Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Dziewczyny!

Mówicie że dzień szary i bury...u mnie znowu zasypało śniegiem, to co zdążyło stopnieć dzisiaj się odnowiło...masakra niech już ta zima sobie idzie!!!

Z tymi proboszczami to faktycznie różnie, chociaż nasz nawet koperty podczas kolędy ze stołu nie wziął tylko ją zostawił ...przeżyliśmy szok bo tak jak mieszkaliśmy w innej miejscowości to aż mu się paliło do niej.

Ciekawe ile od nas za ślub zawoła, musiałabym się zorientować co by mi później o rozwodach na kazaniu nie rozprawiał ;) bo takie przypadki się też zdarzały.

U mnie dzisiaj kolejny mały spadek -0.3 kg jak stało to stało, a jak ruszyło to co chwile troszkę :-)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,mniej więcej co 3 tygodnie mam duszności i palpitacje serca(nie uzywam słodzika wszystko robię bez cukru)doszłam do wniosku ,że to brak cukru i faktycznie po nażarciu się słodyczy,po godzinie mija mi ten stan.Zawsze byłam łasuch na słodycze,czy Wy też tak miałyście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra młody skapitulował i spi..

A chciałam się spytać cosik.jak robicie rybę w parowarze to razem z warzywami?? mam taki 3 piętrowy ale nie wiem czy brokuły i fasolka nie będą " pachniały" rybą jak je tam zamknę razem. jak Wy parujecie?

czy na przepisiki mogłabym się ewentualnie też załapać? nurka.n@wp.pl

Wysłałam przed chwilą. Miłego pichcenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anka- nie wiem czy to od braku cukru, może dziewczyny coś poradzą - gratki spadku ;)

maliszko - dziękuję zaraz lece zobaczyć co to za smakołyki

kropelko- mówisz ,że to tylko jednostronne?? o nie!! to tym bardziej LEsbijki z siebie nie będe robić :-)

dziecka na szczęście z tamtego małżeństwa nie mam.a że to dłuuugo trwa to fakt .

motylku- u mnie też szaro i buro- dziecko mi już o 8 rano buty i czapke przynosiło ,żeby iść na dwór ale coś sie zebrać nie mogę- słoooonka mi się chce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,mniej więcej co 3 tygodnie mam duszności i palpitacje serca(nie uzywam słodzika wszystko robię bez cukru)doszłam do wniosku ,że to brak cukru i faktycznie po nażarciu się słodyczy,po godzinie mija mi ten stan.Zawsze byłam łasuch na słodycze,czy Wy też tak miałyście?

Objawy nie wyglądają mi na spowodowane brakiem cukru, wiem coś o tym mam w domu cukrzyka od 11 lat.

Brak cukru czyli hipoglikemia to słabość mięśni i ich drżenie, mroczki, omdlenia, ból głowy,bełkotliwa mowa, poty, czasem faktycznie kołatanie serca.

Ludzie w hipoglikemii często przewracają się na ulicy i ponieważ mówią niewyraźnie często są brani za pijaków, a wymagają natychmiastowej pomocy, żeby nie wpadli w śpiączkę.

Mało tego w tym stanie mają owocowy zapach z ust, co niektórzy biora za zapach wińska lub przepicia.

Wystarczy podać im słodki napój jeżeli jeszcze nie są nieprzytomni . Ale się rozpisałam, ale może to komuś uratuje życie, że będziecie wiedziały.

Na początku choroby syna najbardziej bałam się, że tak się stanie i inkt nie udzieli mu pomocy.

Wracając do Twoich objawów może faktycznie te duszności to objaw takiej słabości??

Pamietaj jednak, że organizm potrafi sam syntetyzować cukry i jego brak objawiajcy się na poczatku diety bólamigłowy zwykle mija po pierwszych dniach kiedy metabolizm się przestawia.

Kiedy to się dzieje??

Rano, wieczorem, czy w różnych porach??

Koniecznie zrób badanie poziomu cukru na czczo i najlepiej 2 godziny po posiłku również.

Może znasz kogos kto ma własny glukometr??

Konieczna byłaby wizyta konsultacyjnea u lekarza, ale tak na pierwszy rzut nie wiązałabym tego z dietą.

Lekarz, jeżeli dobry poszuka ewentualnych przyczyn.

