Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

kochane jesteście, zerkałam w pracy co tam smarujecie i pozwole sobie szybko odpowiedzieć.

chetnie bym sie przyłączyla do Waszych rozmówek, ale obrona juz w czwartek brrrr nie ma co teraz tracić czasu 8-)

Witajcie :grin:

Niespodziewanie już jasno się zrobiło o tej godzinie, o której wstajemy :grin: I jeszcze słoneczko do tego, może wreszcie się zmobilizuję do rannych spacerów :grin:

Winkachce, gratuluje Ci decyzji przejścia na III Fazę, bo zwlekałaś troszkę. Powodzenia :grin:

Dziękuję bardzo, faktycznie ciężko mi było się zdecydować ... No, ale ile można!!

Kochana Wikachce witaj po przerwie.

Gratuluję decyzji o III fazie i powodzenia z pracą licencjacką.

Z tego co tu czytam na II fazie nadal się chudnie i jest to tez odpowiedź na czyjeś pytanie czy przechodzic na III w dniu osiągnięcia wagi, czy po kilku dniach - to chyba nie ma znaczenia.

Chlebek smakował ??? :D Wcale się nie dziwię. Ale jak jedzony samodzielnie czy z dodatkami?? :D Jestem niepoprawna, przepraszam.

Wage osiągnęłas superi szybko, ale z tego, co pamiętam nei dałaś sie kusić żadnym grzeszkom. Gratulacje!!!!

Pozdrowienia dla wszystkich i miłego dnia :D

Kochana Madziu , dziękuję za ciepłe słowa. Mam wyrzuty sumienia pisząc Wam o tym chlebku ale skoro nalegasz ...:D hehe

chlebek kupiłam czarny fitness z płatkami owsianymi, zamiast masła serek naturalny piątnica do tego liść sałaty, serek żółty oraz pomidorek :D ... i więcej mnie nie proś o takie szczegóły bo dziewczyny mnie wyklnał :grin: i masz rację nie grzeszyłam - dopiero pod koniec jak juz miałam 62 osiągnięte to pozwalalam sobie na odrobine winka :grin: To na prawdę się opłaca !! Buzia

Cześć dziewczęta!

Chyba kolej na mnie, żebym się obraziła na swoją wagę. Okrutna, pokazuje codziennie więcej i dziś doszła do 89 :-) . Masakra jakaś! @ mi się skończyła, po białkach zrobiłam tylko 2 dni warzywek, żeby równo z Maćkiem iść i po dwóch dniach białek zwyżka :twisted: . Nie jestem z tego powodu szczęśliwa. Maciek też po dwóch dniach uderzeniówki i nic w dół :) . Już dzisiaj wspomniał, że da sobie chyba spokój, czym mnie rozwalił :D Mam nadzieję, że to tylko głupie gadanie i tak wcale nie myśli ;) . Jak myślicie, czy brak u niego spadku może być spowodowane tym, że ćwiczy? Czy może jego alkoholowo-towarzyski weekend jest tego powodem? Zaczął w niedzielę, z tym że mało tego dnia jadł, ale wczoraj już więcej. Ruszy ta jego waga czy nie? Bo gotów mi się wycofać na samym początku, tym bardziej, że znów dostał jakąś propozycję towarzyską na następny weekend i podpytuje mnie, czy chociaż jedno piwko będzie mógł sobie wypić :D . Bez jakiegoś namacalnego dowodu działania diety gotów mi się wycofać :D albo w alkoholizm popaść :-D .

Słuchaj Marudko, co starszyzna prawi!!! Bo zanim się obejrzysz, dzieci odchowasz i czas będzie wnukami się zająć! Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak to szybko leci. Mi się wydawało, że to jakaś odległa przyszłość, a zostałam babcią jako studentka :D , chociaż okazało się, że lata mam, tylko jakoś o tym zapomniałam i o tym, że dzieci tak szybko się starzeją :-D .

Niemniej, dzieci są naszą największą radością :grin: :-D :-D . Smutków też potrafią przysporzyć niemało, ale takie życie...

Moje serdeczne gratulacje Winkachce z powodu wejścia w nowy etap życia!!! Dala mężulka oczywiście też!!!

W innych sprawach powodzenia na maxa!!!

OOO dziękuję, mam nadzieje, że wszystko bedzie dobrze :grin: to bardziej sprawy finansowe więc musi być dobrze. Zawsze przecież jest :grin: ps. Maż również dziękuje.

Witam Dziewczyny!

