Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

... ja jestem w... uderzeniówce... ;)

To znaczy ciągle mi nie wychodzi.. Ale jak przybieram tak za dużo.. to czasami

się udaje. Głównie to śniadania protalowe... a reszta - pozostawia dużo do

myślenia.. Ale proszę mnie nie pogonić - bo ja się .. STARAM!!!

Eh no co ty?? Gonić kogoś?? No chyba że na specjalną pośbe samej zainteresowanej :-)

Tak zapytałam bo zwyczajnie zgłupiałam.

Milego dnia i weekendu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na którejś stronie naszego forum znalazłam wpis LENOXA z takim oto dowcipem:

(wybaczcie ze przytaczam ale warto się czasem pośmiać, na zdrowie:D)

Rozporządzenie Ministra Finansów"Rozporządzenie

MINISTRA FINANSÓW

z dnia 29 października 2001 r.

w sprawie określenia nowych tytułów podatkowych podatku dochodowego od osób fizycznych

Dz.U. z dnia 30 października 2001

Na podstawie art. 10 ust. 1 oraz art. 27 ust. 1 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. O podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. Z 1993 r. Nr 90, poz., 416 i Nr 134, poz. 646, z 1994 r. Nr 43, poz. 163, Nr 113, poz. 547, Nr 123, poz. 602 i Nr 126, poz. 626, z 1995 r. Nr 5, poz. 25 i Nr 133, poz. 654 oraz z 1996 r. Nr 25, poz. 113, Nr 87, poz. 395, Nr 137, poz. 638 i Nr 147, poz. 686)

Zarządza się co następuje :

§1. W związku z koniecznością zwiększenia dochodów budżetu ustanawia się nowe źródła przychodów polegających opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych:

Panny cnotliwe ? podatek od luksusu 10 %

Panny nie cnotliwe ? podatek od użyteczności publicznej 10 %

Stare panny ? podatek od nieużyteczności publicznej 20 %

Prostytutki ? podatek dochodowy 15 %

Mężatki ? podatek obrotowy 8 %

Cichodajki ? podatek od ruchomości 18 %

Żonaci z wdową posiadającą dziecko - podatek spadkowy 12 %

Kobiety w okresie ? podatek VAT:

a) 7 dni 22%

b) 9 dni 40 %

c) 22 dni 100 %

Stare babcie ? podatek od nieruchomości 10 % podstawy emerytury

Nosiciele wirusa HIV ? podatek od darowizn 25 %

Panny w mini ? podatek od widowiska 80 %

Spółkujący w krzakach ? podatek leśny i gruntowy ? 45 %

Spółkujący w samochodzie ? podatek drogowy 25 %

Teściowe ? podatek od nakładów zbędnych 50 %

Kobiety w ciąży ? podatek od wartości dodanej 80 %

Małżeństwa ? podatek za użytkowanie wieczyste 450 %

§.2 W związku z koniecznością natychmiastowego i właściwego wprowadzenia w życie powyższych przepisów karze podlegają:

Wdowcy ? za zniszczenia mienia społecznego 60 %

Bezdzietne mężatki ? za sabotaż 75 %

Panny z dzieckiem ? za prowadzenie działalności bez wpisu do rejestru 100 %

Kawalerowie ? za kłusownictwo 75 %

Rozwodnicy i rozwódki ? za dezercję 85 %

Panny mówiące, że to pierwszy raz ? za składanie fałszywych zeznań 40%

Cnotliwe kobiety pow. 18-go roku życia ? za nieterminowe świadczenia 30 %

Rozporządzenie ww obowiązuje z dniem ogłoszenia i ma zastosowanie do przychodów uzyskanych na terenie RP.

WICEMINISTER RADY MINISTRÓW

MINISTER FINANSÓW

Prof. Marek Belka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na którejś stronie naszego forum znalazłam wpis LENOXA z takim oto dowcipem:

(wybaczcie ze przytaczam ale warto się czasem pośmiać, na zdrowie:D)

Rozporządzenie Ministra Finansów"Rozporządzenie

MINISTRA FINANSÓW (...) 

Hahaha świetne!.... Zdrowo ojjjj zdrowo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Serojadki :-)

Wczoraj mnie tu nie było i się stęskniłam za Wami :) trochę do nadrobienia z czytaniem było ;) ale już na bieżąco.

U mnie dzisiaj kolejny spadek...jakoś po dłuższym zastoju zostałam nagrodzona 8-) już blisko 6 z przodu :D

Gratuluję wszystkim spadkującym :D oby tak dalej.

Miłego dnia1!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny wrzucilam do produktow dwa nowe produkty, platki z otrab przennych i wczoraj kupilam mleko instant odtluszczone , ktore nie jest w granulkach...

wstawie tu tez te platki bo ja je wcinam ciagle z serkiem ...

