Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Doskonale Cie rozumiem Maliszko!!

Na tej diecie najbardziej tesknie za czasami, w ktorych zazwyczaj wieczorowa pora caly dom pachnial

zapachem swiezo pieczonego chlebka. Robilam eksperymenty z roznymi rodzajami maki i roznymi dodatkami.

Wzdycham do kromki ciemnego chleba z chrupiaca skorka, odrobina dobrego masla, plasterkami rzodkiewek i piorkiem szczypiorku ...

Ale dzisiaj upieklam po raz pierwszy protalowe buleczki -calkiem calkiem . Twarozek tez niezly...

Witaj Dukanie!

Jak to dobrze, że nie tylko ja mam takie ciągoty.

8-) ;) :)

bardzo wszystkim dziękuję za gratulacje to jeszcze bardziej motywuje nawet nie pomyślałabym nigdy że mi to wyjdzie ale to dopiero początek

Ja tez się przyłącze - wynik wspaniały trzymam kciuki, żebyś pobiła rekord prędkości.

Ale to miłe uczucie, ze sięudaje. Ja też podchodziłam sceptycznie i radość jest wielka kiedy sama siebie zaskakujesz pozytywnie.

Spadły już z Ciebie jakieś ciuszki???

A może że mam mało do zrzucenia to dlatego mi tak cieżko idzie?

Edka to normalne, każda miewa takie wahnięcia wagi. Może dla spokoju ducha waż się tylko na białkach - niektóre tak robią. Ale to nie tłuszczyk tylko woda zatrzymana przez warzywka, może za duzo soli -polecam tę o zmniejszonej ilości sodu, np. magdi producentem jest bydgoska firma Manavita a dostać ją można np. w sklepach Chata Polska, Simpli, Carrefour.

Trzymaj się dziewczyno, bo nie warto się martwić, gy niewiekle jest do zrzucenia. Bedziesz na IV fazie kiedy my będziemy jeszcze zrzucać :D :D :-)

Cześć Marudko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Wszystjie Kobiety Dukana :-)

Dzisiaj szczęście od samego rana mimo szarugi za oknem. Mogę przesunąć suwaczek o cały kilogram i to po weekendzie :) Już zaczynam się przygotowywać psychicznie na spotkanie z 20kg ubytku i z 6 z przodu. Mam nadz 8-) ieję, że te przygotowania nie będą trwały miesiącami ;)

Gogi, serdecznie Ci gratuluję, jeszcze trochę drogi przed Tobą, ale idziesz jak burza co świadczy o tym, że organizm woli Ciebie w mniejszym wydaniu :D

EdkaFredka, nie przejmuj się takie wahania wagi się zdarzają zwłaszcza trakcie miesiączki i warzywek, a u Ciebie obydwie rzeczy na raz. Małe ilości do zrzucenia czasami spowalniają spadki, musisz być cierpliwa :grin:

Marudko, gratuluję czystych okien i pozdrawiam :D

Pozdrawiam też Maliszkę i Ostatnią Szansę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana kawowo i słonecznie :)

Może jednak mimo drapania szyb ze szronu z rana, będzie już ta wiosna do nas szła?

Dziś piękne słońce 8-)

Gochna twój serniczek zrobił furorę nawet wśród osób nieprotalowych :D

Mama zamówiła już na wielkanoc kolejny :D Przeżyliśmy imprezę.

Najadłam się sporo aż miałam wyrzuty ze skoro dieta to nie powinnam tyle ... ;) Ale wszystko było zgodne z naszymi przykazaniami :-)

Na wadze mniej czyli 58,8 ...jupi!!!!

Nie wiem jak rodzice, ale oni dziś mają pierwszy dzien z warzywkami!

No oby do piątku i potem zobaczymy ich realne spadki :grin:

Buzka!

Miłej pracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam CHUDZINKI!!!:-))) U mnie spadek ponad 1 kg w ciągu weekendu i to po obiedzie u teściowej;) Czy to możliwe??? Fakt że jestem na białkach ale..to chyba tylko woda...

8-) :D

mam tak od rana,wskakuję na wagę a tu kilogram więcej niż wczoraj rano,jak to możliwe

Wczoraj miałam pierwszy dzień warzywny,w ramach tego zjadłam trochę warzyw ale nie za dużo,wszystko poza tym przepisowo,jeszcze pobiegałam bo ja biegacz jestem.Czy to możliwe że przez @?????????????

