Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

hmm ja nie jestem pewna ale czy mozemy jesc platki z otrab?? nie wiem ale ktos mi mowil ze nie mozemy jesc platkow pszennych ale platki z otrab pszennych to to samo?? nie wiem?? moze ktos wie!!!

Ja mysle, ze platki pszenne i platki z otrab pszennych to dwie rozne sprawy.Platki z otrab pszennych sa wykonane z otrab- tylko jakas obrobka inna:)

Sago strone wczesniej wrzucilam linka do tych cwiczen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze platki pszenne i platki z otrab pszennych to dwie rozne sprawy.Platki z otrab pszennych sa wykonane z otrab- tylko jakas obrobka inna:)

[/quote ]

Niby tak ale właśnie kwestia wartości odżywczych, głównie węglowodany :/ myślę,ze jeżeli już to ociupinkę, chociaż ja to generalnie jestem za nie stosowaniem takich dodatków, może przesadnie rygorystycznie podchodzę do tej diety ale kurcze jakoś boję się eksperymentować, wolę bazować na sprawdzonych białkowych produktach. A co do rybek to jeszcze powiem wam, ze świetny jest wędzony pstrąg znacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anuuuulllllka - ale ci szybko idzie na tej diecie, nie wiadomo kiedy szast-plast i juz taki spadek, niezadługo III faza. Gratuluje !

Monika P- skan książki dziewczyny mają to ci wysla. Zajrzyj na te nasze forumowe strony z przepisami, z produktami i z przykładowymi menu dziennymi to ci ułatwi sprawę. Powodzenia ! :wink:

http://www.smaczny.pl/forum/Przepisy-Na-Ok...iowa-t7437.html - przepisy

http://www.smaczny.pl/forum/Produkty-Dozwo...otal-t7917.html - produkty light

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...amp;#entry96975 - przykładowe menu

Też się cieszę!!! :wink: :P :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo próba nowego lapitopa :wink:

Wieczorne, ponowne przywitanie :-P

Anuuulllllka jesteś wzorem!!!

Śliczny wynik .

"Serojadki" bardzo mi się spodobało :D

Dzięki kochana!!!ale wzorem dla mnie i myślę,że nie tylko jest zdecydowanie Śliweczka!!! :wink: :P :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczorowa pora!

Czołg był mój ale nie pamiętam na której stronie, więc wstawie drugie specjalnie dla Ciebie;)

Magda Ty to masz talent,podobnie jak, kiedys ogladalam zdjecia naszej zalozycielki Dorotki,ktora tez wypieka wspaniale torty

post-17124-1267137311_thumb.jpg

WITAM WSZYSTKICH:)))

Grazzia w jakim czasie dobralas te 6 kilo?wiesz ja tylko tydzien poszalalam, myslalam ze gora 2 kg mi przybedzie a tu az 4!!!!waga po 5 dniach uderzeniowki spadla prawie o 2 kg, niecale chyba, dokladnie na mojej wadze nie widac.Boje sie, ze tydzien szalenstwa okupie kolejnymi 5 miesiacami spadkow po 1 kg na miesiac. :wink:

Sandra33 jak dobrze pamietam od listopada jestem w IV fazie,pozwolilam sobie na dosc duzo,bo obiadki codziennie,przewaznie lyzka ziemniaczkow;jakis kotlecik w pracy nie koniecznie bez tluszczu ,świeta,sylwester no i na wadze +3 kg.Wiec od Nowego Roku postanowilam zaczac na nowo i dodac jeszcze 3kg wrazie ze jak przytyje to bedzie to waga jaka zakończylam II faze i stad te 6kg

Ok, moze byc niedziela, ruszamy zatem razem w niedziele Ivonko.......... :wink:

Kto jeszcze chętny ?

ja juz kiedys robilam 6Weidera pierwsze dni byly ok,ale z kazdym nastepnym bylo trudniej,ale gotowa jestem jeszcze raz z Wami zaczac ,wiec niedziela pierwszy dzien naszej 6 czy tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol gratulki wiec !!!!!!

dziękuję!!!moi znajomi nie mogą uwierzyć w to jak teraz wyglądam!!! a mnie to tak cieszy i bawi i chodzę dumna jak paw hehehehe...

super jest znowu wejść w rozmiar 38- a nie jak jeszcze niedawno 48....

jeszcze tylko parę kg i pełnia szczęścia :wink: :wink: :P :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, dobre kochana zdradzę Ci tajemnicę - bo Ty masz 21 lat ale netto. hihihi

Przyznaję ja też ciągle mam tyle samo lat, a nie wiem jak to jest, że moje dzieci coraz starsze.

