Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim proteinkowm, starym i nowym :wink:

Dziewczyny gdzie kupujecie ten ser Harceński? Tak sie napaliłam bo znalazłam przepis na pizze, i jak pomyślałam o stopionym serze na wierzchu to prawie osiągnęłam szczyt marzeń.

Podobno jest w lidlu, ja niestety nie znalazłam :wink:

Czy ktoś wie gdzie on leży (na nabiale czy może gdzie indziej) i jak wygląda?

Może ktoś wrzuci foto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim proteinkowm, starym i nowym :D

Dziewczyny gdzie kupujecie ten ser Harceński? Tak sie napaliłam bo znalazłam przepis na pizze, i jak pomyślałam o stopionym serze na wierzchu to prawie osiągnęłam szczyt marzeń.

Podobno jest w lidlu, ja niestety nie znalazłam :wink:

Czy ktoś wie gdzie on leży (na nabiale czy może gdzie indziej) i jak wygląda?

Może ktoś wrzuci foto?

Misza co do serka to nie pomogę, bo nie wiem :wink:

Ale taką mam dla ciebie sugestie co do pieczenia pizzy. Robiłam raz wg tego przepisu Juggin chyba i okropnie mi przywarła do foremki. Nie zapomnij dać papieru do pieczenia bo pozostanie ci jak mi wyjadać wierzch-farsz bez ciasta :P

A tak poza tym to smacznego.

Ja zrobie dziś pieczarki faszerwane.

Tak się zopędziłam z dniami białkowymi, że dopiero wieczorem wczoraj sobie uświadomiłam że powinnam juz zajadać warzywka :-P Więc dziś sobie pofolguje z nimi.

I26 taki suwaczek jak ty ma Jusia, może ona pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wczoraj jadłam głównie mięso-tyle że mielone z indyka, a mielone to chyba tłuste:/ Dziś tylko kury i wołowinka. Dotrwam do Końca białek jak się nie naprawie to amen

żadne mi tu amen, słyszysz, trwasz dalej. Co to za poddawanie się. Ruszy i w dobrym kierunku, ale mielone fakt tłuste, więc wiesz dlaczego taki kierunek i błędu nie powtórzysz. Uszy do góry i do boju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny!

Nie wiem kiedy zajrze -syn mial wypadaek na nartach. Lezy w szpitalu w Austriij jest po operacji,przytomny.

Jak uloze te sprawy to wroce.

Bardzo współczuję, trzymam kciuki za szybkie wyleczenie i w miarę nie za drogi powrót do domku. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny. Cóż moja waga ta sama co wczoraj rano szkoda -miałam nadzieję że choć troszkę spadnie, nie wiem czy nie zakończyć juz uderzeniówki to w końcu 6 dzień. Dziś mam okropny dzień- @ i w dodatku strasznie boli mnie prawe ucho - zaczęło wczoraj i nie odpuszcza. A miałam iść dzisiaj zanieść cv do jednej firmy nom cóż mam nadzieję że dam radę pójść. Jakoś nie mogę znaleźć tutaj pracy. Wiem to pewnie troche przez to ze opiekowałam sie dzieckiem i teraz nie wiele moge napisac w swoim cv studia i staz w urzedzie. Mam dołka - CHCĘ IŚĆ DO PRACY! DZiecko chodzi do przedszkola tylko był by pewnie problem gdyby chorowała bo kto by mi z nią został musiałabym kogoś poszukać. Mama tez nie może ciągle przyjeżdżać bo to spory kawałek 200 km no i tez ma ciagle jakies wizyty u lekarzy i to ją trzyma. Już nawet nie licze na jakąś pracę w urzedzie bo to graniczy z cudem - tu na śląsku często wymaga sie języka niemieckiego ja niestety takiego nie znam- bez sensu jakbyśmy żyli co najmniej w Niemczech. Bzdura Ciekawe czy tam jak przyjmują do pracy to wymagają polskiego heh sorki za marudzenie

Jak jest @ to nie ma spadków - niestety my kobietki tak mamy, za kilka dni się ruszy, woda zatrzymywana zejdzie. Ja też szukam pracy, jest kryzys i trochę jej brak, ale na wiosnę powinno być lepiej. oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadne mi tu amen, słyszysz, trwasz dalej. Co to za poddawanie się. Ruszy i w dobrym kierunku, ale mielone fakt tłuste, więc wiesz dlaczego taki kierunek i błędu nie powtórzysz. Uszy do góry i do boju.

