Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

cześć kochane jestem nowa mam nadzieje że mnie przyjmiecie na diecie jestem od 1 lutego mam do zgubienia 27 kg okropnych znalazłam to forum i jest super mam nadzieje że mi pomożecie pozdrawiam wszystkich

Witaj Szyszunia w takim razie powodzenia,a forum jest super to racja :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dziewczynki..... :-P

Ślędzę cały czas posty z boczku i obserwuje,ale rzadko mam okazje by siąść na spokojnie i parę słówek wklepać>Synio mój półtoraroczny nie zawsze mi na to pozwala,wszędzie Go pełno a jak dorwie się do komputera to próbuje już Haker-ować :D :-D > Chyba nachodzi Mnie jakaś fala zwątpiniowo-obżarstwa........niewiem co się dzieje :wink:??: Dziś zaczęłam po P+W ponownie proteiny i...nie mogę się powstrzymać od jedzenia???!!!! Czy to coś oznacza? I jakoś głowa pobolewa...-ale mam nadzieje,że to TYLKO chwilowe i wszystko wróci do normy i znów POCZUJE LEKKOŚĆ od spadających kilogramów :roll: Dziewczynki powiedzcie tylko jak często mogę jeść placki otrębowe? I jak Sobie radzicie z Wc? :D :wink: :P -bo miewam z tym problemy.... Pozdrawiam mocno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wieczorem, który się zrobił niepostrzeżenie, kiedy ja czytałam zaległości :wink: U nas niedawno padał grad i znowu trawniki zrobiły się białe, a kysz zimo, a kysz...

Muszę nawiązać do kwestii podnoszonych w sobotę i niedzielę:

po pierwsze odnośnie aspartamu: ja do końca nie mogę zdecydować, czy dobrze robię, że go zażywam - niby Dukan mówi wyraźnie o nim - nie o żadnym innym, ale trochę martwią mnie te cytowane badania, bo ja nim zastępuję w sumie cukier - tzn. dodaję go do czarnej herbaty i do kawy, że o deserach nie wspomnę i tak przez już ok 2 miesiące :wink: Jestem w kropce, no.

Po drugie odnośnie ćwiczeń - to kiedyś też robiłam słynną 6 waidera, a teraz 15 minut dziennie jeźdźę na wiosłach i wykonuję ok. 500 brzuszków na AB Rocet (takim krzesełku z oparciem, na którym opiera się głowę, dzięki czemu ćwiczę na prawdę brzuch a nie mięśnie szyi :P ). Moja koleżanka kiedyś mądrze powiedziała: należy zejść do podłogi i trochę poćwiczyć. Jak miałam niedawno przestój to ćwiczenia mi pomogły.

Dzisiaj po południu również jak Ivonka zaniosłam ubrania do krawcowej do zwężeni, po diecie i tak wymienię garderobę ale teraz w czymś muszę chodzić, a wyglądałam jak mnich w sutannie przepasanej paskiem :D

Doszłam również do apteki, bo też mnie dopadły problemy w ubikacji i nabyłam w drodze kupna jakiś preparat w 100% naturalny, który reguluję pracę jelit, pani w aptece poleciła go spośród kilku innych, dodam że droższych, zatem mam zamiar go wypróbować - nazywa się Sollievo.

Teraz zmykam już do codziennych ćwiczeń i życzę udanego wieczoru.

Gorące buziaki dla wszystkich protalek :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć KoBiałki Kochane,

muszę przeczytać zaległości, ale najpierw powiem, że obie imprezy mi się udały i to niemal bezgrzesznie, co nieprawdopodobne, bo jedna była w knajpie i byłam bez wpływu na menu.

Urodziny syna - nie skubnęłam nawet ogromnego tortu , chrzciny siostrzeńca - wybierałm dania zgodnie ze sztuką dukania i uniknęłam pokus.

Waga po staremu, ale nie tracę nadziei.

Nawet wiem, że muszę się skupić, bo na 7 maja mam imprezę firmową i jak zobaczyłąm dzisiaj menu to mi czapka spadła - nic mnie nie uratuje poza "ucztą" na utrwalaniu, więc do tego czasu już ostatecznie muszę się zamknąć z odchudzaniem.