Winkachce gratuluję przejścia do III Fazy :grin: jak ja już bym tam chciała być.

Te kochana , nie przeginaj z tymi imprezami, wczoraj Ci sie udało, ale wiecej juz tak nei rób to szybko do mnie dobijesz:)

Poza tym ja pamiętam jak się witalaś a teraz zobacz na swój suwaczek, szybko Ci idzie juz masz połowe za soba.

Maragrete i Kropelka - Dziękuję Wam za gratulacje - trzymam i za Was kciuki !!

Obiecuje po obronie zdać Wam relacje z III fazy, póki co nie jestem w stanie zjeść tego wszystkiego co dukan pozwala. Dwa kawałki chleba, ser zółty, otrebianka, obiad, owoc (w tym makaron 2 razy w tyg) o mamo to za dużo :grin:

a gdzie tu jeszcze warzywa i białka - troche się dziwnie czuje dziś wazyłam 0,5 więcej, ale nie panikuje w środe mam "białkowy czwartek" to pewno zejdzie.

Trzymam kciuki za Wasze spadki. PAPAP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandruś, życzę Ci powodzenia z całego serca ;) :-) :)

Jusiu, odezwij sie kochana, bo nie mam kogo stawiać do pionu, Sandra już stoi 8-)

Maragrete, to świetnie, że przez cały czas się dokształcasz i nas przy okazji, dziękujemy :D

Iriss, jeść zdecydowanie jeść, ser biały ma z reguły świetne parametry, nawet półtłusty.

Jestem jestem Bożenko! 

Usmiałam się jak przeczytałam tego posta! Ale z tym stawianiem do pionu miałaś racje. Niestety znów padłam! Nie wiem czy to dobra wymówka ale nie miałam czasu na diete ostatnio bo mój synek (2latka) miał i nadal ma zapalenie jamy ustnej. A nie wiem czy wiecie ale to boli jak cholera. Wszystko chciał jeśc ale nie dał rady i strasznie płakał. 3 nocy wogóle nie przespałam bo co 15 minut sie budził i strasznie płakał. Dziś o niebo lepiej. Noc przespał budząc się tylko 3razy. I nawet zaczął jeść. Więc i ja będe mogła znów wrócić na łono Dukana.

Sandro bardzo dziękuje za reklame,he he.. Bardzo się ciesze że Ci się podobają. Powiem szczerze że co chwilka mam nowe rzeczy i na brak czasu nie narzekam. Siedzę w domku i mam fajne zajęcie gdzie moge zrobic cos dla innych i dla siebie. A znajomi mi co chwilka daja jakies zamówienia, widocznie im sie podobają,he he...

Jeszcze raz dzieki że o mnie pamietałyscie. To bardzo miłe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandruś, życzę Ci powodzenia z całego serca ;) :-) :)

Jusiu, odezwij sie kochana, bo nie mam kogo stawiać do pionu, Sandra już stoi 8-)

Maragrete, to świetnie, że przez cały czas się dokształcasz i nas przy okazji, dziękujemy :D

Iriss, jeść zdecydowanie jeść, ser biały ma z reguły świetne parametry, nawet półtłusty.

Jestem jestem Bożenko! 

Usmiałam się jak przeczytałam tego posta! Ale z tym stawianiem do pionu miałaś racje. Niestety znów padłam! Nie wiem czy to dobra wymówka ale nie miałam czasu na diete ostatnio bo mój synek (2latka) miał i nadal ma zapalenie jamy ustnej. A nie wiem czy wiecie ale to boli jak cholera. Wszystko chciał jeśc ale nie dał rady i strasznie płakał. 3 nocy wogóle nie przespałam bo co 15 minut sie budził i strasznie płakał. Dziś o niebo lepiej. Noc przespał budząc się tylko 3razy. I nawet zaczął jeść. Więc i ja będe mogła znów wrócić na łono Dukana.

Sandro bardzo dziękuje za reklame,he he.. Bardzo się ciesze że Ci się podobają. Powiem szczerze że co chwilka mam nowe rzeczy i na brak czasu nie narzekam. Siedzę w domku i mam fajne zajęcie gdzie moge zrobic cos dla innych i dla siebie. A znajomi mi co chwilka daja jakies zamówienia, widocznie im sie podobają,he he...

