Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Kochane Protalowiczki, przepraszam,ze tak egoistycznie,ale chciałam zapytać czy któraś z was pali papierosy bo ja tak, niestety nie miałam okazji przeczytac książki, i nie wiem czy dobrze stosuje diete znaczy rozpoczełam tak jak niektóre z WAS faza 1 5dni a od jutra P+W, A wOGÓLE TO PIWA MI SIE CHCE MOGE CHOĆ JEDNOOOOOOOOOOOOO???????????????

Ja też nie palę, ale rozumiem ciągotki do piwa, chociaż w moim wypadku to bardziej do lampki wina, ech, ale nu, nu,nu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wam za szybkie odpowiedzi. Jutro ide na impreze od X czasu nigdzie z mężem nie wychodziliśmy a tu "Alkohol to samo zło", masakra, ale musze dać rade MUSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziękuje za wsparcie.

Co do przepisów sa świetne ale ja jestem zbyt leniwa zeby je wypróbować, wstyd mi ale z lenistwa wole monotonie, juz wystarczy ze dla synka wymyślam cuda. A ja serek i jogurt na zmiane z cyckiem z kurczaka ;)

Pozdrawiam Was wszystkie :-)

i jeszcze raz dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja składniki dałam tak na oko choć zazwyczaj to robię ściśle według przepisu (drukować mi się go nie chciało) dałam serka 4-5 łyżek nawet nie wiem ile to jest bo pudełko 0,5 kg a trochę już z niego wyjadłam. Tylko jajka i otręby policzyłam. Terez nie bardzo wiem z czym je zjeść bo to takie chlebki. Sam chlebek to jakoś nie pasuje, masełka przecież nie dam.

ej kochana ja to bym takiego problemu nie miala zalezy czy na przemiennej jestes czy na bialkach to albo z szyneczka jakas albo z pomidorkiem mmmmmm juz mi slinka cieknie cos czuje ze zaraz bede musiala cos zjesc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No superrrr :-)

Gosiaczku będę trzymać kciuki za niego!

Moi rodziciele też się trzymają zanotowali małe kg spadki :) juz coś!!

a ja mam dziś problem z netem więc uciekam już!

Dobranoc :D

Kochana jesteś Olinko 8-) :D :D

Podziwiam Twoich rodziców i pełen szacunek dla mamy :grin: :grin: :grin:

Witam wszystkich wieczorkiem, siedzę w łóżku, wdycham olejek aromatyczny na katar i popijam malinową herbatę, bo dosyć słabo się czuje.

Wyrazy współczucia. Moje ostatnia choroba też tak się zaczynała. Wiem przez co przechodzisz i życzę przespanej nocy i jutro lepszego samopoczucia :grin:

Dobry wieczór wszystkim.

Wracając dziś z pracy też spotkałam wiosnę - pięknie śpiewającego ptaszka.

Maragrete i Gochno - przeprowadzić się nad morze to było zawsze moje marzenie i prawie bym to zrobiła, ale moja mam kilka lat temu zachorowała na raka i wróciłam w rodzinne strony, żeby jej pomóc. Wyzdrowiała, tylko niestety w ogóle o siebie nie dba.

Tak na poważnie myślicie, że na zachodzie nie miałabym problemów z pracą? Cóż muszę to rozważyć. Ponadto mogę zacząć studiować anglistykę, tylko mam chyba zbyt małą wiedzę, a ponadto to 5 lat nauki, nie wiem czy w moim wieku mi się chce.

