Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie przyjaciółeczki od ser....ka!! :wink:

A ja wylądowałam na L4 - angina.. I mimo

opanowującego mój organizm gorąca.. to cieszę

się z tygodnia wolnego :P

Wczoraj zrobiłam porządek w szafie.. Bo to nie da się

tak leżec bezczynnie.. Ale dziś to chyba nic nie zrobię.

Leń mnie dopadł. Miał byc co prawda obiad..ale w końcu

luby pójdzie do mamusi.. wiec jak nie muszę się babrac

już z tym to sobie co nieco poczytałam Was i zaraz

wezmę się za jakąś knigę.

Miłego dnia, się u Was trochę dzieje!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! Witaj w świecie białek.niezły mialas wynik z tymi 16 kg. Oby i teraz Ci sie udało. Ja tez mam orbitreka i zaczynam na nim cwiczyc. Jak na nim jezdzić żeby był najlepszy efekt??

Agabyd:

no wynik kapitalny, nie mogę uwierzyć, że jestem w momencie wyjściowym identycznym jak w zeszłym roku:(((

Orbitrek: nie wiem jaki masz, ja mam magnetycznego Kettlera, można zaprogramować trening - generalnie zasady na spalanie tłuszczu są proste:

- zasada nr 1: trzeba jechać w tempie 65% Twojego tętna maksymalnego. Ja mam 32 lata i dla takiego wieku tętno max. to jakieś 188 (im człowiek starszy, tym tętno max. jest niższe). A więc 65% z tego tętna to 122. Nie jest bardzo szybkie tempo i na tym polega cała rzecz, czyli:

- zasada nr 2: jedziesz w tym umiarkowanym tempie, ale najdłużej jak się da. Średnio robię godzinę dziennie i przebiegam jakieś 8-9 km. Tak więc nie ma sensu np. ćwiczyć 3x dziennie po pół h, tylko raz dziennie, ale porządnie i trzymać tętno; ponieważ:

- zasada nr 3: trzymanie się w moim przypadku w tętnie 122-130 pozwala spalić tłuszcz; bieg dużo szybszy i intensywniejszy to bieg na kondycję, wytrzymałość itp.

Polecam gorąco mimo, że od pół roku mój stał odłogiem, ale znowu się z nim zaprzyjaźniam:)

I MOJE PYTANIE:czy na fazie czystej protal (zaczęłam uderzeniową wczoraj) można dodawać szczypiorek do twarożku 0% ??? Nienawidzę czystego białego sera:((((

Z góry dziękuję,

Ania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny!

Nie wiem kiedy zajrze -syn mial wypadaek na nartach. Lezy w szpitalu w Austriij jest po operacji,przytomny.

Jak uloze te sprawy to wroce.

Bardzo mi przykro z powodu wypadku syna,mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze.

Witam I26!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wylądowałam na L4 - angina.. I mimo

opanowującego mój organizm gorąca.. to cieszę

się z tygodnia wolnego :wink:

Oj,Marudko,wracaj szybciutko do zdrowia.Jedno w tym wszystkim jest dobre...Odpoczniesz sobie :wink:

I MOJE PYTANIE:czy na fazie czystej protal (zaczęłam uderzeniową wczoraj) można dodawać szczypiorek do twarożku 0% ??? Nienawidzę czystego białego sera:((((

Z góry dziękuję,

Ania.

Możesz dodac szczypiorku,wszelkie zioła świeże i suszone są dozwolone od pierwszego dnia diety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proteinki;

mam jeszcze dwa pytania:

1. czy można jeść wędliny wędzone? Kupiłam dzisiaj filet podwędzany z indyka, ale mam wątpliwości??

2. jakie mają być te otręby: żytnie, pszenne czy owsiane?

3. już pytałam wyżej, ale czy do twarożku 0% w FAZIE I (i potem w naprzemiennej, ale w dniach czysto proteinowych) można dodawać szczypior, albo cebulkę, albo natkę pietruszki?

Dzięki za podpowiedzi bo to mój drugi dzień dopiero:)

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proteinki;

mam jeszcze dwa pytania:

1. czy można jeść wędliny wędzone? Kupiłam dzisiaj filet podwędzany z indyka, ale mam wątpliwości??

2. jakie mają być te otręby: żytnie, pszenne czy owsiane?

3. już pytałam wyżej, ale czy do twarożku 0% w FAZIE I (i potem w naprzemiennej, ale w dniach czysto proteinowych) można dodawać szczypior, albo cebulkę, albo natkę pietruszki?

Dzięki za podpowiedzi bo to mój drugi dzień dopiero:)

A.

O twarożku pisałam wyzej,cebulę i czosnek również można.

Otręby maja być owsiane-2 łyżki,jeśli pojawią się problemy z wc możesz dołączyć 1 łyżkę otrębów pszennych.

