Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim,

poniedziałek przywitał nas wietrzną ale słoneczną pogodą.

Po dosyć intensywnej sobocie nadeszła niedziela z relaxem :wink:

Walcze od kilku dni z małym przestojem, ale dziś mam nadzieję pierwszy zwiastun spadków ... 200 dkg mniej. Oj i zauważyłam że prostu za mało jadłam mięsa. Pewnie stąd zatrzymanie wagi?

No to dziś na obiad ... yyyyy ...kotleciki :P

Rodzice zanotowali spadki bo znów sa na P :wink:

Jest dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkie w poniedziałek rano przy owsiance(najlepsze moje jedzenie) zaraz robię kawę dziecko wyprawione do szkoły mąż do pracy ja mam wolne i chwilę luzu ale jak to zwykle bywa zaraz na miasto papierkową robotę załatwiać .

Ostatnio byłam zdenerwowana bo 2 kg przytyłam ,ale okazało się że to było przed czerwonymi dniami i wszystko już w normie.

ANUUUUULLLA zamawiaj tę wiosnę szybciej to się będziemy widziały co dziennie

Fajnie jest bo coraz więcej ludzi zauważa i pyta ty chyba coś schudłaś ? noo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam laseczki po weekendzie!

Najpierw serdeczne przywitanie nowych forumek :D :-D :roll: . Życzę dużo silnej woli i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonego celu!!!

Ivonko bardzo dziękuję za pamięć podczas "odwiedzin", bo inaczej tego pobytu mojego męża nazwać nie mogę. Było fajnie ale krótko, za to bardzo intensywnie :P . Chodzi mi oczywiście o tempo załatwiania różnych spraw podczas tych dwóch dni :D . Ochywiście nie obyło się bezgrzesznie :wink: . Jedzonko i owszem, żadnych pokus, ale za to whiskey ... no sorki, na tym polu poległam :grin: . Z tym, że nie było jej wiele dwa drineczki z colą bez cukru, takie słabiutkie ... Waga na razie spadła, ale z pewnością będzie zastój lub nawet zwyżka, to tylko kwestia czasu :wink: ...

Upiekłam tym razem dwukolorowy sernik, do połowy dodałam 2 łyżeczki kakao odtłuszczonego ... mniam ... ten to dopiero smakuje, acha i dałam jedno jajko więcej, wyszedł bardziej piankowy, leciutki, taki rozpływający się w ustach ... pycha ...

W środę wraca moja Śnieżynka ze swoich wojaży po Wyspach. Ale się za nią stęskniłam. Jak jest blisko jest inaczej, a teraz jakoś tak dziwnie ... Ciekawe jak tam jej dietka? Mam nadzieję, że nie nagrzeszyła za wiele.

Maciek też nagrzeszył w weekend, ale zrobił to świadomie i został pouczony o grożących mu konsekwencjach :grin: . Dzisiaj stwierdził, że waga mu jednak spadła i że w przyszły weekend też idzie na tańce i nie odmówi sobie piwka :grin: .

No trudno jego wybór, ale jak zobaczy, że zastój nie jest miły a przyrost jeszcze gorszy, to się może opamięta. W każdym razie będę mu troszkę zapierać mózg :grin: .

Wrzucę jeszcze coś fajnego do jedzonka w P+W na stronkę z przepisami. Bardzo prosta i smaczna przekąska - pieczarki faszerowane mięskiem mielonym :D . Specjalność Marty babci w wydaniu dukanowym.

Miłego poniedziałku, tygodnia i miesiąca, bo dziś przecież zaczynamy potrójnie :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja porannie!! 

Też sobie zaraz kawkę zrobię :wink: U mnie za oknem przepiękna wiosna - jeśli nie patrzy sie na ulice tam leży jeszcze nie roztopiony śnieg. Ale i tak jest miło poczuć nawet tak wczesną wiosnę :P

Olinko gratulacje dla rodziców no i dla Ciebie;)

Gochna trzymaj Maćka krotko, żeby nie płakał potem nad rozlanym mlekiem :wink: A co do Twojego grzszku to nie taki znowu grzeszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w czasie 2 tygodniowych ferii wstawałam nie szybciej niż o 8.30 czy 9.00

Nie dziwie się, ja to jestem okropny śpioch, nie wiem czy ta 9 by mi się udała...

A następne ferie to dopiero święta wielkanocne... z tym że tak to tylko poniedziałek jest wolny. Ale dobre i to.

A ty Sago zmień sobie w sygnaturce kiloski.

Już za tobą więcej balastu :wink:

no gratuluje ... własnie dziewczyny napiszcie coś więcej o tym mleku w proszku ...mnie też frapuje, chcę kupić, ale wiele wątpliwości mam :S

ps. dziekuje za gratki dla rodziców, tata sam się pilnuje, odmowił u babci (swojej mamusi) ciasteczek do kawy ... bo on nie może jeść- ma dietę !!

