Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :cool:

Kropelko, czy Twoje grzeszki są na tyle poważne, że mam już wytoczyć działo, czy dmy sobie spokój za pierwszym razem? Powiedz tylko słowo, a bedziesz ukarana :sad:

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dnia :-?

Bozenko proszę o ulaskawienie ja już będę grzeczna OBIECUJE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wam Kochane za ciepłe słowa i wsparcie. Naprawdę to forum jest najlepsze na świecie a Wy jesteście jak takie bliskie wspaniałe duszyczki, które zawsze są chetnę pomóc i wesprzeć Dziękuje Wam Bardzo!!!

Witam nowe Protalki - ani się nie obejrzycie a 10 kg będzie za Wami i w dodatku tak smacznie zrzucone... Mi to zajęło ledwie 1,5 miesiąca.. :sad:

CO do nastroju to także zmienny,,, Czuje się tak jak Mamcia- jakbym była w żałobie,, raz jestem spokojna , raz płaczę.. Nie rozumiem tego życia, dlaczego jest tak, że ktoś pojawia się w naszym życiu staję sie bardzo ważny a potem tak bez słowa, bez niczego poporstu odchodzi :cool: ? Chyba nigdy tego nie pojmę, a życie nigdy nie przestanie mnie doświadczać o złe chwile... eh

W dodatku wychodowałam sobie anginę chyba. nie spię w nocy czuje się okropnie... Normalnie kaktus w gardle.. Faszeruje się Witaminą C i popijam Febrisan... Tantum Verde tez pod ręką.. Jutro mykam do lekarza bo w sobotę wyjeżdzam do Anglii i muszę być w formie.. Bardzo mi zależy na tym wyjeździe,, muszę odpocząć wreszcie od obowiązków, od dziecka od studiów i on tego co się dzieje,,a dzieję się nie najlepiej.. Mam tylko nadzieje, że choroba nie pokrzyżuje mi planów i że uda mi się wybrac na te zasłużone wakacje.. Już niepamietam kiedy byłam gdzieś sama, kiedy zrobiłam coś dla siebie, dla relaksu, odprężenia... :-? oby się udało...

Rewelacyjnie sobie poradziłaś z tą 10kg. Gratuluję. życzę udanego wyjazdu i wykuruj sie bo wyjazd z lekami nie bedzie tak cieszył jak bez leków. Może kolejne dni będą dla Was lepsze tzn dla Waszej rodzinki. Ściskam serdecznie CIebie i Gohnę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was jestem nowa, i walcze razem z Wami od wczoraj jak narazie samopoczucie tragiczne zgaga zaparcia ,pali w przełyku.Ogólnie szok czy taki stan długo sie utrzymuje?. To moje kolejne podejscie do dietowania. Dwa lata temu udało mi sie schudnąć na diecie ograniczającej węglowodany 19 kg,ale 9kg już przytyłam spowrotem. Tyle naczytałam sie o Diecie Protal, ze próbuje właśnie mam nadzieje ze uda sie nam Wszystkim osiągnąc wymażoną wage,choć przyznaje że jest ciężko dolegliwości odbieraja cheć. Pozdrawiam

:-? Waga wyjściowa 74kg

wzrost 174cm

pas 92cm

biodra 102cm

udo 60cm

OGÓŁEM MASAKRA

Ciesze sie ze trafiłam do Was, wspieracie sie, a tego przyznam mnie też potrzeba.Familia oczywiście uważa ze ta dieta to kolejna moja nieudana próba,ale ja im pokaze :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ho!

piekę chleb!!!

chyba za dużą wzięła foremkę bo siedzi dziadyga juz 30 minut w piekarniku i dalej płaski jakiś

A niech se nawet będzie płaski jak cycki Paris Hilton i tak go zjem bo pachnie już w całym domu! :cool:

mogłam go w mikrofali zrobić ..

ide zobaczyć może podniósł sie z parteru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kaja! Jesteśmy z Tobą:cool: A wyniki jakie masz to nie przesadzaj bo nie są złe... 

Marcynda, mi też chlebek taki płastugowaty wyszedł, ale ja swój spartoliłam totalnie... Był bez smaku:/ Aż wstyd się przyznać, hehe... 

Jejku, ja dzisiaj cały dzień (poza śniadaniem) na grzechach,ale porażka. Zdzielić pałą przez łeb bo inaczej nie pomoże, ale jutro zbieram się w sobie i GO! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ostatki.

