Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie napisać jakieś mniej znane "wynalazki" z proteinami które można jeść? Ja załadowałam lodówkę kurczakiem, chudym twarogiem, jogurtem 0% zott, chudym mlekiem i inne pospolite rzeczy. Mam też oczywiście słodzik w pastylkach,otręby i skrobię kukurydzianą. Ale znacie może jakieś inne serki , twarożki ?? Znalazłyście gdzieś słodzik w proszku albo w płynie?

I jeszcze jedna sprawa... dziś mam 3 dzień 1 fazy i dostałam @ ;/ Jak to się ma do spadku wagi? Waga coś ruszy wogóle czy wszystko na nic?

Kura i jajka już mi bokiem wychodzą ale zrobiłam muffinki i jestem przeszczęśliwa że mam w ustach coś przypominającego słodycz!!!;)))(Dałam rozgnieciony słodzik i kilka kropel aromatu kokosowego do ciast)

Pozdrawiam serdecznie!!!!

Zajrzyj do wątku z produktami

http://www.smaczny.pl/forum/Produkty-Dozwo...otal-t7917.html

i jeszcze do tego

http://www.smaczny.pl/forum/Przepisy-Na-Ok...iowa-t7437.html

i może do tego

http://www.smaczny.pl/forum/Dieta-Protal-F...enna-t8219.html

i może do tego

http://www.smaczny.pl/forum/Przepisy-Na-Ii...otal-t7898.html

Słodzik w płynie kupiłam w Auchanie, natomiast w proszku w Tesco albo Carrefure.

Nie martw się zastojem wagi w czasie @. To normalne, prędzej czy później spadnie napewno :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna sprawa... dziś mam 3 dzień 1 fazy i dostałam @ ;/ Jak to się ma do spadku wagi? Waga coś ruszy wogóle czy wszystko na nic?

Aga ja zaczęłam dietę w poniedziałek 4 stycznia a chyba w niedziele (czyli dzien przed) dostałam @.

W uderzeniówce zrzucilam 2 kg a do tej pory 7 ;) Jak dla mnie dużo.

Życzę powodzonka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałam to mleko w sieciach sklepów Kaufland, Billa, Tesko, Carrfur.

Jak masz takowe koło siebie to szukaj przy normalnych mlekach w kartonikach.

Tyle, że choć odtłuszczone - to i tak nie go końca odchudzone ;)

W niebieskim opakowaniu, ale nie kartonik, tylko raczej takie 'sreberko'.

Mam w domu - to postaram się zdjęcie umieścić w produktach - bo teraz przeglądałam

i chyba nie ma jeszcze. ALE TO TYLKO I WYŁĄCZNIE TOLEROWANY PRODUKT.

Więc na własną odpowiedzialność.. Ale truffelki z przepisu Śliweczki - palce lizać.

Pod warunkiem, że nie zapomni się dodać słodziku.. bo bez niego - nie wychodzą takie

smaczne.. Przetestowałam - bo zapomniałam dodać!!

Potwierdzam słowa Marudy :grin: śliweczki trufelki znikają w tempie zastraszającym i jedzą je nawet moi znajomi co na diecie nie są :grin:

Witam wszystkie nowe na forum dziewczyny, razem damy radę na pewno !

Ja posiliłam się właśnie śmietankowym jogurtem i powoli nastawiam się na długie popołudnie na uczelni - ale cóż człowiek musi się ciągle uczyć:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saga- bo ja już wywęszyłam i wiem o co tam chodzi hiehie poustawiałam i jest ok.

wiecie co, ja strasznie dużo używałam soli i vegety w ogóle mocno doprawiałam jedzonko- dzisiaj zauważyłam ze prawie w ogóle nie sole a jeśli już to wydaje mi sie ze przesolone jest na maksa- dorsz posypany delikatnie przyprawą do ryb a ja czuje samą sól - chyba cos sie zaczyna dziać w mym cielsku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saga- bo ja już wywęszyłam i wiem o co tam chodzi hiehie poustawiałam i jest ok.

wiecie co, ja strasznie dużo używałam soli i vegety w ogóle mocno doprawiałam jedzonko- dzisiaj zauważyłam ze prawie w ogóle nie sole a jeśli już to wydaje mi sie ze przesolone jest na maksa- dorsz posypany delikatnie przyprawą do ryb a ja czuje samą sól - chyba cos sie zaczyna dziać w mym cielsku ;)

Ja na diecie znacznie zmniejszym zużycie soli, a za to odkryłam smak ziół, do tej pory mało ich stosowałam, za to teraz mmmm są super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gochna dzięki za porady. Te wątki podane przez Ciebie życie ratują!!! Widze że jesteś już mocno zaawansowana Protalka:)Zazdroszcze i gratuluję! Jeszcze tylko spytam jak z fazą uderzeniową? Dukan pisze że 7 dni powinna trwać 7 dni jeśli ktoś ma bardzo dużo do zrzucenia a jeśli mniej np tak jak ja 10kg to wystarczy 5. Ja planuję 7, nie zaszkodzi? I jeśli na uderzeniowej strace powiedzmy optymistycznie 4 kg to zostaje mi 6 kilo czyli 6 tygodni II fazy? Czy uderzeniowej się nie liczy i 10 tygodni II fazy? Może głupie pytania zadaje ale wydaje mi się ta 1 opcja zbyt piękna żeby była możliwa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na diecie znacznie zmniejszym zużycue soli, a za to odkryłam smak ziół, do tej pory mało ich stosowałam, za to teraz mmmm są super.

Saga, marcynda, ja też nie doprawiam już tak mocno swoich potraw i przeszkadza mi duża ilość soli - to kolejny dobry nawyk z tej diety ;) Za to zioła lubię świeże, ale teraz to majątek trzeba na nie wydać, latem mam na balkonie więc inaczej, zimą mrożone albo suszone spożywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saga, marcynda, ja też nie doprawiam już tak mocno swoich potraw i przeszkadza mi duża ilość soli - to kolejny dobry nawyk z tej diety ;) Za to zioła lubię świeże, ale teraz to majątek trzeba na nie wydać, latem mam na balkonie więc inaczej, zimą mrożone albo suszone spożywam.

Ja bazuję na suszonych ziołach, a podpowiedz co sadzisz na balkonie bo w tym roku też mam taki zamiar, ale do tej pory jakos nigdy nie próbowałam użwać ziół takich świeżych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez juz czekam na lato - wysadzam zioła na ogrodzie co roku ..już dość mam tej zimy

no i te pomidory i ogórki z bazarku mniaaaam.

mam plan chytry posadzić rukolę ale czy mi wyrośnie - wątpie

Na ogrodzie to one zupełnie inaczej rosną, a u mnie w doniczkach kiedyś rukola urosła, ale jakaś taka marniutka, a mojej siostrze w ogrodzie to jak chwasty rosną zioła, ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.