Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Maragrete dziekuje ze przepis na buleczki, sa wysmienite!!!!!!!!!!

oto one (nie wiem czy mi sie uda poprawnie wstawic obrazekpost-15307-1266415587_thumb.jpg

Rewelacyjne!!! Jeszcze nigdy nie próbowałam żadnych bułeczek ani chlebków, ale chyba się skuszę i coś wypiekę, Foremki silikonowe już zakupione i czekają na natchnienie :cool:

Witam Was smutaśnie.

Chyba rzeczywiście nasze forum jakieś fatum ogarnęło. Właśnie się dowiedziałam, że i ja od września nie będę mieć całego etatu, choć mam nadzieję, że może znjdę kilka godzin w jakiejś innej szkole co będzie nie lada wyczynem. Jakoś odechciało mi się robić tyle dla szkoły, bo jak przychodzi co do czego, to i tak człowieka nikt nie doceni. :-?

Straciłam motywację do wszystkiego.

Dobrze, że u Was trochę lepiej.

Gratuluję Wam spadków, moje znów się zbuntowały.

Tak dla poprawy nastroju, może też chlebek sobie upiekę?

Pozdrawiam

Do września daleko, więc może nie będzie aż tak źle.

Dużo optymizmu życzę, na zapas nie ma co się zamartwiać.A spadki jak to spadki czasem są a czasem ich nie ma, aby znów powróciły. Nie martw się, upiecz sobie chlebek i zjedz, smacznego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ostatki.

A kto Tobie powiedział że trzeba jeść tylko 3 posiłki dziennie?Dziewczyny,Wy same się katujecie ,a potem problemy że nie wytrzymujecie na diecie.Dukan pisze że trzeba jeść trzy główne posiłki czyli śniadanie,obiad i kolacje i o tych posiłkach nie zapominać,ale pisze też że jemy wtedy kiedy tylko poczujemy głód,więc jakie 3 posiłki? Ja jem 5 posiłków i jeszcze czasem przegryzam między tym jakiś jogurt czy serek,więc 3 posiłki to stanowczo za mało!!!!!!!!!

Skrobia kukurydziana jest dostępna w auchan w sklepie ze zdrową żywnością.

Pomidory z puszki,koncentrat pomidorowy,sok pomidorowy to dozwolone przyprawy już od 1 fazy.

Dukan w swojej książce nie wspomina nic o mące kukurydzianej,więc nie mam pojęcia jaką książkę czytałaś.Mowa jest o skrobi,a to nie to samo co mąka.

Skoro w książce Dukana są przepisy na 1 fazę to dlaczego ich nie stosowac????????? Serniczek lub chlebek z dozwolonych produktów można jeść,ale są niestety ograniczenia co do otrębów i skrobi.

MASAKRA? Kobieto ja bym chciała ważyc tyle co Ty!!!!!!!!! Dlaczego osoby mające nadwagę piszą o jakiejś masakrze,skoro są prawdziwe wagowe masakry mające np.168 cm i 140 kg wagi.Otyłośc 3 stopnia to juz nie masakra,bo tacy ludzie to już chyba powiesić się powinni...

Więc nie gniewaj się,ale to żadna masakra.Po prostu parę kilo tłuszczyku tu i ówdzie.Bo wiesz jak sie czują przy Tobie osoby które maja ponad 100 kg???

Hm...Jestem po okresie...To chyba brak magnezu...

Witam nowe osóbki.

Życzę miłego wieczoru.

Masz racje przepraszam, cztery lata temu ważyłam 102kg dokładnie. Po wielu wysiłkach schudłam do 86 ,póżniej długi przestuj no dwa lata temu tak jak pisałam na innej diecie schudłam do 67 kg, byłam w siódmym niebie,a teraz po przytyciu niedosyt.Nie wiem skąd to sie bierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuje ze te zaparcia palenie jak diabli w przełyku itp. to typowe.Ale dlaczego nie wolno jeść otrąb ja niestety pozwalam sobie i to tak z dwa razy dziennie po dwie łychy, to jedyny mój ukochany smakołyk z którym nie potrafie sie rozstać.U mnie jak narazie w trakcie trzeciego dnia efektów żadnych nie widać. Ale potrzeba cierpliwośći. Trzymam za Was wszystkie kciuki.Widze ze osiągacie niesamowite wyniki.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuje ze te zaparcia palenie jak diabli w przełyku itp. to typowe.Ale dlaczego nie wolno jeść otrąb ja niestety pozwalam sobie i to tak z dwa razy dziennie po dwie łychy, to jedyny mój ukochany smakołyk z którym nie potrafie sie rozstać.U mnie jak narazie w trakcie trzeciego dnia efektów żadnych nie widać. Ale potrzeba cierpliwośći. Trzymam za Was wszystkie kciuki.Widze ze osiągacie niesamowite wyniki.Pozdrawiam

