Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Agabyd, Maragrete, Bożenko66, Śliweczko, Madziu:), Sago, Gosiu - dziękuję bardzo ale to w największej mierze Wasza zasługa, Wasze propozycje posiłków, Wasze porady, Wasza pomoc w każdej kwestii, Wasza codzienna obecność i Wasze baty!  

Nie wiem jak innym ale mi bardzo pomaga czytanie forum - ot tak po prostu - pomaga mi świadomość, że Wam się udało zrzucić prawie tonę nadmiaru, że pomożecie kiedy zapytam. To ja pozazdrościłam z zachwytem w oczach czytając Wasze wcześniejsze posty - uwierzyłam, że trzeba spróbować kolejny raz. 

Jak na ironię dziś przyszła pocztą waga analityczna i nie mogę jej wypróbować bo... nie mam baterii :wink: :P:D - a ponoć mierzy procentową zawartość tłuszczu. Zdam Wam relację jutro bo u mnie żadnego normalnego sklepu niet! 

Co do III fazy... wciąż jest w powijakach - nie zdecydowałam się na NIC nowego ale zakupiłam butelkę szampana (tak sobie obiecałam) i ser mielony (4% tł President) i SERNIX (za poradą Gochny) - zaraz zacznę robić sernik coby jutro uczcić III fazę z mężem (jutro wraca). Mąż schudł 7 kg w miesiąc ale bardzo cierpi bo nic mu nie smakuje (on uwielbia słodkości i tłustości i fast foody) ale trzyma się.

Oczywiście zostaję z Wami i przez kolejne 100 dni i mam nadzieję na IV fazie również :wink:

Dziękuję, że jesteście :D :-P :D :-D :roll: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko tak tak, jsteś GURU!!! I chyba każdy to wie. Zreszta Saga, Tyrolka, i inne kobietki którym się udało schudnąć ponad 20kg to według mnie wzory do nasladowania! Czyż nie? Wkońcu to zywy przykład że dieta działa!!!

Dziękuję Jusiu ,aż się czerwienię :wink:

Tak ,na forum jest kilka takich dziewczyn które zgubiły ponad 20 kilosków i rzeczywiście są przykładem że dieta działa.Dukan odmienił życie wielu ludzi,a ja będe mu wdzięczna do końca życia :wink: I chyba mu pomnik postawię jak osiągnę wagę docelową i ją utrzymam :P Kocham naszego francuskiego Doktorka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie wierze:( tyle sie napisalam i wszystko mi sie skasowalo:((((buuuuu

Doczytalam Was do konca , mialam pokopiowane posty na ktore chcialam odpisac, zaczelam swoj wywod a tu ciach prach i wszystko zniklo!!!!Zlosliwosc rzeczy marwtych:(

Chcialam do kogos(zapomnialam juz do kogo) tu napisac, ze jesli waga stoji, niech odpusci jogurty.Wiekszosci osob one nie robia krzywdy ale niektorym-jak mi -nawet niewielkie ilosci cukru w produktach 0% powoduja przestoje.Tak jak Maragrette przytaczala z innego forum- cukry stopuja ketoze, czy jakos tak.

No nic spadam zaraz na przerwe.Glodna jestem potwornie, nie wiem co sie ostatnio ze mna dzieje, moglabym jesc i jesc...ta 7dniowa uderzeniowka to byl tydzien bialkowego obzarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :-P

Dzisiaj pochmurno zaa oknem, mam nadzieję, ż nie bedzie padało :P

Śliweczko, bardzo Ci dziekuję za pocieszenie, coś mi organizm wariuje z gospodarka wodną, ae to chyba wpływ uczulenia, bo już teraz niektóre rośliny pylą :wink:

Ostatnia Szanso nawzajemm, mam nazieję, że Twoje odchudzanie ruszyło z kopyta i nie jest już temtem tabu. Pozdrawiam :D

Jusiu, pisz do nas częściej, mam nadzieję, że niedługo będziesz się miała czym pohwalić. Jak tam Twoj białkowy dzień?

Pozdrawiam Wszystkich, trzymajcie się ciepło, bo ta głupia zima ma się jeszcze przywlec choć nikt jej tu nie chce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry wszystkim:)choc dla mnie ''wczoraj''sie jeszcze nie skonczylo, bo caly czas wpracy jestem.Przyszlam do roboty w stanie normalnym i z godziny na godzine ze mna coraz gorzej.Mam caly nos zapchany i nie mam czym oddychac.Dopiero co narzeczony przestal chorowac i teraz na mnie kolej...do tego padam ze zmeczenia na twarz..dawno tak padajaca nie bylam..za krotko dzis spalam i mam efekty...jeszcze 45 min...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry wszystkim:)choc dla mnie ''wczoraj''sie jeszcze nie skonczylo, bo caly czas wpracy jestem.Przyszlam do roboty w stanie normalnym i z godziny na godzine ze mna coraz gorzej.Mam caly nos zapchany i nie mam czym oddychac.Dopiero co narzeczony przestal chorowac i teraz na mnie kolej...do tego padam ze zmeczenia na twarz..dawno tak padajaca nie bylam..za krotko dzis spalam i mam efekty...jeszcze 45 min...

