Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich przy porannej kawuni

dzięki śliczne za tak miłe przyjęcie

naprawdę się ciesze że was znalazłam właśnie zaczynam warzywka ale już mi się ich tak bardzo nie chce jak poprzednim razem

muszę sobie kupić wagę bo tak na prawdę to nie wiem ile schudłam jak ją będe już wiedziała to zaznaczę prawidłowy spadek

a teraz muszę zmykać bo córcia się budzi

pozdrowienia dla wszystkich miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Gosiulka - witaj i powodzenia w diecie.

Chyba jednak nie obejdzie się bez gotowania, bo wykluczając serek zanudzisz się na śmierć jedzac wciąż to samo. Przepisy nie sa trudne, a żadna z nas nie jest mistrzynią kuchni - no może Śliweczka : )

W pracy mam dwóch kolegówna diecie z których jeden nauczył się dzięki temu gotować mimo, że przedtem nie wiedział za ktory koniec patelni się trzyma.

Oczywiście można się nie przepracowywać w kuchni - zdac na kurczaki z grilla pod warunkiem, ż eje oskórujesz :wink: wędzone oraz wedline chuda drobiową, ale nie ma jak np. mój wcozrajszy omlecik w pracy - wszstkich przyciągnął do kuchni zapachem - oj nie kochają mnie tu z tym dukaniem w pracy :wink: :P :D

W każdym razie pomożemy Ci jeżleipojawią się pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUŻ MAM PRAWDA ŻE PIĘKNY.ZNALAZLAM NA POLSKIEJ STRONCE HIHI.MAM NADZIEJĘ ,ŻE SZYBKO GO BĘDĘ PRZESUWAĆ.

A CO DO MIELONEGO,TO JA NIE KUPUJE GOTOWEGO,TYLKO SOBIE MIELE NP.IRŚ INDYCZĄ I ROBIE TAK JAK MIELONE TYLKO BEZ BUŁKI TARTEJ.POZDRAWIAM. :D

Śliczny, pozdrawiam i witam na diecie.

Mam tylko prosbę o wyłączenie caps-a, bo wygląda jakbys krzyczała :D

Sama tez uwielbiam mielone z blachy i tylko z mielonego czystego mięsa. Dodaję do nich drobno pokrojonego pora oprócz cebulki co nadaje im inny wymiar w smaku. Wole indycze niż kurzęce.

Dziewczyny, zrobiłam w niedzielę sernik Gochny - wyszedł pyszny, ale dałam chyba nie takiego sera bo strasznie wodnisty :wink: . Kupiłam serek homo Pilosa w Lidlu - 3 % taki w wiadereczku, a powinnam chyba dać zmielonego normalnego twarogu. Poratujcie mnie, jaki ser dajecie?

Uwielbiam ten serek ale tylko do spożycia z cukrem i wanilią , jako waniliowa kompozycję. Do pieczenia jest za wodnisty, mielę do nich zwykły twaróg chudy. Pozdrawiam

Szpuleczko - a to masz zmartwienie. Pozdrów syna od nas i ty sie trzymaj, Austria to kraj o wysokim poziomie opieki zdrowotnej więc na pewno szybko poprawi się kondycja syna. Trzymam kciuki za niego.

Cześć Maragretko jesteś nieoceniona, czego nie znajdę czytając po kolei znajduję w Twoich postach. Bardzo mi przykro Szpuleczko, ze masz jakieś kłopoty ze zdrowiem syna. Trzymam kciuki za szybkie ich zakończenie.

2 miesiące zastoju?? łooo matko że Tobie się nie odechciało! No naprawdegratuluje wytrwania!! I trwam!

No nieźle mnie stawiacie do pionu:) Dzieki ze mozna na was liczyć :P

Agabyd nie bedę Cię biła, bo już zostalaś ukarana.

Potwierdzam tylko - miałam 2 miesiące zastoju.

To bardzo frustrujące zwłaszcza po dobrym początku. Ketoza mnie opuściłą :wink: ale potem waga ruszyła i kolejno gubie wszystkie spodnie. Bożenka świadkiem, że zdarzały mi się upadki na początku ale potem dziewczyny postawiły mnie do pionu.

Tobie musi się udać tylko pogroź palcem tej Łakomczuszce w środku :-P

Nic tak nie pomaga na zachowanie diety, jak komplementy otoczenia.

Ostatnio po 2 miesiacach niewidzenia wpadła do firmy nasza starsza kolezanka, która jest na wcześniejszej emeryturze.

Zatkało ją definitywnie, kiedy zobaczyla kolegę i mnie.

Powiedziała żartem, że nie gada z nami dopóki nie utyjemy znowu heheheheheh, ale gratulacjom nie było końca, bo to kochana kobitka jest. Ja sama już nie widze tego więc miewam chwile kiedy musze wyjąć zdjęcia sprzed kilku miesiący :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Waszystkich :-D

Alienko i Gosiulek, serdecznie Was witam na wspaniałym forum i życzę powodzenia ze wpaniałą dietą :wink:

Marudko, życzę Ci zdrowia, ale przynajmniej sobie trochę w domku wypoczniesz, tylko, żebyś się już dobrze czuła i mogła wykorzystać trochę oddechu od pracy :P

Sandro Tobbie też życzę zdrówka i gratuluję tak spektakularnej uderzeniówki nr2 :D

Maliszko, jak Ciebie można nie kochać w pracy, mnie na pewno nie przeszkadzałyby piękne zapachy, bo przecież pyszne jedzenie pachnie najpiekniej na świecie :-P