A poza tym babcia pochwaliła go za wynik -ponoć już widać :wink:

No i sluchajcie ... cukier ze 160 ma teraz na poziomie 96 -100. Jest poprawa. I tak trzymać!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nic:((( Waga jak stoi tak stała:( Już 4 tydzień diety a tu efekt tylko z tego ze nie jem tluszczu i słodyczy, bo żadne białka na mnie działaja! Obrażam się na Dukana:((((

Aga dziala na pewno...

Niestety zastoje dopadają każdego. A pomyśl ile kal mniej jesz nie dostarczając organozmowi cukru i tłuszczu ??!! Na pewno jest zdrowo, komóreczki oddychają i jest im lżej. Nasze ciałka czekają usilnie na dostawe jedzonka. Ale my im nie damy złego papu. I mimo postoju należy trwać w diecie, Dukać aż dojdziemy do celu :wink: a cel nie jest tak daleko ... zobacz słonko, wiosna idzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nic:((( Waga jak stoi tak stała:( Już 4 tydzień diety a tu efekt tylko z tego ze nie jem tluszczu i słodyczy, bo żadne białka na mnie działaja! Obrażam się na Dukana:((((

Aga nie zrażaj się przestojami - dla pocieszenia ja miałam najdłuższy przestój powyżej 1 miesiąca oko 1,5 miesiąca i to dopiero było tragiczne i niemotywujące....troszkę pogrzeszyłam i wzięłam się w garść w końcu waga odpuściła. Przez cały okres mojego dietkowania miałam 3 dłuższe zastoje wagowe ale ten ostatni był najdłuższy. Także się nie załamauj i głowa do góry. Pij dużo zielonej chłodnej herbaty i dużo wody mineralnej.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia. U mnie jest ciepło +7 ale za to bardzo wietrzenie i czasami pokropi deszcz. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinka, Anula- dzięki za pocieszenie, no jakoś ciągnę to jeszcze tylko denerwuję się bo przez cały czas diety ani razu nie zgrzeszyłam, jem tylko to co wolno-żadnych kompromisów, nakupowałam wszystkiego co potrzebne-skrobie, foremki, słodziki itd a tu taka porażka mimo starań. Już sama nie wiem co robie nie tak, może jem za mało, może za dużo? Czasem jest tak że wogóle mi się nie chce jeść a czasem jestem ciągle głodna. Piję mnóstwo wody i zielonej herbaty... No nic zobaczymy jak będzie po białkach. Jak za tydzień będzie tak samo jak teraz to chyba odpuszczam sobie to wszystko, po co się męczyć mam bez powodu.

Tak czy inaczej wszystkim życzę spadków i miłego wietrznego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po weekendzie

Analeno, witaj na forum, życzę Ci wielu sukcesów na naszej diecie :D

Dostałam @ tym razem za wcześnie ale dlatego miałam takie zwyżki i jeszcze waga nie odpuściła

Olinko, gratuluję Tobie i Twoim rodzicom :wink:

Gochna, rozgrzeszam Ciebie z czystym sumieniem z tego grzeszku skoro tak rzadko się widujesz z mężem.

Aga,nie załamuj się wszyscy przechodzimy przestoje, nawet Ci, którzy szybko chudną na początku pojakimś czasie zwalniają, dlatego zawsze największe słowa uznania należą się tym, którzy mimo przestoju nie grzeszą. Trzymaj się dzielnie :wink:

Anulka, fajnie, że się pojawiłaś, już tylko 2 tygodnie i IV Faza, rewelacja :-P :P :grin:

Saguś, ja Ci wysyłam mnóstwo promieni słoneczka, bo u mnie ślicznie świeci :D :roll: :D :grin: :grin:

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po weekendzie

Analeno, witaj na forum, życzę Ci wielu sukcesów na naszej diecie :D

Dostałam @ tym razem za wcześnie ale dlatego miałam takie zwyżki i jeszcze waga nie odpuściła

Olinko, gratuluję Tobie i Twoim rodzicom :wink:

Gochna, rozgrzeszam Ciebie z czystym sumieniem z tego grzeszku skoro tak rzadko się widujesz z mężem.

Aga,nie załamuj się wszyscy przechodzimy przestoje, nawet Ci, którzy szybko chudną na początku pojakimś czasie zwalniają, dlatego zawsze największe słowa uznania należą się tym, którzy mimo przestoju nie grzeszą. Trzymaj się dzielnie :wink:

Anulka, fajnie, że się pojawiłaś, już tylko 2 tygodnie i IV Faza, rewelacja :-P :P :grin:

Saguś, ja Ci wysyłam mnóstwo promieni słoneczka, bo u mnie ślicznie świeci :D :roll: :D :grin: :grin:

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia :-D

Dziękuję serdecznie Bożenko66 - to bardzo miłe. Dobrze, że śnieg topnieje i czuć wiosnę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps. dziekuje za gratki dla rodziców, tata sam się pilnuje, odmowił u babci (swojej mamusi) ciasteczek do kawy ... bo on nie może jeść- ma dietę !!

A poza tym babcia pochwaliła go za wynik -ponoć już widać :wink:

No i sluchajcie ... cukier ze 160 ma teraz na poziomie 96 -100. Jest poprawa. I tak trzymać!!

 Hehe twardziel!! A z cukrem to niezła różnica :wink: Na zdrowie mu wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.