Olinko ja kupilam sobie ksiazke o jodze odchudzajacej tylko jakos nie moge sie zmobilizowac, moze jak sie ociepli? ;)

post-15307-1267176044_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny wrzucilam do produktow dwa nowe produkty, platki z otrab przennych i wczoraj kupilam mleko instant odtluszczone , ktore nie jest w granulkach...

wstawie tu tez te platki bo ja je wcinam ciagle z serkiem ...

Kasias napisz mi koniecznie gdzie to mleko dostałaś...plis!

A te płatki?? wyglądają super smakowicie :-)

Wiecie że ja wczoraj skakałam pod sufit bo udało mi sie zrobić naleśniki z otrębów? Jak dzieciak sie cieszyłam!

Teraz są w planach krokieciki z kapustką :) i barszczyk light ;)

eh na joge przyjdzie czas ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry wiosennie i przedwiosennie !

Moja waga znów do góry 57.2, a było już 55,8, ale nie poddaje się i znów czekam na spadeczki, a może obniżę pułap na 50 to sobie ta waga pomyśli, że jeszcze jej dużo zostało i w końcu odpuści?

Wiosna coraz bliżej, słonko we dnie świeci, ptaszki śpiewają, będzie dobrze.

I w tym optymistycznym nastroju żegnam Was do jutra.

Fajnie ze masz taki optymistyczny nastrój Ivonko - ja tez jak słonko świeci to mi sie do niego gęba śmieje... i wszystkie problemy wydają sie lżejsze gatunkowo........:grin: A moja waga też zgłupiała jak u ciebie, raz w góre raz w dól.... ale na pewno spadnie, nie ma wyjścia i u ciebie i u mnie.... :grin:

:-D Witam Was wszystkie przemiłe :-D „serojadki” :twisted: czytam forum codziennie i nadal trwam - TO WASZA ZASŁUGA :D no poza małymi grzeszkami ale tylko czasmi : :smile:roll: proszę podajcie mi przepis na trufelki Sliweczki. Miłego dnia życzę :D

Mela - trufelki Sliweczki to po prostu nasza chałwa z przepisów protalowych tylko uformowana w takie kuleczki, zajrzyj do stronki z przepisami i odszukaj sobie : http://www.smaczny.pl/forum/Przepisy-Na-Ok...iowa-t7437.html

Witam dziewczęta!

Fajnie Melu, że się w końcu odezwałaś :grin: .

My z Maćkiem zanotowaliśmy małe spadeczki. Wciąż mu wciskam, że jego marny efekt jest spowodowany intensywnymi ćwiczeniami, on tylko robi miny ale myślę, że przyjmuje do wiadomości, bo już nie mówi o przerwaniu diety. :grin:

Wszystkim, którzy tu zajrzą życzę miłego dnia i weekendu :grin: :grin: :grin:

Gochna - mały spadeczek to małe gratulki ... ale za to podwójne bo dla ciebie i dla syna... :grin:

Mnie tez juz tyłek do siedzenia w aucie przyrasta... czasem jak mam wyjśc z psem to łapie sie na tym ze najlepiej bym pojechała z nim spacerować....samochodem, szczególnie w taka buro-szara pogode. Jak przyjdzie całkiem juz wiosna to i we mnie wstąpi inny duch i będe wiecej chodzic pieszo....

Witam z rana ;) chciałam sobie wczoraj upiec chlebek z przepisów i oczywiście nastawiłam. Niestety się spalił bo przysnęłam buuuuuuuuu dobrze,ze mąż wrócił i wyłączył piekarnik po godzinie :/ Nie piekę już po pracy wieczorem ale dzisiaj sobie nie odmówię. Zastanawiam się nad ćwiczeniami ale brak mi czasu, jeju jak ja chcę mieć już te 50 kg. obecnie 54-55 zaczynałam od 57 mały spadek jak na 16dzień ehh

Missdee - to nie jest wcale mały spadek w te kilkanaście dni, jak ważysz mało i niewiele masz do zrzucenia to wynik dobry, popatrz jak nasza Sandra czy Nutka Cynamonu długo sie mecza ze swoimi spadkami. Dobry wynik, gratuluje !

Missdee 8-)

ja wczoraj przyniosłam do domku piękne ksera ćwiczeń Jogi dla początkujących w domku, z wielkimi chęciami zaplanowaliśmy te ćwiczenia na wieczór, bo łukasz powiedział że chętnie ze mną poćwiczy. Ustaliliśmy że ćwiczymy codzień oprócz jednego dnia kiedy to trenujemy Karate :-)

No to po pracy miałabyć tylko mała drzemeczka ... i wstaliśmy rano do pracy !!

