest naprawdę rewelacyjny :grin: :lol: :-D

I przypominam:

Razem uwaga: 949,5 kg

Dodawajcie swoje spadki, bo chyba jeszcze nie wszystkie z nas się dopisały. Nawet te małe się liczą :-D :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorowo!

Witam Nowinki!!! Powodzenia Wam życzę!

Ja chyba odpuszczę te 2 kilo i przejdę do ytrwalania, poniewaz jak kiedyś wspominalam jestem uczulona na wszelkie bialko i od grudnia mam uczulenia, bąble itp. Dzisiaj miałam apogeum.... Budzę się przed 7 i co? Nie mogę otworzyć oczu - takie spuchnięte, oczy jakoczy ja patrzę (ledwo to ledwo) w lustro a ja cała w bąble od czubka głowy, aż po palce u nóg - SZOK!! Aż się przestraszyłam. No ale o tej godzinie nic nie zrobię, więc położyłam się spać z nadzieją że minie. Godzinę później się obudziłam i jedyne co sie poprawilo to obrzęk wokól oczu, ale usta miałam jak po botoxie. No więc telefon do P. dermatolog i całe szczescie zemnie przyjęłamiędzy pacjentami. Seria zastrzyków i zalecenie położenia siedo szpitala... ;) Narazie 2pierwsze zastrzyki wzięłamzaraz po wizycie - cały dzień przespałam i jest prawie dobrze - plamo-bąble znikły :grin: Ale to mnie właśnie pchnęło do myśli o utrwalaniu...  Przepraszam, że się tak rozpisałam, ale chciałam się usprawiedliwić co do swojej decyzji... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorowo!

Witam Nowinki!!! Powodzenia Wam życzę!

Ja chyba odpuszczę te 2 kilo i przejdę do ytrwalania, poniewaz jak kiedyś wspominalam jestem uczulona na wszelkie bialko i od grudnia mam uczulenia, bąble itp. Dzisiaj miałam apogeum.... Budzę się przed 7 i co? Nie mogę otworzyć oczu - takie spuchnięte, oczy jakoczy ja patrzę (ledwo to ledwo) w lustro a ja cała w bąble od czubka głowy, aż po palce u nóg - SZOK!! Aż się przestraszyłam. No ale o tej godzinie nic nie zrobię, więc położyłam się spać z nadzieją że minie. Godzinę później się obudziłam i jedyne co sie poprawilo to obrzęk wokól oczu, ale usta miałam jak po botoxie. No więc telefon do P. dermatolog i całe szczescie zemnie przyjęłamiędzy pacjentami. Seria zastrzyków i zalecenie położenia siedo szpitala... :lol: Narazie 2pierwsze zastrzyki wzięłamzaraz po wizycie - cały dzień przespałam i jest prawie dobrze - plamo-bąble znikły :-D Ale to mnie właśnie pchnęło do myśli o utrwalaniu... Przepraszam, że się tak rozpisałam, ale chciałam się usprawiedliwić co do swojej decyzji...

Strasznie Ci bidulko współczuję ;) :grin: :grin:

Jak wogóle dajesz radę z uczuleniem na białko żywić się tylko nim? Niepojęte, co potrafimy sobie zrobić żeby dopiąć swego...

Utrwalaj dziewczyno i nie usprawiedliwiaj się przed nikim! Zdrowie przede wszystkim!!!!!

Dziewczyny, które prosiły o skan książki, dajcie znać do której nie doszło, bo dostałam parę "zwrotek". Może był jakiś błąd w adresie? Spróbuję jeszcze raz. Tylko jeszcze raz podajcie adres :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gochna dzięki za pomoc, zaraz sobie zrobię suwaczek i mam nadzieję że to mnie będzie motywowało.

Powiem, że już długo przygotowuję się strategicznie do diety-przeczytałam książke dr Dukana i książkę z przepisami, szukam produktów w sklepach odpowiednich produktów czytam fora itd. Widze że sporo osób tu pyta o skrobie kukurydzianą-powiem Wam że kupiłam ją sobie na allegro za 6,5 zł i wszechobecną w przepisach "mazeinę" mam z głowy:) Druga rzecz o której nie wiem czy wszyscy wiedzą jest olej beztłuszczowy do smażenia .Tak, tak! Olej beztłuszczowy. Jest on w postaci sprayu i można nim sparować mięsko i inne potrawy bez obaw o kalorie. Podobno jest całkiem naturalny i bezpieczny, spotkałam się z nazwami PAM i Berkley & Jansen. Kupić go można w sklepach z odżywkami dla kulturystów lub w necie.

Tak się chciałam podzielić tym co zdobyłam ;)

Mam też kilka pytań:

Czy ważycie się codziennie?

Czy te otręby owsiane i pszenne można jeść w I fazie i jeśli tak to ile?

Czym sie różnią płatki owsiane od otrąb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.