Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Tarnowskie Gory, a raczej okolice....a Ty?

Ja to jestem z małopolski :-) ale parę miesięcy przeprowadziłam się na śląsk i teraz należałoby odpowiedzieć z Gliwic.Mój mąż tu pracuje najpierw dojeżdzał do nas w wekkendy ,ale stwierdziliśmy że to nie ma sensu i podjeliśmy decyzje ze się przeprowadzamy. Troche jest cięzko z daleka od domu, mamy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem z małopolski 8-) ale parę miesięcy przeprowadziłam się na śląsk i teraz należałoby odpowiedzieć z Gliwic.Mój mąż tu pracuje najpierw dojeżdzał do nas w wekkendy ,ale stwierdziliśmy że to nie ma sensu i podjeliśmy decyzje ze się przeprowadzamy. Troche jest cięzko z daleka od domu, mamy. :)

ooo to nie tak daleko ;) za to ja mieszkam dom dalej od mamy, ale ma to swoje plusy i minusy :-)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello.

kochano moje.. nie udzielałąm sie wcale niestety ale byłyscie dla mnie zawsze pomocne dzieki czytaniu..jutro z samegoranka przez zaskoczenie jade do wloch..mam zamiar dalej dietować protalowo mam nadzieje ze sie uda..

boje sie co ja bez was zrobie tak mnie od siebie uzaleznilyscie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po pracy :)

Napisałyście tak dużo, że nie wiem czy mi się uda odpowiedzieć na wszystkie posty, które mnie zainspirowały. Zacznę od zaległości

Monika, witam Ciebie serdecznie na forum i życzę Ci samych sukcesów naszej wspaniałej diecie :-)

Jusiu, jak to dobrze, że się odezwałaś 8-) Wracaj Słoneczko do Dukana, ja ważę teraz 71kg, masz pojęcie jak byś się wylaszczyła, gdybyś nawet dukała w moim żółwim tempie ;) Zrób sobie prawdziwy suwaczek, bo bardzo motywujace jest przesuwanie tych małych nawet cyferek :D

Gratuluję Spadkowiczom: Ankaw, Tobie szczególnie, bo połowinki to jest wspaniały moment na gratulacje i świętowanie :grin:

Maliszko i Maragrete, moje dwie Gwiazdeczki forumowe bardzo Wam dziękuję za wsparcie. Jest mi wstyd i już chciaam Wam obiecywać, że nigdy więcej :grin: , ale... nie wiem czy nie złamię swojego słowa, a tego bardzo nie lubię, a poza tym tak naprawdę to nigdzie mi się nie spieszy, bo gdzie ja znajdę takie fajne Dziewczyny jak na naszym forum, a jak jeszcze mi zostały kilogramy do zrzucenia mam dobry pretekst do zawracania Wam głowy.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisiu koniecznie dołącz będziemy Cię wspierać i dasz radę.

Te objawy które opisujesz znamy wszystkie - wstyd przed rozbieraniem, przeświadczenie o tym, ze jesteśmy nieatrakcyjne itd. Przytyłaś -trudno, zrzucisz, a mąż nie musi być cierpliwy, bo nie przyrzekałaś mu że będziesz szczupła tylko, że będziesz go kochać :) 8-) :D

Dla pocieszenie jestem pewnie dużo starsza, ale mam podobne gabaryty - 157 cm i startowałam z 78 kilogramów. Wczoraj kupiłam rurki rozmiar 38 i właśnie w nich siedzę i sweterku do bioder. Żadnych namiotów imitujących ubrania!!! Trzymam kciuki!!!

jak to przeczytałam to miałam łzy w oczach :D mi sie marzy zeby wejsc w 40 co dopiero 38. Gratuluje mam nadzieje ze mi sie tez uda byłoby cudownie. Ja od jutra zaczynam diete nakupiłam serki w carrefourze te z piątnicy light jogurty,kefiry itp. Tak się zastanawiam czy sobie od jutra nie przykleic na lodówke swojego zdjęcia. :-) Na pewno wy dziewczyny będziecie mnie motywowac ale w przypadku gdyby mnie coś zaczęło korcić :grin: to wtwdy jeden rzut okiem na zdjecie i juz słodyczy sie odechciewa :grin: albo jakiegoś obiadku - mojej rodzince bede gotować normalnie wiec dodatkowa motywacja sie przyda. AAA nigdzie nie znalazłam otrab pszennych ;) mam tylko owsiane . moze wystarcza :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dzieczyny!!!!

