Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH:)))

Grazzia w jakim czasie dobralas te 6 kilo?wiesz ja tylko tydzien poszalalam, myslalam ze gora 2 kg mi przybedzie a tu az 4!!!!waga po 5 dniach uderzeniowki spadla prawie o 2 kg, niecale chyba, dokladnie na mojej wadze nie widac.Boje sie, ze tydzien szalenstwa okupie kolejnymi 5 miesiacami spadkow po 1 kg na miesiac. ;)

Sandra- moj przyklad:ja przed swietami 2.5 miesiaca diety-spadlam 5g(jadlam glownie kapuscianke icwiczylam ostro)po tygodniu swiat i kolejnych dwoch przybralam o zgrozo 7kg!!!ja tak juz mam-tyle blyskawicznie a chudne z zwolnionym tempie;niestety..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonikoP pytasz o tabletki,ja tez jestem na tabletkach,ale juz wczesniej byl ten temat poruszany,ze dieta oslabia dzialanie tabletek,wiec nalezy uwazac,b jak sie nie myle,juz ktoras "zaszla" w ciaze podczas diety.

Witam dziewczyny. No nawet nie strasz!!! Dziękuję bardzo bardzo Maliszko za maila. Bardzo się przyda. Jeszcze bardzo proszę którąś z was o skan książki bo przepisy juz mam. Mój mail paw009@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dieta nie osłabia działania tabletek anty, tylko otręby mogą utrudnić przyswajanie, dlatego jemy otręby rano a tabletki wieczorem ;) :-)

Pozdrawiam

Jeszcze jedno pytanie to ile można dziennie zjeść tych otrębów żeby nie osłabiły działania tabletek? I co kiedy jest 7 dniowa przerwa w ich braniu?CZy trzeba wtedy stosować jakąś dodatkową metodę? :) Czy Dunkan coś pisze o tym w swojej książćę? Ale marudze heh ale troche spanikowałam 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny, witam piątkowo nareszcie ;)

Słuchajcie nie wiem co robić, chciałam zakończyć faze II na koniec marca, tak żeby Święta i wesele kuzynki wypadło mi w fazie stabilizacji (wtedy bym sie objadła w imię dwóch dowolnych posiłków w tygodniu) :-)

Ale dzisiaj w pracy tak zachwalano moją nową figurę że nabrałam ochoty na jeszcze i stąd moje pytanie:

czy jak podczas II fazy zjem niedozwolone produkty w Święta i na weselu to popsuję moje dotychczasowe postępy?

Czy jak później znowu zacznę od 5 dni I fazy to będzie ok?

POMOCY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie czy wy kupujecie tylko produkty light i 0% bo ja tak ale jak tak czytam to widzę, ze i maslanke i zwykły jogurt naturalny pijacie. hmmm ja zwracam uwagę na stosunek białka do weglowodanów i cukrów i tłuszczy, tak aby zawsze białko przewazało a reszty było 0 lub minimum. A i uwielbiam kabanoski z łosocia znacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie czy wy kupujecie tylko produkty light i 0% bo ja tak ale jak tak czytam to widzę, ze i maslanke i zwykły jogurt naturalny pijacie. hmmm ja zwracam uwagę na stosunek białka do weglowodanów i cukrów i tłuszczy, tak aby zawsze białko przewazało a reszty było 0 lub minimum. A i uwielbiam kabanoski z łosocia znacie?

Staram sie kupowac tak by tluszczu nie bylo wiecej niz 5 %, by bialek bylo wiecej od wegli i tluszczu, a kabanoski uwielbiam, szkoda ze ich cena jest kosmiczna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze cos na poprawę nastroju ( jesli chodzi o mnie to póki co to jest najprawdziwsza prawda..... ;) :-) a nie żart........)

http://img81.imageshack.us/img81/9648/7945waga.jpg

oj tak teraz z tego obrazka sie smieje ,ale to prawda ktora nie jest smieszna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram sie kupowac tak by tluszczu nie bylo wiecej niz 5 %, by bialek bylo wiecej od wegli i tluszczu, a kabanoski uwielbiam, szkoda ze ich cena jest kosmiczna....