W jakim tam wieku? Ja skończyłam swoje studia niespełna rok temu, w dodatku trwały 5 i pół roku! Najpierw licencjat 3 lata, później uzupełniające 2 i pół, bo zachciało mi się zmienić kierunek. Ale za to mam dwie specjalizacje. Trochę to męczące, praca w tygodniu a zjazdy co drugi weekend i jeszcze rodzinka pełna, ale w sumie dużo radości i satysfakcji. Już we wrześniu złożyłam papiery na podyplomówkę, ale nie było chętnych na kierunek, który sobie wybrałam więc odpoczywam. Nie wiem czy będzie i się jeszcze chciało, chociaż kolega z pracy znów namawia mnie na coś zupełnie innego ... hmmm ... pożyjemy zobaczymy. Tak że Ivonko na naukę nigdy nie jest za późno :-D :-D :-D

Zapraszam do mnie na bułeczki jedną zjadam ale 9 zostało.

Saguś jak miło z Twojej strony :grin: :grin: :grin: Na mnie możesz liczyć :grin: :grin: :grin:

Kochane Protalowiczki, przepraszam,ze tak egoistycznie,ale chciałam zapytać czy któraś z was pali papierosy bo ja tak, niestety nie miałam okazji przeczytac książki, i nie wiem czy dobrze stosuje diete znaczy rozpoczełam tak jak niektóre z WAS faza 1 5dni a od jutra P+W, A wOGÓLE TO PIWA MI SIE CHCE MOGE CHOĆ JEDNOOOOOOOOOOOOO???????????????

Ja też!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziękuje Wam za szybkie odpowiedzi. Jutro ide na impreze od X czasu nigdzie z mężem nie wychodziliśmy a tu "Alkohol to samo zło", masakra, ale musze dać rade MUSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziękuje za wsparcie.

Co do przepisów sa świetne ale ja jestem zbyt leniwa zeby je wypróbować, wstyd mi ale z lenistwa wole monotonie, juz wystarczy ze dla synka wymyślam cuda. A ja serek i jogurt na zmiane z cyckiem z kurczaka ;)

Pozdrawiam Was wszystkie :-D

i jeszcze raz dziękuje

Szkoda, że nie czytałaś książki. Kurcze będę to powtarzać z uporem maniaka wszystkim Świeżynkom :twisted: Dukan opisuje też jak sobie radzić w różnych sytuacjach np na przyjęciu, czy spotkaniu towarzyskim. Kaju mogę przesłać Ci skan książki jeśli podasz swój e-mail.

Na monotonii długo nie wytrzymasz. Ja też na początku myślałam jak Ty ale z czasem mi przeszło i zaczynam kombinować :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gochna :-) Mam nadzieję, że po inhalacji chociaż jedną połową nosa będę mogła zaciągać powietrze.

Nie cierpię chorować :D

to chociaż na noc polecam Ci wziąść sudafed :) na katar pomaga. Staram się nie brać lekarstw ale to jest wyjątek, bo przynajmniej wiem że się wyśpię a nie będę się co chwile budzić przez zatkany nos.

Powrotu do zdrowia Malynko 8-) teraz weekend więc masz czas by się rozprawić z tą zarazą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chociaż na noc polecam Ci wziąść sudafed :) na katar pomaga. Staram się nie brać lekarstw ale to jest wyjątek, bo przynajmniej wiem że się wyśpię a nie będę się co chwile budzić przez zatkany nos.

Powrotu do zdrowia Malynko 8-) teraz weekend więc masz czas by się rozprawić z tą zarazą ;)

Pierwszy wolny od 3 tygodni, kurcze organizm wie, kiedy położyć człowieka, dzięki za życzenia, jestem twarda sztuka więc się nie dam i już koniec - poużalałam się :-) a teraz spaać.

Dobranoc wszystkim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w sobotę rano :-)

Dzisiaj się wybieram do pracy dlaego jestem tak wcześnie na forum

Z wczorajszego słonka nic nie zostało, dzisiaj chmury i mgła ;)

Na wadze bez zmian, opuchnięcia mniejsze, moze mi się unormuje.

Sago, mnie też zdziwił brak Anulkas na forum, gdzie nam się zapodziała?