Przespaliśmy cały wieczór. A tym sposobem zawaliliśmy 1 dzien jogi ;D

Olinko - ja zapisałam sie 3 tygodnie temu na joge razem z koleżanką, chodzimy raz w tygodniu i jest super....

Witam Was Serojadki :D

Wczoraj mnie tu nie było i się stęskniłam za Wami :D trochę do nadrobienia z czytaniem było :) ale już na bieżąco.

U mnie dzisiaj kolejny spadek...jakoś po dłuższym zastoju zostałam nagrodzona :grin: już blisko 6 z przodu :grin:

Gratuluję wszystkim spadkującym :grin: oby tak dalej.

Miłego dnia1!

Motylku gratuluję..... :-D

Bożenko - jak tam spacerek ? a waga ? wróciła do suwaczkowej ? Ja dzis zapomniałam sie zważyc ale wczoraj było wiecej niz na suwaczku... to może dopiero jutro sie zważę....... jutro kończę białka. Ale mam impreze urodzinowa u szwagra - kończy 50 lat.. ale bede sie trzymac, on tez jest na protalu i jako jeden z upominków zrobie mu sernik troche tez dla siebie..... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam sobie wczoraj takie grubsze, śliskie czarne getry do tuniki na sobotnia imprezę, do butów na obcasie wyglądają super, a ja ....wylaszczona trochę już... też sie sobie zaczynam w lustrze podobać, choc do wymarzonej sylwetki jeszcze dłuuuga droga... Miałam sobie nic na razie nie kupowac póki nie zakończę II fazy ale.... to było silniejsze ode mnie. Nie dość że odmawiam sobie tylu smakołyków, to chociaż zakupy ubraniowe niech zostaną... ;) Getry troche sa obcisłe u góry ( na zapas... bo przecież chudnę dalej..!!! :-) )

Ale jak założę taką tunikę szerszą dołem to nie widać i wyglądam w miarę ok, jak ja sie ciesze ze mam te 20 kilo za sobą....eh :) 8-) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam sobie wczoraj takie grubsze, śliskie czarne getry do tuniki na sobotnia imprezę, do butów na obcasie wyglądają super, a ja ....wylaszczona trochę już... też sie sobie zaczynam w lustrze podobać, choc do wymarzonej sylwetki jeszcze dłuuuga droga... Miałam sobie nic na razie nie kupowac póki nie zakończę II fazy ale.... to było silniejsze ode mnie. Nie dość że odmawiam sobie tylu smakołyków, to chociaż zakupy ubraniowe niech zostaną... ;) Getry troche sa obcisłe u góry ( na zapas... bo przecież chudnę dalej..!!! :-) )

Ale jak założę taką tunikę szerszą dołem to nie widać i wyglądam w miarę ok, jak ja sie ciesze ze mam te 20 kilo za sobą....eh :) 8-) :D

Gratuluje, pewnie że dobrze zrobilaś!! takie getry swietnie pasują do tuniki :D

Ale tej dwudziestki rownież, to świetny wynik :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jak trudno jest mi na nowo zgubic te 6kg,co troche ubedzie to znowu przyrost,dzisiaj waga pokazala 64,7,ale jestem przed@ wiec moze bedzie pozniej mniej

WITAM WSZYSTKICH:)))

Grazzia w jakim czasie dobralas te 6 kilo?wiesz ja tylko tydzien poszalalam, myslalam ze gora 2 kg mi przybedzie a tu az 4!!!!waga po 5 dniach uderzeniowki spadla prawie o 2 kg, niecale chyba, dokladnie na mojej wadze nie widac.Boje sie, ze tydzien szalenstwa okupie kolejnymi 5 miesiacami spadkow po 1 kg na miesiac.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasias napisz mi koniecznie gdzie to mleko dostałaś...plis!

A te płatki?? wyglądają super smakowicie :D

Wiecie że ja wczoraj skakałam pod sufit bo udało mi sie zrobić naleśniki z otrębów? Jak dzieciak sie cieszyłam!

Teraz są w planach krokieciki z kapustką :D i barszczyk light 8-)

eh na joge przyjdzie czas ...

Olinko mleko kupilam w carefurze, lezalo sobie miedzy tym granulowanym a pelnym...

platki kupuje w sklepie ze zdrowa zywnoscia i sa fajna alternatywa czegos chrupiacego, czego bardzo mi brakowalo, tylko denerwuje mnie ze na produktach tego typu nie ma zadnych tabel, ktore by mowily ile czego jest w danym produkcie...

A joga czeka sobie na lepsze czasy....

To a' propos stanu naszych biustów po odchudzaniu..... ;) :-)

http://images40.fotosik.pl/173/14c84d6239f7a7fcmed.jpg

oj Maragrete ta grawitacja jest niemilosierna, chyba sobie po diecie gorset zafunduje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.