Jeszcze raz dzieki że o mnie pamietałyscie. To bardzo miłe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jusiu a co Ty za cudeńka robisz? :> bo tylko słyszałam o tym ale nie widziałam...pochwal się szerszej publiczności ;)

He,he he.... Robie sztuczną bizuterie. Dla zainteresowanych i nie wtajemniczonych jeszcze wklejam zdjecia. Jak mi sie to uda,he he.... Wiecej fotek na maila moge przesłac.

post-15599-1266942744_thumb.jpg

post-15599-1266942767_thumb.jpg

post-15599-1266942828_thumb.jpg

post-15599-1266942838_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!!!

Trudno nadążyć za Wami!!! ;) :-) :)

Mam mało czasu i trochę nie jestem aktywna na forum...

Wielkie gratulacje dla spadkowiczów!!!!!!!!!

...i powitania dla nowych serkojadek!!!!

Moja waga wreszcie też się ruszyła i zaraz posunę suwaczeczek 8-) :D :D !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lula - tak bezkarnie to nie możesz, musisz utrzymać bilans otrębów tzn. 2 łyżki owsianych i 1 łyżka pszennych dziennie, a wiec jak chleb to mniej otrebianki albo wcale oraz bilans produktów tolerowanych - czyli max 2 dziennie a w chlebku jest mąka czy skrobia kukurydziana, wiec jak zjesz to juz jeden produkt tolerowany masz zaliczony...

MonikaP - witaj z nami protalkami, my będziemy cie wspierać, podpowiadać, radzić, ganić za grzeszki ale dużo zależy od ciebie samej.... Powodzenia i determinacji w diecie ci życzę !!! ;)

Witam - dzięki Maragrete za odpowiedź , będę tego pilnowała, z otrębianki nie zrezygnuję, już się przyzwyczaiłam , że jest to moje pierwsze śniadanie, pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE wieczorowo ,jak się robi tą sławną otrębiankę, może ja spróbuję? Czy jak mam ochotę nieodpartą na coś słodkiego to otręby smakowe to wielkie wykroczenie? Pozdrawiam ;)

No tez właśnie ja się zawsze chciałam dowiedziec o co chodzi z tą otrębianką. Wszyscy zajadają to i może ja zacznę mimo że mi się źle kojarzy z wątrobianką:-) Bo ja powoli już mam dośc sera...Jak pomyślę że jutro to samo co dziś..i pojutrze i popojutrze i za tydzień!!! Jak wy protalki dajecie rade??? Ja mam chyba wieczorny kryzys!!! Chlebaaaa!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE wieczorowo ,jak się robi tą sławną otrębiankę, może ja spróbuję? Czy jak mam ochotę nieodpartą na coś słodkiego to otręby smakowe to wielkie wykroczenie? Pozdrawiam ;)

ja robie otrebianke ze szklanki mleka 2 lyzek otrebow owsianych i 1 pszennych , ale najbardziej smakuje mi jak dodam tabletke slodzika i szczypte cynamonu jest wspaniala !!!!!!!!!!

a jak mam nieodparta ochote na slodkie to mieszkam ser bialy ze slodzikiem i cynamonem fajny deserek jak dla mnie

Podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tez właśnie ja się zawsze chciałam dowiedziec o co chodzi z tą otrębianką. Wszyscy zajadają to i może ja zacznę mimo że mi się źle kojarzy z wątrobianką ;) Bo ja powoli już mam dośc sera...Jak pomyślę że jutro to samo co dziś..i pojutrze i popojutrze i za tydzień!!! Jak wy protalki dajecie rade??? Ja mam chyba wieczorny kryzys!!! Chlebaaaa!!!!

Hejka

otrebiaka naprawde dobra napisalam jak ja robie kilka postow lub jeden wyzej , to co jadasz normalnie ja sera juz kilka dni nie jadlamprzejadl mi sie przeciez tyle mozemy, poczatki mialam trudne ale juz 3 tygodnie jestem na Dukanie i coraz wiecej kombinuje nie lubie monotonni w jedzeniu szybko bym zrezygnowala jak bym miala jesc codziennie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

otrebiaka naprawde dobra napisalam jak ja robie kilka postow lub jeden wyzej , to co jadasz normalnie ja sera juz kilka dni nie jadlamprzejadl mi sie przeciez tyle mozemy, poczatki mialam trudne ale juz 3 tygodnie jestem na Dukanie i coraz wiecej kombinuje nie lubie monotonni w jedzeniu szybko bym zrezygnowala jak bym miala jesc codziennie to samo

Dzięki za przepis! 3 tygodnie i 8,5 kilo??? Nieźle też bym tak chciała!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.