Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

fajne babki jesteście

dzięki

już Was bardzo lubię

eh no nie miałyśmy wątpliwości ;)

Witam Wszystkich poweekendowo!

Weekend się skończył, cały spędzony na uczelni - maskrycznie nudny przedmiot pt " rejestry sądowe" masakra....

Grzeszki weekendowe oczywiście też się zdarzyły ale całe szczęście nie odbiło się to na wadze...

Niezłych zaległości sobie narobiłam nie zaglądając tu przez weekend.

Gratuluję spadków :)

a ja spadam...sprzątać :D

Motylku niedługo dolecisz do półmetku :grin: Gratki za spadki!!

Witajcie Protalki!

U nas od dwóch dni duuuużo słońca ale mrozik tez trzyma a w nocy nawet trochę śnieg popruszył.

Generalnie zima trzyma.

Olinko, Agabyd - wam też się należą gratulacje, fajnie że spada wam waga... a mnie nie... niestety :-) ale nie dziwię sie zanadto bo jestem na warzywach do wtorku, a ponadto w sobote nagrzeszyłam 2 lampkami wina... eh...

A dziękować ...

Daj sobie na razie spokój z tym winkiem ... to nieludzkie tak samego siebie katować...potem i spadków brak i kac jest a tak... świeza i chudnąca :grin: Buźka Margaretka!

Ktoś- Bożenka?- pytał o bukiecik na chrzciny ... ja polecam konwalie (ale pewnie ich brak o tej porze roku). Ładnie się prezentują również margaretki białe i iryski (moje ulubione).

Albo pieknie pachnące frezje ... to takie delikatne kwiaty 8-) Ogólnie ja preferuje na takie okazje małe bukieciki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry wszystkim Kobiałeczkom w poniedziałkowu ranek,

zaskoczyło mnie dzisiaj skrobanie szyb, bo jakoś liczyłam na ciepło tymczsem wszystko zamarzło na kość. Liczyłam, bo po wichurze sprzed kilku lat nie mam termometra za oknem, a telewizor z prognozą pogody to ja traktuję, jak Małgosia Ostrowska :-)

Życzę miłego dzionka i tygodnia.

Dzisiaj odbieram nowy laptopik więc będzie trochę zabawy, bo w nim windows7 nie znany mi zupełnie.

Podobno lepszy niż znienawidzona przez wszystkich vista. Zobaczymy, zobaczymy.

Mam intensywny tydzień, bo urodziny syna w sobotę i chrzciny Siostrzeńca w niedzielę, dzisiaj biegnę zamówić tort specjalny i kwiaty na niedzielę muszę wybrać może mi coś poradzicie w tej kwestii - wiadomo, że białe, ale czy robiłyście jakis bukiecik na Chrzciny, który Wam przypadł do serducha.

Ponieważ w piatek już przyjedzie tez moja teściowa trzeba ogarnąć dom i zapewnić nocleg oraz wyżywienie. Nie mam z tym problemu, bo z teściową mam dobry kontakt i to raczej ona pyta mnie o zdanie, co mi pochlebia ;)

Ale muszę też kupić od niej prezent dla Malca i zaklepaĆ jej fryzjera, więc trochę nowych spraw. Jeszcze prezent dla syna już zaliczkowany mam do odbioru.

Poza tym odczulanie i jak zwykle ćwiczenia dwa razy w tygodniu.

Ponadto wzięłam prace zlecone na te wszystkie wydatki, więc chyba powinnam się sklonować w tym tygodniu i nie wiem, czy jeden klon wystarczy.

Spokojnie wypiję kawkę i poukładam to wszystko.

Nie ma jak przekazywanie kompetencji w dół :)

Muszę tylko opracowac spójny plan działań hehehehe

Witam serdecznie przy śniedanku.

Ja dla swojej modszej córki małam bukiecik z "glorioza" czerwono zółte kwiatki super wyglądają. Ożwiają biel, ale w niektórych porach roku ciężko było je dostać (cóka ma 14lat) może teraz jest łatwiej.Są takie inne.

Windows 7 - no cóż nie syszałam o nim nic dobrego raczej to ze gorszy od visty mniej dopracowany, ale może tobie podpasuje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorowo! nareszcie udalo mi sie nadrobic zaleglosci w czytaniu.Dziekuje wszystkim za wsparcie.

-Sago ja robilam wczoraj trufelki wyszly dobre,trzymalam je w lodowce i nic sie z nimi nie stalo,tylko nie mialam slodzika w proszku i dalam ten w tabletkach i jednak dalam za duzo bo byly troszke gorzkawe.

-Zastanawialam sie gdzie podziala sie nasza Nutka,okazuje sie ze byla na wakacjach.Nutko musisz sie teraz zmobilizowac i wrocic na lono Ducana,a noz teraz waga sie podda i predzej bedzi ubywac,czego Ci bardzo zycze.

-A gdzie nasz Juggin i Winkachce czy cos przeoczylam w czytaniu i tez gdzies wyjechaly?

-ciesze sie ze Gochna juz w lepszym nastroju.Zycze wszystkim nocnych spadkow.

