Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za wsparcie :P :D :-P

Postaram się nie zawieść i Stanowczo trwać w tym,na co się zdecydowałąm-czyli Cudne efekty Diety Dukana :wink: Pozdrawiam Cię anuuullllko :wink:

Dzieki!!!a i zrób coś z tym wielkim oknem-bo pewnie chciałaś suwaczek-ale go nie ma tylko puste wielkie okno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja waga stoi....bo nagrzeszyłam...ratunku!!!!!!

czemu człowiek jest taki nieudolny i ulega pokusom?????

od jutra biorę się w garść!!!!

pozdrawiam wszystkie serowniczki!!!!

u mnie też postraszyło śniegiem, na całe szczęście tylko postraszyło....

Gogi!!! jak tam u tła???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ładnie :wink: Innej opcji nie ma :P Tylko niech by te parę kilogramów zleciało...

Witaj Aniu, też jestem w 3 dniu 1 faz :D Trzymam kciuki. W moim przypadku nie jest źle z samopoczuciem - może za mało jesz?? Ja latam do lodówki chociaż po 1-2 plasterki wędliny jak tylko zaczynam czuć lekkie "ssanie", żeby nie dopuścić do uczucia głodu. No i przede wszystkim zalewam się wodą.

Jeśli chodzi o ćwiczenia to ja chyba zacznę dopiero w czasie P+W (podobno wtedy zdarza się, że waga może podskoczyć, więc spróbuję tego efektu się pozbyć ćwiczeniami właśnie.

DZIEWCZYNY !! A powiedzcie mi proszę kiedy się ważycie?? ja w sumie pierwsze ważenie zrobiłam w poniedziałek wieczorem (1 dzień), a potem waże się i rano (zaraz po wstaniu) i wieczorem (przed spaniem) i np wczoraj wyglądało to tak: rano:72,7kg, wieczorem: 73.7kg. I nie wiem czego się trzymać :-P Dla pewności zapisuę na chwile obecna jedną i druga wagę (żeby się nie oszukiwać :D )

I jescze jedno pytanko - właśnie się dowiedziałam, że w sobote szykuje sie imprezka u znajomych :/ 1 faze zamierzam przetrzymać do neidzieli, więc do jedzenia w najgorszym wypadku coś sobie sama przyszykuję, ale powiedzcie mi co z alkoholem?? W ogóle nie wskazany?? Czy można?? Jeśli można to co najlepiej??? Piwo to raczej nie, może wino?? (ponoć wspomaga trawienie :wink: ), czy jakieś inne powmysły ?? Pomóżcie !!

WITAJ GOSIULEK I POZOSTAŁA ZAŁOGO :-D

JEŚLI CHODZI O ALKOHOL TO CAŁKOWICIE ODPADA!!! JESTEM TEGO ŻYWYM PRZYKŁADEM ZGRZESZYŁAM JUŻ CHYBA TRZY RAZY OD 18 STYCZNIA I PRZYPŁACIŁAM TO ZAWSZE WZROSTEM WAGI O 1- 2 KG !!! TRZEBA MIEĆ SILNĄ WOLĘ JA WCIĄŻ JĄ WICZĘ... CZEGO I TOBIE ŻYCZĘ - POWODZONKA

PS. ODCHUDZAŁAM SIĘJUŻ KILKA RAZY I WYDAWAŁO MI SIĘ ZAWSZE ŻE ALKOHOL TO Z WSZYSTKICH GRZESZKÓW NAJMNIEJSZE ZŁO ALE NA DUKANIE NA PRAWDĘ NIE MOŻNA

JA WAŻĘ SIĘ ZAWSZE RANO NA CZCZO PO WIZYCIE W WC I ZAPISUJĘ CODZIEŃ JAK RÓWNIEŻ TO CO ZJADŁAM POPRZEDNIEGO DNIA ZA JAKIŚ CZAS BĘDĘ MIAŁA OBRAZ TEGO CO MI LEPIEJ SŁUŻY A CO NIE MYŚLĘ ŻE TO DOBRY POMYSŁ

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dukaneczko, nieźle mnie nastraszyłaś :wink:

To co ja mam robić? Kiedy mogę zacząć ćwiczyć? Wcale nie będę mogła??

Jeśli tak to chyba będę wolała przejść na swoją poprzednią dietę, czyli 3x200 gram mięso +warzywa + orbitrek + basen:( Czy poczekać z miesiąc na jakiś spadek i zacząć ćwiczyć? Albo tylko w dniach P+W? Hellllp !!

