Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dam Rade - Basiu jeszcze ze "starych" Protalek to ja tu zaglądam... i pewnie przy moim tempie spadku wagi dłuuugo tu bede zaglądać... :cool: Ciebie pozdrawiam serdecznie. :-?

Oj nie zapomnialam Cię kwiatuszku- masz taki letni avatarek!!!! Ale rzeczywiście to odzywaj się częściej to może ta wstrętna zima odejdzie!! Pozdrawiam cię bardzo gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny w pierwszym dniu pracy po feriach.

Oj dłużyło się dzisiaj, a najbardziej dzieciakom, nie mogły się dzwonków doczekać.

Dopadła mnie znowu ta wstrętna zima, nie wyjechałam samochodem, tak zasypało, ale to i dobrze, bo na mieście masakra, a tak autobusik , zero stresów, tylko czas dojazdu do pracy 3x dłuższy.

Gochna, Śnieżynko, niech Wam się szybko poprawia ten nastrój, a kłopoty idą w diabły.

Olinko gratuluję 5 z przodu, pamiętam jak mnie też cieszyła, wkrótce mnie dogonisz i dopinguj dalej rodziców.

Basiu68 nie przejmuj się docinkami w pracy, tylko rób swoje- musisz jeść regularnie. Jak koleżanki zobaczą efekty to im szczeny opadną.

Bożenko ja też w pracy słyszę po co się jeszcze odchudzasz? Ale nic sobie z tego nie robię i trwam, a kolega powiedział mi nawet dzisiaj, że wyglądam coraz gorzej - on chyba woli puszyste.

Maragrete super, że wynalazłaś dla nas tyle informacji o tych przestojach, co, na co, i dlaczego.

Motylku zaszalałaś z tym torcikiem i jeszcze likierek kawowy... Zazdroszczę Ci....mniam..., ale nie ważysz się to nawet nie zauważysz zmiany.

Sago jak tam oferta pracy?

Witam nowe forumowiczki.

Jeszcze sprzątanie mnie czeka, więc lecę.

Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sago ja też kocham słodycze, ale może będę robić już takie dukanowe deserki.

Mogę przesunąć suwaczek o następny kg, więc w nagrodę kupiłam sobie extra sukieneczkę w rozmiarze 38 niestety, 36 był troszkę za obcisły. Ale to i tak sukces, bo miałam już 44.

Czemu ta waga teraz tek powoli spada.

Bożenko66 ja nie prześlę Ci słoneczka, bo pochmurno, ale za to 100 szerokich uśmiechów. W-wa niedaleko to szybko dolecą.

Marto84 nie łam się i trwaj dalej, bo sie opłaca.

Marcyndo witaj wśród nas.

AsiuM piękny wynik osiągnęłaś.

Ferie się kończą w poniedziałek do pracy. :-?

Pozdrowionka

Ivonko jakie niestety, jakie niestety!!! rozmiar38 w moim przypadku to sfera marzen. :cool:

gratulacje :sad: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Ivonko i pozostałe kochane Protalki jakoś dalej szukam i szukam tej pracy.

Już za długo jestem w domu, nic mi się nie chce robić, ani sprzątać, ani gotować. Najchętniej to bym wogóle nie wstawała z łóżka i przespała do wiosny. Popadam w taką niechęć, nudę, zrezygnowanie. Nie chce mi się też wychodzić z domu, po prostu nic mi się nie chce. Czas iść do pracy bo chyba oszaleję.

Wczoraj zaczęłam @ - także nastrój do d...y. Jestem na warzywkach więc nawet nie myślę o ważeniu, żeby się nie pogrążać. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was kochane kobietki:) widze, ze zaleglosci mam okolo 20 stron wiec nie mam nawet czasu na dogonienie tego wszystkiego.Jestem u mamy w Polsce...zimno!!!!

Z dieta cienko na ''wakacjach'', wypady ze znajomymi do kawiarenek, obiadki u babci narzeczonego...staram sie trzymac ale troszke grzesze...wczoraj napilam sie winka grzanego w tczewskiej herbaciarni i...znowu hamulce puscily...zamowilam sobie szarlotke na cieplo a potem poszly slodycze w ruch.Ale na szczescie te szalenstwa nie odbily sie na wadze.Dzis juz spowrotem dukanowo.Postaram sie juz do konca urlopu nie nagrzeszyc ale juz postanowione, ze od marca wchodze na utrwalanie bo po prostu za bardzo sie mecze a efektow nie mam zadnych..wiec nie ma sensu.

Dziewczyny nawet nie macie pojecia jakie tu macie roznorodnosci jesli chodzi o nabial, wedliny...w koncu moge cos dobrego na tej diecie pojesc...

A tak z przygod to nasz samolot nie wyladowal w gdansku ze wzgledu na warunki pogodowe i wyladowalismy w poznaniu.Cale szczescie podstawiono nam autokary ale i tak w domu wyladowalismy zamiast o 21 to o 6 rano..No coz mam tylko nadzieje, ze z powrotem nie bedzie problemu.Pozdrawiam i zajrze do Was za pare dni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was kochane kobietki:) widze, ze zaleglosci mam okolo 20 stron wiec nie mam nawet czasu na dogonienie tego wszystkiego.Jestem u mamy w Polsce...zimno!!!!