-aha! ktoras pytala gdzie kupic olejek orzechowy ,a ja pytam gdzie kupujecie olejek cynamonowy ? chcialam robic scrub kawowy ale nigdzie w sklepach nie ma olejku,nawet o takim nie slyszeli.teraz juz uciekam bo czytanie postow zajelo mi troche czasu a latorosl chce jeszcze na kompa usiasc,wiec DOBRANOC WSZYSTKIM

To już zgłupiałam co z tymi trufelkami do lodówki czy nie - może Śliweczka podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć laseczki - ja się na razie tylko witam, bo w weekend

nic nie poczytałam.. taki leń mnie złapał.. Ale to po piątkowym myciu okien.

Wiec mam nadzieje, że miałam prawo ;) się polenić po takim wysiłku..

A teraz trochę poczytam. Jakby co - najwyżej znowu się odezwę.

Miłego dnia, znów ten poniedziałek.. oby szybko minęło.. po piątku !!! :-)

Taki kruciótki post, zawsze tyle piszesz. Fajnie tak z rana mi się Ciebie czyta. Pozdrawiam

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenki, Olinko, Agabyd2002 – wielkie gratulacje tak od poniedziałku spadki, świetnie

Gogi - mkniesz jak burza i bardzo dobrze, zaraz lepiej się poczujesz lżejsza i chudsza, wiem to po sobie. Trzymam kciuki za Ciebie oby tak dalej.

Olinko wyśij mi ten przepis Gochny, albo Ty Gochna. Ja od jakiegoś czasu to taki zbieracz przepisów jestem (mam to po mamie - ma setki przepisów, a i tak nie wiele z nich korzysta), ale może jakoś się zmobilizuje do zrobienia.

21 okien o kurczę to chyba fatycznie zamek, albo szkoła, hihihihi. To po co Ci dieta, wystarczy myć okna raz na dwa tygodnie i spadniesz na wadze i ramiona wzmocnisz (jak na siłowni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalki.

Dzisiaj ciężka próba przedemna,bo dla rodzinki robię pyszności-pierogi z serem i rodzynkami i struclę makową ,bo mój mąż zechciał makowca ;) Oj...będzie ciężko...

Sobie upiekę sernik ,żeby zbyt mocno nie nagrzeszyć :-) Taki sernik czarno biały,bo mam chęć na sernik na cieście kakaowym.

To już zgłupiałam co z tymi trufelkami do lodówki czy nie - może Śliweczka podpowie

Trufelki zawsze wstawiam do lodówki i zawsze nadaja się do jedzenia na drugi dzień.Więc jeśli komuś coś nie wyszło to nie wiem w czym przyczyna.

Do mycia okien i ja się zgłaszam :) uwielbiam myć okna 8-) Więc jeśli trzeba to ja lecę :D

Sago,ja też jestem maniaczką i zbieraczką przepisów.Mam kilka książek kucharskich z różnych krajów,zbierałam też książeczki z biblioteczki Poradnika Domowego i mam 2 wielkie,grube zeszyty z różnymi przepisami.Szczególnie mam sentyment do starych przepisów mojej babci i mamy i często je wykorzystuję (choć ostatnio rzadziej żeby mnie nie kusiło :D )

Gratuluję spadków.

Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 okien o kurczę to chyba fatycznie zamek, albo szkoła, hihihihi. To po co Ci dieta, wystarczy myć okna raz na dwa tygodnie i spadniesz na wadze i ramiona wzmocnisz (jak na siłowni).

----------------

He, he -wole spadac od dolu -no wiesz biodra i nizsze partie , a te przy myciu szybek prawie bezuzyteczne.

A co do chatki -nie szkola, nie zamek tylko przyzwoicie doswietlona chalupa -wcale nie taka duza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, pytanie głównie do zaawansowanych Proteinek ;)

Robiłyscie sobie badania?

Ja zrobiłam i nie jest za dobrze, 1,5 miesiąca na diecie a krew nie za bardzo - za niski cholesterol HDL, za wysoki ogólny i LDL. Niby mieszczę się w normie ale podobno takie wyniki w moim wieku to niedobrze...

Nie jemy owoców, może stąd niski poziom dobrego cholesterolu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalki.

Dzisiaj ciężka próba przedemna,bo dla rodzinki robię pyszności-pierogi z serem i rodzynkami i struclę makową ,bo mój mąż zechciał makowca ;) Oj...będzie ciężko...

Sobie upiekę sernik ,żeby zbyt mocno nie nagrzeszyć :-) Taki sernik czarno biały,bo mam chęć na sernik na cieście kakaowym.

---------------

Sliweczko!

Mam nadzieje, ze o nas nie zapomnisz i wklepiesz co nie co na stronke :) . Sernik na ciescie kakaowym -brzmi pieknie!!!

Ja tez maniakalnie zbieram przepisy -mam juz niezla biblioteczke z nimi. Chociaz musze przyznac, ze coraz czesciej posluguje sie sprawdzonymi przepisami (b.lubie jak maja osobiste uwagi) sciagnietymi z internetu.