W skład posiłków wchodzi: np. przed chwilą na 'II śniadanie': jakieś 150g chudego sera z jogurtem + szczypior i kilka grubych plastrów wędliny z indyka. Na obiad pewnie zrobię z 200-250g piersi w ziołach w folii. Za mało??

Pomóżcie Kochane! Po prostu jestem strasznie niecierpliwa i wściekła na siebie zimowe - dosłownie - obżarstwo i za zrobienie z orbitreka wieszaka na ubrania:( I chciałabym już natychmiast efekty, a wiem przeca, że to niemożliwe i nierozsądne. Powiedzcie tylko kiedy mogę znowu ćwiczyć...

Dziękuję, A.

Witaj Analena, ja tez nie mogłam się doczekać ćwiczeń ale grunt to odpowiednio dobrane. jedz więcej i się nie obawiaj a co do ćwiczeń to więcej powtórzeń ale z małymi obciążeniami, wtedy to ma sens. Orbitrek spoko ale małe obciążenie no i w fazie p+w najlepiej, dobra sprawa to basen. Tu nie będziesz miała takich wielkich spadków i tak szybko ale regularnie mniejsze. Ja już jestem zadowolona za 2 dni się ważę a czuję,ze zostało mi już niewiele do zrzucenia :wink::D A powiedz jak się dorobiłaś takiego jojo po poprzedniej diecie. Mnie nigdy jojo nie dopadło i strasznie się tego boje,ze już troszkę więcej latek i większe prawdopodobieństwo jojo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was dzisiaj protalinki u mnie też fatalna pogoda wiatr i śnieżyca mam po prostu dośc tej zimy.

Witam też nowe protalki i życzę samych sukcesów :wink: :P :D :-P

Marudko zdrówka.

Szpuleczko jesteśmy z Tobą

Analena coś ty się tak uparła na te cwiczenia i tak codziennie mordujesz się na tym orbiteku o rany.....Ja chodzę na aerobik 2 razy w tygodniu i to wszystko na co mnie stac.

Słuchajcie zmieniłam sobie avatar i go wcale nie widac cos pokręciłam czy co? już sama nie wiem :wink:

A TO WIOSNA ODE MNIE DLA WAS

post-18045-1267641442_thumb.jpeg

post-18045-1267640871_thumb.jpeg

post-18045-1267640848_thumb.jpeg

post-18045-1267641426_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dukaneczko, nieźle mnie nastraszyłaś :wink:

hej, nie chcialam nastraszyc, tylko uswiadomoc ,przytul> :wink: sama wielu rzeczy nie wiem :P ale na pewno wiem ze nie wolno w pierwszej fazie czyli wtedy kiedy jest ten moment uderzenia cwiczyc intensywnie zwlaszcza, potem wszystko wraca do normy a po pewnym czsaie zobaczysz ile bedziesz miec energii w sobie :D 

To co ja mam robić? Kiedy mogę zacząć ćwiczyć? Wcale nie będę mogła??

Jeśli tak to chyba będę wolała przejść na swoją poprzednią dietę, czyli 3x200 gram mięso +warzywa + orbitrek + basen:( Czy poczekać z miesiąc na jakiś spadek i zacząć ćwiczyć? Albo tylko w dniach P+W? Hellllp !!

nie czekaj na spadek tylko na druga faze i zobacz jak sie czujesz :-P ja juz w szostym dniu czulam sie zupelnie normalnie wiec zaczelam cwiczyc

W skład posiłków wchodzi: np. przed chwilą na 'II śniadanie': jakieś 150g chudego sera z jogurtem + szczypior i kilka grubych plastrów wędliny z indyka. Na obiad pewnie zrobię z 200-250g piersi w ziołach w folii. Za mało??

mysle ze z jedzeniem to spoko wystarczy jesli jeszce jesz sniadanie pierwsze no i cos na kolacje tez zjedz, naprawde to w przesmieszny sposob dziala ze jak wiecej jesz to wiecej spalasz :D wiekszosc tak ma *z ostroznosci wole nie pisac WSZYSTKIE)

Pomóżcie Kochane! Po prostu jestem strasznie niecierpliwa i wściekła na siebie zimowe - dosłownie - obżarstwo i za zrobienie z orbitreka wieszaka na ubrania:( I chciałabym już natychmiast efekty, a wiem przeca, że to niemożliwe i nierozsądne. Powiedzcie tylko kiedy mogę znowu ćwiczyć...

