Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, wiosennie

Kasius mam tak sama wciąż oscylują między rozmiarami co prawda 44 i 42, ale tak to za luźne, a tamto za ciasne. Ja myślę o aerobiku.

A myslałaś o bieganiu? jest doskonałym sposobem na złapanie formy i pracują wtedy wszystkir partie mięśni, lekki jogging wspomaga spalanie tłuszczu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D U mnie spadek w 3 dzień uderzeniówki o 1,2 kg :-P Wczoraj miałam spadek o 700 g ale jak zjadłam to wszystko wróciło do normy może dlatego ze jestem przed @. Albo z moją wagą jest coś nie tak dałam się skusić na promocję wag w lidlu. Niby ma się ona włączyć jak dotknie się ją lekko stopą ale niestety moją żeby włączyć to pasowałoby wyrzucić ją przez okno :P Więc walę w nią pięścią puki się załaczy heh. Więc mam niezła promocję pewnie wkrótce będę musiała kupić nową :-D Miłego dnia życzę dziewczyny no i oczywiście dużych spadeczków :wink: Aha pomożecie mi w końcu zrobić ten suwaczek bo się doprosić nie mogę :D :roll: poprosiłabym męża bo jest informatykiem ale to ile ja ważę to moja tajemnica :D przyznam sie mu ile ważyłam jak schudnę :wink: Chyba robiłam błąd w piciu piłam 2 kawy i reszte to kilka herbat, a powinnam pic chyba wode zamiast herbat. Więc od dziś to zmienię :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myslałaś o bieganiu? jest doskonałym sposobem na złapanie formy i pracują wtedy wszystkir partie mięśni, lekki jogging wspomaga spalanie tłuszczu :wink:

Jakoś nie nigdy nie biegałam, a na aerobik już chodziłam i może dlatego. MMM może faktycznie warto rozważyć, mieszkam na osiedlu w stylu lat 80-tych więc chodników nie brakuje, może tylko chęci.

Od poniedziału szkoła więc znowu zacznę wcześnie wstawać i budzić dzieci.

Na pomorzu nieśmiałe słoneczko i śniegu coraz mniej, wreszcie.

Muszę kupić ziemię i posiać trochę żeby potem w lecie mój balkon jakoś wyglądał. Córka namówia mnie na truskawki i pomidorki koktajlowe. Ciekawe czy coś z tego będzie. Kiedyś pomidroku już miałam były super, ale dostałam krzaczki od szfagierki także było mniej roboty. Czasem lubię tak w ziemi porobić, a działki nie mam. No i zioła koniecznie, może powinnam się wybrać OBI już mi się chce roślinek. Zakwitł mi storczyk, ma jednego kwiatka, jest śliczny, ale chciałbym trochę więcej oznak wiosny.

Pozdrawiam. Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co zastanawia mnie jedna rzecz Dunkan dopuszcza stosowanie aspartamu. My też mamy lekarza w rodzinie i kiedyś jak był u nas to moja córcia miała gumy do żucia zaznacze ze znanej firmy i patrzył na skład i tam był aspartam i wiecie on je wyrzucił do kosza. Stwierdził że wywołuje on choroby w mózgu czy coś takiego. On z żoną nie pije zadnych napojów które zawierają aspartam więc juz nie wiem co o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pogmerałam w internecie i znalazłam to:

Co odkryli Włosi

Naukowcy z Fundacji Ramazziniego przeprowadzili badanie na szczurach. Obserwowali gryzonie przez 159 tygodni. W tym czasie podawali im pożywienie zawierające aspartam w dawkach imitujących dzienne spożycie tego związku przez ludzi. Szczury podzielono na kilka grup w zależności od przyjmowanej dawki. Związek ten wywołał u szczurów chłoniaki, białaczkę oraz nowotwory (szczególnie nerek u samic i nerwów obwodowych u samców), nawet jeśli spożywały mniejsze dawki niż dozwolone w przemyśle spożywczym dla ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie serkolubne :P

 jestem tu zupełnie nowa ale nie tak zupełnie zielona - przeszlam zalecona przez Dukana na jego stronie czterodniowa faze uderzeniowa:

[url="http://www.suwaczek.pl/"][img=http://www.suwaczek.pl/cache/bce931d0bd.png][/url]

od 81 spadlo na 77 (wazone rano i bez ubrania dla podneisienia morale) i dzis pierwszy dzien drugiej fazy. przepisy z forum pomagają bardzo bo książka niestety jako produkt obcy ma dużo składników u nas niesdostępnych, zwłaszcza w niedużych miastach... 

