Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wieczorem.Widze ze znowu przybylo kilka osob,PROTAL DZIALA,nie bede wymieniac Waszych nicow bo juz sie pogubilam,ale zycze wszystkim spelnienia upragnionego celu,oby waga nigdy na Was sie nie zagniewala i pokazywala zawsze cyferki,ktore same chcecie zobaczyc.

-Jak trudno jest mi na nowo zgubic te 6kg,co troche ubedzie to znowu przyrost,dzisiaj waga pokazala 64,7,ale jestem przed@ wiec moze bedzie pozniej mniej

-MonikoP pytasz o tabletki,ja tez jestem na tabletkach,ale juz wczesniej byl ten temat poruszany,ze dieta oslabia dzialanie tabletek,wiec nalezy uwazac,b jak sie nie myle,juz ktoras "zaszla" w ciaze podczas diety.

-Szpuleczko wyslalam Ci na priw wiadomosc prosze odpisz.

-Wszystkim ktorym waga spadla gratuluje,a tym na ktorych sie zagniewala trzyma kciuki,oby w koncu popuscila i pokazala mniej

-szukalam zdjecia z tortem,chyba w ksztalcie czolgu mial byc i nie moge znalezc,nie pamietam kto go robil,jezeli jest wstawione to moze pamietacie strone?zainteresowal mnie:)

Czołg  był mój ale nie pamiętam na której stronie, więc wstawie drugie specjalnie dla Ciebie;)

 post-17124-1267137311_thumb.jpg

post-17124-1267137326_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej:)ja juz po pracy

i znowu mnie na slodkie naszlo:)wrabalam czekoladowy serek homo(chyba za duzo slodkiego jem)a potem sie dziwie,ze spadkow brak

-MonikoP pytasz o tabletki,ja tez jestem na tabletkach,ale juz wczesniej byl ten temat poruszany,ze dieta oslabia dzialanie tabletek,wiec nalezy uwazac,b jak sie nie myle,juz ktoras "zaszla" w ciaze podczas diety.

nie straszcie dziewczyny!!nie wiem czemu nasza dieta mialaby oslabiac dzialanie tabletek??

dobrej nocki zycze!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

nie straszcie dziewczyny!!nie wiem czemu nasza dieta mialaby oslabiac dzialanie tabletek??

dobrej nocki zycze!!

Dieta nie osłabia działania tabletek anty, tylko otręby mogą utrudnić przyswajanie, dlatego jemy otręby rano a tabletki wieczorem  ;) :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie :)

Dzisiaj postanowiłam iść pieszo do pracy, ciekawe czy mi sie uda :grin: , pogoda nie sprzyja spacerkom, ale jak już wstałam o takiej nieludzkiej godzinie to idę 8-) Najważniejsze, że mimo szarości za oknem słychać śpiewajace ptaki. Wiosna już tuż, tuż...

Ostatnia Szanso,strasznie wcześnie dzisiaj zawitałaś na forum i jiż Cię nie ma ;) ??:

Marudko i Melu witajcie, mam nadzieje, że zaraz coś skrobniecie :D

Ivonko, super, że się pojawiłaś, dawno Ciebie nie było, jak z Twoją pracą? Wagą się nie przejmuj, na pewno odrobisz szybciutko :-)

Życzę Wszystkim miłego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Bozenko, Ostatnia Szanso, Melu..

i wszystkie inne które jeszcze tu dziś zajżą!!

Oj jak miło, że PIĄTEK!! I że za 1,5h wychodzę

z firmy :-) Choć to, że będę musiała rozmawiać

z klientami na delegacji - to mało mnie cieszy..

Ale jedziemy w trójkę - więc może moi koledzy się

będą wysilać.. Ja tylko - w poświęceniu dla firmy

odszczeliłam się jak biedronka na wiosnę - myślałam,

że zamarznę na tych przystankach - brrr...

Ale to dla wyższych celów ;)

Tylko, żeby mi w brzuchu nie zaczęło burczeć..

zajadma się jajecznymi kotlecikami. Zrobiłam je

w wersji dietetycznej - ale to zupełnie nie to samo,

co robić je ze zwykłą namoczoną bułką..

Mam nadzieje, że mnie na kilka godzin zapchają.

Właściwie to myślę już o powrocie do domu..

Chyba wolnę sobie z e sprzątaniem zrobimy.

Może tylko pozamiatamy. No i ja się wezmę za

pichcenie serniczka.. Ale raczej w wersji dla

zwyłkych zjadaczy chleba..

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczęta!

Fajnie Melu, że się w końcu odezwałaś :D .

Nie zazdroszczę Ci Marudko stania na przystankach, to dla mnie najgorsza zmora, dletego tyłek niemalże przyrósł mi do siedzenia w samochodzie ;) .