Dziękuję, A.

tak ze trzymaj sie mocno - tutaj dziewczyny Cie beda wspierac chwalic a w razie czego dopingowac, forum jest wspaniale :-D

duzych spadkow!!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Analena, ja tez nie mogłam się doczekać ćwiczeń ale grunt to odpowiednio dobrane. jedz więcej i się nie obawiaj a co do ćwiczeń to więcej powtórzeń ale z małymi obciążeniami, wtedy to ma sens. Orbitrek spoko ale małe obciążenie no i w fazie p+w najlepiej, dobra sprawa to basen. Tu nie będziesz miała takich wielkich spadków i tak szybko ale regularnie mniejsze. Ja już jestem zadowolona za 2 dni się ważę a czuję,ze zostało mi już niewiele do zrzucenia :wink: :wink: A powiedz jak się dorobiłaś takiego jojo po poprzedniej diecie. Mnie nigdy jojo nie dopadło i strasznie się tego boje,ze już troszkę więcej latek i większe prawdopodobieństwo jojo :/

hej misdee, ja wiem skad takie jojo bo sama doswiadczylam, jak czlowiek jest rozsadny i opanowany i nie jest smakoszem  to mu to nie grozi, ale kto jest?? ja zaczynalam od - przeciez jeden snickers nie zaszkodzi (a taki pyszny), potem byla fura ziemniaczkow na talerzu z pysznym gulaszem zaciagnietym smietana... a potem jeszce na kolacje ze dwie pajdki chlebusia (bialego a jakze) z kielbasa swojska i maslem pod spoodem, no mniam... i jeszcze takie myslenie, ale ja jestem glupia przeciez za chwile znow bede gruba... 

a potem doszedll mega stres a ja naleze do tych ludzi ktorzy zajadaja stres - inaczej zjadlabym chyba paznokcie do krwi;) i stad sie bierze nie jojo tylko nadwaga ;( a ruszyc sie nie chce...

moze Dukan ktory na cale zycie jest i czwarta faza jest naprawde rozsadnie pomyslana - jedz po krolewsku ale bez dokladek (!!!dokladki!!!) ale pamietaj o proteinkach i pozostale zalecenia pomoga jakos :P:D:D oby nam wszystkim pomogly PRAWDA KOBIETY??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku pomóżcie jak mam zrobić ten cały suwaczek???? Kopiuje i wklejam i nic :wink: :P :D

 uszy do gory!! zdjecie jest bardzo wspaniale z dzieciakiem w ramionach, kto tu jest gruby?? nie zalamywac mi sie tu, wiosna idzie, kochana :-P 

a suwaczek wklejamy tak:

po lewej stronie jak piszesz odpowiedz masz takie cos nazywajace sie skroty tam jeden z nich nazywa sie z kolei Wstaw CODEBOX - wsawiasz linka ze stronki gzie wykombinowalas swojego suwaczka i gotowe :D tylko nie zrob jak ja za pierwszym razem ze go mialam w polowie tekstu :wink:

duzych spadkow :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po lewej stronie jak piszesz odpowiedz masz takie cos nazywajace sie skroty tam jeden z nich nazywa sie z kolei Wstaw CODEBOX - wsawiasz linka ze stronki gzie wykombinowalas swojego suwaczka i gotowe :wink: tylko nie zrob jak ja za pierwszym razem ze go mialam w polowie tekstu :wink:

duzych spadkow :P

Oj,nie tak;d

Na górze jest panel kontrolny,po lewej znajduje się edytuj sygnature,tam wklejasz link bbCode ze stronki z suwaczkiem i zatwierdzasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszy do gory!! zdjecie jest bardzo wspaniale z dzieciakiem w ramionach, kto tu jest gruby?? nie zalamywac mi sie tu, wiosna idzie, kochana :wink:

a suwaczek wklejamy tak:

po lewej stronie jak piszesz odpowiedz masz takie cos nazywajace sie skroty tam jeden z nich nazywa sie z kolei Wstaw CODEBOX - wsawiasz linka ze stronki gzie wykombinowalas swojego suwaczka i gotowe :P tylko nie zrob jak ja za pierwszym razem ze go mialam w polowie tekstu :wink:

duzych spadkow :D

Kochana zaraz będę kleić i próbować ... :D ale zakładam z góry ,że chyba nie da rady... no cóż próbuje,he

A co do spadków to......-LICZĘ na to :-P :D :-D bo po to My wszystkie tutaj :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.