Przeczytałam forum niemalze od deski do deski i niektore osoby sa jak dobrzy znajomi :D trzymam za Was wszystkie kciuki nie tylko w aspekcie dietki ale i wszelkich innych, jakie sa dla Was ważne

pozwolę sobie skomentowac dwie rzeczy 

1 aspartam - pilotom przed lotem NIE WOLNO pic zadnych napojów słodzonych aspartamem, kierowcy rajdowi NIE WYPIJA zadnego napoju słodzonego aspartamem w okolicach wyścigów, dieta na oczyszczenie wątroby twierdzi, iż jest to jeden z czynników bardzo toksycznych dla wątroby... wnioski proszę same wyciągnąć drogie Panie :-P

2 szóstka Weidera - zrobiłam ją całą trzy lata temu ale wcześniej dość długo cwiczyłam pilates i myślę że to bardzo pomogło... a potem przeczytałam na forum, iż jest bardzo szkodliwa ponieważ grupa mięśni w brzuszkach należy do takich mięśni które muszą odpocząć po dużym wysiłku. I to mnie zmartwiło :wink: dodam iż tłuszczu te ćwiczenia na pewno nie spalą chociaż mięśnie będą bardzo mocne, ale jeśłi tłuszczyk jest na brzuszku to niestety nadal będzie te mocarne mięśnie przykrywał... na piękne zdrowe mięśnie polecam pilates, naprawde zdaje egzamin

zeby nie było, że się wymądrzam, :wink: ja naprawdę przeryłam internet wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu odpowiedzi... :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie serkolubne :D

jestem tu zupełnie nowa ale nie tak zupełnie zielona - przeszlam zalecona przez Dukana na jego stronie czterodniowa faze uderzeniowa:

[url="http://www.suwaczek.pl/"][img=http://www.suwaczek.pl/cache/bce931d0bd.png][/url]

od 81 spadlo na 77 (wazone rano i bez ubrania dla podneisienia morale) i dzis pierwszy dzien drugiej fazy. przepisy z forum pomagają bardzo bo książka niestety jako produkt obcy ma dużo składników u nas niesdostępnych, zwłaszcza w niedużych miastach...

Przeczytałam forum niemalze od deski do deski i niektore osoby sa jak dobrzy znajomi :-P trzymam za Was wszystkie kciuki nie tylko w aspekcie dietki ale i wszelkich innych, jakie sa dla Was ważne

pozwolę sobie skomentowac dwie rzeczy

1 aspartam - pilotom przed lotem NIE WOLNO pic zadnych napojów słodzonych aspartamem, kierowcy rajdowi NIE WYPIJA zadnego napoju słodzonego aspartamem w okolicach wyścigów, dieta na oczyszczenie wątroby twierdzi, iż jest to jeden z czynników bardzo toksycznych dla wątroby... wnioski proszę same wyciągnąć drogie Panie :D

2 szóstka Weidera - zrobiłam ją całą trzy lata temu ale wcześniej dość długo cwiczyłam pilates i myślę że to bardzo pomogło... a potem przeczytałam na forum, iż jest bardzo szkodliwa ponieważ grupa mięśni w brzuszkach należy do takich mięśni które muszą odpocząć po dużym wysiłku. I to mnie zmartwiło :P dodam iż tłuszczu te ćwiczenia na pewno nie spalą chociaż mięśnie będą bardzo mocne, ale jeśłi tłuszczyk jest na brzuszku to niestety nadal będzie te mocarne mięśnie przykrywał... na piękne zdrowe mięśnie polecam pilates, naprawde zdaje egzamin

zeby nie było, że się wymądrzam, :wink: ja naprawdę przeryłam internet wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu odpowiedzi... :-D