Widzę mnóstwo nowych "twarzy", które serdecznie pozdrawiam i życzę szybkiej radości z chudości oraz dużo starych problemów z unikaniem pokus.

Biegnę poczytać, chociaż będzie trudno, bo na jednym bezprzewodzie chodzą mi w tej chwili dwa lapki i jedna stacjonarka, więc czarno widzę otwieranie stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochanie a kiedy ty zdążyłas się pozbyć tyle kilosków????

No świetny wynik, a zaczęłaś raczej po mnie???

Gratki :P

Olinko, ja zaczęłam zaraz po Nowym Roku - 4 stycznia :wink:, dzięki za gratulacje :wink:, Charakter mam twardy i zawzięty i teraz mi sie on przydaje, ha,ha. No i z testu Dukana mi wyszło,że w połowie kwietnia powinnam skończyć. Jeju jak ja się nie mogę doczekać zjedzenia owoców, uchch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpuleczko zdrówka dla syna, pewnikiem będzie wszystko ok.

Agabyd nie poddawać się proszę.

Maragrete odpuściłam Weidera, bo kręgosłup wysiada, zostanę przy tradycyjnych brzuszkach.

Marudko i Tobie powrotu do zdrowia.

Witam nowe Protalinki, a stałym bywalczyniom życzę utraty tłuszczyku.

U mnie waga 200 dkg mniej, więc żadna rewelacja, bo zaczełam warzywka i znów będzie stała.

Wszyscy mówią, żebym się nie odchudzała już, więc się nie przyznaję i trwam dalej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkie kochane po dlugiej przerwie

No cóż wstyd.....nie wytrzymałam. Mimo iz diety trzymałam się bardzo mocno przez 2,5 m-ca schudłam tylko 1,5kg (to na uderzeniówce) potem kg uciekły bo byłam chora i prawie nic nie jadłam. Może to dlatego że prawie co pól roku a napewno raz w roku stosuję dietę (głodówka poprostu), nie wiem, ale było to dla mnie demotywujące:(

Dziś nadal ważę 63 - 63,5 kg staram sie utrzymać to co juz uzyskałam, jem mało, odstawiłam słodycze do minimum i walczę bo w maju ide na Komunię i musze dobrze wyglądać w swojej ulubionej "małej czarnej"

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo cieplutko i mam nadzieje, że bede mogła sie tu czasem jeszcze odezwać, bo atmosfera na tym forum bardzo mi służy:)

Duże buziaki dla Wszystkich!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor wszystkim:)))Wyspalam sie porzadnie, jeszcze przeziebiona ale wczoraj nad ranem naprawde fatalnie sie czulam i pierwszy raz zdarzylo mi sie cos takiego, ze zasypialam na stojaco i winie za to porzadna pigule paracetamolu, po ktorej mnie tak potwornie zmulilo.Potem doczytalam, ze po uzyciu nie wolno prowadzic samochodu i obslugiwac maszyn, pewnie z powodu tego zamulenia.

Weź sobie aspirynkę najlepiej dwie taka dawka uderzeniowa (najlepiej to gripex noc) i pod kołderkę, może "złamiesz" chorobę i będzie dobrze. Tego Ci życzę.

Dziekuje Sago za troske,reszcie dziewczyn tez:) Jeszcze w domu bylam slaba ale jestem w pracy i jakos sie odmulilam, mam porzadne krople do nosa i one mi pomagaja.Ze specyfikami paracetamolowymi tylko na noc, w pracy juz nie bede brac a o aspirynie kompletnie zapomnialam.

cześć kochane jestem nowa mam nadzieje że mnie przyjmiecie na diecie jestem od 1 lutego mam do zgubienia 27 kg okropnych znalazłam to forum i jest super mam nadzieje że mi pomożecie pozdrawiam wszystkich

Witam Cie rowniez Szyszuniu i reszta nowosci, nickow juz nie pamietam:((( ale gorace czesc i powodzonka ode mnie:)

To forum faktycznie jest wyjatkowe, wszyscy sa bardzo serdeczni i pomocni a niestety na innych forach moderatorzy w niemily sposob opieprzaja nowicjuszki za zadawanie pytan, na ktore juz padly odpowiedzi.Widzialam taka sytuacja na jednym z protalowych for, gdzie nowa dziewczyna pytala o cos a moderator zwrocil jej uwage w dosc nieprzyjemny, oschly sposob , ze ma sobie wpisac w wyszukiwarke a nie zasmiecac forum.Nie wiem w jaki sposob takie fora dzialaja ale na pewno nie sa grupa wsparcia.

