Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

sandra33dzięki za słowa otuchy, wiesz myślę sobię,ze jeszcze tą dietę zmodyfikuje tzn, ograniczę do minimum, chociaż i tak jem tylko to co na liście i to bardzo rygorystycznie. Ale zachciało mi się tego serniczka, tez bardzo prosze o przepis jak macie.

Missdee - serników ile chcesz i jakie chcesz ... ja robiłam dotychczas głownie sernik Jusi ale teraz zrobie i ten Gochny, zobaczymy jaki bedzie. pogrzeb sobie w naszych przepisach a na pewno cos wybierzesz.

Zajrzyj na strone : http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...7437&st=300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandra33dzięki za słowa otuchy, wiesz myślę sobię,ze jeszcze tą dietę zmodyfikuje tzn, ograniczę do minimum, chociaż i tak jem tylko to co na liście i to bardzo rygorystycznie. Ale zachciało mi się tego serniczka, tez bardzo prosze o przepis jak macie.

Missdee - serników ile chcesz i jakie chcesz ... ja robiłam dotychczas głownie sernik Jusi ale teraz zrobie i ten Gochny, zobaczymy jaki bedzie. pogrzeb sobie w naszych przepisach a na pewno cos wybierzesz.

Zajrzyj na strone : http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...7437&st=300

Dziewczynki ten od Gochny przepis jest tu: http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...amp;#entry97750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Missdee - serników ile chcesz i jakie chcesz ... ja robiłam dotychczas głownie sernik Jusi ale teraz zrobie i ten Gochny, zobaczymy jaki bedzie. pogrzeb sobie w naszych przepisach a na pewno cos wybierzesz.

Zajrzyj na strone : http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...7437&st=300

Maragrete dzięki, tajemnica tej diety to dogadzać sobie z produktów dozwolonych ;) Ja niestety nie mam czasu na przygotowywanie potraw więc jem dość monotonnie ale sernika sobie nie odmówię i zrobię dzisiaj wieczorem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh pol dnia za mna:)

Sorki ale mnie to zaciekawiło, czemu odstawiłaś? Mam nadzieję, że jedno nie wyklucza drugiego. Ja biore pigułki i mam nadzieję ze ta dieta nie osłabi ich działania. A wracając do tematu instynktu macierzyńskiego......

Ja kiedyś marzyłam o 5 dzieci :-) Może wiązało sie to z tym że jestem jedynaczką.Życie zweryfikowało plany i jedno mi wystarcza na razie przynajmniej. Dziecko to duży obowiązek , stres -jak choruje, nieprzespane noce gdzie człowiek sie modli zeby było juz wszystko ok. Pamiętam ze moja córcia to miała kiedys takiego wirusa ze spała ze mną i wymiotowała podczas snu na leżąco Boże co ja wtedy przeszłam.......ale oczywiśćie nie odradzam Dziecko to najwspanialszy skarb najpiekniejsze co moze sie nam w zyciu przydarzyc. Jakoś sobie nie wyobrazam zycia bez mojej córci.

MonikaP odstawilam pigulki bo bardzo powoli idzie mi ta dieta, nie wiem czy i co obwiniac wiec chcialam sprobowac jak bedzie bez pigulek, byc moze to one hamowaly spadek?to tylko proba bo dobrze mi napigulkach (bralam yaz- te niby najmniej szkodliwe) ze wzgeldu na brak bolow miesiaczkowych, nastrojow przedmiesiaczkowych i ogolnie b.male miesiaczkowanie podczas stosowania.Wiec za kilka miesiecy do nich wroce.

Sandra - ale dołożyłaś z tym ciągiem alkoholika...ha, ha, ha .. ale masz racje ja tez tak mam, szczególnie jesli chodzi o słodycze, jak nie jem to nie jem ale jak spróbuje to tone bym zjadła, wszystkiego co słodkie i nawet cukier z cukiernicy bym wyjadła.....

Z tą 5 klepka u siebie to przesadzasz, jestes dziewczyno super (!!!) i całkiem ok, ale jestes też mysląca osobą a więc możesz miec dystans do wielu spraw i do siebie samej też.

Prosiłaś kiedyś o link do tego mojego źródła dodatkowej wiedzy o naszej diecie, z którego czasem czerpię wiadomości , oto on : http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/protein...kilogramow.html

Maragrette dzieki za mile slowa.I za linka.Wlasnie slodycze- moj najwiekszy zyciowy nalog, jak to mowia slowa pewnej pisosenki ''gdy widze slodycze to kwicze'';)

sandra33dzięki za słowa otuchy, wiesz myślę sobię,ze jeszcze tą dietę zmodyfikuje tzn, ograniczę do minimum, chociaż i tak jem tylko to co na liście i to bardzo rygorystycznie. Ale zachciało mi się tego serniczka, tez bardzo prosze o przepis jak macie.