Moja waga wróciła do suwaczkowej, nawet z tendencją do drgania w dół, Maragrete ja Ciebie ozłocę :wink:

U mnie też spadł jakis głupi śnieg, ale za to mam piękne słońce od rana, którego promyczki przesyłam wszystkim, zwłaszcza tym, którzy widzą tylko chmury :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maliszko, jak Ciebie można nie kochać w pracy, mnie na pewno nie przeszkadzałyby piękne zapachy, bo przecież pyszne jedzenie pachnie najpiekniej na świecie :wink:

Moja waga wróciła do suwaczkowej, nawet z tendencją do drgania w dół, Maragrete ja Ciebie ozłocę :wink:

U mnie też spadł jakis głupi śnieg, ale za to mam piękne słońce od rana, którego promyczki przesyłam wszystkim, zwłaszcza tym, którzy widzą tylko chmury :P

Oby leciało w dół Bożenko, faktycznie to zapachy chociaż piękne są drażnące zwłaszcza tych najbardziej zapracowanych.

Maruda Ty to jestes ranny ptaszek:)))Przeoczylam wczesniej Twoja chorobe, wiec zdrowka!!!! Ja za 45 min do domciu:)

Dzien dobry reszcie porannego towarzystwa:)

Cześć Sandra, pozdrowinka przy porannej kawce. Gratulacje z powodu udanej uderzeniówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka;

dziękuję :wink: No to się cieszę. Ja od lutego do czerwca w zeszłym roku zrzuciłam 16kg. Potem poznałam wspaniałego faceta :wink: )) I zaczęłam gotować + butla wina do super kolacji i o to efekt. Dokładnie zrucone pół roku temu 16kg na plusie. Wyć mi się chce, żem taka bezdennie głupia:(((

Na szczęście mam w domu profesjonalnego orbitreka, który poprzednio mi bardzo pomógł, a teraz stał i służył za wieszak. O ja głupia!

W każdym razie jestem zdeterminowana i nie ma odwrotu.

Powiedz jeszcze proszę, jakim rytmem idziesz w w II fazie : 5 P+W i 5 P ? Dla mnie to będzie ciężki rytm, bo te 5 dni bez warzyw to dla mnie mordęga, ale jesli tak jest najskuteczniej to podołam.

Z góry dziękuję za wszelkie rady !!

Ania.

Mój rytm to 5\5- nie wiem jak jest przy innym rytmie ale dziewczyny piszą,że mniej skuteczny...

powodzenia!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkie :wink:

Jestem tu Nowa ale mam nadzieje,że przyjmiecie Mnie do swojego grona i będziecie podpowiadać jak i uczyć co z czym i do czego... :D

Zacznę od początku ...Fazę uderzeniową zaczełąm 18.02 z wagą wyjściową 74 przy wzroście 160 - (nie jest to urokliwy widok) ale cóż....., zaś po 10 dniach jest 4kg mniej :wink: :P :D

(dziś kończę naprzemienną) jutro znów same proteinki i zobaczymy jak to dalej poleci...

Czytając Wasze posty wierzę,że dam radę.Trzymajcie za Mnie kciuki i wspierajcie :-P Pozdrawiam

Trzymamy kochana i to bardzo mocno!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kochane jestem nowa mam nadzieje że mnie przyjmiecie na diecie jestem od 1 lutego mam do zgubienia 27 kg okropnych znalazłam to forum i jest super mam nadzieje że mi pomożecie pozdrawiam wszystkich

Tu masz jak w banku!!! pomoc zapewniona!!!

Witam wsród nas!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM.CZYTAM WASZE FORUM OD WCZORAJ I POSTANOWIŁAM SIĘ DOŁĄCZYĆ JEŻELI MNIE ZECHCECIE. :wink:

MOJĄ WALKĘ Z NADWAGĄ ZACZĘŁAM 24.02.2010.PRZY WZROŚCIE 166 MOJA WAGA NIESTETY POKAZYWAŁA 79,7KG.DODAM ŻE MAM DOPIERO 26 LAT I W SUMIE ŻENYCH WCZEŚNIEJ PROBLEMÓW Z NADWAGĄ NIE MIAŁAM.JAKOŚ PO DRUGIEJ CIĄŻY I BRANIE TABLETEK ANTYKONCEPCYJNYCH WAGA NIE WRÓCIŁA DO NORMALNOŚCI(A SYNEK JUTRO JUŻ DWA LATKA KOŃCZY).

PLANUJE SCHUDNĄĆ OK 20 KG,WIEM ŻE TO DUŻO A MOŻE JAK MI BĘDZIE DOBRZE SZŁO TO NAWET 25.ZOBACZYMY JAK BĘDE WYGLĄDAĆ BO OCZYWIŚCIE NIE CHCE ZOSTAĆ KOŚCIOTRUPEM.

JESTEM NARAZIE NA 1 FAZIE JUŻ 7 DZIEŃ WIĘC JUTRO MOŻE POJUTRZE PRZECHODZĘ DO 2 FAZY NAPRZEMIENNEJ.NIE WAŻE SIE CODZIENNIE ALE JAK PODGLĄDAŁAM WAGĘ Z DWA DNI TEMU TO BYŁO OK 4 KG MNIEJ HIHI.

Gratulacje!!!uda Ci się na pewno ,tu z dziewczynami nie może się nie udać!!! :wink: :P :D

pisz, pytaj i CHUDNIJ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.