My z Maćkiem zanotowaliśmy małe spadeczki. Wciąż mu wciskam, że jego marny efekt jest spowodowany intensywnymi ćwiczeniami, on tylko robi miny ale myślę, że przyjmuje do wiadomości, bo już nie mówi o przerwaniu diety. :-)

Wszystkim, którzy tu zajrzą życzę miłego dnia i weekendu :) 8-) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczęta!

Nie zazdroszczę Ci Marudko stania na przystankach, to dla mnie najgorsza zmora, dletego tyłek niemalże przyrósł mi do siedzenia w samochodzie :-) .

Dziękuję Kachana GOSIU :) Ale to akurat ze świadomego na szczęście

wyboru - bo samochodzik już naprawiony. Więc mogłabym się już

'przesiąść' tym bardziej, że bilety drozeją od marca.. Ale tak czy siak..

taniej to wychodzi - a czasowo to ostanio też już mieszczę się w 1h

z tym dojazdem - bo wczejniej to było1.5h - więc jest coraz lepiej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana ;) chciałam sobie wczoraj upiec chlebek z przepisów i oczywiście nastawiłam. Niestety się spalił bo przysnęłam buuuuuuuuu dobrze,ze mąż wrócił i wyłączył piekarnik po godzinie :/ Nie piekę już po pracy wieczorem ale dzisiaj sobie nie odmówię. Zastanawiam się nad ćwiczeniami ale brak mi czasu, jeju jak ja chcę mieć już te 50 kg. obecnie 54-55 zaczynałam od 57 mały spadek jak na 16dzień ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczęta!

My z Maćkiem zanotowaliśmy małe spadeczki. Wciąż mu wciskam, że jego marny efekt jest spowodowany intensywnymi ćwiczeniami, on tylko robi miny ale myślę, że przyjmuje do wiadomości, bo już nie mówi o przerwaniu diety. :-)

Wszystkim, którzy tu zajrzą życzę miłego dnia i weekendu :) 8-) :D

No i tak trzymać ;)

Gochna przepis na serniczek tówj bo ty go zmodyfikowałas na potrzeby Dukana, mam tylko słówko do Marudy: zrób ten NASZ serniczek, bo on się niczym nie róźni od cywilnego a przynajmniej będziesz mogła go zjeść bez wyrzutow.

A tak wogole to mam pytanie do ciebie Marudka, bo troche sie pogubiłam,w jakiej ty jesteś fazie protala??

Buziaki z rana piątek!

U mnie straszą zalaniami i podtopieniami, ale cos za coś ... słychac już ptaki a w domu w wazonie forsycja pięknie rozkwita!

Wołajmy więc : WIooooooooooooSNA chodź już!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana ;) chciałam sobie wczoraj upiec chlebek z przepisów i oczywiście nastawiłam. Niestety się spalił bo przysnęłam buuuuuuuuu dobrze,ze mąż wrócił i wyłączył piekarnik po godzinie :/ Nie piekę już po pracy wieczorem ale dzisiaj sobie nie odmówię. Zastanawiam się nad ćwiczeniami ale brak mi czasu, jeju jak ja chcę mieć już te 50 kg. obecnie 54-55 zaczynałam od 57 mały spadek jak na 16dzień ehh

Missdee :)

ja wczoraj przyniosłam do domku piękne ksera ćwiczeń Jogi dla początkujących w domku, z wielkimi chęciami zaplanowaliśmy te ćwiczenia na wieczór, bo łukasz powiedział że chętnie ze mną poćwiczy. Ustaliliśmy że ćwiczymy codzień oprócz jednego dnia kiedy to trenujemy Karate :-)

No to po pracy miałabyć tylko mała drzemeczka ... i wstaliśmy rano do pracy !!

Przespaliśmy cały wieczór. A tym sposobem zawaliliśmy 1 dzien jogi ;D

No może będzie lepiej dziś?? Ale polecam bo te ćwiczenia to kilka minut dziennie.

zaraz poszperam za jakimś linkiem do tego co wczoraj znalazłam.

o tuu: http://www.joga.net.pl/strona.php?8397

Buźka.

Wynik jest w normie, nie masz dużo balastu i spada powolutku acz konsekwentnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak trzymać ;)

Gochna przepis na serniczek tówj bo ty go zmodyfikowałas na potrzeby Dukana, mam tylko słówko do Marudy: zrób ten NASZ serniczek, bo on się niczym nie róźni od cywilnego a przynajmniej będziesz mogła go zjeść bez wyrzutow.

A tak wogole to mam pytanie do ciebie Marudka, bo troche sie pogubiłam,w jakiej ty jesteś fazie protala??

... ja jestem w... uderzeniówce... :-)

To znaczy ciągle mi nie wychodzi.. Ale jak przybieram tak za dużo.. to czasami

się udaje. Głównie to śniadania protalowe... a reszta - pozostawia dużo do

myślenia.. Ale proszę mnie nie pogonić - bo ja się .. STARAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.