Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Zgorzelec a co walczy walczy bo na Dolnym Śląsku to wogole sam niesmili ludzie mieszkaja pewnie tylko czytaja co my tu wypisujemy i sie odzywac boja:P

ta ta niesmiali, a GŁOGÓW to niby gdzie jak nie dolny sl?????? :grin:

kukurydza out;) mleko juz mam to 0,5% (mleko?! ;) ) hihihi

pozdrawiam wszystkie waleczne serca:)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko- traktuj ten zabobon z pączkiem z przymrożeniem oka... na pewno "wyrobiłaś" juz norme pecha na cały kwartał, raz a dobrze a potem juz tylko wszystko bedzie po twojej myśli...

Sliweczko - ale ta Olinka ma skojarzenia .... jak nie to kup sobie te "silikony" i juz... ;) :grin: Ja myslałam o formkach a ona o biuście... może mąż byłby zadowolony jeszcze bardziej , nie dość że laska to jeszcze biuściasta....szkoda tylko że aktualna promocja w Lidlu jest tylko na foremki a na te drugie "silikony" trzeba by uzbierac kupe kasy....ha, ha, ha :grin:

Olinka, Monik- powiało wiosna z waszych avatarków.....ja nie chce juz tej zimy, chcę wiosny...

Olinko - gratuluje że udało ci sie przekonac tate, życz rodzicom od nas powodzenia w diecie i drodze do poprawy zdrowia

A w ogóle zeszło wam na wiosenne tematy : zioła w ogródku... na balkonie... eh ja tez Malyno, Sago Gochno co roku sadze zioła w doniczkach i wynosze do ogrodu, mam takie słoneczne miejsce, osłoniete od wiatru przy domu koło tarasu, tam rosna super, bez zadnych dodatkowych nawozów - Sago, tylko na poczatek daje im dobra ziemie i regularnie podlewam a na dno płaskich, duzych doniczek daje warstwe żwiru żeby woda mogła być odprowadzana.. Najlepiej i najwiecej sadze bazylii( rózne rodzaje w tym czerwoną) i kolendrę, ale mam tez oregano, tymianek (uzywam samych listków bo łodygi sa twarde)

Juz mi sie marzy wiosna i zapach moich ziół z ogródka.......rozmarzyłam sie a tu za oknem szaro, buro, siapi deszcz ze sniegiem.. ale z każdym dniem bliżej do wiosny.... :grin:

Motylku - mleko odtłuszcone w proszku kuopuje w takicch dużych osiedlowych sklepach Społem.

Dzięki za oświecenie, ja mam tylko balkon, ale mam nadzieję, że coś niecoś mi wyrośnie, kierunek wschodni właściwie to słoneczko jest od rana do ok 13.00 - oj jak mi się marzy takie wiosenne słoneczko, a tymczasem na balkonie śnieg po kolana. Fajnie że nie trzeba nawozów, bo z tym tematem to bym poległa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gogi!!!!!!!!!!!!!

gdzie jesteś????

mam nadzieję,że trwasz!!!!

odezwij się!!!!! :grin:

;) :grin: :grin:

Jestem jestem i trwam chociaż pączki też jadłam poprostu nie mogłam .ale mnie to nie rusza zjadłam i tyle nie jestem katem a dieta jest nadal z jednoniową przerwą po pączkach ostry sex i spalone ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przesłanie zeskanowanej książki,za odpowiedzi na moje pytania. Podpowiedzcie jaką kupić wagę bo mam taką starą jak świat i chyba przydało by się ją wymienić NA NOWEJ DRODZE DO WOLNOŚCI! anulllllka rozpoczęłaś od wagi takiej jak ja minęły 4 miesiące i doszłaś do takiej o jakiej ja marzę, jej jak to zrobiłaś! super!!! Pozdrawiam Wszystkie PROTALINKI- DOBRANOCKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w piątek.

Moja rodzinka drugi dzień zajada się pączkami ,a ja nie :lol: Sama je zrobiłam i nawet nie spróbowałam...

z tego co pamiętam z książki to jednak pszennych, które pomagają w zaparciach. owsiane dodatkowo do m.in. wypieków :grin:

pozdrawiam

No raczej nie dokładnie przeczytałas książkę,bo przewaga owsianych ,a pszenne tylko jako dodatek w razie kłopotów z wc.