Aga bo naślemy na ciebie ojca dyrektora i tv Trwam :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie przyjaciółeczki od ser....ka!! :wink:

A ja wylądowałam na L4 - angina.. I mimo

opanowującego mój organizm gorąca.. to cieszę

się z tygodnia wolnego :P

Wczoraj zrobiłam porządek w szafie.. Bo to nie da się

tak leżec bezczynnie.. Ale dziś to chyba nic nie zrobię.

Leń mnie dopadł. Miał byc co prawda obiad..ale w końcu

luby pójdzie do mamusi.. wiec jak nie muszę się babrac

już z tym to sobie co nieco poczytałam Was i zaraz

wezmę się za jakąś knigę.

Miłego dnia, się u Was trochę dzieje!!! :wink:

Ja ja myślałam, że wyjechał w delegację, albo jakieś szkolenie.

Kuruj się kochana. Odpoczniesz.

Zdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry wszystkim:)choc dla mnie ''wczoraj''sie jeszcze nie skonczylo, bo caly czas wpracy jestem.Przyszlam do roboty w stanie normalnym i z godziny na godzine ze mna coraz gorzej.Mam caly nos zapchany i nie mam czym oddychac.Dopiero co narzeczony przestal chorowac i teraz na mnie kolej...do tego padam ze zmeczenia na twarz..dawno tak padajaca nie bylam..za krotko dzis spalam i mam efekty...jeszcze 45 min...

Wracaj do zdrówka Sandruś :roll: no i gratulacje zgubienia tego co nabrałaś na naszym polsim jedzeniu :wink:

cześć kochane jestem nowa mam nadzieje że mnie przyjmiecie na diecie jestem od 1 lutego mam do zgubienia 27 kg okropnych znalazłam to forum i jest super mam nadzieje że mi pomożecie pozdrawiam wszystkich

Szyszunia no to mamy podobny cel wagowy :wink: zobacz jak mi poszło już jestem za połową, pewnie byłabym dalej gdyby nie moje małe grzeszki no i święta po drodze :P zdarzyło się wtedy zjeść niedozwolone rzeczy :D

Szpuleczko dla Twojego synka szybkiego powrotu do zdrowia!!!

Agabyd co to za poddawanie się? nie ma tak! jak już raz postanowiłaś do nas dołączyć to amen! nie możesz sobie iść. Co do mielonego z indyka i generalnie z drobiu...nie kupuję, bo w środku sam tluszcz i nie wiadomo co...proponuję kupić pierś z indyka np i zmielić masz pewność że żadnych dziwnych rzeczy tam nie znajdziesz i możesz się wtedy bezkarnie nimi zajadać :D

Marudko też wracaj szybko do zdrówka, tylko nie przesadź z tym sprzątaniem itd. L-4 dostałaś po to by odpocząć :grin:

Tak w ogóle to witam w południ już po otrębiance i dzbanku zielonej herbaty :-P ostatnio to chyba nawet za dużo piję :D

Słońce było u nas na chwilę i już się zmyło :-D a tak pięknie przyświecało...

Pozdrawiam Gorąco :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUŻ MAM PRAWDA ŻE PIĘKNY.ZNALAZLAM NA POLSKIEJ STRONCE HIHI.MAM NADZIEJĘ ,ŻE SZYBKO GO BĘDĘ PRZESUWAĆ.