Witaj, to ładny spadek zanotowałaś :wink: No własnie 6 wzmacnia ale minimalne spalanie tez jaest bo pracuja mięśnie, to ćwiczenia głównie na wzmocnienie i wyrzeźbienie mięsni. Pilates robiłaś w domu czy chodziłąś?. Co do aspartamu, ja nie przepadam za słodzikami i raczej nigdy ich nie stosuje ale uwazam,ze takie minimalne ilości raz na jakiś czas sa dopuszczalne, tyle ile produktóW szkodliwych wdychamy, stosujemy to myślę, że małe ilości słodzika nas nie zabiją. Jako ciekawostkę powiem wam,że sa badania które potwierdzają,ze osoby które uzywały produktów z dodatkiem aluminium przez więkrzość zycia częściej cierpia na aizcheimera i tak można mnozyć, co i jakie badania udowodniły. Tak jak i nasza dietka dla nerkowców nie jest dobra itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie dziewczyny wekendowo,właśnie obżarłam się sernikiem Śliweczki,tylko zamiast budyniu dałam 4 łyżki mąki kukurydzianej i 0,5 kg serka homo,jest pycha i ten zapach. Wrąbałam jeszcze ciepłego 1/3 keksówki(chodził za mną ten sernik cały tydzień,aż sobie pofolgowałam,zawsze tak mam,jak chyba większość przed @)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dukaneczkę jak udało Ci się przeczytać całe forum to przecież ponad 1000 stron to dieta dla Ciebie to będzie pikuś. Powodzenia.

no nie w jeden dzien - najpierw przeczytalam częśc forum, (jakies dwa tygodnie temu, jak siedzialam na chorobowym) napalilam sie do diety, poczytalam jeszce ksiazke (skan) i dalej  po kawalku forum  czytalam sobie az dobilam do konca :wink:, czytalam glownie po to, zeby znalezc "slabe punkty" ludzkosci i zeby sie ich wystrzegac, bo lepiej sie uczyc na cudzych bledach :P 

Pilates cwiczylam sama z plytami bo w tej miescinie co mnieszkam jest tylko aerobik, ktory mi nie odpowiada, jakos nie lubie skakac i takich tam... 

z ta szosteczka to wiadomo ze spalanie jest bo ogolnie sam fakt posiadania miesni powoduje ze spalanie tluszczu jest podkrecone :D ale nie jest to tak spektakularne jak wymieszanie co drugi dzien z cwiczeniami kardio np orbitrek (jesli boi sie czlowiek obciazac stawy bieganiem, ja np nie cierpie biegac ale jednoczesnei zazdroszcze wszystkim ktorzy lubia :wink:

a dzis pozarlam wolowinke z fasola na oboad (wiecej wolowinki niz fasoli :-P) i spodziewam sie teraz przez piec dni przestoju wagi na warzywkach... a potem znow piec dni proteinki :D 

o aspartamie pisalam gdyz widze ze mnostwo przepisow go zawiera, wiadmo ze ociupinka nie zaszkodzi smiertelnie ale jak ktos robi duzo potraw na slodko to juz nie jest ociupinka, chociaz z drugiej strony patrzac moze to jest zdrowsze niz fakt ze ma sie nadwagi bardzo duzo i serce obciazone...  takie "mniejsze zlo" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienm dobry wszystkim!!!! Ja sie obudzilam z zaklejonym okiem.Nie wiem czy dostalam jakiegos zapalenia czy co, oko mam spuchniete, zalzawione, czerwone i ropniejace, przemywam rumiankiem...macie jakies rady na takie dolegliwosci????

od 14 października!!!!

Anuuulllllka ale Ci zazdroszcze, zaczelam 2 tyg po mnie i tyle kilogramow Ci poszlo..powiedz grzeszylas????l7ub duzo deserkow jadlas???