Otręby możesz jeść ,tym bardziej jeśli je lubisz.Wolno jesć 2 łyżki otrębów owsianych i jedną łyżkę otrębów pszennych dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje przepraszam, cztery lata temu ważyłam 102kg dokładnie. Po wielu wysiłkach schudłam do 86 ,póżniej długi przestuj no dwa lata temu tak jak pisałam na innej diecie schudłam do 67 kg, byłam w siódmym niebie,a teraz po przytyciu niedosyt.Nie wiem skąd to sie bierze.

No to tym bardziej nie rozumiem jaka masakra... :cool: Skoro udało Ci się tyle zgubić kiedyś to napewno teraz też Ci sie uda.A z Dukanem nie tylko gubimy kilogramy,ale też utrzymujemy wagę na zawsze.

Niedosyt piszesz...Napewno,wierzę Ci,bo wiadomo że można zrobic więcej ,a niezbyt wychodzi.Ja też dążę do "doskonałości" choć tak naprawdę nie wiem jaka waga tak naprawdę mnie usatysfakcjonuje.Być może pokuszę się o 6 z przodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tym bardziej nie rozumiem jaka masakra... :) Skoro udało Ci się tyle zgubić kiedyś to napewno teraz też Ci sie uda.A z Dukanem nie tylko gubimy kilogramy,ale też utrzymujemy wagę na zawsze.

Niedosyt piszesz...Napewno,wierzę Ci,bo wiadomo że można zrobic więcej ,a niezbyt wychodzi.Ja też dążę do "doskonałości" choć tak naprawdę nie wiem jaka waga tak naprawdę mnie usatysfakcjonuje.Być może pokuszę się o 6 z przodu...

u Śliweczki widzę, że im więcej twarogu tym próg ostateczny niższy :cool: apetyt rośnie w miarę jedzenia jak to mówią. Gratuluję samozaparcia :-? podziwiać taką motywację jaką Ty posiadasz :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę kilka słów do Gochny!.Moja córka chodziła 3 lata z chłopakiem,planowali ślub,na dodatek pracował u mojego męża.Przyzwyczailiśmy się do niego bardzo,aż córka poznała jego najlepszego kolegę(który był za granicą)Miłość wybuchła od pierwszego spojrzenia.

Córka przez prawie rok borykała się co ma zrobić nic nikomu nie mówiąc,w końcu wybrała kolegę.Dla nas z mężem był szok,ale nie wtrącałam się.Chłopak był załamany,ja spać nie mogłam noce przepłakane,tak mi było go żal,modliłam się ,żeby zapoznał jak najszybcie nową dziewczynę i tak się stało.Dzięki Karolinie utrzymują ze sobą kontakty,Krola jest

szczęśliwa w nowym związku.Dla nas z mężem też bardziej podoba się nowy chłopak.

Reasumując,nieraz te zerwane związki przynoszą lepsze rozwiązania.Głowa do góry,wiem że teraz jest ciężko,bo przeszłam to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moje kochane,

ja dalej Dukanuję, ale ale wczoraj przyszły koleżanki i zrobiłyśmy babskie ostatki i było parę drinków i chips tak się ze stolu na mnie popatrzył..... i koleżanka mi powiedziała ze to już po mojej diecie, no ale dziś dalej tylko białka, co się dzieje po takich incydentach można normalnie wszystko kontynuować, wagi nie posiadam w domu wiec nie wiem czy mam dużą kare czy nie :cool:

Pozdrawiam wszystkich i obiecuję poprawe :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

mogę dołączyć?witajcie

od zeszłej środy na diecie,zleciało ze mnie sporo ale jak wczoraj zjadłam pierwsze warzywa to waga skoczyła,czy to normalne?

A może to w ze względu na @?

Kochana to jest normalne i w przypadku kiedy jesteś na P+W i w przypadku @ więc nie ma się co martwić bo to woda, która za kilka dni zejdzie wraz z nowymi kiloskami :cool: Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.