Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie serojadki!!!

u mnie waga stoi, ale i tak jestem zadowolona!!! 23 kg!!! żadna inna dieta nie dałaby takich rezultatów w tak niewielkim czasie!!!

Gratki dla spadkowiczek!!! Gogi!!-tak trzymaj!!!jak dla mnie rewelacja!!! Na wakacjach już będziesz duuuuużo mniejsza!!!!

Witam nowe protalki i trzymam za Was kciuki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! nareszcie Was docztałam;) 

Witam porannie!

W końcu mały spadeczek :grin: , u Maćka też, więc jest powód do dobrego humoru na cały dzień i natchnienie do kontynujacji diety :grin: .

Życzę wszystkim dobrego humoru pomimo pogody, która niezbyt piękna i udanego dnia :grin: :grin: :grin: .

Pozdrawiam :grin:

Gratuluję mocno,wkońcu się coś ruszyło:) 

matko to rzeczywiście świat zwariował :grin:

mnie zaskoczyła urzędniczka jak poszliśmy Tymciowi wyrobić pesel (nie mamy slubu) i Pani pyta mnie czy jestem pewna ,że Ten oto tutaj Jacek S. jest ojcem dziecka i powinien nosić jego nazwisko :grin:

Potem pyta Jacka czy na pewno Tymon to jego dziecko i jest przekonany ,że chce dać mu nazwisko-- nosz Qrwizna chyba z pierwszym napotkanym chłopem nie poszłam meldować dzieciaka..ehhhh

Agula- nie jeden facet chciałby napisać takiego posta jak Ty - jednym stoi drugim nie - i dogodz tu człowiekowi :grin: :grin:

ok czas minał ide ululać maleństwo

Hehe miło tak z rana poczytać Was Wesolki :-) Co do ojca, może ta Pani wzięła pierwszego lepszego z ulicy :)

WITAM SERDZECZNIE:)

Chce Was wszystkie pozdrowić i gratulować sukcesów!!!

Ja obecnie sie nie ważę bo muszę odczekać (okres), ale jest u mnie to co tygryski lubią najbardziej (cyt. Gochna) moje dzinsy urosły hehehe :grin: czyli lece i nie poddaje sie!!!!!!! w ogole ta dieta to super super super jest bo nie trzeba sie katowac ograniczeniam, czytam regularnie i nawet z serniczkiem protal zaszalalam - pycha ;)

Fanie jest i az chce sie zyc - powodzonka kochane

Gratuluję!!! Wielka motywacja, jak już jeansy rosną to hoho;)

To podobno świetna dieta i macie racje, dla osób, które chcą dużo kilogramów spalić, a ja właśnie jestem w takiej potrzebie. Można jeść co się chce z listy produktów, spadać w dół z wagą, a przy tym nie głodując. Mojej znajomej mąż stosował tą dietę i w 2 miesiące schudł ok 13 kg! Od dzisiaj ją stosuje i mam nadzieje, że zadziała, trzymajcie kciuki! 8-)

Witam!!! Dobra dobra, jak się człowiek do niej stosuje :D Powodzenia życzę. 

Witam laseczki z samego rana :-D

Znów nic pocieszającego na wadze :-D albo ta franca się zepsuła, albo złośliwość organizmu :-D Tak bardzo mi zależy aby Maciek się bardziej zmotywował, a tu nic ... ostatni dzień uderzeniówki i 1,5 kg mniej :-D . Przy jego wadze i biorąc pod uwagę, że jest facetem powinno być lepiej. Gotów mi się rozmyślić ... Może jednak te jego ćwiczenia wpływają na mały spadek, bo pakuje codziennie? Sama nie wiem ... zobaczymy na warzywkach, może on tak jak ja będzie spadał na warzywkach, bo mi na białkach znów przybyło :twisted: ... szkoda gadać :D  

Prawdopodobnie to przez ćwiczenia, znaczy się ja nie wiem ale ja bym w tym przyczyny szukała. Tak więc spadki będą ale wolniej. Może się mylę.

Śnieżynka, fajnie że się relaxujesz. Każdej by się takie wakacje przydały;)

Ankaw gratuluję połowinek!!! 

I wszystkim gratuluję spadków bo o niejakich czytałam. Wspieram tych których wagi strajkują, łączę się z Wami;) 

Hehe ciekawe rzeczy się dzieją w Kościele :D No niestety teraz to instytucja a nie społeczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne że na moment wracać się nie oplaca, chyba że trafi się coś naprawdę extra ...to wtedy czemu nie? Takie są prawa rynku, niech sie martwi pracodawca:) Ale trzeci raz to już byś tam raczej iść niemkogła:) Albo wyznacz sobie jakiś czas że jak np do X czasu nie znajdziesz nic to wtedy np wrócisz tam. A w jakiej dziedzinie szukasz pracy jeśli mogę wiedzieć ?W większości branż na wiosnę zaczyna się rozkręcać bo teraz to taki martwy okres na rynku pracy.

Witam serdecznie.