Malynko,, życzę zdrowia, odegnaj od siebie to choróbsko

Natomiast Wszystkim życzę spadków i bezgrzesznego weekndu, bo to zawsze jest trudne.

Pozdrawiam i żyzę miłego dnia, jeśli ktoś ma słoneczko to proszę chociaż o promyczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkie,

mam PILNĄ sprawę. nie mogę się natknąć na forum na temat zaparć. otóż pojawił mi się problem w toalecie. ;) jestem po 5 dniach fazy uderzeniowej, w "tych" sprawach w toalecie bywałam co 2 dni ( wcześniej every day) i malutko się działo. nie wiem czy mam się martwic, czy to normalne. Mam ochotę pójść na to i owo ale nie idzie. Dukan pisze w książce o oleju parafinowym. a coś oprócz tego?

dzisiaj 1 dzień z warzywkami, więc myślę że trochę mi się jelitka ruszą.

za cenne uwagi i informacje z góry dziękuję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkie,

mam PILNĄ sprawę. nie mogę się natknąć na forum na temat zaparć. otóż pojawił mi się problem w toalecie. ;) jestem po 5 dniach fazy uderzeniowej, w "tych" sprawach w toalecie bywałam co 2 dni ( wcześniej every day) i malutko się działo. nie wiem czy mam się martwic, czy to normalne. Mam ochotę pójść na to i owo ale nie idzie. Dukan pisze w książce o oleju parafinowym. a coś oprócz tego?

dzisiaj 1 dzień z warzywkami, więc myślę że trochę mi się jelitka ruszą.

za cenne uwagi i informacje z góry dziękuję 8-)

aa, po 5 dzionach kuracji uderzeniowej 5 kilosów mniej :-) 2 babki z pracy zaczęły czytać książkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! (Po raz drugi, bo mnie wylogowało:()

Zaległości nadrobiłam, wczoraj niestety niemiałam internetu coś się popsuło... :/

Gochna dobrze, że już dobrze i że synio dołącza do nas. Będziem wspierać i trzymać kciukasy;)

To jeszcze raz ja.

Wygrzebałam dziś z szuflady trochę otrębów i znalazłam jeszcze zardodki pszenne stabilizowane, czy ktos tego próbował, nawet nie wiem czy dopuszczalne, ale skład maja chyba dobry - podobny do otrębów owsianych

Na 100g

Białko 30

Wegle przysfajalne 35

Cukry 17

Tłuszcz 10

Witaminy mikrolementy błonnik.

Mam ten sam problem. Moja mama kiedyś była na zakupach i chciała kupić mi otręby pszenne, a jak się okazało zamiast nich wzięła zarodki. I nie wiem co z nimi zrobić...

Witam Was wszystkie,

Jestem nowa na tym forum choć podczytuję Was od jakiegoś czasu i to chyba za Waszą sprawą rozpoczęłam przygodę z drem Dukanem :grin:

Może nie będę pisać swoich "gabarytów" bo mnie tu zlinczujecie... no i suwaczka też raczej nie będzie.

Ujawniam się bo mam problem i proszę o radę doświadczone protalowiczki. Zaczęłam dietę w poniedziałek tj. 15 lutego. Pierwszego dnia moja waga spadła o 1,3 ale to chyba dlatego że w niedzielę na pożegnanie najadłam się kebaba i popiłam piwkiem :grin: Drugiego dnia waga spadła o 0,5 kg. Trzeciego dnia waga się utrzymała po czwartym dniu wzrosła o 0,3 kg. Tracę powoli zapał bo jak widzę ile Wy schudłyście w fazie uderzeniowej to mi się odechciewa. Wydaje mi się że w kwestii jedzenia nie mam sobie co zarzucić.

Na śniadanie jogurt naturalny z 2 łyżkami otrąb

Drugie śniadanie tuńczyk w sosie własnym, 1 jajo, łyżeczka jogurtu naturalnego i czosnek.