Zanotowny spadek 2 kg:) po 2 dniach uderzeniowki.Oby szybko spadlo to co szybko dobralam, na to licze bo troszke po spodniach tych co byly juz luzne czuje, ze sa troche ciasniejsze.Chcialam doczytac zaleglosci przynajmniej od ostatniego postu ale zwariowany dzien w pracy-pierwszy po urlopie.Ma przyjsc jakas ispekacja z iso wiec, generalnie na necie tak sobie siedziec nie mozna.Do tego maja do przyszlego tygodnia poblokowac nam neta na kompach wiec to juz bedzie totalna tragedia, gapienie sie przez 12 godzin w sciane odliczajac te 3 na przerwy i moze 2 prawdziwej pracy...reszta to sciema i bez netu to z nudow to pousypiamy szczegolnie na nockach.

Widze, ze pojawiolo sie sporo nowych nickow wiec pozdrawiam wszystkie nowe kolezanki bardzo serdecznie.

Tak czytam Cie Marudko o Twoim pragnieniu dziecka...a ze mna jest cos nienormalnego, w ogole nie czuje instynktu macierzynskiego i martwi mnie to, co ze mna nie tak...w koncu mam juz 33 lata a ochoty na malenstwo zadnej a zdaje sobie coraz bardziej sprawe, ze jeszcze chwila i bedzie dla mnie za pozno wiec trzeba byloby sie decydowac w najblizszych latach.Z drugiej strony moja najblizsza ciotka, starsza zaledwie o 2 lata ma roczna coreczke i jest wiecznie przemeczona, zmeczona, zniechecona i narzekajaca.Nigdy nie miala specjalnego instynktu, zdecydowala sie na macierzynstwo bardziej z rozsadku niz pragnienia i teraz nie wyrabia.Mowi, ze nie oddalaby juz tego ale wiecznie narzeka i dopiero co przestala sie leczyc z depresji poporodowej wiec juz sama nie wiem jak to jest.Byc moze gdybym miala bardziej stabilna sytuacje finansowa to byloby mi latwiej...

No nic koncze i spadam od neta bo w kazdej chwili moze sie pojawic ta inspekcja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ ! Ja też bardzo proszę o skan przepisów barbara150368@02.pl POPROSZĘ również przepis GOCHNY na serniczek i MARCYNDO jaki przepis jest potrzebny do zrobienia tak pięknych różyczek! DZIĘKUJĘ!!!

Basiu przepis wzięłam ten co Margarete podawała zrobiłam identycznie i wyjszły mi takie oto różyczki pikne. Ale foremka tez jest ważna, wczesniej robiłam w zwykłej i wszystko sie rozpadało a w tych sylikonach pięknie odchodzą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu przepis wzięłam ten co Margarete podawała zrobiłam identycznie i wyjszły mi takie oto różyczki pikne. Ale foremka tez jest ważna, wczesniej robiłam w zwykłej i wszystko sie rozpadało a w tych sylikonach pięknie odchodzą .

Przepis Maragrete jest na stronie 1219 tak po środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam ze słonecznego i spokojnego CHORLEY ;)<br><br>Wypoczywam i dietuje, aczkolwiek dietowanie Dukanie jest tutaj strasznie trudne. Bardzo malo tutaj takiego nabialu ktory by odpowiadal diecie :/ Wszedzie czaja sie pokusy, walcze z tym strasznie, Wszystko byleby sie nie poddac. Moze tak nie do konca twarogowo, ale tez nie tlusto i bez cukru 100% i bez wegli. Takze moze i nic nie bedzie... Oby :-) .. Buziaczki kochane wracam do relaksu.. to cudowne tak wreszcie raz od 4 lat wypoczac od calego zmaieszania domowego, od obowiazkow i spraw... to cudowne.. Wracam do Relaksu Buziaki kochane :*<br><br>Mumusi gratuluje spadku i MAćkowi te- niech sie nie poddaje bo to najwiekszy blad jaki moze popelnic.<br><br>Papa Kochane :) Pozdrowienia z Chorley 8-)<br>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ KOBITKI!!!

Jeeju ale mam czytania a to tylko 1 dzień...

Póki co dziękuję wszystkim za "baty" melduję szybciutko, że już się poprawiłam i efekty - na warzywkach ubyło dziś 400 g ;) Ale się cieszyłam rano :-)

Ja też mam imprezę w ten weekend - Ukochanego urodziny i nie wiem wciąż co podać jako danie główne proszę pomóżcie!!!!

A ja biorę się za czytanie zaległości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.