Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

b]Bereksa[/b]-gratuluję Ci ogromnie Twojej kawiarni!! Już pisałam-jakbym siebie czytała-poprostu kawiarnia to jest moje największe marzenie i kiedyś je zrealizuję!Wizję mam od dawna!!! Teraz właśnie myślę o powrocie do pracy i nieśmiało myślę że może teraz jest okazja to spełnić. Tyle że nikt nie bierze mnie na poważnie:( Właściwie mają rację bo ja nie wiem jak do czegoś takiego trzeba się zabrać, od czego zacząć?? Z zawodu jestem HR-owcem więc z gastronomią nic wspólnego nie mam ale jestem w stanie zrobić wszystko (kursy , szkolenia) żeby osiągnąć cel !!Wiem że to nie temat o odchudzaniu więc żeby nie zagracać forum a masz ochotę napisz do mnie agabyd2002@wp.pl Będę wdzięczna za każdą radę. Już mnie natchnęłaś!!!:cool:))

Marzyć wazna rzecz...

ja kiedyś otworzę własną kwiaciarnię:-?

Kwiaty kocham, to ważne mieć cel :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałam wczoraj przygodę :-?

Od kilku dni chodziło za mna zeby poprzymierzać stare ciuchy które dawno zostaly zakopane w kąt szafy i czekały na "lepsze dni".

I doczekały się :D

no to mierzę spodnie, spodenki, bluzeczki ... włażę w większość niektóre luźne, niektóre jeszcze ciasne ale jakoś się mieszczę.

I nagle widzę jakieś jeansy.

Takich nie miałam chyba (tak sobie myślę) ale z drugiej strony dawno nie wkładałam niektórych ciuchów ... a poza tym co one by robiły w mojej szafie ????

No to wciskam, wciskam, wciskam,,, wlazły :sad:

Pozapinałam gacie...troche sie wylewalo brzuszka ale jakos lezą ...

Lecę wiec do Łukasza się pochwalić co też udało mi się pubierać ...

Pogolądał mnie i mowi no ładnie :)

Ale ściągam te spodenki patrze i mowie: "a to nie twoje spodnie" ??

Dodam tylko że moj luby wazy 50 kg :cool:

no i jasne ...to były jego jeansy ... toz dopiero wtedy się ucieszyłam na maxa :D

Buziaki :-D

To faktycznie jest się z czego cieszyć. Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mała korekta tatko startuje od 98 :cool:

Dziewczyny czy moge zrobić im suwaczki i wkleić tu na moim koncie?

Będe ich dopingować :-?

Okropnie chcę żeby się ta dieta im udała (tatcie zwłaszcza).

Dziękuję Maragrete kochana jesteś :sad:

To świetny pomysł. Oczywiście zrób suwaczki, będziemy razem dopingować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień doberek Serki!

już wiem skąd ten zastój- @ przylazła dziś rano 10 dni wcześniej :cool: - chyba się chciała załapać na darmową imprezkę urodzinową-a to Małpa! :)

Olinko- Kwiaciarnia -marzeeeenie!

Agabyd- mnie również jakaś niespożyta energia rozpiera , nie wiem czy to ta dieta czy chyba raczej fakt ,że coś w koncu zaczęłam robić sama dla siebie. Bo od roku tylko dziecko ,dom, pranie sprzątanie- marazm mnie dopadł totalny, nic mi sie nie chciało robić a teraz.....jakoś tak więcej energi zapału i usmiechu na twarzy.

Humorki mam nadzieję lepsze???

dopijam kawę i wskakuję na mopa bo czeczenie mam na chacie niezłą.

wogóle mi się nie chce jeść a to chyba nie o to chodzi w Protalu?

Przepraszam ,że nie opspisuje każdej z osobna ale mam jakieś 30 minut do konca drzemki mojego dziecia a siedze w piżamie jeszcze..

bede zaglądać jak Bóg i dzieć da!

MIłego dnia :-? :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Olinko- Kwiaciarnia -marzeeeenie!

Agabyd- mnie również jakaś niespożyta energia rozpiera , nie wiem czy to ta dieta czy chyba raczej fakt ,że coś w koncu zaczęłam robić sama dla siebie. Bo od roku tylko dziecko ,dom, pranie sprzątanie- marazm mnie dopadł totalny, nic mi sie nie chciało robić a teraz.....jakoś tak więcej energi zapału i usmiechu na twarzy.