Sliweczko - ale ta Olinka ma skojarzenia .... jak nie to kup sobie te "silikony" i juz... ;) :grin: Ja myslałam o formkach a ona o biuście... może mąż byłby zadowolony jeszcze bardziej , nie dość że laska to jeszcze biuściasta....szkoda tylko że aktualna promocja w Lidlu jest tylko na foremki a na te drugie "silikony" trzeba by uzbierac kupe kasy....ha, ha, ha :grin:

Hehe,Maragrete,z "tymi" silikonami nie ma problemu,bo z dużego DD zostało mi po zgubieniu D więc źle nie jest,są tylko bardziej podatne na grawitację :-D Bałam się że bedzie gorzej,ale w biustonoszu nie wyglądaja tak źle :-D Operacja wszycia silikonów nie bedzie potrzebna :grin:

oj AsiaM grzeszysz !! tez bym chetnie kukurydze dodala do salatki yh ...ale niestety nie wolno i mleczko 1,5% to tez raczej nie najlepszy pomysl

Ja od pierwszego dnia diety pije mleko od krowy :grin: które ma ponad 4% i w życiu nie wypiłabym 0% wody zwanej mlekiem.Poczytajcie sobie w internecie o właściwościach tłuszczu zawartego w mleku.Tłuszcz z mleka pozwala na trawienie tak dla nas złej laktozy,a jesli pijemy mleko 0% to laktoza w całości odkłada się nam w boczki.A mleko 0% tez zawiera laktozę ,więc po co się katować? Tym bardziej że Dukan dopuszcza nabiał do 5%?

Życzę miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny jak gotujecie , smazycie pieczecie czy cokolwiek innego robicie z kurczakiem czy skore sciagacie przed przyzadzanem czy po??

a z innej beczki co planujecie jutro na obiad zrobic jakos brak mi pomyslu??

Raczej skórę zdejmujemy przed gotowaniem.

Zajrzyj do wątku z przepisami ,może coś Cię natchnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od pierwszego dnia diety pije mleko od krowy :grin: które ma ponad 4% i w życiu nie wypiłabym 0% wody zwanej mlekiem.Poczytajcie sobie w internecie o właściwościach tłuszczu zawartego w mleku.Tłuszcz z mleka pozwala na trawienie tak dla nas złej laktozy,a jesli pijemy mleko 0% to laktoza w całości odkłada się nam w boczki.A mleko 0% tez zawiera laktozę ,więc po co się katować? Tym bardziej że Dukan dopuszcza nabiał do 5%?

Życzę miłego wieczoru.

No to miła niespodzianka ;) Od jutra zaczynam mleczko 3,2, tak jak reszta domowników :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od pierwszego dnia diety pije mleko od krowy ;) które ma ponad 4% i w życiu nie wypiłabym 0% wody zwanej mlekiem.Poczytajcie sobie w internecie o właściwościach tłuszczu zawartego w mleku.Tłuszcz z mleka pozwala na trawienie tak dla nas złej laktozy,a jesli pijemy mleko 0% to laktoza w całości odkłada się nam w boczki.A mleko 0% tez zawiera laktozę ,więc po co się katować? Tym bardziej że Dukan dopuszcza nabiał do 5%?

Życzę miłego wieczoru.

oooo zawsze sie czlowiek czegos nowego nauczy:) dziekujemy Śliweczko za pozyteczna lekcje na temat mleczka, napewno skorzystam i jutro juz kupie wiecej procentowe mleczko:)

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem za Gochnę,mam nadzieję że nie bedzie miała mi tego za złe :grin:

Oetkera to sernix,dodatek do sernika,taki polepszacz :lol: Ja np.daję budyń,niedozwolony,ale na mnie nie ma on żadnego zgubnego wpływu.Można też używać do sernika budyniu ze skrobi kukurydzianej lub sojowego.

Bardzo dziękuję Śliweczko ;) A mogłabyś mi podać dokładny przepis na taki sernik? Już wcześniej prosiłam bo bardzo mi zależy na czymś wypróbowanym :grin: Nie jestem mistrzynią kuchni i potrzebuję odrobiny prowadzenia "za rączkę" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.