Jestem księgową i nie chciałbym mocno odbiegać od zawodu. To fakt początek roku nie jest dobrym czasem na zmianę pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podobno świetna dieta i macie racje, dla osób, które chcą dużo kilogramów spalić, a ja właśnie jestem w takiej potrzebie. Można jeść co się chce z listy produktów, spadać w dół z wagą, a przy tym nie głodując. Mojej znajomej mąż stosował tą dietę i w 2 miesiące schudł ok 13 kg! Od dzisiaj ją stosuje i mam nadzieje, że zadziała, trzymajcie kciuki! ;)

Na pewno się uda. Zasady i cierpliwość - sukces murowany. Powodzenia. Trzymam wszystkie 4 kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w kolejnym dniu zmagań. Wiecie ja tez się jakoś regularnie nie ważę bo dla mnie wyznacznik to wygląd i ciuchy, waga na 2 miejscu w sprawdzaniu efektów. Powiem wam,ze mogę się podzielić siłą woli bo mam jej dużo i spokojnie wytrzymuje tę dietę. Zresztą ja nie jestem typem objadacza, czasem lubię sobie coś zjeść a potem bywa tak,ze przez tydzień prawie nic nie jadam. Nie dlatego,ze się odchudzam ale tak już mam, dlatego ta dieta nie robi na mnie dużego wrażenia. To co mnie wkurza to mała dostępność produktów odtłuszczonych wrrrrr Bardzo mocno trzymam za was dziewczyny. Powiem wam jeszcze,że w pracy ze mną są 2 osoby na tej diecie tyle,ze mają sporą nadwagę i u nich kilogramy lecą szybciej w dół i ładnie widać efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w ogole nie czuje instynktu macierzynskiego i martwi mnie to, co ze mna nie tak...w koncu mam juz 33 lata a ochoty na malenstwo zadnej a zdaje sobie coraz bardziej sprawe, ze jeszcze chwila i bedzie dla mnie za pozno wiec trzeba byloby sie decydowac w najblizszych latach.

Sandro33 dokładnie ze mną tak samo, już w marcu skończę również 33 lata....moje założenie jest takie: jak się pojawi maleństwo to ok, ale jak nie to trudno i już...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny, ja to jak zwylke z dziwnym pytaniem: czy jak jecie jogurt Jogobella Light to wybieracie z niego kawałki owoców? Bo ja juz sama nie wiem, raz je jem a raz nie ;) I czy z paluszkami surimi coś się robi przed konsumpcją, tzn piecze albo gotuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry czwartkwo !

To podobno świetna dieta i macie racje, dla osób, które chcą dużo kilogramów spalić, a ja właśnie jestem w takiej potrzebie. Można jeść co się chce z listy produktów, spadać w dół z wagą, a przy tym nie głodując. Mojej znajomej mąż stosował tą dietę i w 2 miesiące schudł ok 13 kg! Od dzisiaj ją stosuje i mam nadzieje, że zadziała, trzymajcie kciuki! ;)

Witaj Kacza - życzę powodzenia w diecie i cierpliwości ! :-) Z nami sie uda, na pewno !

Witam w kolejnym dniu zmagań. Wiecie ja tez się jakoś regularnie nie ważę bo dla mnie wyznacznik to wygląd i ciuchy, waga na 2 miejscu w sprawdzaniu efektów. Powiem wam,ze mogę się podzielić siłą woli bo mam jej dużo i spokojnie wytrzymuje tę dietę. Zresztą ja nie jestem typem objadacza, czasem lubię sobie coś zjeść a potem bywa tak,ze przez tydzień prawie nic nie jadam. Nie dlatego,ze się odchudzam ale tak już mam, dlatego ta dieta nie robi na mnie dużego wrażenia. To co mnie wkurza to mała dostępność produktów odtłuszczonych wrrrrr Bardzo mocno trzymam za was dziewczyny. Powiem wam jeszcze,że w pracy ze mną są 2 osoby na tej diecie tyle,ze mają sporą nadwagę i u nich kilogramy lecą szybciej w dół i ładnie widać efekty.

Witaj Missdee - powodzenia w dietkowaniu i wytrwałości ! :)

Cześć Dziewczyny, ja to jak zwylke z dziwnym pytaniem: czy jak jecie jogurt Jogobella Light to wybieracie z niego kawałki owoców? Bo ja juz sama nie wiem, raz je jem a raz nie 8-) I czy z paluszkami surimi coś się robi przed konsumpcją, tzn piecze albo gotuje?

Coś ty Misza- traktukje ten jogurt jako produkt tolereowany, których można zjeść 2 dziennie.

Paluszki surimi wkrawam na surowo do sałatek albo podaje z czosnkowym sosem i brokułami zrobionymi na parze, smakuja bosko...

