Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Wy się kurna śmiejecie, że SEKTA SEKTA haha a ja dzisiaj od męza się dowiedziałam, ze Na SUPERSTACJI mówili UWAGA CYTUJE "DUKAN OPANOWAŁ POLSKĘ!! " No niestety w całej Polsce już niby nie mozna dostać nowej książki naszego wspaniałego Doktorka, babka z EMpiku się wypowiadała i powiedziała, że nie może nawet zamówić książek bo wogóle jej już nie ma w hurtowniach..HAAAA... To się nazywa ODCHUDZANIE NA POLSKĄ SKALĘ!!! :cool: :) :-?

WŁAŚNIE OBEJRZAŁAM ALLEGRO I FAKTYCZNIE... TERAZ MOŻNA KUPIĆ KSIĄŻKU DOKTORKA ALE DODRUK KTÓRY BĘDZIE NA POCZĄTKU MARCA WIĘC TO OZNACZA< ŻE CAŁY NAKŁAD KSIĄZKI ROZSZEDŁ SIĘ JAK CIEPŁE BUŁECZKI :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się kurna śmiejecie, że SEKTA SEKTA haha a ja dzisiaj od męza się dowiedziałam, ze Na SUPERSTACJI mówili UWAGA CYTUJE "DUKAN OPANOWAŁ POLSKĘ!! " No niestety w całej Polsce już niby nie mozna dostać nowej książki naszego wspaniałego Doktorka, babka z EMpiku się wypowiadała i powiedziała, że nie może nawet zamówić książek bo wogóle jej już nie ma w hurtowniach..HAAAA... To się nazywa ODCHUDZANIE NA POLSKĄ SKALĘ!!! :-? :) :sad:

o proszę :cool:

I b. dobrze. Zdrowia nigdy dosyć.

A ja jak ide na zakupy to tylko czekam kiedy ktoś w sklepie powie mi : co na diecie Dukana??

Bo w koszyczku same serki i kurczaki :-D Dobrze że forum jest i bedzie i nie braknie go nawet kiedy w hurtowni brak książki!!

Caluski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁAŚNIE OBEJRZAŁAM ALLEGRO I FAKTYCZNIE... TERAZ MOŻNA KUPIĆ KSIĄŻKU DOKTORKA ALE DODRUK KTÓRY BĘDZIE NA POCZĄTKU MARCA WIĘC TO OZNACZA< ŻE CAŁY NAKŁAD KSIĄZKI ROZSZEDŁ SIĘ JAK CIEPŁE BUŁECZKI :-D

Sniezynko - :cool: :-? no to chwała nam za to ze my juz ja mamy i znamy i wiemy co i jak... :D

No to dziewczyny Protaliny albo jak któras nas nazwała Kobiałki - jestesmy na czasie... jak to sie teraz mówi trendy... :sad: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o proszę :cool:

I b. dobrze. Zdrowia nigdy dosyć.

A ja jak ide na zakupy to tylko czekam kiedy ktoś w sklepie powie mi : co na diecie Dukana??

Bo w koszyczku same serki i kurczaki :-? Dobrze że forum jest i bedzie i nie braknie go nawet kiedy w hurtowni brak książki!!

Caluski

Trzeba zrobić koniecznie zapasy sera i kury!! Ja już wczoraj zgarnęłan z auchana 2 ostatnie serki homo figura. Tylko puste palety latały:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o proszę :sad:

I b. dobrze. Zdrowia nigdy dosyć.

A ja jak ide na zakupy to tylko czekam kiedy ktoś w sklepie powie mi : co na diecie Dukana??

Bo w koszyczku same serki i kurczaki :) Dobrze że forum jest i bedzie i nie braknie go nawet kiedy w hurtowni brak książki!!

