Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

a bo ja jak sobie cos zabiore do glowy to tak juz mam  - wszystko i do spodu co sie tylko da a internet jest w tej kwestii nieoceniony!!! 

zrobilam sobie placki po raz pierwszy bo przygotowalam tatara ale jakos mi sie nie widzialo jesc go samego no ipomyslalam zaryzykuje

zmienilam troszke skladniki bo po pierwsze nei mialam serka homo w lodowku (strasznie ciezko dostac taki 0%, jeszcze nie widzialam) a po drugie otreby zytnie jakos do mnie bardzo trafiaja :wink:

i wlasnie z tych powodow moje placki podlegly takiej oto modyfikacji:

lyżka otrąb pszennych, łyzka otrąb żytnich oraz łyzka otrąb owsianych, jedno jajko plaska lyzka twarogu chudego i plaska lyzka jogurtu 0% tluszczu i bez cukru, wsypalam do tego szczypte ziol prowansalskich (malutko zeby mi nei zagluszyly mojego tatarka :P) i szczyptenke soli morskiej (jod) i usmazylam na patelni maźnietej kropla oleju na reczniku papierowym takie cztery placuszki i po dwoch bylam PEŁNA... to nic, beda na kolacje czy tam sniadanie :D MNIAMusne to bylo

dodam jeszze ze wlasnie przez przeczytanie CALEGO forum mam w glowie metlik i mi sie myla rozne rzeczy i co chwila musze sprawdzac... ale jak juz zrobie cos to pamietam, tak sie czlowiek uczy w dzialaniu :roll::D:D

a jutro klopsiki w sosie omidorowo paprykowym :-P

wroce jeszce do tego aspartamu i diety oczyszczajacej watrobe - autorka tej diety radzi unikac aspartamu natomiast jako zamiennik cukru doradza stevie - dostepna na allegro jest :wink: ale mnie jakos na razie nie skusila bo do herbatki nie potrzebuje, slodyczy nie bede jesc jak na razie przez nastepne dwa miesiace (tak tak wiem ze swieta... bede sie martwic wtedy albo kupie stevie do sernika;P;P;P) i wyjasnienie unikania tego aspartamu bylo bardzo rozsadne ale go nie pamietam ;( wiec nieprzytocze... ;( wiem tylko ze chodzilo cos o głud insulinowy czy cos takiego...

orbitrek fajna sprawa naprawde... :D a pacjenci niech biora przyklad :D to na pewno by ich bardziej przekonalo niz jakiekolwiek "gadki umoralniajace" :grin:

a tak wogole to sie czuje przywitana : bardzo dziekuje za tak mile cieple powitanie :-D sie milo czlowiekowi robi na sercu :grin:

***********

[url="http://www.suwaczek.pl/"][img=http://www.suwaczek.pl/cache/bce931d0bd.png][/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D U mnie spadek w 3 dzień uderzeniówki o 1,2 kg :P Wczoraj miałam spadek o 700 g ale jak zjadłam to wszystko wróciło do normy może dlatego ze jestem przed @. Albo z moją wagą jest coś nie tak dałam się skusić na promocję wag w lidlu. Niby ma się ona włączyć jak dotknie się ją lekko stopą ale niestety moją żeby włączyć to pasowałoby wyrzucić ją przez okno :wink: Więc walę w nią pięścią puki się załaczy heh. Więc mam niezła promocję pewnie wkrótce będę musiała kupić nową :-P

Monia gratki...ale się uśmiałam :D

Pozdrawiam sobotnio,

dziś dużo pracy za mną ... okna (dałam radę sama umyć) mieszkanko posprzątane, obiadek ugotowany ... padam.

teraz kawka ... a za chwilę ćwiczonka :wink:

Póki co pozostanę przy jodze.