No i wlasnie te deserki u jednych nic sie nie dzieje, u innych przestoje...ja swoj koktajlik zmodyfikowalam, uzywam teraz tylko mleko+serek wiejski+slodzik.Odstawilam mleko w proszku i aromaty-bo przeciez tez sa na oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ KOBITKI!!!

Jeeju ale mam czytania a to tylko 1 dzień...

Póki co dziękuję wszystkim za "baty" melduję szybciutko, że już się poprawiłam i efekty - na warzywkach ubyło dziś 400 g 8-) Ale się cieszyłam rano :D

Ja też mam imprezę w ten weekend - Ukochanego urodziny i nie wiem wciąż co podać jako danie główne proszę pomóżcie!!!!

A ja biorę się za czytanie zaległości...

No... dobrze że się w koncu odezwalas bo już się balam,że się obraziłaś za te"baty" ;) :-) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie zgadzam się ;) !!! Głupia kupa krzemu pożarła moje wynurzenia :-) .

Czuję się zaszczycona, nazwaniem serniczka moim nickiem, ale to nie jest mój wymysł, pomysł zaczerpnęłam z forum i po prostu wypróbowałam, podzieliłam się z Olinką doświadczeniem i to wszystko, ot i co ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie serojadki!!!

u mnie waga stoi, ale i tak jestem zadowolona!!! 23 kg!!! żadna inna dieta nie dałaby takich rezultatów w tak niewielkim czasie!!!

Gratki dla spadkowiczek!!! Gogi!!-tak trzymaj!!!jak dla mnie rewelacja!!! Na wakacjach już będziesz duuuuużo mniejsza!!!!

Witam nowe protalki i trzymam za Was kciuki!!!

a ten niewielki czas to jak dlugo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów po kilku dniach witam się z Wami, z czego strasznie się cieszę.

Witam nowe koleżanki Kacze i Missdee (nie wiem czy nie przekręciłam?) i melduję, że warto zacząc dietę, tylko tyle, że trzeba się nastawić na wzloty i upadki.

Moja waga znów do góry 57.2, a było już 55,8, ale nie poddaje się i znów czekam na spadeczki, a może obniżę pułap na 50 to sobie ta waga pomyśli, że jeszcze jej dużo zostało i w końcu odpuści?

Asiu, Gogi i cała reszta gratuluję spadków.

Narobiłyście mi smaka na serniczek i się piecze.

Wiosna coraz bliżej, słonko we dnie świeci, ptaszki śpiewają, będzie dobrze.

I w tym optymistycznym nastroju żegnam Was do jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo próba nowego lapitopa ;)

Wieczorne, ponowne przywitanie :-)

Witam wszystkie serojadki!!!

u mnie waga stoi, ale i tak jestem zadowolona!!! 23 kg!!! żadna inna dieta nie dałaby takich rezultatów w tak niewielkim czasie!!!

Gratki dla spadkowiczek!!! Gogi!!-tak trzymaj!!!jak dla mnie rewelacja!!! Na wakacjach już będziesz duuuuużo mniejsza!!!!

Witam nowe protalki i trzymam za Was kciuki!!!

Anuuulllllka jesteś wzorem!!!

Śliczny wynik .

"Serojadki" bardzo mi się spodobało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie zgadzam się ;) !!! Głupia kupa krzemu pożarła moje wynurzenia :-) .

Czuję się zaszczycona, nazwaniem serniczka moim nickiem, ale to nie jest mój wymysł, pomysł zaczerpnęłam z forum i po prostu wypróbowałam, podzieliłam się z Olinką doświadczeniem i to wszystko, ot i co ...

Gochna to już jest Twój serniczek, bo inaczej nikt nie będzie wiedział o jaki chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczorem.Widze ze znowu przybylo kilka osob,PROTAL DZIALA,nie bede wymieniac Waszych nicow bo juz sie pogubilam,ale zycze wszystkim spelnienia upragnionego celu,oby waga nigdy na Was sie nie zagniewala i pokazywala zawsze cyferki,ktore same chcecie zobaczyc.

-Jak trudno jest mi na nowo zgubic te 6kg,co troche ubedzie to znowu przyrost,dzisiaj waga pokazala 64,7,ale jestem przed@ wiec moze bedzie pozniej mniej

-MonikoP pytasz o tabletki,ja tez jestem na tabletkach,ale juz wczesniej byl ten temat poruszany,ze dieta oslabia dzialanie tabletek,wiec nalezy uwazac,b jak sie nie myle,juz ktoras "zaszla" w ciaze podczas diety.

-Szpuleczko wyslalam Ci na priw wiadomosc prosze odpisz.

-Wszystkim ktorym waga spadla gratuluje,a tym na ktorych sie zagniewala trzyma kciuki,oby w koncu popuscila i pokazala mniej

-szukalam zdjecia z tortem,chyba w ksztalcie czolgu mial byc i nie moge znalezc,nie pamietam kto go robil,jezeli jest wstawione to moze pamietacie strone?zainteresowal mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.