Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Olinko jaki optymistyczny aviatorek, też tesknię za motylkmi.

Tęskno i mnie stąd taki sobie wynalazłam.

U mnie za oknem śniezek, ale taki jak wiorki kokosowe.

Rodzice od środy wskakują na dietę, Saga, Śliweczka i inne kochane protalki trzymajcie kciuki, jak się uda to i mój tata będzie szczupły i zdrowszy ;) Bardzo się cieszę ... Nadrukowałam im stos przepisów, nie mają kompa więc forum odpada, ale chce im przy okazji pokazac ten watek jak u mnie beda w odwiedzinach.

I co ważne był tatko u lekarza i p. doktor powiedziała że może stosować, ale ma zwracac uwage na poziom cukru i mierzyć ciśnienie a poza tym wybrac się do kardiologa i diabetyka. To oczywista sprawa i ciesze sie ze tak sie stalo bo juz dawno mial isc ... a teraz moze dzieki diecie w koncu sie wybierze!!

Pozytywnie się nastawiam i ciesze !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no ... co my tu widziem? Czyżby jakieś maleństwo forumowe się kroi???

Saguś dzięki, już jest dobrze, powiedziałabym nawet, że całkiem :grin: :grin: :lol:

No powiem szczerze Gochna...poczekajmy do niedzieli ;)...wtedy będę mniej więcej wiedziała na 100% czy coś się kroi czy nie :grin: powiem szczerze chciałabym...ale niekoniecznie teraz kiedy jestem na pół roku przed obroną i nie mam pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny, w końcu sie odwazyłam zarejestrować na forum. Jestem na diecie juz miesiąc i waże prawie 6 kg mniej, to niesamowite że pierwszy raz w zyciu dobrze wyglądam w jeansach :grin:

Mam do Was kilka pytań, każdy mówi co innego i stwierdziłam że tutaj napewno uzyskam konkretne info ;)

Czy można jeść budyń z paczki zrobiony ze słodzikiem i mlekiem 0%? Na opakowaniu jest napisane że ma weglowodany ale to chyba w przypadku cukru i mleka 2% co?

Sos pomidorowy z pomidorów z puszki - w książce jest jako przepis na faze uderzeniową, znalazłam wpisy ża na P+W i nie wiem czy ktoś niedoinformowany czy ja mam jakieś złe wydanie (kupione w EMPIKu 12.2009r)

No i te otręby, można w każdej fazie ale ograniczone ilości tak?

No, to tyle :grin: Czekam na odp i bardzo się cieszę że jestem tu z Wami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny, w końcu sie odwazyłam zarejestrować na forum. Jestem na diecie juz miesiąc i waże prawie 6 kg mniej, to niesamowite że pierwszy raz w zyciu dobrze wyglądam w jeansach :-D

Mam do Was kilka pytań, każdy mówi co innego i stwierdziłam że tutaj napewno uzyskam konkretne info ;)

Czy można jeść budyń z paczki zrobiony ze słodzikiem i mlekiem 0%? Na opakowaniu jest napisane że ma weglowodany ale to chyba w przypadku cukru i mleka 2% co?

Sos pomidorowy z pomidorów z puszki - w książce jest jako przepis na faze uderzeniową, znalazłam wpisy ża na P+W i nie wiem czy ktoś niedoinformowany czy ja mam jakieś złe wydanie (kupione w EMPIKu 12.2009r)

No i te otręby, można w każdej fazie ale ograniczone ilości tak?

No, to tyle :grin: Czekam na odp i bardzo się cieszę że jestem tu z Wami :grin:

Witamy Misza,

Co do budyniu...ja taki robię raz na jakiś czas jak już naprawdę mnie skręci z braku słodkiego i nic się nie dzieje. Musiałabyś wypróbować na sobie. Powiem Ci że moje lenistwo zazwyczaj bierze górę i wolę zjeść gotowy owocowy jogurt lub serek :grin:

Dziewczyny tu też robią budyń sojowy, ale nie wiem gdzie go kupują może zdradzą :grin: wtedy będzie lepiej. Bo soje możemy ale na p+w.

Pomidory z puszki...możemy już na białkach w fazie naprzemiennej, tak samo jak koncentrat. Więc nie jakieś duże ilości ale zawsze jakieś urozmaicenie. Wg nowej książki Dukana oczywiście. Stosujemy już to chyba wszystkie :grin: też o tym nie wiedziałam że mogę aż tu nie trafiłam :lol:

Co do otrębów w fazie naprzemiennej możemy jeść 2-3 łyżki otrębów. Ja zajadam 1 łyżkę pszennych z 1 łyżką owsianych w formie otrębianki czyli z ciepłym mlekiem. Możesz je mieszać z jogurtem lub też możesz sobie zrobić chlebek jak Ci go brakuje. Przepis znajdziesz na wątku z przepisami jak też wiele boskich przepisów aby urozmaicić sobie dietę.

Otręby pamiętaj, tylko owsiane i pszenne ale z przewagą owsianych!