Witajcie

Chyba zabardzo bylam pewna siebie ostatnio , tak mi dobrze szlo a od wczoraj katastrofa jestem ciagle glodna zamiast 3 jem 4 posilki dzisiaj moj ostatni dzien z P+W moze to przez to poczatek mojej 2 fazy pierwsza przeszlam dobrze wogol lodu ne odczowala,

nie wiem jak waga moja ale nie czuje zebym cos schudla zwaze sie dopierdo w czwartek juz sie nie moge doczekac!!!!!!!!!

ale po ciuchach absolutnie nic nie czuc nawet tych 6kg ktore znikly w 1 fazie eeeh robi sie nie ciekawie jutro dwa tygodnie mina jak jestem na protalu chlopak moj powedzial ze nie wytrzymam dluzej jak dwa miesiace

moze i mial racje coraz wiecej rzecy mnie kusi aaaaaaa kurde musze siewzasc w garsc !!! jutro zaczynam protenki i biode si za siebie OBIECUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A kto Tobie powiedział że trzeba jeść tylko 3 posiłki dziennie?Dziewczyny,Wy same się katujecie ,a potem problemy że nie wytrzymujecie na diecie.Dukan pisze że trzeba jeść trzy główne posiłki czyli śniadanie,obiad i kolacje i o tych posiłkach nie zapominać,ale pisze też że jemy wtedy kiedy tylko poczujemy głód,więc jakie 3 posiłki? Ja jem 5 posiłków i jeszcze czasem przegryzam między tym jakiś jogurt czy serek,więc 3 posiłki to stanowczo za mało!!!!!!!!!

Dzień dobry!

Powiedzcie mi moje drogie gdzie można dostać skrobię kukurydzianą oprócz internetu? obleciałam wczoraj wszystkie sklepy i Pani w koncu wcisnęła mi mąkę kukurydziana bo stwierdziła ,że to jest to samo co skrobia..ja durna ją kupiłam ale przecież mąka kukurydzina to nie skrobia hmm...

Gdzi wy kupujecie to to??

acha i co mozna te pomidory z puszki czy absolutnie noł noł noł??

Skrobia kukurydziana jest dostępna w auchan w sklepie ze zdrową żywnością.

Pomidory z puszki,koncentrat pomidorowy,sok pomidorowy to dozwolone przyprawy już od 1 fazy.

O mące kukurydzianej wyczytałam w książce doktorka , że jest dopuszczalna jako przyprawa 1 ŁYŻECZKA!Skrobię kupiłam na allegro ale widziałam ją właśnie w sklepie ze zdrową zywnością. Ja na początku zniechęciłam się do wszystkich przepisów protalowych bo zawsze jakiegoś składnika mi brakowało albo nie wychodziło. Niestety taka jestem że zawsze bym wszystko chciała perfekcyjnie już od razu i szybko się zniechęcam. Ale nie tym razem!! teraz powolutku cos tam próbuje trochę sama kombinuje i jest dobrze:) Dziś pichce właśnie "zupe cud". Ciekawe czy można ją zamrozić bo wyszło mi tyle że chyba z 2 tygodnie musiałabym ja jeść bez przerwy:)

Dukan w swojej książce nie wspomina nic o mące kukurydzianej,więc nie mam pojęcia jaką książkę czytałaś.Mowa jest o skrobi,a to nie to samo co mąka.

Witam MONIX.

:cool:

Dziewczynki mam pytanie. Czy mozna w pierwszej fazie stosowac przepisy na samych proteinach z ksiązki Dukana?? I czy są jakies ograniczenia co do ilosci :sad: : Chodzi mi o serniczek lub chlebek? Czy jak zjem kawałeczek np co 2 dni (raz chlebka raz serniczka) to cos sie podzieje?? :-?

Skoro w książce Dukana są przepisy na 1 fazę to dlaczego ich nie stosowac????????? Serniczek lub chlebek z dozwolonych produktów można jeść,ale są niestety ograniczenia co do otrębów i skrobi.

Witam Was jestem nowa, i walcze razem z Wami od wczoraj jak narazie samopoczucie tragiczne zgaga zaparcia ,pali w przełyku.Ogólnie szok czy taki stan długo sie utrzymuje?. To moje kolejne podejscie do dietowania. Dwa lata temu udało mi sie schudnąć na diecie ograniczającej węglowodany 19 kg,ale 9kg już przytyłam spowrotem. Tyle naczytałam sie o Diecie Protal, ze próbuje właśnie mam nadzieje ze uda sie nam Wszystkim osiągnąc wymażoną wage,choć przyznaje że jest ciężko dolegliwości odbieraja cheć. Pozdrawiam

:-D Waga wyjściowa 74kg

wzrost 174cm

pas 92cm

biodra 102cm

udo 60cm

OGÓŁEM MASAKRA

Ciesze sie ze trafiłam do Was, wspieracie sie, a tego przyznam mnie też potrzeba.Familia oczywiście uważa ze ta dieta to kolejna moja nieudana próba,ale ja im pokaze :)

MASAKRA? Kobieto ja bym chciała ważyc tyle co Ty!!!!!!!!! Dlaczego osoby mające nadwagę piszą o jakiejś masakrze,skoro są prawdziwe wagowe masakry mające np.168 cm i 140 kg wagi.Otyłośc 3 stopnia to juz nie masakra,bo tacy ludzie to już chyba powiesić się powinni...