Właśnie dostałam.

Ja chcę zrzucić tylko 2 kg. ;) A nie przybierać.

Warzycie się codziennie?

To na 100% @!!! Mi zawaliła całą uderzeniówkę. Podczas @ też chudniesz tylko tak jakby w utajeniu. Jak po @ woda spadnie to zobaczysz efekty.

Dzień Dobry wszystkim Kobiałeczkom w poniedziałkowu ranek,

Mam intensywny tydzień, bo urodziny syna w sobotę i chrzciny Siostrzeńca w niedzielę, dzisiaj biegnę zamówić tort specjalny i kwiaty na niedzielę muszę wybrać może mi coś poradzicie w tej kwestii - wiadomo, że białe, ale czy robiłyście jakis bukiecik na Chrzciny, który Wam przypadł do serducha.

Ponieważ w piatek już przyjedzie tez moja teściowa trzeba ogarnąć dom i zapewnić nocleg oraz wyżywienie. Nie mam z tym problemu, bo z teściową mam dobry kontakt i to raczej ona pyta mnie o zdanie, co mi pochlebia :)

Ale muszę też kupić od niej prezent dla Malca i zaklepaĆ jej fryzjera, więc trochę nowych spraw. Jeszcze prezent dla syna już zaliczkowany mam do odbioru.

Poza tym odczulanie i jak zwykle ćwiczenia dwa razy w tygodniu.

Ponadto wzięłam prace zlecone na te wszystkie wydatki, więc chyba powinnam się sklonować w tym tygodniu i nie wiem, czy jeden klon wystarczy.

Spokojnie wypiję kawkę i poukładam to wszystko.

Nie ma jak przekazywanie kompetencji w dół :D

Muszę tylko opracowac spójny plan działań hehehehe

Rzeczywiście masz niezły młynek w tym tygodniu. Ale jak jest dużo do roboty to czas szybciej leci i sie nie mysli o jedzeniu:D Zleci tydzień szybko razem z kilogramami. Powodzenia w organizacji i udanych imprez! Ile Twój synek ma lat?Ja ide na urodziny 2-latka za 2 tyg i kompletnie nie mam pomysłu na prezent:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny!!

Juz po protalowym sniadanku, ale przed kawa.

Zaczal sie nowy tydzien-warto cos zaplanowac. Moze za przykladem Marudy jakies okienka???

Pogoda pochmurna, ciezka.... chyba jednak pojde na kawe.

Szpuleczko ja też mam w planach mycie okien, ale skoro u Ciebie pochmurno a u mnie słonko to zapraszam do mnie :-)

Buziaczki ;)

Witam CHUDZINKI!!!:))) U mnie spadek ponad 1 kg w ciągu weekendu i to po obiedzie u teściowej;) Czy to możliwe??? Fakt że jestem na białkach ale..to chyba tylko woda...

Agabyd a co to znaczy że "nawet po obiadku u teściowej" ?

Ja też jestem po obiedzie u teściowej i musze ją pochwalić, stara się bardzo, gotuje dla mnie mieso a jak mam warzywka robi mi suróweczkę bez majonezu i wogóle całkiem light.

Oj chyba widzi efekty i się stara 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALISZKA-Dziękuję dziękuję ciuchy nadal te same tylko z tym że mogę ubrać takie ,które były za ciasne

BOZENA66-jak burza chyba nie bo czasami się zawiodę jak parę dni nic nie leci ,ale ważne że wogóle leci nie wiem jak reszta ale często mam zaparcia i czuję się ociążała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry wszystkim Kobiałeczkom w poniedziałkowu ranek,

Nie ma jak przekazywanie kompetencji w dół ;)

Muszę tylko opracowac spójny plan działań hehehehe

----------------------

He he.

Ja tez lubie takie "menadzerskie " dzialania-oby tylko bylo kim zarzadac.

Czasami, a nawet czesto mozna liczyc tylko na siebie -zakasac rekawy i do dziela.

Ale i satysfakcja nie ta sama.

Masz niezly tydzien przed soba Maliszka -duzo sily i energii ze sloneczka zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.