Pozdrawiam i powodzenia w dietowaniu :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! 2 dzień na forum i 3 dzien na diecie. Jak na razie same sukcesy! Pączki jakoś mnie nie pokonały, na stole stoi pół pudełka alpejskiego mleczka które rodzinka nie dokończyła i wogóle nie ma ze mną szans! A bez słodyczy żyć nie mogłam więc to naprawdę sukces. Nigdy nie miałam takiej motywacji i mam nadzieję że wytrwam bo różnie bywa....

Chciałabym się jeszcze bliżej przedstawić może jest jakaś Protalka podobna do mnie i będzie nam raźniej. Mieszkam w kujawsko-pomorskim mam 27 lat i 9 m-cy po ciąży w której dorobiłam się 19 kilo więcej. Teraz chciałabym zrzucić pozostałe 10. Chociaż tyle to będę szczęśliwa!!! Mam 170 cm i wage 79-80 kg.

Ponieważ jestem prawie nowe(no juz 2 dzień;) narazie mam więcej pytań ale mam nadzieję że z czasem będę też pomagać.

Czy możecie napisać jakieś mniej znane "wynalazki" z proteinami które można jeść? Ja załadowałam lodówkę kurczakiem, chudym twarogiem, jogurtem 0% zott, chudym mlekiem i inne pospolite rzeczy. Mam też oczywiście słodzik w pastylkach,otręby i skrobię kukurydzianą. Ale znacie może jakieś inne serki , twarożki ?? Znalazłyście gdzieś słodzik w proszku albo w płynie?

I jeszcze jedna sprawa... dziś mam 3 dzień 1 fazy i dostałam @ ;/ Jak to się ma do spadku wagi? Waga coś ruszy wogóle czy wszystko na nic?

Kura i jajka już mi bokiem wychodzą ale zrobiłam muffinki i jestem przeszczęśliwa że mam w ustach coś przypominającego słodycz!!!:grin:))(Dałam rozgnieciony słodzik i kilka kropel aromatu kokosowego do ciast)

Pozdrawiam serdecznie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dacie radę tak jak my dajemy.

Mi cale szczęście chleba nie brakuje...ale słodkiego...i najgorsze to że nigdzie w okolicy nie mogę znaleść mleka odtłuszczonego w proszku ;/ masakra jakaś.

Ja widziałam to mleko w sieciach sklepów Kaufland, Billa, Tesko, Carrfur.

Jak masz takowe koło siebie to szukaj przy normalnych mlekach w kartonikach.

Tyle, że choć odtłuszczone - to i tak nie go końca odchudzone ;)

W niebieskim opakowaniu, ale nie kartonik, tylko raczej takie 'sreberko'.

Mam w domu - to postaram się zdjęcie umieścić w produktach - bo teraz przeglądałam

i chyba nie ma jeszcze. ALE TO TYLKO I WYŁĄCZNIE TOLEROWANY PRODUKT.

Więc na własną odpowiedzialność.. Ale truffelki z przepisu Śliweczki - palce lizać.

Pod warunkiem, że nie zapomni się dodać słodziku.. bo bez niego - nie wychodzą takie

smaczne.. Przetestowałam - bo zapomniałam dodać!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem szczerze Gochna...poczekajmy do niedzieli :grin: ...wtedy będę mniej więcej wiedziała na 100% czy coś się kroi czy nie :grin: powiem szczerze chciałabym...ale niekoniecznie teraz kiedy jestem na pół roku przed obroną i nie mam pracy...

To niezła pora, dzidzia w brzuszku zdopinguje do obrony w terminie :grin: Gorzej z pracą ... :grin: Lepiej byłoby ją mieć, ale to nie koniec świata. Najważniejsze, że studia prawie za Tobą :lol: Moja córcia zaszła w ciążę zaraz po pierwszym roku i udało jej się zdać egzamin licencjacki na 5 (bo pracy nie pisała, takie nowum), a teraz ciągnie magisterkę. Nie jest to oczywiście łatwe, bo studiuje dziennie ale już bliżej niż dalej. Pracę może jeszcze uda Ci się jakąś załapać :-D :-D :grin:

Cześć Dziewczyny, w końcu sie odwazyłam zarejestrować na forum. Jestem na diecie juz miesiąc i waże prawie 6 kg mniej, to niesamowite że pierwszy raz w zyciu dobrze wyglądam w jeansach :grin:

Mam do Was kilka pytań, każdy mówi co innego i stwierdziłam że tutaj napewno uzyskam konkretne info ;)

Czy można jeść budyń z paczki zrobiony ze słodzikiem i mlekiem 0%? Na opakowaniu jest napisane że ma weglowodany ale to chyba w przypadku cukru i mleka 2% co?

Sos pomidorowy z pomidorów z puszki - w książce jest jako przepis na faze uderzeniową, znalazłam wpisy ża na P+W i nie wiem czy ktoś niedoinformowany czy ja mam jakieś złe wydanie (kupione w EMPIKu 12.2009r)

No i te otręby, można w każdej fazie ale ograniczone ilości tak?

No, to tyle :grin: Czekam na odp i bardzo się cieszę że jestem tu z Wami :-D

Witamy Misza :grin: Śliweczka, też podjada budyń i ma super rezultaty, możesz spróbować na sobie.

Na resztę pytań uzyskałaś już odpowiedź więc zostaje mi życzyć Ci dużych i szybkich spadków :grin: :grin: :grin:

I Tobie też poradzę - zrób suwaczek :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.