Z dieta cienko na ''wakacjach'', wypady ze znajomymi do kawiarenek, obiadki u babci narzeczonego...staram sie trzymac ale troszke grzesze...wczoraj napilam sie winka grzanego w tczewskiej herbaciarni i...znowu hamulce puscily...zamowilam sobie szarlotke na cieplo a potem poszly slodycze w ruch.Ale na szczescie te szalenstwa nie odbily sie na wadze.Dzis juz spowrotem dukanowo.Postaram sie juz do konca urlopu nie nagrzeszyc ale juz postanowione, ze od marca wchodze na utrwalanie bo po prostu za bardzo sie mecze a efektow nie mam zadnych..wiec nie ma sensu.

Dziewczyny nawet nie macie pojecia jakie tu macie roznorodnosci jesli chodzi o nabial, wedliny...w koncu moge cos dobrego na tej diecie pojesc...

A tak z przygod to nasz samolot nie wyladowal w gdansku ze wzgledu na warunki pogodowe i wyladowalismy w poznaniu.Cale szczescie podstawiono nam autokary ale i tak w domu wyladowalismy zamiast o 21 to o 6 rano..No coz mam tylko nadzieje, ze z powrotem nie bedzie problemu.Pozdrawiam i zajrze do Was za pare dni:)

Wypoczywaj na dietę wrócisz po wyjeżdzie. A pisałam że zimno czyż nie. Pozdrawiam Miłego pobytu w domciu rodzinnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w Polsce Sandra!!! Coś za coś, pyszności za chłodek. Nie narzekaj bo i tak trafiłaś w ciepełko;) Tyle że biało strasznie i duuużo śniegu. Grzechy przebaczone;) Masz rację co do utrwalania,jeżeli nie chcesz się zniechęcić i znienawidzić twarogu, lepiej urozmaicić i coś okolo kiloska zgubić na III fazie;) Pozdrawiam i miłego pobytu życzę i powrotu bez tego typu przygód :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Chyba zabardzo bylam pewna siebie ostatnio , tak mi dobrze szlo a od wczoraj katastrofa jestem ciagle glodna zamiast 3 jem 4 posilki dzisiaj moj ostatni dzien z P+W moze to przez to poczatek mojej 2 fazy pierwsza przeszlam dobrze wogol lodu ne odczowala,

nie wiem jak waga moja ale nie czuje zebym cos schudla zwaze sie dopierdo w czwartek juz sie nie moge doczekac!!!!!!!!!

ale po ciuchach absolutnie nic nie czuc nawet tych 6kg ktore znikly w 1 fazie eeeh robi sie nie ciekawie jutro dwa tygodnie mina jak jestem na protalu chlopak moj powedzial ze nie wytrzymam dluzej jak dwa miesiace

moze i mial racje coraz wiecej rzecy mnie kusi aaaaaaa kurde musze siewzasc w garsc !!! jutro zaczynam protenki i biode si za siebie OBIECUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARAGRETE wielkie dzięki za ten tekst jutro wyląduje wydrukowany na lodówce wraz z innymi "motywatorami" czytałam jakiśczas temu o ketozie zanim przystąpiłam do naszej diety ale zapamiętałam to zjawisko tylko jako "nieporządane" w naszym organizmie a nie przeciwnie. Pamiętam też podobne objawy kiedy odchudzałam się ostatnio 2 lata temu przy pomocy tabletek zelixa, nie chcę nawet tego wspominać (tempo chudnięcia spektakularne efekty uboczne w postaci wypadających garściami włosów itp a efekt jojo + 25 kg...)

SAGO ja teższukam i szukam pracy od 1 listopada i coraz bardziej przeraża mnie myśl że to już prawie 4 miesiące i nic!!!!!! Raptem byłam na 2 rozmowach kwalifikacyjnych po których zaraz wiedziałam że nic z tego:( Kiedy mnie zwolnili myślałam sobie " ok, odpoczne trochę nabiorę nowej energii do nowej pracy i będzie git" A TU LIPA...:cool:((

I z dnia na dzieńczujęto samo co Ty - coraz mniej energii do działania w tym kierunku coraz mniej zapału entuzjazmu nie chce mi się nawet czasem ubrać i pojechać do centrum na zakupy wolę wyskoczyćw dresie do osiedlowego sklepu, tu nie ma znajomych nikt nie zapyta co słychać, albo co najgorsze gdzie pracuję...

Wiem, że to źle źle źle !!! I Ty Sago też tak sobie powiedz i weź kobito się w garść i nie poddawaj ! Bo w końcu znajdziemy tę "robotę"

ŚNIEŻYNKO Ty także nie poddawaj się śpij spokojnie a jutro będzie MUSI być lepiej zobacz ile masz Tu kibiców !!!

SANDRA miłego wypoczynku w kraju

WSZYSTKIE NOWE PROTALKI nie dajcie się walczcie o upragnione cele bo dieta Dukana NA PRAWDĘ działa i wcale nie jest ciężko

DOBREJ NOCKI WSZYSTKIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.