Trzymaj się i daj przebadać, bo zdrowie ważniejsze niż smukła sylwetka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,mniej więcej co 3 tygodnie mam duszności i palpitacje serca(nie uzywam słodzika wszystko robię bez cukru)doszłam do wniosku ,że to brak cukru i faktycznie po nażarciu się słodyczy,po godzinie mija mi ten stan.Zawsze byłam łasuch na słodycze,czy Wy też tak miałyście?

no ja też tak mam.........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po rozwodzie ale w świetle kościoła dalej jestem mężatką te pytania są własnie po to w razie rozwodu kościelnego.. tak stwierdziliśmy z moim ex mężem ,że chcąc się rozwieść kościelnie najlepiej by było żeby któreś z nas powiedziało ,że jest homo :-) I na rozmowach się skonczyło ,bo on się upierał żebym to ja robiła za lesbijkę a ja chciałam żeby to własnie on okazał się gejem tajniakiem heheh....

a co łaska to moja teściowa dała 500 zł w 2003 roku- chciała to dała ja bym tyle nie dała na pewno.

teraz chrzciliśmy Tymcia - też co łaska- a łaska była nie wielka bo raptem 50 zł w kopercie się znalazło. FAkt faktem chrzest mieliśmy brzydki w ławkach i na "odpierdziel się" może łaska ie okazała sie uświęcająca?? ;)

Może spróbujcie rozwieśc się na "niedojrzałośc emocjonalną" podobno jest taka opcja. Ja prawa kanonicznego nie znam, bo za moich czasów tego nie było w programie studiów, ale tam nalezy szukac odpowiedzi na pytanie, jakie są możliwości. A podobno jest ich wiele wszystkie prześmieszne w trakcie udowadniania, np. nieskonsumowanie, ukryta niechęc do posiadania potomstwa, które jest głównym celem zawracia związku i uświęca niedopuszczalne bez intencji poczęcia akty płciowe :) 8-) :D Z rozwojowej ciekawości profesjonalnej moge się spróbowac zapoznać, chociaz to odległe o lata świetlne od mojej specjalności :D :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie podałam maila:ankaworonko@op.pl

Odzyskałam sygnaturkę jestem na półmetku.

Gratuluje, Ankaw połowinek !!!! HURRA ! Juz bilizej teraz niz dalej......... ;)

Mam pytanie,mniej więcej co 3 tygodnie mam duszności i palpitacje serca(nie uzywam słodzika wszystko robię bez cukru)doszłam do wniosku ,że to brak cukru i faktycznie po nażarciu się słodyczy,po godzinie mija mi ten stan.Zawsze byłam łasuch na słodycze,czy Wy też tak miałyście?

Ankaw - ja tez miałam takie przyspieszone bicia serca, dodatkowe skurcze i podobne objawy i na wizycie u mojego lekarza pierwszego kontaktu stwierdzono że prawdopodobna przyczyna jest niedobór potasu i magnezu, ze względu na intensywne picie i co za tym idzie wydalanie płynów, wypłukałam sobie mikroelementy. Ponieważ biore równolegle leki na obniżenie ciśnienia, a one troche tez sa moczopędne wiec w sumie niedobór sobie spory zafundowałam. Dostałam preparaty z potasem i magnezem, tylko silniejsze niz te dostępne bez recepty, pobrałam troche ale juz po kilku dniach było ok. Moze u ciebie jest podobnie.......

Maliszka ma racje - brak cukru nie grozi nam bo właśnie o to chodzi żeby nastąpiło w nas zjawisko ketozy, czyli przetwarzania naszych zapasów tłuszczowych na glukoze potrzebna dla mózgu.... Nasz organizm umie to tak przerobic ale nie chce mu sie, woli sięgać po cukier który mu dostarczamy bezpośrednio, jak mu nie dostarczamy to musi sie wziąc do roboty i sapalac zapasy tłuszczu... o to chodzi w tej diecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo.. :grin: To Gosia nam ładnie wytłumaczyła..

Choć i tak jest to dziwne.. bo jak ktoś chce

kłamać to i tak okłamie.

A z tym pytaniem o geja.. to ja znam jedną

parkę u której niby mąż okazał się 'inny' po

ślubie, a ożenił się, żeby ludzie nie gadali.

