Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kobietki. Ja czwarty dzien na 1 fazie, no zgaga była mega,ale biore na noc Bioprazol i daje rade. Tylko ze nic kg nie ubywa i w centymetrach też nic. Może za dużo zjadam kurde tez możliwe lubie zjeśc niestety powinnam z korytka chyba :-?

Moge prosić o przesłanie ksiązki, bo czytając zauważyłam ze jest taka opcja. kaja1982star@interia.pl

Z góry dziękuje.

Borykacie sie z różnymi problemami ,niestety nie dałam rady przeczytac zbyt wiele stron wstecz.Jak mam chwile to wpadam do Was, same wiecie obowiązki dzidzia :cool:

Miło że można sie zWami podzielić" wszystkim" Mam na myśli oprócz samego dietowania poruszacie inne tematy.

Łącze sie z wzywaniem Wiosny!!!!!!!!!!!!!!!!

Mam dość tej zimy białego koloru to już nienawidze, jeszcze jak mi antena TV zjechała z dachu ze śniegiem to już wogóle szlak mnie trafił,oprócz tego dach przecieka to tak żeby zbyt dobrze nie było. Pozdrawiam mam nadzieje ze znajde jeszcze chwilke zeby do Was zajrzeć.

Trzymam kciuki za poczatkujących dietowiczów (jak ja) i za ostro wytrwałych :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie chcę być stara i pomarszczona :cool: Jeszcze nie jestem stara :-? Chcę wyglądać ładnie,więc będę się przyglądać sobie czy nie za dużo schudłam,ale ta 6 mnie kusi...

Ja też sporo schudłam na twarzy,ale chudnę raczej wszędzie,więc mam nadzieję na duuużo mniejszy rozmiar :sad:

Napewno wygladasz ładnie już teraz.Wierze w Ciebie Śliweczko, tyle wytrwałaś to dasz rade .Najważniejsze to polubić siebie a wtedy można zdziałać cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie przed chwila nadzialam sie na rog polki wychodzac z ciemnego pokoju i prawie sobie oko wykolilam, mam spuchnieta skron, masakra, bez oka bym z pl wrocila...

Tak sobie mysle, ze skoro na tydzien odpuscilam diete to jak wroce to moze zrobie nowy suwaczek i zaczne dukana od poczatku , moze po odstawieniu pigulek szybciej pojdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich czwartkowo :cool:

Fakt, że brak ciepła i wiosny źle wpływa już na wszystkich. Dziś było ładnie, słoneczko i +8 stopni ciepła - aż miło.

Maragrete jeśli chodzi o naszą tradycję "kozy" to jest bardzo miły zwyczaj. Przebierają się grupka osób np. za konika, śmierć, parę młodych, żydków, bociana, jakiegoś niedźwiedzia, żołnierzy, siorę - to osoba, która zbiera wszystkie datki i chodzi z koszykiem, smoluch (diabełek), muzykanci i chodzą sobie od domu do domu - oczywiścię pyta się najpierw żydek czy się wpuści kozę i np na podwórku tańczą sobie i śpiewają biorąc w wir tańca osobę. A w zamian daje im się jakieś pączki, jajka, pieniądze nawet niektórzy dają wódkę. Chodzą też do sklepów do szkół itp. Wstawie zdjecie swojej córci z tegoroczną kozą - oczywiście nie wszystkich widać bo ta nasza koza liczyła ok 15-20 osób razem wziętych. Pozdrawiam.

To jest Żydek, który najpierw chodzi się pytać i mówi "Czy przyjmię Pani kozunię?"

post-12961-1266513346_thumb.jpg

a to moje dziecię z kozunią

post-12961-1266514109_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motylku spróbuj imbiru, wg opisu powyżej, powinien złagodzić i mdłości, i bol głowy i stany związane z okresem :cool:

Jesli ogórkowa to tylko leciutka i to z zielonego ogóra :-?

Wioooossssnnnaaa!!

Madzia wesolutko było, nie powiem.

Dziękuję wszystkim za wsparcie mnie w diecie moich rodziców...tzn za wsparcie ICH w ich diecie :sad:

Kochane kobialki z Was!

Witam wszystkich.

Może imbir i łagodzi bóle głowy, ale ja nie cierpię jego aromatu, dla mnie jest okropny, imbir oraz anyż.

Anula fajny ten zwyczaj z kozą też go nie znałam.

Maragrete - to cudowna wiadomość z tą wiosną skoro ptaszki już ją czują to może i w końcu my poczujemy.

