Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam sobotnio!

słuchajcie jutro koniec I fazy a waga pokazuje tylko kilo mniej?? matko i co teraz? ciągnąć może 10 dni?hmm... stosuje się zasad a tu lipa ;)

a jak dlugo bylas na I fazie???

I wogole to witam o sobotnim poranku:P (popoludnie juz w sumie:P) otrebianka juz za mna !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sobotnio!

słuchajcie jutro koniec I fazy a waga pokazuje tylko kilo mniej?? matko i co teraz? ciągnąć może 10 dni?hmm... stosuje się zasad a tu lipa ;)

No u mnie dokładnie to samo!!;((( Marcynda widzę że jesteśmy na podobnym etapie i cele też mamy podobne:) Jak Ci minęła ta I faza? Mi bez problemu! nawet słodyczy mi się nie chciało! Twoje postępy będą mnie motywować:grin: Jakie menu szykujesz sobie na 1-szy dzień II fazy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka dziękuję, ja również gratuluję super wynik z 44 na 38 :grin: Umnie aż takich spadków rozmiarowych nie było, ale i tak jest super :grin:

Tylko jedyne co mnie dzisiaj niepokoi to to, że niby waga 58,a brzuch mam ciut napuchnięty:/ nie miłe uczucie- tylko tyle.

Saguś głowa i uszy do góry;) Teraz niby taostatnia prosta Ci została(najtrudniejsza). Ale dasz radę! My jesteśmy z Tobą, zawsze i wszędize ;)

Marcynda, a Ty nie wspominałaś coś o @?? Nie martw się że tylko 1kg, ja straciłam chyba 1,5 na I fazie, więc nie wielka różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta- no dziś mija 5 dzień I fazy we wtorek zaczęłam nie wiem dlaczego tak mało zlazło

do @ jeszcze daleko

Aga- powiem Ci ze dla mnie też zero problemu nawet wypicie 3 litrów wody okazało sie pestka a tego sie bałam najbardziej ehhh chyba ja jestem jakiś trudny egzemplarz. A menu?? Mam już fasole zieloną , pomidory ogórasy- nic szczególnego nie wymyślam .Mam zamrożone dwie nogi królika- moza co??

W sumie jak patrze na mój wynik to jesc mi sie nie bardzo chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kobitki!!witam sobotnio:)

rozchorowalam sie na dobre;wczoraj w pracy ledwo stalam,dzis ledwo oddycham...dobija mnie ten klimat,praca raz w zimnie raz w upale...dodatkowo jeszcze wczoraj sie przeprowadzalam,pozno poszlam do lozka,zmarzlam i wogole do kitu...dobra, nie smece juz..

a!!no i jeszcze nie wiem ciagle czy cos schudlam czy nie;szkoda mi kasy na wage bo moj luby posiada ale u siebie i waze sie tylko u niego;no ale on mowi,ze troche widac:)

wtrabilam troche bialego sera z jogurtem(aktualnie jestem 3 dzien na bialkach)i nie mam zadego pomyslu na pozostale posilki dzisiejszego dnia:(ale cos wymysle..najgorsze,ze mojemu lubemu zrobilam wczoraj salatke gyros..z majonezem i kukurydza:)i tak ladnie ozdobilam hihi walentynkowo w serduszka z keczpu..no i zjadlabym ale bede silna!!

musze dzis kupic urzdzenie do gotowania na parze;poprzednio mieszkalam z ludzmi co takowe mieli i uzywalam namietnie;terez musze sie zaoaptrzez w wlasne:)i chyba kupie tez blender taki reczny, moze serniczek bym zrobila?!Wy robicie ten co sie zapieka w mikrofali??

gadalyscie troche o ziolach...ja niestety kupije wszystko tescowe;pewnie przetworzone jak jasny gwint ale co poradzic;moja babcia w PL uprawia wlasnie...hmmm ten zapach:)

marta84- ja w Swindon zjezdzam na M4:)srednio 2-3 razy w miesiacu:)

pozdrawiam~!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalinki, a szczególnie nowe koleżanki.Ja niestety rzadko piszę,ale tylko z powodu braku czasu.Czytam was jednak codziennie,bo bez tego nie dałabym rady.Bożenko dziękuję za informacje o odkurzaczu i za pocieszenie,melduję że waga już doszła do suwaczkowej,teraz tylko czekam na 8ę z przodu.Śliweczko,napisz mi proszę,gdzie jest ten twój przepis na tak wychwalane TRUFELKI,bo dziewczyny narobiły mi apetytu a nie mogę nigdzie znaleźć przepisu.

Miłego dnia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalinki, a szczególnie nowe koleżanki.Ja niestety rzadko piszę,ale tylko z powodu braku czasu.Czytam was jednak codziennie,bo bez tego nie dałabym rady.Bożenko dziękuję za informacje o odkurzaczu i za pocieszenie,melduję że waga już doszła do suwaczkowej,teraz tylko czekam na 8ę z przodu.Śliweczko,napisz mi proszę,gdzie jest ten twój przepis na tak wychwalane TRUFELKI,bo dziewczyny narobiły mi apetytu a nie mogę nigdzie znaleźć przepisu.