Weź sobie aspirynkę najlepiej dwie taka dawka uderzeniowa (najlepiej to gripex noc) i pod kołderkę, może "złamiesz" chorobę i będzie dobrze. Tego Ci życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie!

cześć kochane jestem nowa mam nadzieje że mnie przyjmiecie na diecie jestem od 1 lutego mam do zgubienia 27 kg okropnych znalazłam to forum i jest super mam nadzieje że mi pomożecie pozdrawiam wszystkich

Witaj! Jasne że pomożemy i wesprzemy! 

Sandra nie daj się temu choróbsku!!! tak jak Saga mówi jakiegoś wspomagacza sobie weź i pod kołderkę.

Przywitałam się to zmykam na kawkę i otrębianeczkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKIE PROTALOWICZKI

CHCIAŁAM SIĘTYLKO PRZYWITAĆ I PODZIĘKOWAĆ ZA WCZORAJSZE WSPARCIE I BATY :wink: DZIŚ JUŻ JEŚLI CHODZI O PSYCHIKĘ ZE MNĄ DUŻO LEPIEJ, MIMO ŻE O WADZE WOLĘ NIE WSPOMINAĆ - MAM ZA SWOJE I TYLE.

MARAGRETE ten cytat z Maszkuleczki to święta prawda ja teżczasem poczytuję ten wątek. Wczoraj wogóle spędziłam bardzo dużo czasu na czytaniu naszego forum i innych stron o dukanie poczytałam też sobie znowu książkę naszego "guru" i to dało mi kopa :P

KASIUBE gratulacje przejścia do III fazy - jesteś WIELKA (choć Cię tyle ubyło hihi)

KROPELKO dzięki raz jeszcze za wsparcie ja też za Ciebie mocno ściskam!!!

GOCHNA dziękuję za baty - aj aj jak bolało... :wink:

WITAM TEŻ NOWE WCIĄŻ DOŁĄCZAJĄCE PROTALINKI - NIECH WAM SIĘ CHUDNIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja we wtorek rano.

Witam Szyszunię.Napewno dasz radę,a dziewczyny z forum na pewno Ci w tym pomogą.Życzę powodzenia.

Po swoich ubraniach widzę że moja waga leci w dół,bo spodnie są luźniejsze,a na wadze niewiele widać...Ale wiem że zawsze przed @ tak mam i właśnie teraz tak się dzieje,a @ tuż,tuż...

Sandro,popieram Sagę,gripex na noc,a w dzień aspirynka.W nocy trzeba się wygrzać pod kołderką i będzie dobrze.Mój mąż teraz chorował i bałam się że mnie to złapie,ale kiedy tylko zaczynało "zatykać" mi nos ,wzięłam gripex noc i pod kołderkę,a na drugi dzień czułam się już dobrze.

Sago,poproszę troszke słoneczka na Podlasie...U nas wiatr straszny,światło mruga i chwilami są przerwy w dostawie prądu...A słoneczka nie widac :wink:

Miłego dnia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja we wtorek rano.

Witam Szyszunię.Napewno dasz radę,a dziewczyny z forum na pewno Ci w tym pomogą.Życzę powodzenia.

Po swoich ubraniach widzę że moja waga leci w dół,bo spodnie są luźniejsze,a na wadze niewiele widać...Ale wiem że zawsze przed @ tak mam i właśnie teraz tak się dzieje,a @ tuż,tuż...

Sandro,popieram Sagę,gripex na noc,a w dzień aspirynka.W nocy trzeba się wygrzać pod kołderką i będzie dobrze.Mój mąż teraz chorował i bałam się że mnie to złapie,ale kiedy tylko zaczynało "zatykać" mi nos ,wzięłam gripex noc i pod kołderkę,a na drugi dzień czułam się już dobrze.

Sago,poproszę troszke słoneczka na Podlasie...U nas wiatr straszny,światło mruga i chwilami są przerwy w dostawie prądu...A słoneczka nie widac :wink:

Miłego dnia życzę.

Wysyłam słoneczko i tysiące uśmiechów :::wink:))) do Ciebie i do Bożenki bo u niej też ponuro.

Szyszunia witam w naszym gronie, będziemy wspierać po to tu jesteśmy, powodzenia, uwierz w siebie i w dietę, a do lata będziesz dużo mniejsza. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.