Byle do wiosny. Choć drugiej strony to straszą że zima jeszcze będzie u nas w marcu, oby się mylili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie chcę być stara i pomarszczona :sad: Jeszcze nie jestem stara :) Chcę wyglądać ładnie,więc będę się przyglądać sobie czy nie za dużo schudłam,ale ta 6 mnie kusi...

Ja też sporo schudłam na twarzy,ale chudnę raczej wszędzie,więc mam nadzieję na duuużo mniejszy rozmiar :-D

Jak miło się czyta takie nastawienie. Większość kobitek które znam to tylko narzekają że za stare, że za grube, że za krzywe itd zamiast wziąć się za siebie i już! Tak jak my! Widzę tu dziewczątka w różnym wieku i to mi się podoba że niezależnie od latek zamiast stękać do lustra biorą się za siebie i widac jak optymizm rośnie:) Oby żadnej z nas nie zabrakło motywacji ale na tym forum to chyba nikomu nie grozi a wręcz przeciwnie-coraz to śmielsze cele! W twarogu siła!!!! :-?

Witam wszystkich czwartkowo :cool:

Fakt, że brak ciepła i wiosny źle wpływa już na wszystkich. Dziś było ładnie, słoneczko i +8 stopni ciepła - aż miło.

Maragrete jeśli chodzi o naszą tradycję "kozy" to jest bardzo miły zwyczaj. Przebierają się grupka osób np. za konika, śmierć, parę młodych, żydków, bociana, jakiegoś niedźwiedzia, żołnierzy, siorę - to osoba, która zbiera wszystkie datki i chodzi z koszykiem, smoluch (diabełek), muzykanci i chodzą sobie od domu do domu - oczywiścię pyta się najpierw żydek czy się wpuści kozę i np na podwórku tańczą sobie i śpiewają biorąc w wir tańca osobę. A w zamian daje im się jakieś pączki, jajka, pieniądze nawet niektórzy dają wódkę. Chodzą też do sklepów do szkół itp. Wstawie zdjecie swojej córci z tegoroczną kozą - oczywiście nie wszystkich widać bo ta nasza koza liczyła ok 15-20 osób razem wziętych. Pozdrawiam.

To jest Żydek, który najpierw chodzi się pytać i mówi "Czy przyjmię Pani kozunię?"

post-12961-1266513346_thumb.jpg

a to moje dziecię z kozunią

post-12961-1266514109_thumb.jpg

Ale suuper!!! Ubaw musiał być po pachy:)))

A po za tym u mnie lipa troche. Nie będę zwalać na dietę bo to juz od dawna coś ze mną nie tak.Chyba mi się coś z hormonami po ciąży porobiło bo mam nastroje zmienne jak ceny benzyny. Rano tańcowałam a teraz mam ból istnienia z błahego powodu. Ehh.. Najgorzej jak przyjdzie takie wielki dół, wtedy pewnie będę grzeszyć:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dzisiaj niesmutaśnie

Maragrete uczę niemieckiego (niestety nie trafiłam, angliści nigdy nie będą mieć problemu z pracą), a te wczorajsze bułeczki z Twojego przepisu uratowały moje ciało i duszę. Taka byłam śzczęśliwa w tym nieszczęsnym dniu, że wreszcie mogłam zjęść coś ala kanapeczkę. Niebo w gębie. Dzięki dziewczyny jeszcze raz, ale właściwie macie racją, żeby się nie martwić na zapas. Będzie okazja coś zmienić w swoim życiu.

Agabyd ani si waż grzeszyć.

Olinko dzięki za te info o imbirku, czasem trochę używam takiego w proszku. Rodzicom powodzenia.

Sandro na pewno jak od nowa zaczniesz Dukanka to polecą kilogramy. Dobrze, że taki masz plan i że oko ocalało.

Witam Edkefredkę i trzymam kciuki.

Gochna, szkoda, że z Martą tak wyszło, ale myślę że miała ku temu jakieś powody i jak minie trochę czasu, to się odezwie.

W sumie to się nie dziwię, że moja waga stoi bo codzień muszę i jeszcze raz muszę zjeść coś słodkiego - dukanowego, ale z mlekiem w proszku, więc się muszę ogarnąć.

Dziś dietkę rozpoczęła mija koleżanka, za którą mocno trzymam kciuki, może zawita tu do nas na forum, zobaczymy.

Dobrej Nocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od dłuższego czasu zaglądam na forum i zaległości mam krótsze niż 1 strona. Co się z Wami dzieje? Wiosna nadchodzi to na spacerki uciekły?? :cool: Ja chyba dzięki tej wiośnie zaczynam wracać do życia i zdrowia :-? Samopoczucie o niebo lepsze niż od kilku dni, poprostu super!! Mogę pozarażaćjak ktoś chce pozytywizmem;)

Anula - kolejna fajna tradycja... Czemu u tutaj u mnie takich nie ma... 