A kabanosy sa całkiem przysępne cenowo w makro, ogromna róznica. W carrefour za opakowanie vacum ( 5szt) 10,80zł a za 5 szt. na wage w makro płaciłam 5,60zł więc o połowe taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie to ile można dziennie zjeść tych otrębów żeby nie osłabiły działania tabletek? I co kiedy jest 7 dniowa przerwa w ich braniu?CZy trzeba wtedy stosować jakąś dodatkową metodę? ;) Czy Dunkan coś pisze o tym w swojej książćę? Ale marudze heh ale troche spanikowałam :-)

Wiecie dla mnie to jakas nowosc, dlaczego otreby oslabiaja tabletki???ja bralam tabletki przez ostatnie 8 miesiecy o roznych porach bo czasami zapominalam, otreby jem generalnie rano czasami pozniej ale przewaznie tabletki biore po sniadaniu i nic niczego nie oslabilo...a tak poza tym to po 2 miechach wroce do tebaletek.

słuchajcie czy wy kupujecie tylko produkty light i 0% bo ja tak ale jak tak czytam to widzę, ze i maslanke i zwykły jogurt naturalny pijacie. hmmm ja zwracam uwagę na stosunek białka do weglowodanów i cukrów i tłuszczy, tak aby zawsze białko przewazało a reszty było 0 lub minimum. A i uwielbiam kabanoski z łosocia znacie?

Ja mysle, ze tu chodzi o cukier dodawany a nie ten, ktory naturalnie znajduje sie w nabiale..Do jogurtow 0% czesto dodawane sa cukry co zreszta czuc w smaku, chyba ze sa to jogurty naturalne-one sa tylko kwasne, podobnie maslanka, kefir, czy nawet samo mleko...w mleku 0% tez jest wiecej weglowodanow niz bialka ale to chyba jest po prostu laktoza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam już weekendowo.

Motylku, Gochno z Maćkiem gratuluję spadków.

Olinko, Maragrete, ale mnie rozbawiłyście.

Zanoszę jutro 3/4 swojej szafy do zwężenia i wreszcie bedę miała w co się ubrać.

Bożenko z pracą to wiem tyle, że w swojej szkole nie bedę miała etatu, ale od marca, czyli przyszłego tygodnia bedę biegac po szkołach i zostawiać CV, może gdzieś się uda znaleźć uzupełnienie. Najgorsze jest to, że rok szkolny kończy się 31 sierpnia i dopiero wtedy dyrektorzy podejmują decyzję o zatrudnieniu mimo, że już w marcu wiadomo ile jest wolnych godzin. Dzięki, że o mnie pomyślałaś.

Miszo, Iris, Moniko, Melu bądźcie cierpliwe, a będzie Wam nagrodzone.

Przesuwam swój pułap na razie o 3 kg, zobaczymy co dalej. A na brzuch postanowiłam zacząć 6 Weidera, może któraś zacznie ze mną, motywacja będzie większa, bo to 42 dni ćwiczeń i nie można przerwać, żeby były efekty. Pomóżcie.

Pozdrawiam wiosennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam już weekendowo.

Przesuwam swój pułap na razie o 3 kg, zobaczymy co dalej. A na brzuch postanowiłam zacząć 6 Weidera, może któraś zacznie ze mną, motywacja będzie większa, bo to 42 dni ćwiczeń i nie można przerwać, żeby były efekty. Pomóżcie.

Pozdrawiam wiosennie.

Wiesz Ivonko ja już od jakichś 3 miesięcy o tych ćwiczeniach myślę, przejrzałam portale internetowe na temat 6 Weidera, obejrzałam filmiki instruktażowe, wydrukowałam sobie harmonogram tych ćwiczeń, co i ile razy każdego dnia, bo sa dwa systemy zwiększania ilości ćwiczonych powtórzeń...itd, ale potem jak to zwykle bywa cisnęłam to w kąt. Może tez zacznę, tak od 1.03. w poniedziałek... to by było akurat tak równo z początkiem miesiąca.... Masz racje, trzeba zmierzyć sie jutro albo w niedziele dokładnie w obwodach i w poniedziałek ruszyć do boju. Ruszamy razem ?

Kto jeszcze chętny ćwiczyć z nami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.