He he cieszę się że nie jestem sama:) Myślalm że tylko ja na to narzekam że nie umiem pokornie być matką-polką-fanatyczką:cool:

Nie dość że dzięki Wam zaoszczędze na dietetyku to jeszcze na psychiatrze hehehehe:))))

Jak to zrobić żeby cytat była w ramce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Najdroższe Wspieraczki :cool:

Chciałam też się pochwalić że zaczynam wchodzić w ubrania o których dawno zapomniałam :-? i całkiem nieźle wyglądam. Przynajmniej mnie się tak wydaje ale pewnie ktoś mnie z tym na ziemię sprowadzi jak zawsze kiedy wydaje mi się że dobrze wyglądam...ehh ciężki los.

Lecę ogarniać domek i naważyć jakiegoś postnego twarogu :sad:

Miłego dnia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Najdroższe Wspieraczki :cool:

Chciałam też się pochwalić że zaczynam wchodzić w ubrania o których dawno zapomniałam :-? i całkiem nieźle wyglądam. Przynajmniej mnie się tak wydaje ale pewnie ktoś mnie z tym na ziemię sprowadzi jak zawsze kiedy wydaje mi się że dobrze wyglądam...ehh ciężki los.

Lecę ogarniać domek i naważyć jakiegoś postnego twarogu :sad:

Miłego dnia!!

Ej Motylku nie mów tak!! Grunt to samemu dobrze o sobie myślec :)

Marcyndo ostatnio byłam na poczcie odebrac list awizowany (pisało duża paczka) i myślałam że to twój ser co obiecałaś ...ale niestety to tylko list :D

Buziaki, nie lataj za dużo na miotle bo ktoś bedzie skłonny uznać się za wiedzmę :D :D

buźka mi tez humorek dopisuje :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinko- no dobra przyznam się - pożarłam ten ser w drodze na pocztę ale wiesz to była Uderzeniówka- nie mogłam się oprzeć, wybacz. :-?

czy za lampkę winna dostane siarczystego kopa w doope od Was?? tak tylko pytam nie to żebym miała ochotę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła laska z Ciebie była :-D Nie martw się jeszcze będziesz- już niebawem :-? I Ty miałaś kompleksy?? :) Szalona!

To niestety siedzi w głowie, bo jako dziecko, z kolei byłam pulpetem i to zawsze wyższym o głowę od swoich rówieśników :-D . Nabrałam pewności siebie dopiero po 30-tce, kiedy zgubiłam wszystkie kilogramy po ciążach a nawet trochę więcej. Zjechałam do 65-67 kg i trochę mi odbiło, zaczęłam ubierać się tak, aby wyeksponować swoje walory. Długie nogi stawały się jeszcze dłuższe na wysokich obcasach i w krótkich spódniczkach, kształty figury podkreślały obcisłe bluzeczki ... ech ... fajnie było, ale wiecie co moja euforia nie trwała zbyt długo. W pewnym momencie zaczęło mi przeszkadzać zachowanie facetów, z czasem zaczęło mi się robić niedobrze od tych ciągłych ochów i achów nad urokami mojego ciała, bo przecież to tylko fizyczność, a ta zmienną jest i z czasem uroda przemija, a tylko to co człowiek ma w sercu i w głowie zostaje ... Nie znaczy to, żeby nie dążyć do ideału (walczę z perfekcjonizmem), ale nie zawsze złoto co się świeci ...

Boże czy ja zawsze muszę się tak rozpisywać filozoficzno-psychologicznie???

Dajcie mi czasem pałą, to może się oduczę :-D .

Ale miałam wczoraj przygodę :D

Od kilku dni chodziło za mna zeby poprzymierzać stare ciuchy które dawno zostaly zakopane w kąt szafy i czekały na "lepsze dni".

I doczekały się :twisted:

no to mierzę spodnie, spodenki, bluzeczki ... włażę w większość niektóre luźne, niektóre jeszcze ciasne ale jakoś się mieszczę.

I nagle widzę jakieś jeansy.