Ivonka za koleżankę także trzymamy kciuki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś nie płatki pszenne tylko otręby to nie to samo - uważaj. Płatków - nie jemy.

no no jakos caly czas mowie platki nie wiem czemu , tak wiec platki moj chlopak zakupil mi dzisiaj ale jakos tak dziwnie wygladaja ( no i znowu platki napisalam otreby!!!!!!!!!!) takie pokruszone jaby to tak ma wygladac?? czy z wygladu te platki od otrebow roznia sie czyms??

a owsiane ?? bo mam zmielone i cale i kurde juz teraz zwatpilam RATUNKU bo moze jem co nie dobre a na opakowanu po angielsku pisze wiec juz calkiem te nazwy maja okropne w sumie i te mielone i cale tak samo sie nazywaja hmm

moze rewelacji wielkiej nie ma no ale lepszy rydz niz nic wiec moge suwaczek dzisiaj przesunac o caly 1kg w sumie ok jakby tak co tydzien 1 to miesiecznie 4 wow:)

Witam nowe dziewczynki zycze powdzenia ale ogolnie w tej diecie jak i innych najwazniejsza jest silna wola moim zdaniem jak ona jest to sie napewno uda !!!!!!!!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dziewczyny na koniec dnia zaliczylam jeszcze mac donalda...przedtem byla szarlotka razy 2 o reszcie nie wspomne...grzesze na calego, powinnam zywcem do dukanowego piekla pojsc.No ale co tam, od nd biore sie za siebie od poczatku, mam nadzieje, ze jak organizm dostal taka kilkodniowa porzadna dawke kalorycznego zarcia to znowu zareaguje na diecie i nabierze szybszego tempa...moze sie oszukuje????nie wiem, wiem tylko tyle, ze wmawialam sobie przez 4,5 miecha , ze dieta zmieni moje przyzwyczajenia zywieniowe...guzik zmienila, jak mi hamulce puszczaja to jem to co najbardziej niedozwolone i na ''twarogi''ani spojrze.Taka smutna prawda o mnie i moim dukaniu.Ale wroce zeby pozbyc sie nabranego balastu w tym szalonym tygodniu, mala przerwa na grzeszenie sie przydala bo juz nie dawalam rady.No nic ide spac.Wy sie trzymajcie i nie bierzcie przykladu ze mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam :-D :D :D :D

Dzień dobry Marudko :-?

WITAJ OSTATNIA SZANSO :cool: To tak miło, że zawsze tu zaglądasz

i witasz się z nami!!! Powinnam kontynuować tą przyjazną atmosferę.

Ale.. wczoraj troszkę się musiałam zdenerwować. Bo u jubilera zostaliśmy

oszukani.. Odbieraliśmy wczoraj obrączki, które robiliśmy z przetopionego

złota. Cena w tym jubulerze była super.. bo gdzie indziej jak pytaliśmy

było drożej! Wyobraźcie sobie, że ta kobieta policzyła to tak: cena którą

nam od początku podawała + 60% Wkurzam się, że nikt nic nie powiedział.

Ale chyba dziś pójdę tam zrobić aferę - choć zapłacić trzeba było..

Tyle, że niech wie, ze nie uczciwie nas potraktowała. Ja nie wiem.. może

takie 'praktyki' są u jubilerów. Nie bywam to się nie znam.. Ale ręce się

załamują jak drugi człowiem w żywe oczy cię oszukuje.

Dobrze, że ślub raz w życiu się bierze.. bo nie przetrwałabym już wiecej

tych nerwów i rozczarowań.. Przynajmniej dla swoich dzieci będę mądrzejsza.

Ale powiem Wam, ze lubię moją teściową coraz bardziej. Ja mieszkam w wierzowcu

i mamy zsypy na śmieci.. Każdy ma swój na półpiętrze. I ten pod nami był ciągle

otwarty i ciągneło z niego i zimniej w domu.. Ale tam ani klamiki ani nic..

Ale ze nie nasz - to popsioczyliśmy i tyle.. A ona - jak przyszła z tą woda nam pomóc..

to po prostu zatrzasnęła go i już.. Ale już wczoraj był otwarty zaś..

A ze 'przesiadłam' się z windy na schody :) to też to dzisiaj zatrzasnę.. kurcze

bo nie bedziemy niepotrzebnie marznać.

Miłego dnia wszystkim. Aaaaa... Wczoraj byłam godzinę wcześniej w domu.

Co prawda musiałam biec na autobus, ale cóż z tego. Dzisiaj też mam zamiar

tak być. Aż potem nie wiedziałam co z czasem robić.. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.