No z tymi latami to jakieś takie dziwne jest....

Moj syn ostatnio uświadomił mnie ,że ma 17 lat...bez sensu ...jak to?? kiedy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję!!!moi znajomi nie mogą uwierzyć w to jak teraz wyglądam!!! a mnie to tak cieszy i bawi i chodzę dumna jak paw hehehehe...

super jest znowu wejść w rozmiar 38- a nie jak jeszcze niedawno 48....

jeszcze tylko parę kg i pełnia szczęścia :wink: :wink: :P :D

Rewelacyjnie - fajnie masz pewnie w świeta już będziesz na 3 fazie.

Mi jakoś zastopowało, a tak sobie planowałam ze moze z końcem marca 3 faza a tu lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjnie - fajnie masz pewnie w świeta już będziesz na 3 fazie.

Mi jakoś zastopowało, a tak sobie planowałam ze moze z końcem marca 3 faza a tu lipa

ale zaraz po świetach też wskoczysz na 3 fazę i będziesz szczęśliwiusia!!!trzymam kciuki!!!

Z resztą...ja też nie wiem czy do swiąt dam radę...w końcu to 5 kilosów...

a jak nie daj Boże trafi się jakiś przestój???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie te 5 kilosow jakos mi najciezej zrzucic, dol nawet moze juz zostac, ale gora jakos mnie nie satysfakcjonuje, ciagle za duzo w biuscie i wacha sie miedzy 46 a 44, a ja chcialam najwiecej w tym obszarze 42 hmmmm...moze jak kupie gorset bedzie inaczej? no i zaczne cwiczyc zeby na lato nabrac kondycji i moze te cialo bedzie lepiej wygladac? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczornie :wink:

Maragrete, uśmiałam się setnie z tych żarcików rysunkowych :P :D :-P

Bardzo Ci dziękuję za zainteresowanie spacerkiem, jakoś doszłam :roll: , ale trwało to ponad

godzinę. Dzisiaj była u nas rano taka szklanka na drogach i chodnikach, że czsami trzeba było mocno uważać gdzie się stawia nogę :D Jednak najbardziej mi dokuczay spaliny i poprzyjściu do pracy czułam na twarzy taką okropną skorupę. W związku z tym postanowiłam zmodyfikować swoją przyszłą drogę i część jej(tę w najgorszych spalinach) pokonać tramwajem, a i tak zostnie mi niezły spacerek :D

Jeśli chodzi o wagę to niestety jeszcze nie wróciła do suwaczkowej chociaż jest już blisko, ale nie wiem czy mi dane będzie szybko ujrzeć jakiś spadek na suwaczku, bo zbliża się @, no chyba, że będzie to suwaczek którejś z Was :-D

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, do jutra :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maliszko, mój co prawda nie pierworodny, ale jednak Syn późnym wieczorem kończy 8 lat, od razu wiedziałm, że coś nas łączy. Popatrz jaka ja jestem sprytna, mając 21 lat od biedy mogę uchodzić za mamusię 8-latka :wink: , chociaz to ma oczywiście swoje złe strony. Zdecydowanie uważam, że wiek ma się w sercu, a nie w papierach, spotkałam juz wielu młodych ludzi, którzy zdawali się być starsi ode mnie, więc nie patrzmy w metryki, bo to jest nieważne, a najistotniejszy jest optymizm i pogoda ducha, a tego Ci na pewno nie brakuje. Serdeczne życzenia dla Twojego Syna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.