Dla naszych kolezanek świeżynek raz jeszcze podaje linki do stron gdzie sa przykładowe menu dzienne, przepisy na potrawy protalowe oraz produkty polecane przez nasze grono dla diety protal z miejscem ich zakupu i cenami :

http://www.smaczny.pl/forum/Przepisy-Na-Ok...iowa-t7437.html - przepisy

http://www.smaczny.pl/forum/Produkty-Dozwo...otal-t7917.html - produkty light

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...amp;#entry96975 - przykładowe menu

Miłego dietkowania i duuuuuzych spadków !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny, ja to jak zwylke z dziwnym pytaniem: czy jak jecie jogurt Jogobella Light to wybieracie z niego kawałki owoców? Bo ja juz sama nie wiem, raz je jem a raz nie ;) I czy z paluszkami surimi coś się robi przed konsumpcją, tzn piecze albo gotuje?

Odpowiem na drugie pytanie, bo ja osobiście nie jem owocowych jogurtów, paluszki surimi (jeśli to takie podrobione paluszki krabowe, które nie mają w sobie kraba tylko ryby a kolor pochodzi od barwnika) to są gotowe do spożycia bez żadnych obróbek termicznych.

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Jestem księgową i nie chciałbym mocno odbiegać od zawodu. To fakt początek roku nie jest dobrym czasem na zmianę pracy.

A to zmienia postać rzeczy:) Na lepsze! Z księgowymi to tak jest że co jakiś czas jest fala zapotrzebowania a potem spada i brak ofert na jakiś czas. Ale przynajmniej kilka razy w roku są takie wyże więc mam nadzieję że niedługo będzie. W mojej firmie(tzn nie mojej tylko gdzie pracuje:)) gdzie na codzień zajmujemy się pozyskiwaniem pracowników księgowi to często największa pula. A próbowałaś może zarejestrować się w jakiejś agencji pracy? Szanse są duże tym bardziej dla osób z doświadczeniem, i to chyba jeden z niewielu (niestety:() zawodów gdzie nie koniecznie chca tylko ludzi bardzo młodych.

Cześć Dziewczyny, ja to jak zwylke z dziwnym pytaniem: czy jak jecie jogurt Jogobella Light to wybieracie z niego kawałki owoców? Bo ja juz sama nie wiem, raz je jem a raz nie :-) I czy z paluszkami surimi coś się robi przed konsumpcją, tzn piecze albo gotuje?

Tak jak pisze Margarete-surowe są the best! Za starych dobrych beztwarogowych czasów jadłam sałatki z odrobiną białego wina jako sos. To dopiero pyło pychaaa ale co tam warto momarzyć teraz.

A z tym surimi to powiem tyle jeszcze że raz kupiłam takie tańsze chyba w Tesco za 2 zł paczka chyba no i tak je jadłam bez jakiejś szczególnej radości. Ale ostatnio kupiłam firmy carrefour-takie w kartoniku po 2 paczki za 5 zł z czymś i te sa pyszne!!! Także w naszym przypadku gdzie tak bardzo liczy się smak tej małourozmaiconej diety warto czasem zainwestować dla odrobiny przyjemności. Tak samo z jogutrami zauważyłam te tanie wodniste są nijakie w porównaniu do tych ciut droższych gęściejszych:)

Jestem uzależniona przyznaje sie. Od rana nie miałam prądu i zamiast się martwić jak ja dziecku mleko przygrzeje to pierwsza myśl że forum nie poczytam! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam laseczki z samego rana ;)

Znów nic pocieszającego na wadze :-) albo ta franca się zepsuła, albo złośliwość organizmu :) Tak bardzo mi zależy aby Maciek się bardziej zmotywował, a tu nic ... ostatni dzień uderzeniówki i 1,5 kg mniej 8-) . Przy jego wadze i biorąc pod uwagę, że jest facetem powinno być lepiej. Gotów mi się rozmyślić ... Może jednak te jego ćwiczenia wpływają na mały spadek, bo pakuje codziennie?

------------------------------

Mila Gochno!!!

Miesnie waza wiecej niz spalony tluszcz . Jezeli Maciek cwiczy , to szczegolnie na poczatku bedzie mial przyrost masy ciala.

Kilka lat temu bylam na fajnych wczasach w Jastrzebiej Gorze :dieta, cwiczenia pod okiem instruktorow, basen.Bylo duzo roznorodnych cwiczen od rana do wieczora. Zniecheconym dziewczynom brakiem szybkich efektow trener tlumaczyl, ze tluszcz zamieniany jest na ciezsze miesnie -stad nawet zwyzki sa mozliwe :D .

Efekty beda , ale z czasem .

Doskonale rozumiem Twoj nastroj. Ja tez od poczatku czulam sie wspolodpowiedzialna za efekty i w ogole sam przebieg diety syna (szczegolnie w kontekscie jego choroby).

Czas pokazal, ze decyzja byla sluszna i ciesze sie, ze go zachecilam .

Trzymam kciuki za Macka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalinki!

U mnie nic nowego waga ciągle stoi.Nie wiem kiedy w końcu przejdę tą 90ę.Wiosna za pasem a ja nic nie chudnę.Mam nadzieję,że w końcu się coś ruszy.

Gohna,od dłuższego czasu czytam o jakimś tajnym przepisie na sernik.Czy też mogłabym go dostać? Szkoda,że nie ma go w naszych przepisach.Podaję swój adres: esperantina@wp.pl ,może ktoś mi go prześle,z góry bardzo dziękuję.Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.