Miłego dnia życzę.

Najwazniejsze ze trwasz w diecie. Suwaczek jest imponujacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka dziękuję, ja również gratuluję super wynik z 44 na 38 :grin: Umnie aż takich spadków rozmiarowych nie było, ale i tak jest super :grin:

Tylko jedyne co mnie dzisiaj niepokoi to to, że niby waga 58,a brzuch mam ciut napuchnięty:/ nie miłe uczucie- tylko tyle.

Saguś głowa i uszy do góry;) Teraz niby taostatnia prosta Ci została(najtrudniejsza). Ale dasz radę! My jesteśmy z Tobą, zawsze i wszędize ;)

Marcynda, a Ty nie wspominałaś coś o @?? Nie martw się że tylko 1kg, ja straciłam chyba 1,5 na I fazie, więc nie wielka różnica.

Bardzo dziękuję Madziu, spodziewałam się trudności i że nadejdą przestoje, ale jak sie to juz dzieje to mimo to nie bardzo mogę to zaakceptować, w każdym razie z trudem to akceptuję, bo wyboru specjalnie nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta- no dziś mija 5 dzień I fazy we wtorek zaczęłam nie wiem dlaczego tak mało zlazło

do @ jeszcze daleko

Aga- powiem Ci ze dla mnie też zero problemu nawet wypicie 3 litrów wody okazało sie pestka a tego sie bałam najbardziej ehhh chyba ja jestem jakiś trudny egzemplarz. A menu?? Mam już fasole zieloną , pomidory ogórasy- nic szczególnego nie wymyślam .Mam zamrożone dwie nogi królika- moza co??

W sumie jak patrze na mój wynik to jesc mi sie nie bardzo chce

zaczynaj 2 faze na niej schudniesz. Teraz warzywa a potem przeciez znowu same białeczka. Bedzie dobrze, tylko nie za duzo warzyw one sa tylko dodatkiem. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalinki, a szczególnie nowe koleżanki.Ja niestety rzadko piszę,ale tylko z powodu braku czasu.Czytam was jednak codziennie,bo bez tego nie dałabym rady.Bożenko dziękuję za informacje o odkurzaczu i za pocieszenie,melduję że waga już doszła do suwaczkowej,teraz tylko czekam na 8ę z przodu.Śliweczko,napisz mi proszę,gdzie jest ten twój przepis na tak wychwalane TRUFELKI,bo dziewczyny narobiły mi apetytu a nie mogę nigdzie znaleźć przepisu.

Miłego dnia życzę.

Ja też bym chciała przepis na trufelki. Brzmi rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynaj 2 faze na niej schudniesz. Teraz warzywa a potem przeciez znowu same białeczka. Bedzie dobrze, tylko nie za duzo warzyw one sa tylko dodatkiem. Powodzenia

ojoj ..no a ile to "nie za duzo" tych warzywek? jak przez cały dzień schrupie cala surową parykę i paczkę jakiejś mrozonki do tego moze jakas mała sałateczke to bedzie ok?

Nic mi nie wychodzi z tych przepisów:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w sobotnie popołudnie.

Bardzo dziękuję Śliweczko ;) A mogłabyś mi podać dokładny przepis na taki sernik? Już wcześniej prosiłam bo bardzo mi zależy na czymś wypróbowanym :grin: Nie jestem mistrzynią kuchni i potrzebuję odrobiny prowadzenia "za rączkę" :grin:

Kasiabe,ja zawsze robię z tego przepisu:

50 dag twarogu 3 x mielonego

4 łyżki jogurtu

aromat waniliowy lub śmietankowy (kilka kropel)

budyń waniliowy lub śmietankowy w proszku

3 łyżki parafiny

ok.25 tabletek słodzika rozgniecionych (najlepiej smakowac czy jest słodkie)

4 jaja

szczypta soli

jeśli jest zbyt geste dodać mleko

Ubijam białka z solą i dodaje kolejno resztę składników i miksuję.Można podzielić masę na pół i dodac do jednej kakao.Ja daję czasem do masy aromat cytrynowy i skórkę startą z cytryny.Piekę w małej keksówce wysmarowanej parafiną i posypanej mąka kukurydzianą (nigdy nie przywiera do formy)

Jest smaczny,smakuje jak prawdziwy.W fazie z warzywami można dodać starta na dużych oczkach marchewkę i wymieszac z masą.Ja często robiłam z rabarbarem,wtykałam rabarbar w masę i pod koniec pieczenia na wierzchu kładłam ubite białka.Piec 40 minut w 180 st.

Śliweczko,napisz mi proszę,gdzie jest ten twój przepis na tak wychwalane TRUFELKI,bo dziewczyny narobiły mi apetytu a nie mogę nigdzie znaleźć przepisu.

Miłego dnia życzę.

Ja też bym chciała przepis na trufelki. Brzmi rewelacyjnie.

Esperantinko,Sago,przepis na trufelki jest to przepis na chałwę na stronie 8 w wątku z przepisami.Na zdjęciu są właśnie trufelki.

Życze miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.