Buziaki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczynki serowinki:)

ja juz po kursie!!

wszyscy sie opychali ciastkami ja pozeralam trufelki;potem na obiad jedli obrzysliwie tlusta lazanie a ja kurczaczka z salata:)smiali sie ze mnie oczywiscie ale PRZEZYLAM i jestem z siebie dumna!!!bo ja kocham wloskie jedzenie:)

a tym kursie spotkalam kolezanke z PL;jest tu dluzej i wiecej wie o inspekcji weterynaryjnej tutaj w UK...i jestem mozna by rzec przerazona!!!!!poziomem weterynarii(w zakresie zdrowia publicznego)w tym kraju!!Oj zazdoszcze Wam,tego miesa i nabialu polskiego(coprawda sery mi sporawdzaja ale cala reszte light musze kupowac produkcji UK i az mnie mierzi na sama mysl)Inspekcja wet nie ma tu nic do melaczarni...szok!!!a u nas zadnen ser,serek itd nie wyjdzie z mleczarni bez udzialu IW!! nie mowiac juz jaki nacisck sie kladzie na badanie miesa .Sanepidu tez tutaj nie ma....A tym angolom sie wydaje,ze taka Polska jest sto lat za murzynami!!G prawda!!w kwestii nadzoru weterynaryjnego to oni sie chyba jeszcze nawet nie narodzili

ale zbulwerowana jestem!!

a jesli chodzi i ten kurs to pozal sie Boze...na studiach mialam duzo wiecej na ten temat(a ile to lat temu bylo!!)nie mowiac juz,ze po studiach zrobilam dodatkowo z tego tematu studium,,ach!stracone 8h i to w sobote!

no ale nie jecze juz:)ide na zakupy:)a co!!wczoraj wyplata byla :wink:

pozdrowionka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie udało mi się tutaj zajrzeć.

Jutro niedziela, więc, Maragrete, Grazio i Sandro, Sago (może jednak się skusisz?) zaczynamy 6. Ja po gimnastyce 3x w tygodniu nie mogę sie pozbyć tego wystającego brzuszka, więc może ta 6 pomoże, a myślę że warto spróbować. Do dzieła. Pewnie bez Was bym się szybko zniechęciła, ale z wzajemnym dopingiem damy radę.

Witam Cię Dukaneczko i gratuluje pierwszych sukcesów.

Bożenko, oby więcej tych spacerków.

Maliszko najlepsze życzenia dla synka. Ja nie mam dzieci, więc po mnie nie widać, że się starzeję.

Gochno wspaniałego weekendu z mężem.

I dla całej reszty pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie protalowe dziewczynki późnym wieczorkiem.

Witam również nowe dziewczyny - nie będę mówić po nickach bo jest Was sporo. Nie piszę teraz tak często bo nie mam żadnych nowinek. Cały czas pamiętam o zdjęciu, które miałam wkleić i się nie mogę zebrać by je zrobić a sama jestem ciekawa jak będę wyglądać w swoich starych spodniach he he he - oczywiście nigdy do nich nie wrócę - mam nadzieję.

Jem wszystko i kurcze muszę zacząć się kontrolować bo źle może mi to wróżyć. Nie mogę dnia białkowego do końca zrobić.....i już postanowiłam od poniedziałku być grzeczną....ale nie wiem jak to wyjdzie, ale przynajmniej się postaram. A teraz jeszcze mam @ i czuję się jakbalon no i z piciem krucho odkąd nie pracuję. Ale sie zmuszę i postawie do pionu hi hi hi - do końca marca mam 3 fazę i wskakuję do 4. Ale najwiekszym problemem są wypróżnienia......jadę na tabltkach co jakis czas i to jest bardzo złe - wiem o tym! Alemuszę sie pochwalić, że naszą dietką zaraziłam juz 4 osoby hurrraaa.......kuzynka schudła już ok 15 kg nie iwem dokładnie i bardzo ładnie juz wygląda jeszcze ok 2 kg i wskakuje do 3.