Wędliny wędzone owszem,ja zawsze szukam tych z niższą zawartością tłuszczu.Choć naprzykład udka z kurczaka wędzone jemy,więc i wędlinkę można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA TEŻ MAM TEN PROBLEM Z WĘDLINAMI I BOJĘ SIĘ JAKĄKOLWIEK ZJEŚĆ A W DODATKU JAKIEŚ STRASZNIE SŁONE MI SIĘ WYDAJĄ.

Wędzone wędliny są słone,a sól zatrzymuje wodę w organizmie i waga nie spada,więc lepiej ograniczyć wędzone wedliny.Ale są one dozwolone,tylko trzeba ograniczać sól,więc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM.CZYTAM WASZE FORUM OD WCZORAJ I POSTANOWIŁAM SIĘ DOŁĄCZYĆ JEŻELI MNIE ZECHCECIE. :wink:

MOJĄ WALKĘ Z NADWAGĄ ZACZĘŁAM 24.02.2010.PRZY WZROŚCIE 166 MOJA WAGA NIESTETY POKAZYWAŁA 79,7KG.DODAM ŻE MAM DOPIERO 26 LAT I W SUMIE ŻENYCH WCZEŚNIEJ PROBLEMÓW Z NADWAGĄ NIE MIAŁAM.JAKOŚ PO DRUGIEJ CIĄŻY I BRANIE TABLETEK ANTYKONCEPCYJNYCH WAGA NIE WRÓCIŁA DO NORMALNOŚCI(A SYNEK JUTRO JUŻ DWA LATKA KOŃCZY).

PLANUJE SCHUDNĄĆ OK 20 KG,WIEM ŻE TO DUŻO A MOŻE JAK MI BĘDZIE DOBRZE SZŁO TO NAWET 25.ZOBACZYMY JAK BĘDE WYGLĄDAĆ BO OCZYWIŚCIE NIE CHCE ZOSTAĆ KOŚCIOTRUPEM.

JESTEM NARAZIE NA 1 FAZIE JUŻ 7 DZIEŃ WIĘC JUTRO MOŻE POJUTRZE PRZECHODZĘ DO 2 FAZY NAPRZEMIENNEJ.NIE WAŻE SIE CODZIENNIE ALE JAK PODGLĄDAŁAM WAGĘ Z DWA DNI TEMU TO BYŁO OK 4 KG MNIEJ HIHI.

Witam! Fajnie że dołączasz. Życzę sukcesów!! Czekamy na dalsze spadki i odpowiednio motywujący suwaczek :wink:

Marudko wracaj do zdrowia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was kochane!!!

Dzisiaj u mnie piekne słoneczko ale chmurki tez się wdzierają. Mam chwilke bo synek własnie zasnął. 

Przetrwałam wczorajszy dzień i mam nadzieje że tak bedzie już z kazdym następnym. Chociaż spodziewam się zaraz @ więc spadku wagi moge nie mieć, co może być dla mnie nie za dobre. Bo nie ma to jak widoczny spadek na wadze, prawda?!

Witam też nowe protalki. I26  ja również zmagam się z kg po ciąży. W sumie to nawet z kg z całego mojego życia. Nie pamiętam kiedy byłąm szczupła chyba tylko w wieku 8 lat. Potem zaczęłam nabierac kształtów i kg. Dlatego jak koleżanka mi powiedziała o te diecie to się zainteresowałam. W sumie dlatego  ze ona wazyła 120kg i chudła dużo i szybko. No ale ja poległam niestety po świętach. Potem choroba moja  potem synka i odzyskałam pare kg i teraz znów zaczynam. Mam nadzieje ze teraz mi się uda!!!! 

Każda kobieta chce byś piekna i szczupła , czyż nie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was kochane!!!

Dzisiaj u mnie piekne słoneczko ale chmurki tez się wdzierają. Mam chwilke bo synek własnie zasnął. 

Przetrwałam wczorajszy dzień i mam nadzieje że tak bedzie już z kazdym następnym. Chociaż spodziewam się zaraz @ więc spadku wagi moge nie mieć, co może być dla mnie nie za dobre. Bo nie ma to jak widoczny spadek na wadze, prawda?!

Witam też nowe protalki. I26  ja również zmagam się z kg po ciąży. W sumie to nawet z kg z całego mojego życia. Nie pamiętam kiedy byłąm szczupła chyba tylko w wieku 8 lat. Potem zaczęłam nabierac kształtów i kg. Dlatego jak koleżanka mi powiedziała o te diecie to się zainteresowałam. W sumie dlatego  ze ona wazyła 120kg i chudła dużo i szybko. No ale ja poległam niestety po świętach. Potem choroba moja  potem synka i odzyskałam pare kg i teraz znów zaczynam. Mam nadzieje ze teraz mi się uda!!!! 

Każda kobieta chce byś piekna i szczupła , czyż nie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Jestem tu nowa, wczoraj przez przypadek trafiłam na Wasze forum i jestem bardzo mile zaskoczona panująca tu atmosferą. Tez chciałabym schudnąć, ale jakoś nigdy nie wychodzi:( Możecie podpowiedzieć jak zacząć tą dietę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.