Obiad gotowana pierś z kurczaka lub placuszki z piersi z kurczaka z białkiem i przyprawami smażone na wodzie.

Kolacja - pół kostki białego sera + 3 plasterki wędliny drobiowej.

Aaaa i w chwili zwątpienia bo uwielbiam słodycze - jogobella light... zawsze to lepiej niż jakieś cuksy.

Plissss pomóżcie.

Witam Cię serdecznie. Dużo zbędnych kg to nie masz więc to dlatego, ale to już dziewczyny mówiły;) Mi w takim razie zostało Cie powitać i życzyć powodzonka, ale i wytrwałości, bo im mniej do zrzucenia tym niestety trudniej, ale nie zawsze, więc pierś do przodu i pokaż swojemu ciałku i rodzinie;)

Witam porannie :-)

Gratuluję Wszystkim spadków :) jednak skusiłam się wczoraj na małą miseczkę zupki ogórkowej...uwielbiam 8-) ale popchnełam to indykiem :D

No nie wytrzymałam dzisiaj i wlazłam na wagę :D nie ma spektakularnego spadku ale zawsze coś :grin: ważne że w obwodach leci jak szalone :grin: jadę dzisiaj szukać prezentu dla koleżanki na 30 urodziny może coś przy okazji poprzymierzam.

Jak myślicie czy prezent w stylu "niezbędnik 30-latki" będzie ok. ze znajomymi wymyśliliśmy że zapakujemy tam koszulę nocną , kapcie z puszkiem i papiloty :grin: kota już ma :grin: ma być zabawnie :grin: bo przeżywa to tak jakby jej się świat walił a wygląda jak 18-latka :grin:

Pozdrawiam!

Suuuuuuper pomysł na prezent, sama bym chciała taki dostać, szczególnie, że to taka okrągła rocznica i dla nas kobiet, troszkę przygnębiająca;)

To miło ze już lepsze samopoczucie, Pozdrawiam

Muszę się pochwalic - bułeczki w piekarniku. tyle tylko że troche na oko robilam tzn skladniki z przepisu, ale ilosci na oko i wyszlo wiecej niz 6szt wiec musze piec na dwie tury. ładnie pachną i ładnie rosną, zobaczę jak w smaku mam nadzieję że śmietnik się nie pożywi.

I ja piekłam wczoraj, ale zgodnie z przepisem. Wszystko jest fajnie, tylko powiedzcie mi proszęco zrobić, żeby nie było czuć tak smaku drożdży??

eh Witajcie twarozkowe kolezanki

Jutro a jak nie wytrzymam to jeszcze dzisiaj upieke pierwszy raz te smakowite buleczki co kilka dni temu ktos zdjecie wrzucil ale dalej nie wiem napewno czy mam platki owsiane czy otreby bo pszenne to napewno otreby ,kupione w polskim sklepie zobaczymy co z tego wyjdzie

czy to bedzie katastrofa jak je zjem i sie okaze ze to platki jednak byly??

A apropo tych buleczek to czy te otreby moga by mielone czy maja byc w calosci bo w przpisie co ktos dal nie bylo sprecyzowane ?

To może zrób zdjęcie tych płatko-otrębów i wstaw na forum, a my powiemy ci który to rpodukt, czy płatki, czy otręby ;)

Dzięki Gochna :grin: Mam nadzieję, że po inhalacji chociaż jedną połową nosa będę mogła zaciągać powietrze.

Nie cierpię chorować :grin:

Na zatkany nosek to polecam Otrivin. Szybko działa i na dłuuugo:) A tak w ogóle to ZDROWIA życzę!!

Monix, dziewczyny tu coś wspominały kiedyś o jakichś 2 środkach, jeden to Colon czy coś takiego a drugi nie pamiętam. Ja niestety tylko tyle mogę powiedzieć w tej kwestii, ponieważ nie mam takich dolegliwości i nie musze się wspomagać. Ale to ponoć normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.