Więc nie gniewaj się,ale to żadna masakra.Po prostu parę kilo tłuszczyku tu i ówdzie.Bo wiesz jak sie czują przy Tobie osoby które maja ponad 100 kg???

Hm...Jestem po okresie...To chyba brak magnezu...

Witam nowe osóbki.

Życzę miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gochna dziękuje za ksiązeczkę jak tylko uśpię małego łotra :D zabieram się za czytanie a na kawkę zapraszam jak tylko któraś będzie w okolicy zrobię specjalną z otłuszczonym mlekiem :-?

marcynda świetne porównanie uśmiałam się

Magda :cool: czasami grzechy się zdarzają i nie ma co się przejmować ja jak byłam poprzednio na diecie to w weekendzik piwka czy winka sobie nie odmawiałam a i kilka paluszków skubnęłam

Kaja82 witaj i jaka masakra nie przesadzaj ja mam tylko 171 i waga prawie 80kg no już 79 to jest tragedia :sad: :) :-D :D

wracam na razie do mojego dziecka bo siedzi i się maluje moimi kosmetykami :D ostatnio taki etap oczywiście wszystkie paznokcie musiały dzisiaj zostać wymalowane na jaskrawą czerwień normalka !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kaja! Jesteśmy z Tobą :cool: A wyniki jakie masz to nie przesadzaj bo nie są złe...

Marcynda, mi też chlebek taki płastugowaty wyszedł, ale ja swój spartoliłam totalnie... Był bez smaku:/ Aż wstyd się przyznać, hehe...

Jejku, ja dzisiaj cały dzień (poza śniadaniem) na grzechach,ale porażka. Zdzielić pałą przez łeb bo inaczej nie pomoże, ale jutro zbieram się w sobie i GO!

No ja mam dzisiaj nerwa...Więc nie wyskakuj tu z grzeszkami...I to jeszcze przez cały dzień...Ale dostaniesz!!!!!!!!!!! :-?

A masz!

post-7037-1266348828_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ostatki.

A kto Tobie powiedział że trzeba jeść tylko 3 posiłki dziennie?Dziewczyny,Wy same się katujecie ,a potem problemy że nie wytrzymujecie na diecie.Dukan pisze że trzeba jeść trzy główne posiłki czyli śniadanie,obiad i kolacje i o tych posiłkach nie zapominać,ale pisze też że jemy wtedy kiedy tylko poczujemy głód,więc jakie 3 posiłki? Ja jem 5 posiłków i jeszcze czasem przegryzam między tym jakiś jogurt czy serek,więc 3 posiłki to stanowczo za mało!!!!!!!!!

Skrobia kukurydziana jest dostępna w auchan w sklepie ze zdrową żywnością.

Pomidory z puszki,koncentrat pomidorowy,sok pomidorowy to dozwolone przyprawy już od 1 fazy.

Dukan w swojej książce nie wspomina nic o mące kukurydzianej,więc nie mam pojęcia jaką książkę czytałaś.Mowa jest o skrobi,a to nie to samo co mąka.

Skoro w książce Dukana są przepisy na 1 fazę to dlaczego ich nie stosowac????????? Serniczek lub chlebek z dozwolonych produktów można jeść,ale są niestety ograniczenia co do otrębów i skrobi.

MASAKRA? Kobieto ja bym chciała ważyc tyle co Ty!!!!!!!!! Dlaczego osoby mające nadwagę piszą o jakiejś masakrze,skoro są prawdziwe wagowe masakry mające np.168 cm i 140 kg wagi.Otyłośc 3 stopnia to juz nie masakra,bo tacy ludzie to już chyba powiesić się powinni...

Więc nie gniewaj się,ale to żadna masakra.Po prostu parę kilo tłuszczyku tu i ówdzie.Bo wiesz jak sie czują przy Tobie osoby które maja ponad 100 kg???

Hm...Jestem po okresie...To chyba brak magnezu...

Witam nowe osóbki.

Życzę miłego wieczoru.

A ja się z Tobą zgadzam, pamiętam jak się czułam na początku diety i prównując to z obecną sytuacją to niebo a ziemia, niektórzy naprawdę przesadzają, ale dieta jest dla wszystkich chcących. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczka kurcze ty jesteś dla mnie guru. chyba całą garderobę wymieniałaś? ale w tą stronę to chyba czysta przyjemność

Dziękuję Ci bardzo :cool: No starą garderobę musiałam wyrzucić bo to namioty były :-? Oj przyjemność i to wielka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.