Oki pozdrawiam wszystkich i życzę spokojnej nocki. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, wczoraj znalazłam wasze forum w Googlach ,poczytałam i już dzisiaj jestem z wami:)Czytam książkę Dukana i od dzisiaj przechodzę na dietę. Mam nadzieję, że z wami będzie mi łatwiej :] oję się, bo nie wiem czy dam radę - to druga dieta w moim życiu (nie licząc tego że kiedyś przez kilka lat byłam wegetarianką). Pierwsza była Bewerly Hills ale po trzech dniach upadłam (egzotyczne owoce nie są dla mnie) :wink: Mam nadzieję, że teraz wytrzymam dłużej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, wczoraj znalazłam wasze forum w Googlach ,poczytałam i już dzisiaj jestem z wami:)Czytam książkę Dukana i od dzisiaj przechodzę na dietę. Mam nadzieję, że z wami będzie mi łatwiej :] oję się, bo nie wiem czy dam radę - to druga dieta w moim życiu (nie licząc tego że kiedyś przez kilka lat byłam wegetarianką). Pierwsza była Bewerly Hills ale po trzech dniach upadłam (egzotyczne owoce nie są dla mnie) :wink: Mam nadzieję, że teraz wytrzymam dłużej:)

Witam wszystkich po kawce w słoneczną niedzielę.

Szczególnie witam Grajkę - dieta Dukana to zasady i cierpliwość także tego Ci życzę, a przy tym w grupie raźniej. Powodzenia.

Iriss1 - dzielna byłaś wczoraj wielki szacun.

Miłej niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w piekną niedzielę :wink:

Słoneczko za oknem, dzisiaj mam plany z moją Rodziną więc na pewno spędzimy miły dzień :wink:

Witam serdecznie Dukaneczkę i Grajkę, życzę Wam samych sukcesów na diecie i wytrwałości :P

Wszystkim życzę bezgrzesznej niedzieli, co za tym idzie spektakularnych spadków i miłego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienm dobry wszystkim!!!! Ja sie obudzilam z zaklejonym okiem.Nie wiem czy dostalam jakiegos zapalenia czy co, oko mam spuchniete, zalzawione, czerwone i ropniejace, przemywam rumiankiem...macie jakies rady na takie dolegliwosci????

Anuuulllllka ale Ci zazdroszcze, zaczelam 2 tyg po mnie i tyle kilogramow Ci poszlo..powiedz grzeszylas????l7ub duzo deserkow jadlas???

Sandra!! od początku mojej diety do świąt nie grzeszyłam wcale, a potem to różnie bywało...a co do deserków to nie jadam ich wcale-bo nie lubię słodkości aż tak bardzo, żebym nie mogła bez nich żyć!! :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, wczoraj znalazłam wasze forum w Googlach ,poczytałam i już dzisiaj jestem z wami:)Czytam książkę Dukana i od dzisiaj przechodzę na dietę. Mam nadzieję, że z wami będzie mi łatwiej :] oję się, bo nie wiem czy dam radę - to druga dieta w moim życiu (nie licząc tego że kiedyś przez kilka lat byłam wegetarianką). Pierwsza była Bewerly Hills ale po trzech dniach upadłam (egzotyczne owoce nie są dla mnie) :wink: Mam nadzieję, że teraz wytrzymam dłużej:)

No to w takim razie trzymam kciuki żeby Ci się udało!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w niedziele! u mnie piekna pogoda ,swieci sloneczko,sniegu coraz mniej,az chce sie zyc.Waga jak narazie stoi w miejscu,tzn.pokazuje 64.6kg ale wczoraj poleglam ,syn zrobil Calzone, pierwszy raz jadlam ,po prostu rewelacja,

-witam Nowe Protalki,Dukaneczke i Grajke zycze Wam wytrwalosci na diecie,i spadkow na wadze ,jakich pragniecie

-Iwonko ja jednak po przemysleniach i postach wczesniejszych ktorejs z dziewczat,jak rowniez rozmowie z synem, ktory jest bardzo wysportowany i odradza mi 6Waidera rezygnuje ,ale za Was trzymam kciuki.Chodze na basen ,a wkrotce zamierzac robic wycieczki rowerowe,wiec jak narazie to mi musi wystarczyc.Zycze wszystkim odpoczynku niedzielnego bo jutro powrot do pracy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.