Czesc dziewczyny!

Nie wiem kiedy zajrze -syn mial wypadaek na nartach. Lezy w szpitalu w Austriij jest po operacji,przytomny.

Jak uloze te sprawy to wroce.

Wspolczujemy i trzymamy kciuki za szybki powrot do zdrowia!!!

Proteinki;

mam jeszcze dwa pytania:

1. czy można jeść wędliny wędzone? Kupiłam dzisiaj filet podwędzany z indyka, ale mam wątpliwości??

2. jakie mają być te otręby: żytnie, pszenne czy owsiane?

3. już pytałam wyżej, ale czy do twarożku 0% w FAZIE I (i potem w naprzemiennej, ale w dniach czysto proteinowych) można dodawać szczypior, albo cebulkę, albo natkę pietruszki?

Dzięki za podpowiedzi bo to mój drugi dzień dopiero:)

A.

Ja zakochalam sie w filecie z indyka, jest rewelacyjny i na pewno nie powoduje szkod, bo zajadam sie nim ostatnio jak dzika a nie przeszkadza to spadkowi wagi.Co do twarozku wiejskiego to nie zawsze moge dostac ten w wersji light wiec kupuje normalny, ale on tez ma dobre parametry, duzo bialka, do 4% tluszczu i niewiele cukru.

JUŻ MAM PRAWDA ŻE PIĘKNY.ZNALAZLAM NA POLSKIEJ STRONCE HIHI.MAM NADZIEJĘ ,ŻE SZYBKO GO BĘDĘ PRZESUWAĆ.

A CO DO MIELONEGO,TO JA NIE KUPUJE GOTOWEGO,TYLKO SOBIE MIELE NP.IRŚ INDYCZĄ I ROBIE TAK JAK MIELONE TYLKO BEZ BUŁKI TARTEJ.POZDRAWIAM. :wink:

Witam 126:))) brakuje jeszcze ''P'' na koncu:)))

Jak Ci wychodza kotlety mielone bez dodatku bulki czy tez zamiennika jakiegos???Ja kiedys sprobowalam zrobic i byly strasznie gumiaste, teraz dodaje otrebow.

Waga dzis bez zmian miedzy 51 a 52.Mimo przebytego dnia na PW.

Kobietki drogie od momentu wdrozenia w zycie po raz drugi diety zauwazylam cos dziwnego u siebie.Jestem non stop glodna.Ogolnie lubie jesc ale chyba wczesniej nie bylam takim glodomorem.A teraz caly czas zajadam.Zjem sniadanie i mysle juz o nastepnym posilku.Ten tydzien uderzeniowki to byl tydzien prawdziwego protalowego obzarstwa.Do tego wszczelam kontrole nad moim piciem.Zawsze sporo pialm dlatego nigdy specjalnie tego nie mierzylam.Okazuje sie, ze pije ok 3 litrow dziennie.Robie sobie obowiazkowy 1,5 litrowy dzbanek zielonej herbaty, jak siedze przed tv to popijam go caly czas i robie nastepny, do tego kawa, jakies koktajle mleczne, maslanka...Na wolnym pewnie wiecej pije bo w pracy nie mam jak.Niestety noce-co rusz sie budze na wizyte w wc na przemian z piciem bo strasznie mi sucho w nocy.Najsmieszniejszy jest moj kicius, ktoremu chyba wydaje sie, ze jest psem, bo spi ze mna prawie jak na zalaczonym obok zdjeciu, jak wstaje do wc, idzie za mna i czeka az zalatwie swoje po czym wraca ze mna do lozka:)W zyciu takiego kota nie widzialam:)))I kocham go najbardziej na swiecie:)

No nic rozpisalam sie ,koncze i pa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich gorąco :wink:

Nasłuchałam się tak o tej diecie, więc stwierdziłam, że i ja spróbuję, tym bardziej, że na czerwiec planowany ślub.

Mam do was pytanie odnośnie rzeczy, które jecie podczas fazy białkowej...