Takich nie miałam chyba (tak sobie myślę) ale z drugiej strony dawno nie wkładałam niektórych ciuchów ... a poza tym co one by robiły w mojej szafie ????

No to wciskam, wciskam, wciskam,,, wlazły :D

Pozapinałam gacie...troche sie wylewalo brzuszka ale jakos lezą ...

Lecę wiec do Łukasza się pochwalić co też udało mi się pubierać ...

Pogolądał mnie i mowi no ładnie :D

Ale ściągam te spodenki patrze i mowie: "a to nie twoje spodnie" ??

Dodam tylko że moj luby wazy 50 kg :sad:

no i jasne ...to były jego jeansy ... toz dopiero wtedy się ucieszyłam na maxa :razz:

Buziaki :D

Olinko - super! Cieszę się razem z Tobą :D :D :D

I jeszcze raz dziękuję serdecznie za wsparcie. Pomogło :-D

Gochna, Śnieżynko a gdzie martuchna? cos ja dlugo nie widac, czyzby koniec diety?

Myślę, że nie koniec diety, tylko koniec z naszą rodzinką. Postanowiła opuścić nas i dlatego płaczemy ...

Pokochaliśmy ją wszyscy bardzo, i nie za bardzo możemy pogodzić się z tym co się stało :-D :D :D

No mała korekta tatko startuje od 98 :D

Dziewczyny czy moge zrobić im suwaczki i wkleić tu na moim koncie?

Będe ich dopingować :D

Okropnie chcę żeby się ta dieta im udała (tatcie zwłaszcza).

Nawet nie pytaj, tylko do dzieła. Jak mój Maciek się zdecyduje to też mu zrobię suwaczek :cool: .

Kutrczę, od godziny chyba próbuję skończyć tego posta i cały czas mi coś przerywa. :-D

Moja waga w dół :D :D :-D

Dzisiaj idę w odwiedziny do przyjaciół, którzy chcą zacząć Dukana i poprosili mnie o wskazówki i porady co do stosowania w codziennym życiu reguł diety.

To już druga rodzinka sprowadzona na właściwe ścieżki odchudzania. Pierwsza, to dosłownie cała rodzinka, bo rodzice i 2 córki, ale oni już zakończyli I fazę. Dopinguję im i w miarę swoich doświadczeń i Waszych wspieram i doradzam jak umiem.

Życzę miłego dnia i siły do przetrwania w ciężkich chwilach tym, którzy tego potrzebują :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i masz ci babo...

Ledwie skończyłam jednego muszę pisać drugiego posta, bo całą strona zaległości :D

Jeszcze Wam się pochwalę. Dzisiaj nasza sekretarka powiedziała, że jak mnie rano zobaczyła jak idę do pracy, to wydałam się jej "taka mizerna" ... chachacha, ale się uśmiałam. Ja mizerna? W każdym razie radość, że ktoś zauważył mije wysiłki :D

dzień doberek Serki!

już wiem skąd ten zastój- @ przylazła dziś rano 10 dni wcześniej :sad: - chyba się chciała załapać na darmową imprezkę urodzinową-a to Małpa! :D

Mi też się to przytrafiło, tylko jakieś tydzień wcześniej :)

Jak to zrobić żeby cytat była w ramce??

Pod postem, który chcesz zacytować wciskasz "cytuj", czytasz sobie dalej, pod kolejnym, na który chcesz odpowiedzieć wciskasz "cytuj" i tak możesz do 10, później pod wszystkimi postami wciskasz duże "odpowiedz" i otwiera ci się pole dialogowe i tam już są wszystkie cytaty, tylko musisz wpisywać odpowiedzi pomiędzy nie :cool:

Witam Najdroższe Wspieraczki :-D

Chciałam też się pochwalić że zaczynam wchodzić w ubrania o których dawno zapomniałam :D i całkiem nieźle wyglądam. Przynajmniej mnie się tak wydaje ale pewnie ktoś mnie z tym na ziemię sprowadzi jak zawsze kiedy wydaje mi się że dobrze wyglądam...ehh ciężki los.

Lecę ogarniać domek i naważyć jakiegoś postnego twarogu :D

Miłego dnia!!

Super motylku - twoje odczucie jest najważniejsze, ignoruj czyjeś docinki, to z zazdrości ...

