Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie Protalki :grin:

Moja waga bez zmian, za oknem pochmurno, jeszcze do tego nie ma Poli, więc nie ma mi kto słoneczka przesłać ;)

Witam Marcyndę, życzę Ci powodzenia i wytrwałości na naszej diecie :lol:

Gratuluję Magdo tych 58kg, ale bardzo współczuję czym okupiłaś tę dietę. Mam nadzieję, że te zastrzyki skutecznie Ci pomogą, życzę zdrowia :grin:

Mam nadzieję, że mimo weekendu dużo z nas odnotuje spadki, czego serdecznie wszystkim zyczę . MIłego dnia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Protalki :grin:

Moja waga bez zmian, za oknem pochmurno, jeszcze do tego nie ma Poli, więc nie ma mi kto słoneczka przesłać :grin:

Witam Marcyndę, życzę Ci powodzenia i wytrwałości na naszej diecie :-D

Gratuluję Magdo tych 58kg, ale bardzo współczuję czym okupiłaś tę dietę. Mam nadzieję, że te zastrzyki skutecznie Ci pomogą, życzę zdrowia :grin:

Mam nadzieję, że mimo weekendu dużo z nas odnotuje spadki, czego serdecznie wszystkim zyczę . MIłego dnia :lol:

Dziękuję Bożenko. Trochę przypłaciłam urodą,no ale cóż;) Zastrzyki póki co działają więc jest ok, jeszcze tylko 1kg i utrwalanie :-D Ale jestem happy!!! Życzę wszystkim takiego humorku na weekend no i duuuuużo miłości jutro w końcu dzień zakochanych;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Kupiłam wczoraj mleko w proszku w auchan tak samo słodzik w płynie i taki w proszku do pieczenia <jupi>

No ja mieszkam na wsi więc takich sklepów jak społem po prostu u nas nie ma ;) a w tych co są nie było niczego takiego bo przeryłam wszystkie półki :grin:

SObota...musiałabym zrobić tort bo tata ma juto urodziny...macie jakiś pomysł? bo ja niestety nie mam...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protalki drogie jak to jest z rybkami w zalewie? Można czy nie? np taki rolmops z octu albo makrela smazona w zalewie octowej.??? Też tak miałayście na początku problem z wymyślaniem jadlospisów? Niby jest tyle przepisów i pyszności na tej diecie a ja jade tylko na twarożkach , kurczaku z grila i innych nieskomplikowanych produktach prosto z opakowania:/ Trochę mnie to zniechęca tym bardziej że dziś 4 dzień I fazy a waga minimalnie drgnie, może to przez @. Ale dam rade! Wytrwam i nie poddam się!!I niech te lody na mnie patrzą sobie! nIe tknę ani trochę. Ehhh..czuję że weekendy będą najgorsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protalki drogie jak to jest z rybkami w zalewie? Można czy nie? np taki rolmops z octu albo makrela smazona w zalewie octowej.??? Też tak miałayście na początku problem z wymyślaniem jadlospisów? Niby jest tyle przepisów i pyszności na tej diecie a ja jade tylko na twarożkach , kurczaku z grila i innych nieskomplikowanych produktach prosto z opakowania:/ Trochę mnie to zniechęca tym bardziej że dziś 4 dzień I fazy a waga minimalnie drgnie, może to przez @. Ale dam rade! Wytrwam i nie poddam się!!I niech te lody na mnie patrzą sobie! nIe tknę ani trochę. Ehhh..czuję że weekendy będą najgorsze...

Aga no ja osobiście nie jestem fanką jedzenia ryb, ale Dukan pisał, że możemy wszelkie ryby tłuste nie tłuste.

Co do rolmopsa w occie będzie ok o ile zalewa nie będzie zawierała dużo cukru. Taka w panierce już odpada, bo na pewno smażona na tłuszczu to jeszcze w mące której nam nie wolno.

Polecam Ci wędzone makrele są pyszne (ale ja jem je tylko przerobione na pastę z pomidorem i czosnkiem) lub sałatkę z tuńczyka (puszka tuńczya w sosie własnym, korniszon, odrobina cebuli, jajko i sos czosnkowy z jogurtu zrobiony)

Rybkę możesz też usmażyć na teflonie, zapiec w rękawie do pieczenia lub w folii aluminiowej.

A co do przetworów, to chyba najważniejsze by nie były w oleju, a jak są w pomidorach to sprawdź bilans: białko> węgle+ tłuszcze

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga to wygląda tak:

I faza (zrób 5 dni spokojnie starczą) zrzucisz np 2-3-4 kg.

II faza przystąp do systemu 5/5 co daje po 5 nidach białek następne 5 dni białek i warzyw, i znów białka/warzywa+białka (tą fazę stosujesz aż schudniesz załaożona ilość kg - nikt ci nie powie ile potrwa bo to zalezy od twojego chudnięcia).