Choć w końcu jego preferencje okazały się

silniejsze.. :D

Nie wiem jak to się w końcu skończyło..

Ale porazka.. !!!

I to trochę takie przykre, ze już na poczatku

trzeba mysleć o czymś takim..

W ogóle na tych naukach ci ludzie co z nami

chodzili - to pytali właśnie tylko o to jak można

unieważnić małżeństwo.. Ręce się załamują..

Mam nadzieje, że MY ;) to tak "póki smierć nas

nie rozłączy..".

Nikt nie zapytał ile trzeba zapłacić w kościele..

Z młodych w mojej pracy tylko jeden się żenił

dwa lata temu i już nie pamięta..

Czy to jakaś stawka jest, czy 'ile łaska' i właściewie

ile ta łaska ma wynosić..

Jakie są wasze dośwadczenia. Przepraszam, że to

taki niedietetyczny temat, przepraszam..

Jakby co to puście te moje posty mimo uszu!!

Żeby nikt się nie gniewał.. :grin:

W 2003 r. jak brałam swój ostatni :grin: ślub, daliśmy księdzu 200 złotych, ale nic w zamian nie otrzymaliśmy tylko Kościół, bo ślubu udzielał nam zaprzyjaźniony ksiądz rodziny. Nawet nie przygotowali mu ornatu, tylko od niechcenia papiery do podpisania przynieśli i to wszystko. :D

A ja tak z innej beczki - proszę o opinie.

Nie mam wciąż pracy znalazłam ogoszenie z firmy w której pracowałam 2 lata temu. Byłam tam przez 2 lata, dużo roboty, a wynagrodzenie takie sobie. Odeszłam składając wypowiedzenie. Pracodawca młody był zbyt dumny żeby poprosić bym została (zresztą oskupił tą firmę ok pół roku przed moim wypowiedzeniem). Rozstaliśmy się życząc sobie powodzenia i mimo wszystko pokojowo. Nie jestem zwolennikiem palenia mostów za sobą. Moje pytanie:

czy powinnam złożyć aplikacje? co prawda mogą nie brać mnie pod uwagę? ale waham się czy nie złożyć. poradźcie.

Chyba faktycznie wybadać grunt i spróbować wynegocjować lepsze warunki podczas rozmowy z szefem firmy, nie masz nic do stracenia, może się uda?

no nie podałam maila:ankaworonko@op.pl

Odzyskałam sygnaturkę jestem na półmetku.

Gratulacje! :-) :) 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dziękuję za szybką odpowiedź,cukier zawsze miałam idealny za to ciśnienie niskie,a więc może to brak potasu z magnesem,poza tym mój wypadający płatek serca pewnie tez dokłada.No nic wybiore się do lekarza,chociaż doświadczenia z moja rodzinna raczej nie ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ho!

Pogoda barowa :-) zawsze w takie dni miałam chętkę na wypad do knajpki na małe co nieco... Ale nie dziś :D

Trzeba dukać i się trzymać w ryzach!

Gosienko mam dla ciebie pomysł na to by nie polec z dieta jak się mąż pojawi :)

Tym razem ty go zaskocz kolacyjką do łóźka,z tym że zrób nasze dukanowe smakolyki, nawet serniczek o poźnej porze nie będzie grzechem a ty będziesz spokojnie mogła go zjeść :D.

To samo z imieninami w domu ... jest tyle możliwych dań które mogą jeść wszyscy ... na urodzinach u siostry było dużo róźnych dań...i nieportalowi też je jedli, niektórzy nie mając o tym pojęcia ;)

Robiłam np:

Szaszłyczki z cebulą w piekarniku;

roladki wędlinowe nadziewane serem białym;

jajka w sosie jogurtowo-chrzanowym i ze szczypiorkiem;

serniczek Gochny.

Aniaw gratuluje połówki, wiem jak to cieszy!

wywal ze swojej sygnaturki stary link z suwaczka bo ci się zaplątał tam niepotzrebnie 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje połówki, wiem jak to cieszy!

Dzięki Wszystkim i życzę duzych spadków.U mnie idzie wolno,ale zdarzają się grzeszki.

Olinka wywaliłam ten link,dzięki za podpowiedź.

Maliszka wydrukowałam przepisy i powinno być lepiej z moją dietką.

Życzę smacznego obiadowo-dukanowo(ja juz po)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.