Olinko- no dobra przyznam się - pożarłam ten ser w drodze na pocztę ale wiesz to była Uderzeniówka- nie mogłam się oprzeć, wybacz. :D

czy za lampkę winna dostane siarczystego kopa w doope od Was?? tak tylko pytam nie to żebym miała ochotę :-?

A ja w przeciwieństwie do Ciebie mam i to na drinka whisky z colą, ale na kopa mogę się załapać dopiero jak się skuszę :D , czego i Tobie życzę ... :D

Pa! Pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie środowo!

Wczoraj zgrzeszyłam alkoholem...Ostatki :-? Ale teraz już będe grzeczna.

Boto chyba ta zima tak wszystkim te spadki spowolniła - już od listopada piszę - byle do wiosny.

No mam nadzieję że z nastaniem wiosny waga poleci w dół z predkością światła,czego wszystkim życze.

Śliweczko, Ty moja ukochana MASAKRO!!! Chyba ostatnio wszystkie kobietki mają

jakiś kiepski czas.. I może niekoniecznie to ma związek z @.. Bo i na forum smuteczki,

i w życiu.. Może to jakaś niekorzystna faza księżyca..

..to Ty lada dzień zrzucisz tyle co jedna córka waży.. To dopiero masakra!!!

Jesteś REWELACYJNA!!!

Hehe,dziękuję Marudko.

Rzeczywiście,moje córki waża po 55 kg,więc niedługo zgubię "jedną z nich" :sad:

Śliweczko masz racje i ... trochę jej nie masz ...

To jak siebie widzimy w swoich oczach zalezy od naszego patrzenia na siebie. Ja ważąc najwięcej 67 kg czułam się okropnie ... dosłownie nie patrzyłam w lustro. To siedzi w glowie.

I wiem że moja waga z jakiej startowałam jest celem niektorych protalek.

Wielkim problemem jest nadwaga 3 stopnia, to 100% prawda.

Stąd tym większe uznanie moje dla WAS :cool:

Ale samopoczucia nie można tak łatwo zmienić. Trzeba zaczać lubić siebie.

Dlatego świetnie że jesteśmy tu RAZEM na tym forum bo to oznacza że dążymy do upragnionego wyglądu z tym że cel dla każdego jest indywidualny.

Buziaki

ps wiecie że uzalezniłam się od forum??

:)

Olinko,ja nie napisałam że ważąc kilka kilo za dużo nie ma się problemów z wagą.Ja rozumiem każdego,nawet tego co ma wystające kości ,a mówi że jest gruby.Są tylko osoby naprawdę grube,a ktoś z maleńką nadwagą pisze o swojej wadze masakra to jakoś tak smutno sie robi tym prawdziwym grubasom.Nikt kto tyle nie ważył nie wie jak to jest...A kiedyś też ważyłam 55 kg i miałam problem że tu mi wisi,tam mam za dużo...Więc w moim przypadku 74 kg to nie masakra,bo ja ważę obecnie 91,5 kg i jestem szczęśliwa jak nigdy!!!!!! Więc nalezałoby się zastanowić pisząc MASAKRA czy kogoś to nie dotknie...Ale ja miałam wczoraj jakiś taki nerwowy dzień...Dlatego tak jakoś mnie to zasmuciło...Ale już dzisiaj jest lepiej i mam nadzieję że nikt się nie pogniewał za moje słowa.

Gratuluję spadków wszystkim "na minusie".

Stojącym (w tym sobie) życzę wytrwałości.

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja waga w dół :-? :sad: :)

Dzisiaj idę w odwiedziny do przyjaciół, którzy chcą zacząć Dukana i poprosili mnie o wskazówki i porady co do stosowania w codziennym życiu reguł diety.

To już druga rodzinka sprowadzona na właściwe ścieżki odchudzania. Pierwsza, to dosłownie cała rodzinka, bo rodzice i 2 córki, ale oni już zakończyli I fazę. Dopinguję im i w miarę swoich doświadczeń i Waszych wspieram i doradzam jak umiem.

Życzę miłego dnia i siły do przetrwania w ciężkich chwilach tym, którzy tego potrzebują :-D

Gochna lecisz jak torpeda z tą wagą :cool: Grauluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.