Zycze dyscypliny przy makowcu -ostatnie robilam przed swietami, czyli jeszcze przed dieta i nie wiem

czy potrafilabym sie im w tej chwili oprzec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, pytanie głównie do zaawansowanych Proteinek ;)

Robiłyscie sobie badania?

Ja zrobiłam i nie jest za dobrze, 1,5 miesiąca na diecie a krew nie za bardzo - za niski cholesterol HDL, za wysoki ogólny i LDL. Niby mieszczę się w normie ale podobno takie wyniki w moim wieku to niedobrze...

Nie jemy owoców, może stąd niski poziom dobrego cholesterolu?

Wysoki cholesterol grozi nam jeśli jemy za dużo np żołtka jajka, bo ten posiada go masę, Dukan radzi wtedy używac samego białka, proponuję jeść w dni warzywne więcej warzyw, bo tam są minerały i witaminki...aha i dużo niskozmineralizowanej wody, która filtruje z nerek resztki.

Może więcej wypowie się Nuta!

Saga przepis już u Ciebie na privie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kruciótki post, zawsze tyle piszesz. Fajnie tak z rana mi się Ciebie czyta. Pozdrawiam

Miłego dnia

:) No tak jakoś dzisiaj wyszło.. Bo w weekend nie poczytałam..

Ale nie ma tego złego.. może jutro.. Tym bardziej, że dzisiaj

mój luby zabiera mnie na "prezentacje drużyny". Nowy sezon

piłkarski się zaczyna.. ;) Ale on to tylko kibic.. Ciężko się z tą

jego miłością drugą pogodzić.. Dlatego sama czasami muszę zawitać

na stadionie, żeby choć trochę próbować zrozumieć..

Ale i tak UWIELBIAM przerwy w sezonach!!! 8-)

Kurcze, byłam złożyć życzenia dyrektorowi jako delegacja.. z moim

kierownikiem.. i myślałam, że zaraz wrócę.. a tu bania, trzeba było

wypić herbatkę i zjeść co nie co.. :-) Alkoholu odmówiłam, że z resztą

nie chciałam 'wydziwiać' - choć miałam ochotę uciec. Bez sensu, że mnie

wybrał..Chyba dlatego, że zastępuję w obowiazkach taką panią Ele co na

chorobowym..

I tym samym umknął mi czas w pracy i za pół godzinki kończę, odzyskuję

samochodzik z naprawy i do domciu wracam już nie autobusem, ale za to

napewno w korku.. ale coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..i sie ostałam sama na forum.. ;)

Witam wszystkie Protalki.

Do mycia okien i ja się zgłaszam 8-)

uwielbiam myć okna :D Więc jeśli trzeba to ja lecę :D

:-) No proszę.. Popadnę w kompleksy. Bo nie cierpię sprzątać.

Choc staram się co tydzień pomachać szmatą w domu. Ale też

nie lubię tego robić sama - wiec lubego też zaganiam do roboty.

Co niekoniecznie mu się podoba. Hihihi.. ale poszłam za Waszym

przykładem - jak kiedyś tak sobie rozmiawiałyśmy - i dostał prikaz,

że jak nie pomoze, to na żadne piwo nie puszczę!!! :grin: O dziwo,

działa!!!

Robiłyscie sobie badania?

Ja zrobiłam i nie jest za dobrze, 1,5 miesiąca na diecie a krew nie za bardzo - za niski cholesterol HDL, za wysoki ogólny i LDL. Niby mieszczę się w normie ale podobno takie wyniki w moim wieku to niedobrze...

Nie jemy owoców, może stąd niski poziom dobrego cholesterolu?

Ja kiedyś miałam z pracy robione takie dodatkowe badania. I tak: tego złego

cholesterolu miałam w normie ok, a dobrego choloesterolu, tak jak Ty, za mało.

Tak trochę pod normą.. Ale jakoś nic z tym nie zrobiłam.. Nie wiem ile masz

lat, bo o wieku wspominasz. Ja jeszcze dwie chwilki :) przed trzydzie-stką..

Mój osobisty lekarz.. (tata..) się tym faktem nie zmartwił. Wręcz przeciwnie..

Wyniki były ok - tym bardziej, że kiedyś groziła mi anemia, bo nie jadłam mięsa..

To głównie było zmartwieniem rodziców (bo przecież nie moim). Więc może dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam 27 lat, więc już też blisko do 30 :-)

Tez od razu pomyślałam o jajkach ale lekarz powiedział że cholesterol z jajek sie wcale tak szybko nie wchłania. Zagroził mi też wieńcówka i zawałem, koniec końców jak wyszłam to sie poryczałam ale teraz dochodze do wniosku że to jakiś konował był i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do badań to jak je robiłam ostatnio to tylko tyle złego że anemia ale mam to stale od jakiegoś czasu i żyje a na protalu jedynie minimalnie spadły od tego co było...a reszta ok ;)

Co do sprzątania to też nie lubię tego robić, ale co mam robić jak siedzę bez pracy w domu to chociaż tak sobie czas "umilę" ale na mycie okien to mnie nikt nie namówi - no chyba że na dworze by było z 30 stopni :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.