Wiecie co zastanawia mnie jedna rzecz Dunkan dopuszcza stosowanie aspartamu. My też mamy lekarza w rodzinie i kiedyś jak był u nas to moja córcia miała gumy do żucia zaznacze ze znanej firmy i patrzył na skład i tam był aspartam i wiecie on je wyrzucił do kosza. Stwierdził że wywołuje on choroby w mózgu czy coś takiego. On z żoną nie pije zadnych napojów które zawierają aspartam więc juz nie wiem co o tym myśleć.

No wiec wlasnie ten aspartam, tez czytalam i slyszalam nieciekawe rzeczy o nim ale nutka kiedys na forum napisala, ze ich na uczelni uczono, ze aspartam jest kompletnie nieszkodliwy...wiec juz sama nie wiem...z kolejii sa tez inne substancje slodzace jak maltodekstryna czy jakos tak-moze troszke przekrecilam i moze one sa mniej szkodliwe????

Juz prawie saie zdecydowalam na 6 ale dukaneczka mnie zniechecila:)swoja droga witaj dukaneczko, podziwiam Cie, ze dalas rade ogarnac te 1000 stron...

Ach u mnie spadek o nastepne pol kilo ale zaznacze jak sie utrzyma do pn:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie serkolubne :D

 jestem tu zupełnie nowa ale nie tak zupełnie zielona - przeszlam zalecona przez Dukana na jego stronie czterodniowa faze uderzeniowa:

[url="http://www.suwaczek.pl/"][img=http://www.suwaczek.pl/cache/bce931d0bd.png][/url]

od 81 spadlo na 77 (wazone rano i bez ubrania dla podneisienia morale) i dzis pierwszy dzien drugiej fazy. przepisy z forum pomagają bardzo bo książka niestety jako produkt obcy ma dużo składników u nas niesdostępnych, zwłaszcza w niedużych miastach... 

Przeczytałam forum niemalze od deski do deski i niektore osoby sa jak dobrzy znajomi :-P trzymam za Was wszystkie kciuki nie tylko w aspekcie dietki ale i wszelkich innych, jakie sa dla Was ważne

pozwolę sobie skomentowac dwie rzeczy 

1 aspartam - pilotom przed lotem NIE WOLNO pic zadnych napojów słodzonych aspartamem, kierowcy rajdowi NIE WYPIJA zadnego napoju słodzonego aspartamem w okolicach wyścigów, dieta na oczyszczenie wątroby twierdzi, iż jest to jeden z czynników bardzo toksycznych dla wątroby... wnioski proszę same wyciągnąć drogie Panie :D

2 szóstka Weidera - zrobiłam ją całą trzy lata temu ale wcześniej dość długo cwiczyłam pilates i myślę że to bardzo pomogło... a potem przeczytałam na forum, iż jest bardzo szkodliwa ponieważ grupa mięśni w brzuszkach należy do takich mięśni które muszą odpocząć po dużym wysiłku. I to mnie zmartwiło :P dodam iż tłuszczu te ćwiczenia na pewno nie spalą chociaż mięśnie będą bardzo mocne, ale jeśłi tłuszczyk jest na brzuszku to niestety nadal będzie te mocarne mięśnie przykrywał... na piękne zdrowe mięśnie polecam pilates, naprawde zdaje egzamin

zeby nie było, że się wymądrzam, :wink: ja naprawdę przeryłam internet wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu odpowiedzi... :-D  

Witam serdecznie! Fajnie że się odezwałaś i .... jesteś wielka że dałaś radę przeczytać cały wątek,nieważne czy tydzień czy dwa, ale dałaś radę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie orbitrek to świetna sprawa, mam w pracy ale jakoś tak nie mogę się przełamać jak są pacjenci heheh, zastanawiałam się czy nie skorzystać przed pracą jak idę na rano bo wtedy nikt by mnie nie widział :wink: Zaraz się zabieram za robienie hamburgerów, tzn mielone ale białkowe, mimo że teraz mam dni z warzywami jakoś mało ich jem bo nie mam ochoty zbytnio :/ a jak jestem na białku tęsknie a jak już mogę to mi się nie chce dziwne :/ A kupiłam sobie herbatę chrom i lkarnityna pewnie badziew ale popije trochę co mi tam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.