Caluski

A przemysł młynarski jak sie rozwinie ... te tony otrebów.... ha, ha, ha :cool: Raz na poczatku mojej diety Bożenka chciała kupic przez internet większą ilość, bezpośrednio u producenta i cena była konkurencyjna ale proponowali jej w workach ... chyba po 50 kg... i zrezygnowała... :-? A szkoda......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gochna, Śliweczka - patrze na wasze suwaczki i z podziwu wyjść nie mogę, ale wy mnie gonicie z ta wagą, jesteście juz tuz za mna, albo ja sie tak ociagam albo wy tak zasuwacie... az mi wstyd, chyba zlikwiduje ten wpis przy suwaku, ze od 27.04.2009 na diecie jestem.... :-? Musze sie wziąc w karby i uciekac wam ze swoim wynikiem, już Saga i Tyrolcia mnie szybciutko przegoniły, teraz jeszcze i wy za moment... to mnie mobilizuje do wytrwałości w diecie i samozaparcia... :cool:

Maragrete -Dziewczynko cuuuuudny masz wynik.

Tak patrzę na wasze suwaczki i mnie też szczenka opada do podłogi. Oj motywujecie mnie Dziewczątka zwłaszcza w tych pierwszych dniach. Zwłaszcza te wasze wyniki po prostu szook:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete -Dziewczynko cuuuuudny masz wynik.

Tak patrzę na wasze suwaczki i mnie też szczenka opada do podłogi. Oj motywujecie mnie Dziewczątka zwłaszcza w tych pierwszych dniach. Zwłaszcza te wasze wyniki po prostu szook:)

Nim się obejrzysz i Ty będziesz przesuwać i przesuwać aż dobrniesz do końca skali.Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gochna - kilka lat temu 3 lub 4 taką samą sytuację mieliśmy w rodzinie. Nic nie da się poradzić trzeba to zaakceptować i nauczyć się dalej żyć, pewnie trudniej. Czas leczy rany, choć nie do końca wszystkie niestety. To przykre, ale w życiu tak bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No macie rację dziewczyny, następne zakupy to zapasy wszystkich dukanowych skladnikow :-?

Hej ale Wy na pomorzu i mazowszu macie sporą ekipę ...żeby wam nie brakło produktów :cool:

U mnie, jakby co, sa w księgarni książki - moge kupić i przesłać jak na Allegro :sad:

Maragrete -moja wspieraczko- ciekawi mnie jedna sprawa... twoje spadki wagowe są troszkę wolniejsze od innych Protalek ... z jakiego powodu? Taki masz rytm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nim się obejrzysz i Ty będziesz przesuwać i przesuwać aż dobrniesz do końca skali.Powodzenia

Saga mam taką nadzieję. Mam juz dosć spojrzeń tych szczupłych sprzedawczyń, krtóre mnie mało wzrokiem nie zabija jak pytam o rozmiar spódnicy dla mnie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja sola już się rozmroziła i czeka na wsparcie. Pillllssssss sprzedajcie jakiś przepis bo znowu jedzonko zmarnuje jak sama zaczne kombinować!

Może zajżyj do stronki z przepisami

http://www.smaczny.pl/forum/Przepisy-Na-Ok...iowa-t7437.html

i tam Cię coś natchnie :sad:

Gochna - kilka lat temu 3 lub 4 taką samą sytuację mieliśmy w rodzinie. Nic nie da się poradzić trzeba to zaakceptować i nauczyć się dalej żyć, pewnie trudniej. Czas leczy rany, choć nie do końca wszystkie niestety. To przykre, ale w życiu tak bywa.

Wiem, wiem kochana, ale trudno jest zapomnieć o kimś, kogo się kochało jak swoje dziecko :cool:

Saga mam taką nadzieję. Mam juz dosć spojrzeń tych szczupłych sprzedawczyń, krtóre mnie mało wzrokiem nie zabija jak pytam o rozmiar spódnicy dla mnie :-?

Skąd ja to znam???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete dziekuje ze przepis na buleczki, sa wysmienite!!!!!!!!!!

oto one (nie wiem czy mi sie uda poprawnie wstawic obrazekpost-15307-1266415587_thumb.jpg

O ja nie moge!! A ja tylko serek:( Cudnie ci Kasias wyszły te bułeczki. A gdzie ja znajde ten przepi bo chyba jakoś przeoczyłam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.