III faza trwa 10 dni za każdy zgubiony kg (jak chudniesz 7 kg trwa 70 dni)

IV faza czwartki białkowe i otręby do konca życia reszta menu wraca do normy ;)

Pomogłam troszkę??

Oj w tej IV fazie to też tak nie do końca- to czysto teoretyczne wg Dukana- u mnie to tak różowo nie wygląda- na Iv fazie nie można wrócić do starych nawyków, ja osobiście muszę się pilnować, czyli uważać na słodycze i potrawy mączne. Wlaśnie z powrotem wróciłam do białeczek bo 4 kg już poszły w górę od września....

Ale rzeczywiście to zależy od organizmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga no ja osobiście nie jestem fanką jedzenia ryb, ale Dukan pisał, że możemy wszelkie ryby tłuste nie tłuste.

Co do rolmopsa w occie będzie ok o ile zalewa nie będzie zawierała dużo cukru. Taka w panierce już odpada, bo na pewno smażona na tłuszczu to jeszcze w mące której nam nie wolno.

Polecam Ci wędzone makrele są pyszne (ale ja jem je tylko przerobione na pastę z pomidorem i czosnkiem) lub sałatkę z tuńczyka (puszka tuńczya w sosie własnym, korniszon, odrobina cebuli, jajko i sos czosnkowy z jogurtu zrobiony)

Rybkę możesz też usmażyć na teflonie, zapiec w rękawie do pieczenia lub w folii aluminiowej.

A co do przetworów, to chyba najważniejsze by nie były w oleju, a jak są w pomidorach to sprawdź bilans: białko> węgle+ tłuszcze

;)

Dzięki za wyjaśnienie, w takim razie makrelke sprzedam mężowi bo lubi-ucieszy się bo narazie sloik stoi na MOJEJ półce w lodówce od której wara wszystkim:)) Widze w przepisach różne wariacje z surimi ostatnio chciałam kupić ale wydawało mi się że to sam tłuszcz czytając etykietę. Może to zależy od firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj w tej IV fazie to też tak nie do końca- to czysto teoretyczne wg Dukana- u mnie to tak różowo nie wygląda- na Iv fazie nie można wrócić do starych nawyków, ja osobiście muszę się pilnować, czyli uważać na słodycze i potrawy mączne. Wlaśnie z powrotem wróciłam do białeczek bo 4 kg już poszły w górę od września....

Ale rzeczywiście to zależy od organizmu

Właśnie tego się obawiam, bo ja zawsze uwielbiałam słodycze. Trudno przynajmniej wiem że trzeba bardzo bardzo uważać i ciągle się ważyć by mieć to pod kontrolą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sago ja też kocham słodycze, ale może będę robić już takie dukanowe deserki.

Mogę przesunąć suwaczek o następny kg, więc w nagrodę kupiłam sobie extra sukieneczkę w rozmiarze 38 niestety, 36 był troszkę za obcisły. Ale to i tak sukces, bo miałam już 44.

Czemu ta waga teraz tek powoli spada.

Bożenko66 ja nie prześlę Ci słoneczka, bo pochmurno, ale za to 100 szerokich uśmiechów. W-wa niedaleko to szybko dolecą.

Marto84 nie łam się i trwaj dalej, bo sie opłaca.

Marcyndo witaj wśród nas.

AsiuM piękny wynik osiągnęłaś.

Ferie się kończą w poniedziałek do pracy. ;)

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sago ja też kocham słodycze, ale może będę robić już takie dukanowe deserki.

Mogę przesunąć suwaczek o następny kg, więc w nagrodę kupiłam sobie extra sukieneczkę w rozmiarze 38 niestety, 36 był troszkę za obcisły. Ale to i tak sukces, bo miałam już 44.

Czemu ta waga teraz tek powoli spada.

Bożenko66 ja nie prześlę Ci słoneczka, bo pochmurno, ale za to 100 szerokich uśmiechów. W-wa niedaleko to szybko dolecą.

Marto84 nie łam się i trwaj dalej, bo sie opłaca.

Marcyndo witaj wśród nas.

AsiuM piękny wynik osiągnęłaś.

Ferie się kończą w poniedziałek do pracy. ;)

Pozdrowionka

To super - gratulacje, sukienusia pewnie poprawila chumorek, widzę, że dlugo nie zabawisz w 2 fazie, masz dobrze ja tu jeszcze pokwitnę. Ten rok nie jest najlepszy dla mnie jakoś marne te moje spadki.

Gratuluje wszystkim spadkowiczom. Dołaczam sie do wysyłanych uśmiechów teraz ze środkowej północy to może też szybko dolecą i poprawią przynajmniej nastrój.

Ja z Dukanowych deserków to tylko robiłam mufinki, ale chyba będę musiała faktycznie zamiast prince polo to na Dukanowe się przerzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.