A CO DO MIELONEGO,TO JA NIE KUPUJE GOTOWEGO,TYLKO SOBIE MIELE NP.IRŚ INDYCZĄ I ROBIE TAK JAK MIELONE TYLKO BEZ BUŁKI TARTEJ.POZDRAWIAM. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, znowu mam masakryczne zaległości w czytaniu :wink:

Witam wszystkie nowe twarze i powodzenia życzę :P

Dziewczyny, zrobiłam w niedzielę sernik Gochny - wyszedł pyszny, ale dałam chyba nie takiego sera bo strasznie wodnisty :wink:. Kupiłam serek homo Pilosa w Lidlu - 3 % taki w wiadereczku, a powinnam chyba dać zmielonego normalnego twarogu. Poratujcie mnie, jaki ser dajecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłam szybko okiem, i wyczytałam, że Agabyd, coś o poddawaniu się mówiła, nie rób tego ! U mnie był zastój, a teraz jak pościło to 1.5 kg z głowy w tydzień. Trzeba przetrzymać gorsze momenty i w żadnym wypadku się nie poddawać, nie, nie, nie i jeszcze raz nie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Jestem tu nowa, wczoraj przez przypadek trafiłam na Wasze forum i jestem bardzo mile zaskoczona panująca tu atmosferą. Tez chciałabym schudnąć, ale jakoś nigdy nie wychodzi:( Możecie podpowiedzieć jak zacząć tą dietę??

Witam .

Zaczynasz od zakupów,musisz mieć produkty białkowe żeby zaczać i lecisz z tym koksem :D

Hej wszystkim proteinkowm, starym i nowym :P

Dziewczyny gdzie kupujecie ten ser Harceński? Tak sie napaliłam bo znalazłam przepis na pizze, i jak pomyślałam o stopionym serze na wierzchu to prawie osiągnęłam szczyt marzeń.

Podobno jest w lidlu, ja niestety nie znalazłam :wink:

Czy ktoś wie gdzie on leży (na nabiale czy może gdzie indziej) i jak wygląda?

Może ktoś wrzuci foto?

Ser harceński kupowałam w lidlu na dziale nabiałowym,ale nie zawsze jest.Poza tym nie jest smaczny,pachnie moczem :-P i jest przezroczysty :wink:??: Polecam zrobienie sobie sera żółtego w/g przepisu Oliwii (również w wątku z przepisami)

Aga bo naślemy na ciebie ojca dyrektora i tv Trwam :D :-D

Mało nie spadłam z fotela ze śmiechu...

Agabyd,bój się bój :roll: Ja miałam zastój dwu miesięczny i przeżyłam,wiec i Tobie uda się wygrać z wagą.Nie można się poddawać przy każdym małym problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Jestem tu nowa, wczoraj przez przypadek trafiłam na Wasze forum i jestem bardzo mile zaskoczona panująca tu atmosferą. Tez chciałabym schudnąć, ale jakoś nigdy nie wychodzi:( Możecie podpowiedzieć jak zacząć tą dietę??

O proszę. Witam następną przyszłą Proteinkę :wink: Pytasz jak zacząć dietę?... Hmmmm, najlepiej od jutra;) Dzisiaj do sklepu narobić zakupów zapasów: serki, twarożki, otręby i co tam jeszcze może się przydać.... drób, wołek, jajeczka, woda itp. A od jutra pierwsze pomiary: waga, obwody i start!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest @ to nie ma spadków - niestety my kobietki tak mamy, za kilka dni się ruszy, woda zatrzymywana zejdzie. Ja też szukam pracy, jest kryzys i trochę jej brak, ale na wiosnę powinno być lepiej. oby.

Dzięki za pocieszenie, oby , oby bo dłużej w domu nie wysiedzę. Zrobiłam dziś placek z otrąb owsianych - po raz pierwszy naprawdę jest przepyszny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.