Nie mam zbytnio czasu, aby przyrządzać jakieś dania z książki itp, a i kucharzem najlepszym też nie jestem :wink:

Pomóżcie mi więc znaleźć produkty (przede wszystkim takie do zagryzania), które będą mi odpowiadać.. (niestety nie cierpię kefirów i serków wiejskich.. to chyba na tyle..).

Na dietce jestem od wczoraj (poniedziałek 1 marca) - na chwilę obecną jadłam tylko smażoną pierś z kurczaka (ale dosłownie na kropli oleju), wędlinę (pierś książęca z kurczaka), jajka i mleko no i oczywiście minimum 1.5l wody dziennie..

Pomóżcie mi proszę w urozmaiceniu dietki :P

Z góry dziękuję i gorąco pozdrawiam , no i mocno za wszystkich trzymam kciuki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich gorąco :wink:

Nasłuchałam się tak o tej diecie, więc stwierdziłam, że i ja spróbuję, tym bardziej, że na czerwiec planowany ślub.

Mam do was pytanie odnośnie rzeczy, które jecie podczas fazy białkowej...

Nie mam zbytnio czasu, aby przyrządzać jakieś dania z książki itp, a i kucharzem najlepszym też nie jestem :wink:

Pomóżcie mi więc znaleźć produkty (przede wszystkim takie do zagryzania), które będą mi odpowiadać.. (niestety nie cierpię kefirów i serków wiejskich.. to chyba na tyle..).

Na dietce jestem od wczoraj (poniedziałek 1 marca) - na chwilę obecną jadłam tylko smażoną pierś z kurczaka (ale dosłownie na kropli oleju), wędlinę (pierś książęca z kurczaka), jajka i mleko no i oczywiście minimum 1.5l wody dziennie..

Pomóżcie mi proszę w urozmaiceniu dietki :P

Z góry dziękuję i gorąco pozdrawiam , no i mocno za wszystkich trzymam kciuki :D

hej:))) chyba zadna z nas nie korzysta z przepisow ksiazkowych bo to bardziej francuska kuchnia...zajrzyj do nas w przepisy, cos na pewno znajdziesz.Ja tez do mistrzow kuchni nie naleze i ostatnio odkrylam przyprawe do przyrzadzania kurczaka winiary.To taka torebeczka pod tytulem ''kurczak w ziolach i czosnku''(sa tez inne smaki), w gornej czesci torebki jest woreczek, w dolnej przyprawa.Wrzucasz do woreczka 8 palek,zasypujesz przyprawa i do piekarnika.Zadnej filozofii a naprawde pyszne i co wiecej, dobre parametry ma ta przyprawa...sporo bialka, malo cukru i malo tluszczu.Zeby sobie cos na szybko przegryzc to proponuje jakies delikatne drobiowe kielbaski o niskiej zawartosci tluszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!! :wink:

..i ja dziękuję za troskę. Choc nie czuję żeby było bardzo źle.

Temperaturka ciągle w okolicach 37 st., więc nie ma tragicznie.

Najgorsze jest tylko połknięcie antybiotyku w całości.. bo to dośc

duża tabletka. Na początku ją sobie na pół przekrawałam. Ale siostra

niedawno tez miała to samo - ale chyba przez telefon mnie zaraziła

:wink: - to powiedziała, że nie mogę tak robic. Dodatkowo tabletka ta

jest nie dobra w smaku. Wystarczy, że się otrze o kawałek skóry

to już czuc jej smak... bleeee...

Ale to dopiero 8.. więc mam jeszcze chwilkę spokoju :D??:

Nie umiem jakoś rano spac. Narzeczonego do pracy 'odprowadzam'

tzn. do drzwi.. A potem dziadek nade mną puszcza głośno radio

i po spaniu. Nigdzie dzisiaj chyba nie pójdę. Bo na obiad już wczoraj

zakupy zrobiłam, więc leniuchowania ciąg dalszy. Jeszcze żeby mojego

szczęścia było mało.. to opryszczka mi się zrobiła.. Sypię się jak domek

z kart :-P

Miłego dnia, u mnie też cieńka warstwa śniegu spadła.. :P ale to na pewno

już ostatnie tchnienia zimy!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.